PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : led سامسونگ ، ال جی یا سونی

saeid1346
March 8th, 2018, 04:49
سلام دوستان
میخوام دو تلویزیون خریداری کنم ، یکی برای دفتر کار و یکی هم واسه خونه ، به نظرتون کدوم برند مناسبه ؟

سامسونگ ، ال جی یا سونی ، درمورد قیمت سامسونگ و ال جی تحقیق کردم 42 الی 43 اینچ تقریبا یه قیمت بودن ولی فکر کنم امکانات ال جی بیشتر بود.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

AtrafNet
March 8th, 2018, 09:45
سلام

اگه از سری های هوشمند میخواین به نظر من سونی بخرید که سیستم عامل Android TV داشته باشید تا راحت از Google Play هر برنامه ای که رو گوشی های اندرویدی نصب میکنید رو روی اینم نصب کنید مثل تلگرام و اینستاگرام و... ولی اگه سامسونگ بگیرید سیستم عامل Tizen و اگه الجی بگیرید سیستم عامل WebOS رو دارید من خودم تایزن سامسونگ رو تو مدل K6960 دارم باور کنید یاد گوشی های جاوا زمان قدیم میفتید هیچ برنامه درست و حسابی نداره که هیچ بعضی امکاناتش مثل Wi-Fi Direct نمیشه دستی On و Off کرد در صورتی که تو Android TV تو تنظیم همه چیز مختارید.

اما اگه از سری های معمولی و غیر هوشمند میخواین و سیستم عامل تلویزیون اصلاً براتون مهم نیست در این صورت من اول سامسونگ رو پیشنهاد میکنم بعدش الجی و سونی.سامسونگ تا قبل از آمدن تلویزیون های هوشمند به نظرم تو سری های قدیم غیرهوشمندش خیلی خوب عمل کرده بود اما الان با سیاست جدیدی که پیش گرفته شخصاً تلویزیون های 2016 به بعدش رو اصلاً نمیپسندم.

mre
March 8th, 2018, 10:26
سلام
من خودم میخواستم بخرم واقعا هیچ کدوم بهتر از سامسونگ نبودن، کیفیت تصویر و نمایش سامسونگ از همشون خیلی بهتره، اینو وقتی متوجه میشید که تصویرشون رو کنار هم ببینید
فقط سامسونگ هم مدلایی داره که خوب نیستن، الآن مدلاشون رو یادم نیست، اگر خواستید بخرید حتما پرس و جو کنید که بهترین مدلش رو بخرید، خوب نبودنشون هم از لحاظ کم بودن پردازندشه که برای نمایش بعضی تصاویر لگ میزنه، ولی اون موقع که من میخواستم بخرم 1 مدل اینطور بود و بقیه مشکلی نداشتن، حتما شما هم تحقیق کنید
البته چون برای من هوشمند بودنش مهم نبود این مواردی که دوستمون گفتن رو ملاک قرار ندادم و فقط از لحاظ کیفیت تصویر و نمایش خدمتتون گفتم
موفق باشید

a1994n1373
March 8th, 2018, 11:24
سلام . ما سامسونگ گرفتیم . 48 اینچ . از همه چیش راضی هستیم .
تنها موردی که باهاش برخورد کردیم نبودن کلید record روی کنترل هست و این احتمالا به این معنی هست که این قابلیت ضبط رو نداره
در حالی که عموم 40 اینج داره و اون دکمه رکورد داره !!!

AtrafNet
March 8th, 2018, 11:39
سلام . ما سامسونگ گرفتیم . 48 اینچ . از همه چیش راضی هستیم .
تنها موردی که باهاش برخورد کردیم نبودن کلید record روی کنترل هست و این احتمالا به این معنی هست که این قابلیت ضبط رو نداره
در حالی که عموم 40 اینج داره و اون دکمه رکورد داره !!!

اگه از این کنترل هوشمند چدیدا داره که دکمه های شماره ای هم ندارن مثل این http://s8.picofile.com/file/8321208100/samsung_remote.jpg طبیعیه برای منم دکمه Record نداره ولی قابلیت ضبط رو داره تو هر شبکه ای که هستید دکمه OK (همون وسطیه) رو بزنید یه منو کوچیک باز میشه بعدش دوباره دکمه OK رو بزنید ولی یکم نگه دارید تا منو پایین تر بیاد و گزینه ضبط برنامه هم ببینید.

saeid1346
March 8th, 2018, 14:54
تشکر از پاسخ دوستان

کسی تجربه خرید تلویزیون سونی داره ؟ کیفیتش چطوره ؟

Farid Saadat
March 8th, 2018, 16:52
سلام،
بدون شک سونی از همه این برند ها بهتر بود قدیم ولی سونی هایی که الان تولید میشن کیفیت بالایی ندارن و مناسب نیستند.
از نظر کیفیت، ال جی و از نظر ماندگاری، سامسونگ. البته ال جی رو از لحاظ ماندگاری اطلاع ندارم، شاید از سامسونگ هم بهتر باشه ولی من تست نکردم.

با احترام.

saeid1346
March 8th, 2018, 17:44
تشکر ، سامسونگ تلویزیون با سیستم اندروید تولید کرده ؟

Farid Saadat
March 8th, 2018, 18:41
تشکر ، سامسونگ تلویزیون با سیستم اندروید تولید کرده ؟
سلام،
تا جایی که من میدونم اندرویدی خیر ولی اسمارت تی وی داره.

با احترام.

Oscar
March 8th, 2018, 20:14
الجی به هیچ وجه نخرید
تلویزون الجی دارم بعد از یک سال و نیم کار لکه های سفید دایره شکل، بعضی جاها هم لکه های سیاه به حالت کثیف شدگی افتاده رو صفحه که اولش فکر کردم کثیفیه ولی با هیچ روشی از بین نرفت، کلا انگار صفحه نیم سوز شده قسمت های سفید رنگش گاها لرزش هم داره
مانیتورش هم دارم که بعد از 7-8 ماه کار یه لکه سفید افتاده اندازه دوتا بند انگشت
کلا محصولات ال جی کیفیت خوبی ندارن خیلی هارو دیدم همین مشکل رو با الجی داشتن
تلویزیون های سونی و پاناسونیک کیفیت بالایی دارن

Alireza2079
March 8th, 2018, 21:34
تو تلوزیون سونی حرف اول رو میزنه!

saeid1346
March 14th, 2018, 05:36
دوستان یه سوال

چطور بفهمیم تلویزیون سامسونگ مدل 43ku7970 کارکردش چقدر بوده ؟

یک سری اموزش تو نت بود ولی با این ریموت 43ku7970 نشد انجامش بدم.

البته برای سونی و ال جی بدون مشکل انجام دادم

ولی این مدل رو اگر کسی داره راهنمایی کنه.

geniune
March 14th, 2018, 20:19
بررسی دوستان بعضا تایید نمیشه بنابراین ملاک قرار ندید !!

به بودجه تون توجه کنید حتما حتما !!

هر بودجه ای برند خاص خودش رو داره بعضی برند ها مثل سامسونگ زیر 4 میلیون خوبن ولی بالای 5 م الجی و سونی