PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حمابت از یک پروژه Open Source (پرداخت آنلاین،حسابداری،فروش فایل)

ShirazSoft.com
March 5th, 2018, 23:52
سلام
وقت همه دوستان عزیز بخیر.

مدتی است که یک پروژه Open Source و رایگان را شروع کردیم که نام آن ShirazPlatform (https://github.com/ShirazSoft/ShirazPlatform)است و قسمت های اولیه آن را بنا کردیم، این پروژه با فریم ورک لارول در دست تهیه است که دوستان عزیز برنامه نویسی و فنی به صورت کامل با مزیت های آن آشنایی دارند.

پروژه در واقع یک بستر مالی است که امکانات زیر برای آن در نظر گرفته شده است: (کلی گفته شده است به مرور در سایت خودم توضیحات کامل را ارائه می کنم)
1- پرداخت آزاد
2-حسابداری ساده
3-فروش فایل
4-بات تلگرام پرداخت
5-فاکتور فروش و خرید

سایر امکاناتی که برای سیستم در نظر گرفته شده است: (کلی گفته شده است به مرور در سایت خودم توضیحات کامل را ارائه می کنم)
1-مدیریت صفحات
2-مدیریت اخبار
3-سیستم تیکتینگ
4-سیستم فروم

در حال حاضر درگاه های زیر پشتیبانی می شوند:

ایران کیش
سامان کیش
پارسیان
ملت
پاسارگاد
مبنا کارت صادرات
سداد ملی
آسان پرداخت
زرین پال
Pay.IR

(در صورتی که می خواهید درگاه واسط شما نیز اضافه شود از طریق ShirazSoft/Gateway (https://github.com/ShirazSoft/Gateway) اقدام کنید یا اینکه با پرداخت هزینه از طریق پرداخت آزاد نرم افزار شیراز (http://www.shirazsoft.com/free-pay) با حمایت از این بستر نرم افزاری اجازه بدهید ما آن را اضافه کنیم قیمت در نظر گرفته شده 300 هزار تومان می باشد.)

ما برای پروژه یک نقشه راه در نظر گرفته ایم که به شرح زیر است:
نسخه 1rc: ابتدای فروردین 97
امکانات شامل:
1-پرداخت آزاد
2-فروش فایل
3-سیستم تیکت
4-ربات اطلاع رسانی

نسخه1: میانه های اردیبهشت97
باگ ضدایی موارد نسخه RC

نسخه1.1:
1-سیستم فاکتور و حساب داری
2-فاکتور های دوره ای و ...

نسخه 1.2:
1-فروش فایل اشتراکی (قابلیت اینکه سایرکاربرها فایل برای فروش بگذارند)
2-راه اندازی سیستم نصب برنامه ها

نسخه 1.3:
1-فروم

نسخه 2:
بروز رسانی laravel و افزودن امکانات اطلاع رسانی و درگاه واسط ابتدای سال 98

ما هدفمون این هست که این پروژه رایگان باشد و همه دوستان بتوانند از آن استفاده کنند و بسته های حمایتی به صورت Branding Free و یا خدماتی باشد که فکر می کنم این سیاست شفاف بودن کار ما را نشان می دهد.
دوستان عزیزی که می خواهند روند توسعه نرم افزار را ببینید می توانند به آدرس https://github.com/ShirazSoft/ShirazPlatform مراجعه کنند که سورس نیز از طریق مخزن GitHub در دست رس است.

همانطوری که گفتم بسته حمایتی به صورت Branding Free است یعنی بدین معنا که شما لینک " قدرت گرفته از ShirazPlatform محصول گروه نرم افزاری شیراز " را نخواهید داشت و آدرس سایت خودتون ذکر خواهد شد ما برای نسخه 1 بسته حمایتی را 100 هزارتومن تعیین کرده ایم ولی با توجه به تکمیل نبودن نرم افزار تصمیم گرفتیم این بسته حمایتی را با دو مشوق ارائه کنیم:

1- 50 درصد تخفیف یعنی 50 هزارتومان
2- ثبت لینک سایت شما در صفحه حامیان نرم افزار به مدت یک سال پس از Release نسخه 1 :">

که در صورت Release نسخه 1 ما چنین بسته ای را نخواهیم داشت و Branding Free افزایش قیمت خواهد داشت.
اگر فردی از دوستان می خواهد امکانات خاصی در این بستر ویژه خود داشته باشد نیز ما با او می توانیم همکاری داشته باشیم و به صورت حمایتی با ما کار کنند.

دوست عزیزی که می خواهند پرداخت داشته باشند و از ما به هر نحوی حمایت کنند می توانند از طریق لینک زیر با نوشتن توضیحات وجه حمایتی خود را پرداخت کنند.

پرداخت وجه حمایتی از طریق پرداخت آزاد نرم افزار شیراز (http://www.shirazsoft.com/free-pay)

جهت نصب نیز می توانید با پرداخت فقط 30 هزارتومان در خواست نصب داشته باشید البته به زودی آموزش نصب قرار خواهد گرفت.
نمونه آنلاین نرم افزار بر روی سایت www.ShirazSoft.com (http://www.shirazsoft.com) در حال اجرا است که دوستان عزیز می توانند آن را مشاهده کنند.

تعدادی از تصاویر سیستم:

37674376773767637675

چنانچه دوستان سوالی دارند یا اینکه می خواهند پیشنهادی به ما بدهند می توانند از طریق تلگرام من AGhasemzadeh (https://t.me/AGhasemzadeh)با من در تماس باشند.

باز هم یاد آوری می کنم شما می توانید با پرداخت کمترین وجه (حتی هزارتومان) حامی ما باشید قطعا تلاش ما رضایت شماست. (http://www.shirazsoft.com/free-pay)

ShirazSoft.com
March 6th, 2018, 10:18
سلام
دوستان عزیز کسی نظری ندارد؟

ShirazSoft.com
March 6th, 2018, 13:51
سلام
قابلیت اطلاع رسانی پرداخت ها از طریق ربات تلگرام نیز افزوده شد که امشب merge خواهد شد

.37678

vistaix
March 7th, 2018, 23:37
بسیار عالی
امیداورم فقط دلسرد تشید.

ShirazSoft.com
March 8th, 2018, 20:39
سلام
ان شاالله نخواهیم شد.
بخصوص اگر دوستان عزیز نظر بدهند که حتما ما اصلاح خواهیم کرد.

بسیار عالی
امیداورم فقط دلسرد تشید.

AhrimanSefid
March 9th, 2018, 10:38
سلام
وقت بخیر.
1 پروژه های اپن سورس تعریف مشخصی دارند که در اونهایی که حد اقل من دیدم هیچ کدوم اسم شرکت و آدرس شرکت نبوده و نیست.
2 پروژه های اپن سورس ساختار کلی و مشخصی دارند که نصب به پروژه های بسته ( تجاری ) متن باز تفکیک می شوند.
3 این مدل کار ها در ایران جواب گو نیست و نخواهد بود

Alireza2079
March 9th, 2018, 10:51
به نظر بنده بسیار پروژه قشنگ و منظمی هستش
امیدوارم موفق باشید

Farid Saadat
March 9th, 2018, 11:23
سلام
وقت بخیر.
1 پروژه های اپن سورس تعریف مشخصی دارند که در اونهایی که حد اقل من دیدم هیچ کدوم اسم شرکت و آدرس شرکت نبوده و نیست.
2 پروژه های اپن سورس ساختار کلی و مشخصی دارند که نصب به پروژه های بسته ( تجاری ) متن باز تفکیک می شوند.
سلام،
فکر میکنم وردپرس مثال نقض خوبی برای فرمایش اول شماست... اپن سورس هست ولی اسم شرکت سازنده به وضوح مشخصه!
بسیاری پروژه ها وجود دارند که تمام پلن هاشون اپن سورس هست و این فقط برای این هست که کسی که داره استفاده می کنه، خیالش از امنیت داده هاش راحت باشه و نگران مشکلات امنیتی اسکریپت و این چیزا نباشه. در همین انجمن بسیار افرادی هستند که پروژه هاشون رو به صورت اپن سورس ارائه می کنند و مشکلی ندارند!
این مورد ربطی به ایران و خارج از ایران نداره! همش ارتباط به فروشنده داره که چطور برخورد می کنه با ناقضین کپی رایت.

استارتر محترم، پروژه بسیار خوبیست، انشالله موفق باشید و پیشرفتتون سرعت بیشتری هم بگیره.

با احترام.

iranian-portal
March 9th, 2018, 13:01
درود؛

استارتر گرامی، امیدوارم ناراحت نشید :53: اما؛

سورس موجود در گیت هاب، بیشتر شبیه پروژه های آزمایشی و تمرینی لاراول هست!!! که البته تعداد پروژه هایی از این دست، در گیت فراوان و بیشمار است!!!

به نظر خودتون، چه کسی و در چه ابعادی از کسب و کار، حاضره از سورس شما استفاده کنه؟!

ساده تر بگم؛

سورس یا پروژه شما قراره چه مشکلی رو حل کنه که هنوز در دنیای پرداخت آراد، مالی، تیکتینگ و... حل نشده؟!

ShirazSoft.com
March 9th, 2018, 13:21
سلام علیکم
با تشکر از دوستان عزیز.

همان طور که از نام سیستم مشخص است این پروژه یک Platfrom است که البته به خود خود کارهای مانند:
1-فروش فایل
2-پرداخت آزاد
3-حساب داری ساده
را پشتیبانی می کند اما در آینده به آن موارد دیگری نیز اضافه خواهیم کرد.

اگر Roadmap را مطالعه کنید هنوز نرم افزار در حال توسعه است و Release نهایی ابتدای اردیبهشت است و هم اکنون فقط پرداخت آزاد قابلیت استفاده دارد. برای اینکه در مورد مخزن یک سورس GitHub نظر بدهید بهتره آپدیت بودن آن توجه کنید، تقریبا میشه گفت ما هر روز در حال بروز رسانی و توسعه هستیم لذا اندکی صبور باشید تا Release نهایی آماده شود. من اطمینان دارم مواردی را که برای نرم افزار دیده ام برای بسیاری از دوستان کاربرد دارد.

من فکر می کنم فقط پرداخت آزاد خواهان زیادی داشته باشد چون ما اکثر بانک ها را پشتیبانی می کنیم و همین الان نیاز نیست شما دنبال افزونه بانک خود بگردید.

لیست بانک ها به شرح زیر است.

MELLAT
SADAD (MELLI)
SAMAN
PARSIAN
PASARGAD
ZARINPAL
PAYPAL
ASAN PARDAKHT
PAY.IR
SADERAT
IRANKISH

درود؛

استارتر گرامی، امیدوارم ناراحت نشید :53: اما؛

سورس موجود در گیت هاب، بیشتر شبیه پروژه های آزمایشی و تمرینی لاراول هست!!! که البته تعداد پروژه هایی از این دست، در گیت فراوان و بیشمار است!!!

به نظر خودتون، چه کسی و در چه ابعادی از کسب و کار، حاضره از سورس شما استفاده کنه؟!

ساده تر بگم؛

سورس یا پروژه شما قراره چه مشکلی رو حل کنه که هنوز در دنیای پرداخت آراد، مالی، تیکتینگ و... حل نشده؟!

ممنون.
من تمام تلاش را می کنم که پروژه همواره رایگان بماند چون فکر می کنم واقعا به چنین چیزی در دنیای وب ایران نیاز داریم.
واقعا ممنون که قوت قلب من بودید.

سلام،
فکر میکنم وردپرس مثال نقض خوبی برای فرمایش اول شماست... اپن سورس هست ولی اسم شرکت سازنده به وضوح مشخصه!
بسیاری پروژه ها وجود دارند که تمام پلن هاشون اپن سورس هست و این فقط برای این هست که کسی که داره استفاده می کنه، خیالش از امنیت داده هاش راحت باشه و نگران مشکلات امنیتی اسکریپت و این چیزا نباشه. در همین انجمن بسیار افرادی هستند که پروژه هاشون رو به صورت اپن سورس ارائه می کنند و مشکلی ندارند!
این مورد ربطی به ایران و خارج از ایران نداره! همش ارتباط به فروشنده داره که چطور برخورد می کنه با ناقضین کپی رایت.

استارتر محترم، پروژه بسیار خوبیست، انشالله موفق باشید و پیشرفتتون سرعت بیشتری هم بگیره.

با احترام.

واقعا ممنون که قوت قلب من بودید.

به نظر بنده بسیار پروژه قشنگ و منظمی هستش
امیدوارم موفق باشید

سلام،

با احترام.

خیر.
پروژه های Open Source حتی می توانند تجاری هم باشند.
هیچ ایرادی ندارد شاید من دوست داشته باشم نام خودم را بگذارم لذا مشکلی ندارد.

سلام
وقت بخیر.

vahab00
March 9th, 2018, 16:25
پروژه خوبی هست
به نظرم وقتی اسم اوپن سورس و رایگان گذاشتید دیگه نباید پلان بندی کنید
به جاش بیاید یک منو در ادمین بسازید کمک مالی که هرکسی استفاده میکنه اگر دوست داشت مبلغی کمک کنه
این مبلغ هم دلخواه باشه
اینطور هرچقدر بیشتر رشد کنه مطمئنا این کمک ها بیشتر خواهد بود
به هر حال نظر من اینه
:53: :53: :53: :53:

ShirazSoft.com
March 9th, 2018, 16:54
سلام
ممنون از نظرتون، به نکته شما هم فکر می کنم.

فکر می کنم Branding Free محصول نیست یک مجوز است.
هر یک از دوستان که Branding Free را تهیه کند و لینکشون را در سایت قرار می دهیم این مثل یک اسپانسری دو طرفه هست.

ضمن اینکه قابلیت پرداخت وجه دل خواه نیز وجود دارد من برای کسانی که قبل از Release نهایی حتی 1000 تومان پرداخت کنند در نظر دارم لینکشون را برای یک ماه در سایت قرار می دهم.

پروژه خوبی هست
به نظرم وقتی اسم اوپن سورس و رایگان گذاشتید دیگه نباید پلان بندی کنید
به جاش بیاید یک منو در ادمین بسازید کمک مالی که هرکسی استفاده میکنه اگر دوست داشت مبلغی کمک کنه
این مبلغ هم دلخواه باشه
اینطور هرچقدر بیشتر رشد کنه مطمئنا این کمک ها بیشتر خواهد بود
به هر حال نظر من اینه
:53: :53: :53: :53:

tatnet
March 9th, 2018, 19:08
دوست عزیز کارتون واقعا ارزشمند است

نمونه از پروژه شما را ما مدت ها روش کار کردیم و یک نمونه راه اندازی کردیم

ولی باز خوشحال میشویم شما هم پروژه خود را تکمیل و ارائه بدید

ShirazSoft.com
March 9th, 2018, 21:19
سلام
ممنون از تشویق شما.

بله کار شما را دیدم هم پوشانی وجود دارد اما ما برای فروش فایل به اون جزئیاتی که شما کار کردید کار نمی کنیم چون در حال حاضر سایر قسمت های برنامه برامون مهم تر است شاید در نسخه های بعدی این موضوع را در نظر بگیریم.
بیشتر ما تمرکزمون بر روی فروش بر اساس فاکتور هست.
هم پوشانی همیشه بد نیست، گاهی ارزش ایجاد می کند.

دوست عزیز کارتون واقعا ارزشمند است

نمونه از پروژه شما را ما مدت ها روش کار کردیم و یک نمونه راه اندازی کردیم

ولی باز خوشحال میشویم شما هم پروژه خود را تکمیل و ارائه بدید

OmizbanCo
March 9th, 2018, 21:44
سلام پروژه بسیار خوبی هست و حمایت میکنیم

AhrimanSefid
March 10th, 2018, 10:43
سلام،

با احترام.

شما اول خوش قولی و پول نخوردن رو یاد بگیرید بعد بیاد سر موارد دیگه بحث و کارشناسی و مشاور شوید

Farid Saadat
March 10th, 2018, 12:22
شما اول خوش قولی و پول نخوردن رو یاد بگیرید بعد بیاد سر موارد دیگه بحث و کارشناسی و مشاور شوید
سلام،
آخرین باری که مدعی شدید چه کاری انجام دادید و بعد دروغ شما رو براتون افشا کردم، شما بودید که خودتون از خجالت بلاک فرمودید. شواهد موجود هست جناب امیرحسین خان عزیز ( یک عدد مهندس آی تی ). سابقه بنده مشخص هست و این مورد رو میتونید به راحتی از کاربران همین انجمن بپرسید حتی تا همه چیز برای شما روشن بشه. متاسفانه بنده اونقدر با فرهنگ نیستم که در تاپیک شخص دیگر موضوع رو به حاشیه بکشم، از بی فرهنگی خودم از شما و همه دوستان معذرت میخوام. اگر مورد دیگری بود میتونید مجددا تمام مفاد قراردادمون رو باهم بررسی کنید و وویس هارو گوش کنید ( اگر ندارید بنده دارم میتونم براتون ارسال کنم چون چت های 3 سال اخیر رو موجود دارم به صورت کامل ).
مورد دیگری بود از طریق پ.خ همین انجمن می تونید در ارتباط باشید. با وجودیکه در تلگرام هیچکس بلاک نیست، پیام های شما رو بدون پاسخ خواهم گذاشت با تمام احترامی که برای جنابعالی قائلم.

با احترام.

M.Abooali
March 10th, 2018, 12:25
هنوز وقت نشده بررسی کنم از نظر فنی صرفا تصاویر و توضیحات خودتان.

اما تبریک می گم و براتون آرزوی موفقیت می کنم. حتما در فرصت مناسب بررسی و انشاالله استفاده خواهم کرد.

خیلی درگیر بحث های فلسفی روی مفاهیم نرم افزار آزاد و اپن سورس و رایگان و مجوزها نشید. بهتره اصل کار رو دریابید بعدا در خصوص این مسائل با توجه به شرایط ایجاد شده با مطالعه و تحقیق کامل تصمیم گیری کنید.

حتی شرکت های بزرگی مثل مایکروسافت یکروز تصمیم میگیرن Net. را اپن سورس کنند یا مثل FreeBSD که اسمش هم اصلا یادآور نرم افزار آزاد هست تصمیم می گیرد بخش هایی از سیستمش را به سبک اپل و مایکروسافت غیر متن باز ارائه کند !

نه خودتان زیاد درگیر این مسائل شوید نه به کسانی که روی این مسائل زیاد نکته گیری دارند توجه کنید. اول به یک محصول خوب و قدرتمند فکر کنید و اون را بسازید بعد با مطالعه و مشورت مسیر عرضه و توسعه اون را به شکل دلخواه در بیارید.

ShirazSoft.com
March 10th, 2018, 12:30
هنوز وقت نشده بررسی کنم از نظر فنی صرفا تصاویر و توضیحات خودتان.

اما تبریک می گم و براتون آرزوی موفقیت می کنم. حتما در فرصت مناسب بررسی و انشاالله استفاده خواهم کرد.

سلام
نرم افزار هنوز در حال توسعه هست فکر کنم ابتدای سال جدید rc1 را داشته باشیم.

ساختار دیتابیس فیکس شده است برای همین سرعت کارمون بیشتر خواهد شد.

Amlaaki
March 10th, 2018, 12:36
از اسم پروژه مشخصه چه خبره ...

تازه کارین خیلی و جوگیر انشالله که به مرور زمان اصلاح خواهید شد .

امیدوارم که موفق باشید ...

ShirazSoft.com
March 10th, 2018, 12:39

سلام

اگر نکته ای هست که باید بدونم بفرمایید.

منتظر انتقاد و نظرات شما هستم.

HNet
March 10th, 2018, 12:58
پروژه بسیار خوبیه.
درنگاه اول نظم خوبی رو دیدم.

متاسفانه مشکل بعضی از دوستان این هست که چرا پروژه ای اینگونه ایجاد شده! اون هم در گیت هاب! چون اکثر اینگونه پروژه ها به مبلغ زیادی فروخته میشوند!

یک سوال، آیا پروژه به گونه ای هست که سیستم احرازهویت و کاربران به راحتی قابلیت جدا شدن رو داشته باشه؟
داکیومنت دیتابیس و ... رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

ShirazSoft.com
March 10th, 2018, 13:04
سلام
منظورتون از سیستم احراز هویت چی هست؟ این سیستم auth native لاراول هست.

بله قطعا داکیومنت را قرار می دهم الان که دیتابیس فیکس شده نهایتا تا آخر هفته سایت خودم(نرم افزار شیراز) را بروز می کنم و داکیومنت در آن قرار می گیرد.

فکر می کنم یک راهنمای نصب جامع و کامل بسیار لازم باشد که در سایت قرار می گیرد.

پروژه بسیار خوبیه.
درنگاه اول نظم خوبی رو دیدم.

متاسفانه مشکل بعضی از دوستان این هست که چرا پروژه ای اینگونه ایجاد شده! اون هم در گیت هاب! چون اکثر اینگونه پروژه ها به مبلغ زیادی فروخته میشوند!

یک سوال، آیا پروژه به گونه ای هست که سیستم احرازهویت و کاربران به راحتی قابلیت جدا شدن رو داشته باشه؟
داکیومنت دیتابیس و ... رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

ShirazSoft.com
March 15th, 2018, 23:32
با سلام
آموزش نصب نرم افزار در سایت قرار گرفت:
آموزش نصب ShirazPlatform (https://www.shirazsoft.com/page/4/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-ShirazPlatform)

OmizbanCo
March 16th, 2018, 19:40

درود پزشک متخصص سراغ دارم برای شما اگر مشکلی دارید میتونم هم از اعضای انجمن تقاضای کمک نقدی کنم برای درمانتون یا اگر نیازمندید میتونیم مشکل شمارو حل کنیم بنده پا پیش میذارم =d>
نشد که تاپیک زده بشه شما نپری وسط ؟ خب اینجا جای پاچه گرفتن نیست که پاچه من یا اعضای دیگه رو بگیری میتونیم ببریمت باغ وحش ! :">
واقعا نمیدونم چی بگم دیگ =))

ShirazSoft.com
March 17th, 2018, 18:22
سلام
انجمن برنامه نیز آماده استفاده شد
http://shirazsoft.com/discussion
شایان ذکر است که اگر سوالی دارید می توانید از طریق لینک فوق نیز مطرح کنید.

ShirazSoft.com
March 21st, 2018, 21:23
سلام
سال نو همه دوستان عزیز مبارک.

جهت تهبه نسخه Branding Free می توانند به آدرس زیر مراجعه نمایند. پس از تکمیل خرید با ارسال تیکت می توانیم اسم شما در لیست حامیان این برنامه قرار دهیم.
خرید نسخه Branding Free (https://shirazsoft.com/file/view/2)

vistaix
March 22nd, 2018, 00:26
سلام
سال نو همه دوستان عزیز مبارک.

جهت تهبه نسخه Branding Free می توانند به آدرس زیر مراجعه نمایند. پس از تکمیل خرید با ارسال تیکت می توانیم اسم شما در لیست حامیان این برنامه قرار دهیم.
خرید نسخه Branding Free (https://shirazsoft.com/file/view/2)

خیلی عالیه
امکان دمو آنلاین همینو هم هست؟ قبل نصب و دانلود ببینیم؟

ShirazSoft.com
March 22nd, 2018, 12:55
سلام
بله سایت خودمون یعنی www.ShirazSoft.com دقیقا همین اسکریپت است.
اگر سوال خاصی نیز دارید من در خدمت شما هستم.

خیلی عالیه
امکان دمو آنلاین همینو هم هست؟ قبل نصب و دانلود ببینیم؟

almandata
March 22nd, 2018, 14:44
یه سوال وقتی اپن سورس کاربر بخواد کپی رایت رو برداره راحت برمیداره

این هزینه رو کاربر چرا باید بده اگه واقعا کامل اپن سورسه ؟

بهتر نبود یه قسمت برای حمایت مالی میذاشتید؟

ShirazSoft.com
March 22nd, 2018, 22:19
سلام
وقت بخیر

بله فایلی که در آن کپی رایت وجود دارد نیز Open Source هست هدف اصلی ما از Branding Free دقیقا کسانی هستند که می خواهند حمایت کنند که ما نیز به خاطر حمایت آن ها بهشون اجازه می دهیم برند ما را حذف کنند.
الان هم اگر کسی بخواهد می تواند از طریق همان پرداخت آزاد سایت ما از هزارتومان تا هرچقدر که خواست ما را حمایت کند.

هدف از اینکه این نرم افزار را می خواهیم Open Source ارائه کنیم این هست که حساسیت از روی داشتن کد برطرف شود و سیستم کاملا شفاف باشد.

یه سوال وقتی اپن سورس کاربر بخواد کپی رایت رو برداره راحت برمیداره

این هزینه رو کاربر چرا باید بده اگه واقعا کامل اپن سورسه ؟

بهتر نبود یه قسمت برای حمایت مالی میذاشتید؟

ShirazSoft.com
March 23rd, 2018, 10:46
صفحه مدیریت تراکنش ها تکمیل شد.
37749

ShirazSoft.com
March 23rd, 2018, 16:13
تکمیل صفحه مدیریت اقلام.
37750

vistaix
March 24th, 2018, 11:07
سلام و دروود
کارتون بشدت قابل ستایش هست و من به شخصه از زحماتتون که تقریبا بدون هیچ چشم داشتی هست بسیار بسیار متشکرم/

من این چند مورد رو به ذهنم رسید (البته نمبدونم داره این موارد رو یا بعدا اضافه میشه)

1- فعال سازی و غیر فعال سازی درگاه (مثلا فقط ملت یا پارسیان به تنهایی فعال باشه و مشتری فقط یک درگاه رو بتونه ببینه یا اینکه چندتا رو ببینه با هر کدوم خواست پرداختش رو بزنه)
2- پیام حاوی موفقیت آمیز بودن پرداخت بهمراه رسید ، ارسال به ایمیل مدیر و مشتری ارسال بشه.
3- امکان گزارش گیری روز و ماه و سال و یا اینکه از فلان تاریخ تا بهمان تاریخ رو برای تراکنش های موفق داشته باشه و جمع همه رو پایینش بنویسه.
4- فرم ساز پرداخت آنلاین اگر داشته باشه عالیه.... مثلا خوده مدیر فرم آنلاین درست کنه و مشتری بیاد ثبت کنه مشخصات رو پرداخت کنه و....
5- امکان تعریف مالیات و کد تخفیف برای مثلا 1 ساعت یا چند روز و بعد خودش اکسپایر بشه
6- جستجوی بین تراکنش ها رو داشته باشه
7- بدون عضویت هم با حداقل؛ ثبت ایمیل و مثلا ای دی تلگرام هم مشتری همون لحظه بتونه خریدشو انجام بده.
8- قابلیت دسته بندی و زیر دسته برای محصولات داشته باشه.
9- فیلد یا هرچیزی داشته باشه که برای فروش محصولات اکانتی (مثل شارژ یا اکانت اپل ای دی و... )داشته باشه.
10- نمودار تراکنش ها بر اساس بازه زمانی (تاریخ)
11- تفکیک تراکنش ها بر اساس درگاه پرداخت و وضعیت تراکنش
12- جستجو در تراکنش ها بر اساس تاریخ (بازه زمانی)، مبلغ، شماره تراکنش، نام، ایمیل و موبایل پرداخت کننده
13- (فعالسازی و غیرفعالسازی) فیلد های ایمیل، موبایل و...
14- امکان ارسال لحظه ای فاکتور یا پیام موفقیت آمیز بودن خرید به تلگرام مشتری و مدیر (پیامک دیگه قدیمی شده)
15- اعتبار سنجی برای موبایل و ایمیل داشته باشه
16-

ShirazSoft.com
March 24th, 2018, 20:26
سلام
وقت بخیر
1- وجود دارد.
2-در حال تکمیل است و ایجاد خواهد شد.
3-در حال تکمیل است و ایجاد خواهد شد.
4-در نسخه 2 برنامه ریزی شده است.
5-در حال حاضر یک مالیات به صورت کلی در فاکتور ثبت می شود ولی اینکه بتوانیم مالیات های مختلف داشته باشیم دیتابیس برای این کار ساخته شده است ولی در نسخه 2 پیاده می شود.
6-در حال پیاده سازی است.
7-منظورتون خرید فایل هست؟
8-دست بندی یک سطحی داریم.
9-قابلیت ایجاد Factory داریم که در صورت لزوم بتوانید اشتراک ایجاد کنید یا مشابه آن.
10-درحال پیاده سازی است.
11-در حال پیاده سازی است.
12-درحال پیاده سازی است.
13-منظورتون را میشه دقیق بفرمایید؟
14-در حال پیاده سازی است.
15-ما هدفمون این است که فیلد های قابل اعتبار سنجی بگذاریم لذا در نسخه بعد اضافه خواهد شد.

اگر سوال دیگری دارید در خدمتم.

سلام و دروود
کارتون بشدت قابل ستایش هست و من به شخصه از زحماتتون که تقریبا بدون هیچ چشم داشتی هست بسیار بسیار متشکرم/

من این چند مورد رو به ذهنم رسید (البته نمبدونم داره این موارد رو یا بعدا اضافه میشه)

1- فعال سازی و غیر فعال سازی درگاه (مثلا فقط ملت یا پارسیان به تنهایی فعال باشه و مشتری فقط یک درگاه رو بتونه ببینه یا اینکه چندتا رو ببینه با هر کدوم خواست پرداختش رو بزنه)
2- پیام حاوی موفقیت آمیز بودن پرداخت بهمراه رسید ، ارسال به ایمیل مدیر و مشتری ارسال بشه.
3- امکان گزارش گیری روز و ماه و سال و یا اینکه از فلان تاریخ تا بهمان تاریخ رو برای تراکنش های موفق داشته باشه و جمع همه رو پایینش بنویسه.
4- فرم ساز پرداخت آنلاین اگر داشته باشه عالیه.... مثلا خوده مدیر فرم آنلاین درست کنه و مشتری بیاد ثبت کنه مشخصات رو پرداخت کنه و....
5- امکان تعریف مالیات و کد تخفیف برای مثلا 1 ساعت یا چند روز و بعد خودش اکسپایر بشه
6- جستجوی بین تراکنش ها رو داشته باشه
7- بدون عضویت هم با حداقل؛ ثبت ایمیل و مثلا ای دی تلگرام هم مشتری همون لحظه بتونه خریدشو انجام بده.
8- قابلیت دسته بندی و زیر دسته برای محصولات داشته باشه.
9- فیلد یا هرچیزی داشته باشه که برای فروش محصولات اکانتی (مثل شارژ یا اکانت اپل ای دی و... )داشته باشه.
10- نمودار تراکنش ها بر اساس بازه زمانی (تاریخ)
11- تفکیک تراکنش ها بر اساس درگاه پرداخت و وضعیت تراکنش
12- جستجو در تراکنش ها بر اساس تاریخ (بازه زمانی)، مبلغ، شماره تراکنش، نام، ایمیل و موبایل پرداخت کننده
13- (فعالسازی و غیرفعالسازی) فیلد های ایمیل، موبایل و...
14- امکان ارسال لحظه ای فاکتور یا پیام موفقیت آمیز بودن خرید به تلگرام مشتری و مدیر (پیامک دیگه قدیمی شده)
15- اعتبار سنجی برای موبایل و ایمیل داشته باشه
16-

ShirazSoft.com
March 25th, 2018, 06:18
سلام
هر یک از دوستان که جهت نصب نرم افزار مشکل دارند می توانند از طریق انجمن (http://shirazsoft.com/discussion)می توانیم پاسخگو آن ها باشیم.