PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شراکت در سایت (دانلود سنتر)

AriyaDownload
January 15th, 2011, 11:15
سلام دوستان
کمتر کسی هست که از قضیه تیزهاست باخبر نشده باشه
سایت بیشتر افرادی که رویه سرور تیزهاست بودن
همه پاک شده
به موقعش حساب این سیدی رو هم می ذاریم کف دستش
من دوباره تصمیم گرفتم یه سایت دیگه راه اندازی کنم
اما ایندفعه یه سایت دانلود سنتر هست
دانلود نرم افزار + فیلم + موزیک + مستند و غیره
کلا یه سایت دانلود سنتر (قید خیلتر رو هم زدم)
برای بخش نرم افزار، هاست دانلود تهیه می کنیم و برای بقیه بخش هایه سایت چون فضایه زیادی نیاز داره
بر روی آپلود سنترهای رایگان، آپلود می کنیم (تا الان حدود 130 گیگ رویه مدیافایر مستند آپلود کردم:->)
و اگه سایت اونطوری که می خواستیم، آمارش بالا رفت (حتما برای بخش هایه دیگه هاست دانلود هم تهیه می کنیم)

وی پی اس هم دارم
فضایه وب رو هم از نت افراز (سه ماهه) گرفتم
قالب اختصاصی
و هاست دانلود 30 گیگ
هاست بک آپ 10 گیگ

چون من به تنهایی از عهده ی خرج و مخارج و از عهده ی ساپورت سایت بر نمی یام
خواستم به دوستان عرض کنم
کسانی که تمایل دارن
با هم شراکتی سایت رو اداره کنیم (هم در مخارج و هم از نظر فنی)
سایت هم وقتی به بازدهی مناسبش رسید و درآمدزا شد، بین مدیران نسبت به سهمشون تقسیم می شه
من محل س***تم مشهد هست (اگه خواستین جهت اطمینان قرارداد هم می بندیم):113:
در مورد شهرهایه دیگه هم یه راه کاری پیدا می کنیم
حالا دوستان اینجا کسی هست که تمایل داشته باشه؟؟؟

خرج و مخارج سایت هم هر ماه بین 15 تا 20 تومن هست (زیاد نیست):65:
دامین سایت هم ثبت شده
اگه تمایل داشتین بهم اطلاع بدین

tak2media
January 15th, 2011, 12:14
سلام

دوست عزیز از نظر من اگر خودتون بتونید یک جوری این 15 - 20 تومن رو ماهیانه جور کنید و پرداخت کنید .. بهتر هست ...

شراکت اصلا خوب نیست .. البته در بیشتر مواقع ... :61: البته نظر شخصی بنده هست ... I-)

به هر حال موفق باشید ...

logofun
January 15th, 2011, 16:55
جمع کن کن بند و بساطت رو بیا تو گروه ما بهتره واست : دی

GOD
January 15th, 2011, 16:59
وی پی اس هم دارم
و هاست دانلود 30 گیگ
هاست بک آپ 10 گیگ
اینا رو هم ماهی 10-20 میشه؟
مفت بخدا
دامین چی هست؟
ارشیو داره؟

AriyaDownload
January 16th, 2011, 11:54
وی پی اس هم دارم
و هاست دانلود 30 گیگ
هاست بک آپ 10 گیگ
اینا رو هم ماهی 10-20 میشه؟
مفت بخدا
دامین چی هست؟
ارشیو داره؟
من که نگفتم فقط یه شریک می خوام
تقریبا می خوام یه تیم سه یا چهارنفره تشکیل بدم
به خاطر همون هزینه ها اینقدر می یاد پایین

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

جمع کن کن بند و بساطت رو بیا تو گروه ما بهتره واست : دی
من که گفتم باید چقدر ماهی پول بدم
هیچی نگفتی
من می خوام تو درامد سایت هم باشمb-)
نه فقط تو زحمت هاش(:|

GOD
January 16th, 2011, 23:33
مگه چقدر در آمد داره که 3-4 نفر هم بشید؟
نهایتش 2 نفر کافی هست به نظر من
دامین رو نگفتید؟

AriyaDownload
January 17th, 2011, 01:11
الان سه نفر هستیم:d
دامین هم ===> اریا دانلود:109:
AriyaDownload.com

راستی ما درامد انچنانی هم از سایت نمی خواییم
اول خرج خوده سایت، بعدا اگه خدا خواست یه چیزی هم دست ما بگیره (بزنم به تخته):d

lvlehrad
January 17th, 2011, 02:17
4 5 نفر ! نفری هم 15-20 تومن ماهی ! اونم واسه شروع ... وای چه شود :d تازه میخوای این همه خرج کنی بعد قید فـــیلترینگ رو هم بزنی ؟! خوب مثل این همه سایت که هست موزیک و فیلم رو بیخیال شو که حداقل این همه خرج میکنید به فنا نره ...

AriyaDownload
January 17th, 2011, 10:05
4 5 نفر ! نفری هم 15-20 تومن ماهی ! اونم واسه شروع ... وای چه شود :d تازه میخوای این همه خرج کنی بعد قید فـــیلترینگ رو هم بزنی ؟! خوب مثل این همه سایت که هست موزیک و فیلم رو بیخیال شو که حداقل این همه خرج میکنید به فنا نره ...

یعنی سایت موزیک و فیلم فایده نداره؟؟؟؟؟؟؟؟
البته ما تنها این کار رو انجام نمی دیم (غیر فیلم و موزیک چیزایه دیگه ای هم می ذاریم)
البته از اول تو کاره موزیک نمی ریم ، که از همون اول خیلتر بشه
حدود یه ماهی صبر می کنیم
بعدش شروع می کنیم
راستی
اگه اونطوری که می خواستیم سایت پیش رفت
یه ssl می گیریم، خودمون رو راحت می کنیم
دیگه هم خیلتر نمی شه :59:=P~

delta
January 17th, 2011, 10:48
یعنی سایت موزیک و فیلم فایده نداره؟؟؟؟؟؟؟؟
البته ما تنها این کار رو انجام نمی دیم (غیر فیلم و موزیک چیزایه دیگه ای هم می ذاریم)
البته از اول تو کاره موزیک نمی ریم ، که از همون اول خیلتر بشه
حدود یه ماهی صبر می کنیم
بعدش شروع می کنیم
راستی
اگه اونطوری که می خواستیم سایت پیش رفت
یه ssl می گیریم، خودمون رو راحت می کنیم
دیگه هم خیلتر نمی شه :59:=P~

شما گیر ماهی 20 تومان هستی بعد میخوای هر دو روز یک دومین جدید بخری برای آدرس جدید سایتت و تازه ssl هم میخوای بخری؟ خوب پسر خوب اینا که کلی خرجش میشه!! تو کار سایت فیلم و موزیک بری هر دو روز باید دامین بخری چون فیل میشه و تازه فکر نکن کار به اینجا ختم میشه یکدفعه دیدی پیدات کردند و میلیونی جریمه و ..

AriyaDownload
January 17th, 2011, 11:03
شما گیر ماهی 20 تومان هستی بعد میخوای هر دو روز یک دومین جدید بخری برای آدرس جدید سایتت و تازه ssl هم میخوای بخری؟ خوب پسر خوب اینا که کلی خرجش میشه!! تو کار سایت فیلم و موزیک بری هر دو روز باید دامین بخری چون فیل میشه و تازه فکر نکن کار به اینجا ختم میشه یکدفعه دیدی پیدات کردند و میلیونی جریمه و ..

من گیر 20 تومن نیستم
دومین جدید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ (ساب دامین می دیم)
این همه سایت موزیک و فیلم هست دارن کار می کنن
هم ما بخواییم سایت بزنیم ،ما رو میلیونی جریمه می کنن؟؟؟؟؟؟

1oveless
January 18th, 2011, 23:44
اگه خواستید من هم مایل به همکاری هستم ! فقط اگه می‌شه بگید سایت رو با چی‌ راه انداختید ؟ نیوک ،وردپرس ، جوملا ؟ خواستید ایمیل یا اکانت faceb.. یا Gmail رو برام ارسال کنید.

http://www.up98.org/images/dlzy0ukgv3hlf9h7hsbo.png

khudeman
January 29th, 2011, 18:15
اگه بخواهید با رعایت کپی رایت کار کنید من هستم. یکبار هم که شده یه سایت جدی و درست و حسابی برای دانلود راه بیفته . بجای این همه سایتهای ***ی فیلم و موسیقی و نرم افزار

martoor8
February 8th, 2011, 17:06
دوست عزیز دامینت رو از دم ***** کردن. اگه بخوای اینجوری کار کنی به نتیجه نمی رسی. من از سال 1384 تو کار وارزم و اولین سایت هام هم انگلیسی بودن و درآمدم هم از کلیکسور بوده. همینجا هم رسماً بهت اعلام می کنم که این راهی که میروی به کردستان است. ولش کن.

من الان یه سایت وارز فارسی زدم به نام qdl.ir . نزدیک به 600 تومن توی هفت ماه براش هزینه کردم. 250 گیگابایت سرور گرفتم براش، 7 نفر نویسنده ی حرفه ای دارم از همون ابتدا vps گرفتم براشون و آکانت 5 آپلودسنتر معتبر (Rapidshare, Hotfile, Megaupload, Fileserve, FileSonic) رو گرفتم و هر چی که لازم بود بهترینش رو گرفتم. البته الان واسه سرور اسپانسر دارم و 150 گیگ VPS لینوکس رو مجانی بهم دادن. ولی خوب اینا همه رو گفتم که بدونین تهش به هیچی رسیدم.

بابا من با یه سایت وارز انگلیسی از ماه پنجم درآمدم به 200 دلار در ماه رسید ولی ایرانی فقط از جیبم پول می دم. چیزی هم که فقط بخوای واسش خرج کنی دلت رو می زنه و هیچ کدوم از نویسنده هات هم برای رضای خدا پیشت نمی مونن. سایت وارز انگلیسی فقط کافیه که مطلب رو از یه فروم کپی پیس کنی و لینکش رو تو آکانت خودت ریموت کنی، بابات هر دانلود هم همون آپلود سنتر بهت پول می ده. ولی ایرانی جماعت حاضر نیست از سایتی که لینکش مستقیم نیست دانلود کنه .

حالا اگه بخواین بدونین بعد از هفت ماه کارم به کجا رسیده باید بگم که با این که پول دارم، نمی خوام برای سایت وارز فارسی خرج کنم، چون برای رسیدن به درآمد حد اقل باید دوسال حرفه ای روش کار کنی، اونم آیا بهت تبلیغ بدن، آیا ندن. الانم تمام فایل هام رو از سرورم به یکی از آپلود سنتر ها انتقال دادم . هزینه ی خود سرور رو هم که اسپانسر دارم و پول نمی دم. دیگه آکانت آپلود سنتر ها رو هم نمی گیرم و از RapidBaz و TrainBit استفاده می کنم. یعنی تقریباً هزینه ها رو به صفر رسوندم. ولی خوب بازم نقطه ی قوت اینجاست که رنکم و بازدیدم دارهسریع بالا می ره که اونم بخاطر نویسنده هام و بخش فیلمم هست.

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

منم مشهدیم، اگه بخوای می تونی بیای با ما کار کنی، حقیقتش رو هم بخوای دلم رو زده، شاید مجانی واگذارش کردم به یکی دو نفر (که اگه بخوای میشه یکیش شما باشی) و خودمم برگردم سر سایت وارز انگلیسی خودم. نویسنده هاشم می مونن ولی خوب فعلاً چون داره امیدوار کننده پیشرفت می کنه هستم تا ببینم چی می شه و خدا رو چی دیدین شاید یکی دو ماه دیگه دوباره تمام امکانات قبلی رو برای سایت فراهم کنم. در ضمن در جواب اونایی که گفتن سایت وارز بیشتر از یک نفر فایده نداره بگم که اگه 5 نفر هم مدیر داشته باشه و مدیراش 2 سال دندون رو جیگر بذارن و مثل آدم بهش بچسبن درآمدش به 2, 3 میلیون در ماه هم می رسه. منتها مشکل اینجاست که 99% سایت ها یا 5 نفر مدیر حرفه ای ندارن و یا جیگری که بشه روش دندون گذاشت رو ندارن. واسه همینم همه سایتا مثل p30download و mihandownload نمی شن.

AriyaDownload
February 8th, 2011, 22:02
دوست عزیز دامینت رو از دم ***** کردن. اگه بخوای اینجوری کار کنی به نتیجه نمی رسی. من از سال 1384 تو کار وارزم و اولین سایت هام هم انگلیسی بودن و درآمدم هم از کلیکسور بوده. همینجا هم رسماً بهت اعلام می کنم که این راهی که میروی به کردستان است. ولش کن.

من الان یه سایت وارز فارسی زدم به نام qdl.ir . نزدیک به 600 تومن توی هفت ماه براش هزینه کردم. 250 گیگابایت سرور گرفتم براش، 7 نفر نویسنده ی حرفه ای دارم از همون ابتدا vps گرفتم براشون و آکانت 5 آپلودسنتر معتبر (Rapidshare, Hotfile, Megaupload, Fileserve, FileSonic) رو گرفتم و هر چی که لازم بود بهترینش رو گرفتم. البته الان واسه سرور اسپانسر دارم و 150 گیگ VPS لینوکس رو مجانی بهم دادن. ولی خوب اینا همه رو گفتم که بدونین تهش به هیچی رسیدم.

بابا من با یه سایت وارز انگلیسی از ماه پنجم درآمدم به 200 دلار در ماه رسید ولی ایرانی فقط از جیبم پول می دم. چیزی هم که فقط بخوای واسش خرج کنی دلت رو می زنه و هیچ کدوم از نویسنده هات هم برای رضای خدا پیشت نمی مونن. سایت وارز انگلیسی فقط کافیه که مطلب رو از یه فروم کپی پیس کنی و لینکش رو تو آکانت خودت ریموت کنی، بابات هر دانلود هم همون آپلود سنتر بهت پول می ده. ولی ایرانی جماعت حاضر نیست از سایتی که لینکش مستقیم نیست دانلود کنه .

حالا اگه بخواین بدونین بعد از هفت ماه کارم به کجا رسیده باید بگم که با این که پول دارم، نمی خوام برای سایت وارز فارسی خرج کنم، چون برای رسیدن به درآمد حد اقل باید دوسال حرفه ای روش کار کنی، اونم آیا بهت تبلیغ بدن، آیا ندن. الانم تمام فایل هام رو از سرورم به یکی از آپلود سنتر ها انتقال دادم . هزینه ی خود سرور رو هم که اسپانسر دارم و پول نمی دم. دیگه آکانت آپلود سنتر ها رو هم نمی گیرم و از RapidBaz و TrainBit استفاده می کنم. یعنی تقریباً هزینه ها رو به صفر رسوندم. ولی خوب بازم نقطه ی قوت اینجاست که رنکم و بازدیدم دارهسریع بالا می ره که اونم بخاطر نویسنده هام و بخش فیلمم هست.

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

منم مشهدیم، اگه بخوای می تونی بیای با ما کار کنی، حقیقتش رو هم بخوای دلم رو زده، شاید مجانی واگذارش کردم به یکی دو نفر (که اگه بخوای میشه یکیش شما باشی) و خودمم برگردم سر سایت وارز انگلیسی خودم. نویسنده هاشم می مونن ولی خوب فعلاً چون داره امیدوار کننده پیشرفت می کنه هستم تا ببینم چی می شه و خدا رو چی دیدین شاید یکی دو ماه دیگه دوباره تمام امکانات قبلی رو برای سایت فراهم کنم. در ضمن در جواب اونایی که گفتن سایت وارز بیشتر از یک نفر فایده نداره بگم که اگه 5 نفر هم مدیر داشته باشه و مدیراش 2 سال دندون رو جیگر بذارن و مثل آدم بهش بچسبن درآمدش به 2, 3 میلیون در ماه هم می رسه. منتها مشکل اینجاست که 99% سایت ها یا 5 نفر مدیر حرفه ای ندارن و یا جیگری که بشه روش دندون گذاشت رو ندارن. واسه همینم همه سایتا مثل p30download و mihandownload نمی شن.

ممنونم از راهنمایی که کردین :53:
صمیصمانه ازتون تشکر می کنم:53::53:
سایت شما رو نگاه کردم
به نظر من این مشلات رو داره که نتونستین پیشرفت کنید:
من مشکلات سایت شما رو تا جایی که متوجه شدم می گم (البته نمی گم دقیقا این مشکلات وجود داره) ولی از نظر من اینا مشکل هستن و باید رفع بشه
اول از همه : چرا سیستم دیتالایف؟؟؟ واقعا چرا؟؟؟ (مهمترین علتی که سایت خوب پیشرفت نکرده همین سیستم سایتتون هست)
من قبل از این سایت جدید منظورم همین آریا دانلود هست ، قبل از این یه سایت داشتم که رویه سرور تیزهاست بود
سیستم سایتم دیتالایف بود ولی بعد از شش ماه بازدید من به هزارنفر هم نرسید
تازه من دوستانی داشتم که تو زمینه سئو بودن و برای من سئویه سایت رو رایگان انجام داد
ولی با اون سیستم به هیچ جا نرسیدم (به نظر من بهترین سیستم وردرپس هست)
الان شما همین سایت من رو نگاه کنید (آریا دانلود)
باورتون می شه که سایت نزدیک دو هفته هست که راه اندازی شده (ولی تو این دو هفته رو نگاه کنید هم بازدیدکننده دارم و هم ورودی گوگل)
که به امید خدا بیشتر هم خواهد شد (امیدواریم)

دوم: نباید همون اول برای سایت هزینه های زیادی انجام می دادین، باید از موقع راه اندازی هزینه های سایت رو تا جایی که می تونید کم کنید به طوری که کیفیت و خدماتی که کاهش پیدا کرده زیاد محسوس نباشه تا جلویه پیشرفت رو بگیره
شما از همون اول با هزینه ی هنگفت شروع کردین و از اینده هم خبر نداشتین که سایت به خوبی بالا می یاد و بازدید می گیره یا نه
باید بعدش شروع می کردین به خرج کردن برای سایت

سوم: دامین دات آی آر هست (دامین دات آی آر از نظر سئو مشکل داره) و گوگل اونو درست و درمون ایندکس نمی کنه (صحتش رو نمی دونم، اینو از یکی از متخصصین سئو شنیدم)
ولی اگه این خبر هم درست نباشه، در هر صورت دامنی دات ای ار یکم اذیت کننده هست

چهارم: لینک های دانلود از سرور پارس اسپیس هست (بهتون پیشنهاد می کنم از این سایت استفاده نکنید)
چون مدیریت درست و حسابی نداره (یه موقع می بینی سرورش قطع شد ( که قطعی هاش هم زیاده )
سرعتش واقعا پایینه (تو مایه های افتضاح)
اگه از آپلودسنترهای خارجی استفاده می کردین بهتر بود
شما که فرمودین سرور مجازی داشتین (لینک ها مستقیم نیست چرا)

پنجم: من دقیقا نمی دونم شما منظورتون از اینکه نویسنده داشتی برای این سایت فارسی تون بود یا اون سایت خارجی
اگه برای سایت فارسی بوده همین (qdl.ir)
یه نگاهی به ارشیو ماهیانه که انداختم، در هر ماه ارسال پست هاتون خیلی کم بوده
53 تا پست برای یه ماه با داشتن 5 نویسنده (این بهترین ماه هستش) :-|

ششم: سایتتون رو در گوگل وبمستر ثبت کردین؟؟؟
برای تبلیغات سایتتون چقدر هزینه کردین؟؟؟

هفتم: قالب سایت درسته سبک هست و زود لود می شه
ولی خیلی ساده هست
البته قالب سایت خودمم مشکل داره (ولی به زودی اگه در توانمون باشه رفعش می کنیم)

فعلا من همینا رو متوجه شدم
البته همونطور که در بالا گفتم ممکنه اینا مشکل نباشن
ولی خوب به نظر من این موارد باید رفع بشه

شما که فرمودین در سایت خارجی تنوستین درآمد کسب کردین
اولا چرا ادامه ندادین؟؟
دوما برای سایت های انگلیسی ، کلا امکانات اونا بیشتر هست
یکی از امکاناتی که دارن دسترسی شون به اینترنت خیلی راحت هست
در صورتی که در ایران اینطوری نیست

و در مورد سایت میهن دانلود و پی سی دانلود
اولا اینکه به نظر من پی سی دانلود از دور خارج شده
الان رقابت شدیدی بین دو سایت میهن دانلود و وطن دانلود هست
و اینکه اونا پیشرفت کردن فقط به خاطر هزینه ی اولیه که داشتن بوده و همچنین تیم مدیریتی قویشون البته شانس هم خیلی بهشون کمک کرده

راستی ما سایت رو به صورت یه تیم سه نفره مدیریت می کنیم :65:
مشهد - تهران - بوشهر :)

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

.

ممنون می شم در این مورد بیشتر توضیح بدین
دامینم رو چی؟؟؟
من چطوری باید کار کنم که به نتیجه برسم و از نظر شما مشکلات کار من کجاست؟؟
:53::53:

martoor8
February 8th, 2011, 23:27
منظورم این بود که دامین Ariadownload.com رو ***ف*ی*ل*ت*ر*** کردن.

من گفتم از سال 1384 توی کار وارز بودم و همین الان هم با مدیران خیلی از بهترین سایت های وارز انگلیسی دوست صمیمی هستم نمونش هم سایت TinyDL.com و سایت Gigawarez.com . ولی دلیل اصلی ای که من از وارز انگلیسی اومدم بیرون قوی نبودن زبانم بود که نمی تونستم پشتیبانی کنم. این هایی هم که گفتین رو من خودم درس می دم. بنده برنامه نویس PHP هستم و دوره های پیشرفته ی سئو رو گذروندم.

در مورد سیستم دیتا لایف هم باید بگم که این سیستم قوی ترین سیستمی هست که من به عمر برنامه نویسیم دیدم. چه از نظر هسته و چه از نظر سئو و چه از نظر طراحی قالب و سادگی کار. ولی شما از هر کسی که بپرسید دیتالایف و وردپرس رو در یک سطح می بینند و هر چند که من خودم قبول دارم در خیلی از بحث ها وردپرس کاملا سر هست. نمونش هم قابلیت نصب ماژول ها و بروزرسانی خودکار سایت. در حالی که تو دیتالایف باید با بدبختی سیستم را بروز کنی. ولی چیز هایی که در مورد سئو ی دیتالایف گفتید و همچنین دامنه ی ir اشتباه محض بوده. این ها یک سری اراجیف هستند که برخی از همکاران ما می زنند، مثل همین فرضیه ی آی پی اختصاصی که می گفتند سئوی سایت رو بالا می بره.

در ضمن مدیر پارسااسپیس، آقای شفیعی بسیار آدم خوب و محترمی هستند و درضمن از دوستان من هستند. کاری که آقای شفیعی دارن می کنن رو هیچ کسی تو ایران نتونسته با این قدرت انجام بده. این همه سال این همه فایل رو نگه داشتند و همه هم راضی هستند، کی راضی نیست. هزینه ی آکانت ویژه ی پارسااسپیس 3.900 تومن هست و با آکانت ویژه بیشترین سرعت رو خواهید داشت. ریز به ریز سایت رو خودشون نوشتن. من به ایشون ایمان دارم. و برای فقط و فقط هم برای حمایت و گسترش این آپلود سنتر تمام فایل هام رو روی سرورشون بردم. درسته خیلی مهره ی گنده ای نیستم ولی گسترش این آپلود سنتر ایرانی و اصل موضوع فرهنگ پرداخت وجه برای دانلود فایل از افرادی مثل من و شما شروع می شه. اگر هم که به وجود سرور من شک دارین این آی دی یاهو ی منه: iranpc2009
بیاید تا ثابت کنم بهتون. در ضمن سایت من اگر هفت نویسنده ی قادر داره. در عوض هفت بخش هم داره. موزیک. فیلم. نرم افزار و بازی. موبایل. لینوکس. تالار گفتمان . اگه همه ی پست های ارسال رو بشمرید از 150 پست بیشتر می شه.

در ضمن شما این همه دلیل اشتباه برای من آوردید. بزارید دلیل کند شدن پیشرفتم رو بگم. سایت من 3 هفته داون بود. ما یه افت موشکی کردیم و این دلیل اصلی نیست. هر بخش از سایت من یک sub domain داره. qdl.ir, movie.qdl.ir, music.qdl.ir و ... این یعنی چی ؟ یعنی هر کدوم از بخش ها در گوگل رنک جداگانه ای داره و این یعنی رشد گوگل ما یک هفتم میشه. فهمیدید ؟

اگه یاهو آنلاین شین می تونیم بیشتر در این مورد صحبت کنیم. من احساس می کنم که شما پتانسیل پیشرفت دارید. و نمی دونم چرا احساس می کنم شما از این دسته افراد هستین که نقطه ی ترمز ندارین ( یعنی وقتی کاری رو شروع می کنین وسط راه ولش نمی کنین. از اونجا فهمیدم که بعد از بلای تیز هاست از صفر دارین شروع می کنین ). اگه اشتباه می کنم بگین. ولی خوب بسته به این که من ضعفم خسته شدن از انجام طولانی مدت یک کار هست و احساسم این هست که شما می تونین نقطه ی ضعف تیم من رو رفع کنین. حاضرم با شما همکاری کنم .

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

ولی حتماً بیاین با هم یه مکالمه ای داشته باشیم.

این آی دی یاهو ی منه: iranpc2009
اینم موبایل: 09390727257 - 09156237791

khabaloo
February 9th, 2011, 00:51
اگه بخواهید با رعایت کپی رایت کار کنید من هستم. یکبار هم که شده یه سایت جدی و درست و حسابی برای دانلود راه بیفته . بجای این همه سایتهای ***ی فیلم و موسیقی و نرم افزار

تایید میشه

1oveless
February 9th, 2011, 01:01
تایید میشه
نظر شما برای من قابل احترام هست
اما من هم تو سایت موزیک ، فیلم و نرم‌افزار ادمین بودم و هستم هنوز !
هیچ کدمشون لذت سایت موزیک و فیلم رو نداره !

نرم افزار بخوای میری دانلود میکنی‌ مثل بچه aدم :دی سالی‌ ۱ بار !
اما موزیک و فیلم ....:65:

AriyaDownload
February 9th, 2011, 11:08
منظورم این بود که دامین Ariadownload.com رو ***ف*ی*ل*ت*ر*** کردن.

سلام
این آدرس سایت ما نیست
آدرس درست سایت: AriyaDownload.com
طریقه نوشتن آریا هم به صورت انگلیسی، به همین صورت هست

من گفتم از سال 1384 توی کار وارز بودم و همین الان هم با مدیران خیلی از بهترین سایت های وارز انگلیسی دوست صمیمی هستم نمونش هم سایت TinyDL.com و سایت Gigawarez.com . ولی دلیل اصلی ای که من از وارز انگلیسی اومدم بیرون قوی نبودن زبانم بود که نمی تونستم پشتیبانی کنم. این هایی هم که گفتین رو من خودم درس می دم. بنده برنامه نویس PHP هستم و دوره های پیشرفته ی سئو رو گذروندم.

از آشنایی با شما خیلی خوشبختم
حتما تجربیات شما برای ما خیلی مهم هست
من قصد جسارت نداشتم
تمام مطالبی که در بالا عرض کردم، همه رو تو اینترنت خونده بودم

در مورد سیستم دیتا لایف هم باید بگم که این سیستم قوی ترین سیستمی هست که من به عمر برنامه نویسیم دیدم. چه از نظر هسته و چه از نظر سئو

من قدرت و انعطاف پذیری دیتالایف رو انکار نکردم
واقعا قدرت و انعطاف پذیری فوق العاده ای داره
می شه با دیتالایف یه کارهایی کرد که آدم وقتی می بینه شاخ در می یاره (البته بلا نسبت شما دوستان)

در مورد سیستم دیتا لایف هم باید بگم که این سیستم قوی ترین سیستمی هست که من به عمر برنامه نویسیم دیدم. چه از نظر هسته و چه از نظر سئو

من قدرت و انعطاف پذیری دیتالایف رو انکار نکردم
واقعا قدرت و انعطاف پذیری فوق العاده ای داره
می شه با دیتالایف یه کارهایی کرد که آدم وقتی می بینه شاخ در می یاره (البته بلا نسبت شما دوستان)
ولی خوب برای سئو باید حرفه ای باشین (که شما هم حرفه ای هستین)
کلا سیستم دیتالایف برای افراد مبتدی و متوسط که تازه دارن راه می یوفتن فایده نداره
برای مدیریت دیتالایف باید حرفه ای بود که مثل موم دیتالایف رو تو دستت داشته باشی
ولی خوب من تجربه ی اولم بود و چیزه زیادی نمی دونستم

در ضمن مدیر پارسااسپیس، آقای شفیعی بسیار آدم خوب و محترمی هستند و درضمن از دوستان من هستند. کاری که آقای شفیعی دارن می کنن رو هیچ کسی تو ایران نتونسته با این قدرت انجام بده. این همه سال این همه فایل رو نگه داشتند و همه هم راضی هستند، کی راضی نیست.

در مورد پارس اسپیس که واقعا بیشتر افراد ناراضی هستن
البته من در مورد آپلودسنترش می گم نه در مورد تورنت (چون من تاحالا تورنت رو ازشون خریداری نکردم)
ولی در مورد همین آپلودسنتر من اکانتم ویژه بود
سرعت آپلود خیلی پایین بود و یکی از معایبی که داری، علاوه بر سرعت پایین
انتقال فایل به صورت لینک نداره (برای کاربران ویژه)
من اکانت ویژه ای که گرفتم، فقط برای دو روز استفاده کردم و تو این دو روز همه چی تقریبا متوجه شدم
من افراد زیادی رو می شناسم که از پارس اسپیس ناراضی هستن
فقط کافیه یه سرچ تویه گوگل بکنید
همه چی هست تو انجمن ها
مشکل دانلود از پارسا اسپیس با وجود خرید اکانت - P30World Forums (http://forum.p30world.ir/showthread.php?t=402415)
يه سوال در مورد سرويس ويژه پارس اسپيس - P30World Forums (http://forum.p30world.com/showthread.php?t=416566)

اگه یاهو آنلاین شین می تونیم بیشتر در این مورد صحبت کنیم. من احساس می کنم که شما پتانسیل پیشرفت دارید. و نمی دونم چرا احساس می کنم شما از این دسته افراد هستین که نقطه ی ترمز ندارین ( یعنی وقتی کاری رو شروع می کنین وسط راه ولش نمی کنین. از اونجا فهمیدم که بعد از بلای تیز هاست از صفر دارین شروع می کنین ). اگه اشتباه می کنم بگین. ولی خوب بسته به این که من ضعفم خسته شدن از انجام طولانی مدت یک کار هست و احساسم این هست که شما می تونین نقطه ی ضعف تیم من رو رفع کنین. حاضرم با شما همکاری کنم .

ولی حتماً بیاین با هم یه مکالمه ای داشته باشیم.
این آی دی یاهو ی منه: iranpc2009
اینم موبایل: 09390727257 - 09156237791

نظر لطفتون هست
ما هم امیدواریم که این کاره ما ترمز نداشته باشه
ولی خوب به دلیل اینکه تجربیاتمون کمه
حتما به کمک شما دوستان نیازمندیم
من ایدی شما رو ادد کردم
خوشحال می شم با هم صحبت کنیم و تجربیاتتون رو در اختیار من قرار بدین
:-*:53::105:

martoor8
February 9th, 2011, 12:09
من هم خوشحال می شم تجربیاتم رو دراختیار شما قرار بدم و فکر می کنم بحثمون هم در مورد وارز تموم شد . ولی در مورد پارسااسپیس چون بحثش کش پیدا می کنه فکر می کنم اینجا بحثش رو نکنیم بهتره جای دیگه تایپیک درست کنید، لینکش رو بدید تا بیام جواب تمام سوال ها رو بدم. اگر هم چیزی بود که جوابش رو نمی دونستم. با مدیرش تماس می گیرم و جوابش رو می دم. ولی برای اینکه دوستان برداشت بد نکنن راجع به پارسااسپیس و نگن جوابی نداشت که بده، جواب یکسری مسائل رو می دم.

اول از همه یک بحث در مورد سرعت بود. من در سه نقطه ی دنیا تست سرعت رو روی پارسااسپیس انجام دادم.

در ایران من با ADSL مخابرات مشهد، پهنای باند 512 که مال خودم باشه تست کردم. ته سرعت من 80 هست و من این 80 کیلوبایت در ثانیه رو فول دانلود می کردم که این سرعت رو از هیچ سایتی تجربه نکردم.

در اروپا. بنده با VPS اروپا (دقیق یادم نمیاد که توی VPS هلند تست کردم یا آلمان) سرعت دانلود رو تست کردم. سرعت به 3.5 گیگابایت بر ثانیه رسید که 3.5 گیگ هم ته سرعت دانلود VPS بود.

در آمریکا. روی VPS آمریکا هم تست کردم که سرعت بین 700 کیلوبایت تا 1 گیگابایت متغیر بود. البته این سرعت بخاطر دور بودن سرور های پارسااسپیس از آمریکاست. سرور های پارسااسپیس در اروپا هستند که این برای ما ایرانی ها بهتر هم هست. یعنی داخل ایران هر سرعتی که داشته باشی می تونی فول دانلود کنی. 512, 1MB, 2MG, 10MG هر چی باشه.

ببینید این تست ها واقعاً انجام شده و هر کی شک داره من مدرک رو می کنم براش.

از نظر هزینه ی اشتراک هم که پارسااسپیس پایین ترین هزینه رو داره و با 3.900 تومن اشتراک ویژه می ده. سرورهاش هم که در بهترین دیتاسنتر های اروپاست. همونجاییی که فایل فاکتوری سرور هاش هست و برای همین هم هست که شما اگه 10 گیگابایت فایل رو هم با Trainbit از فایل فاکتوری انتقال بدین . بلافاصله فایلتون منتقل می شه.

مشکلی هم اگه بوده ، بطور مداوم با تیمشون در حال رفع کردن هستند. و اگر هم در قدیم مشکلی بوده بخاطر این هست که از پایه سیستمشون رو خودشون نوشتن. مثل آپلود سنتر های دیگه نیستن که از سیستم های آماده و یا نال شده استفاده می کنن. حالا اسم هم نمی برم ولی خودتون به چشم اون ها رو دیدید.