PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتفاق عجیب در اینترنت همراه اول

tatnet
March 4th, 2018, 13:08
با سلام

دوستان با اینترنت همراه اول وصل شدم ای پی منو در همه جا چک کردم برای

Gelocation Info

City: Dubai
State: Dubayy
Country: United Arab Emirates
Postal Code: -
Time Zone: +04:00

Host Info

ISP: Salar LLC FZE
Host Name: 192.15.21.57
ASN: 197207

دوستان میدونند علتش چیه؟؟؟

Amlaaki
March 4th, 2018, 13:19
با سلام

Gelocation Info

City: Dubai
State: Dubayy
Country: United Arab Emirates
Postal Code: -
Time Zone: +04:00

Host Info

ISP: Salar LLC FZE
Host Name: 192.15.21.57
ASN: 197207

طمئنید پرا کسی ستفاده نمیشه ؟

جناب روبینا سرور که ادعای آنچنانی در مورد سرویس لوکیشن آی پی دارید میشه جوابگو باشید ؟

RoobinaServer
March 4th, 2018, 13:40

جناب روبینا سرور که ادعای آنچنانی در مورد سرویس لوکیشن آی پی دارید میشه جوابگو باشید ؟

با سلام

متوجه منظورتون نشدیم از ادعایی که فرمودید.

الان اشتباه همراه اول را ما باید پاسخگو باشیم ؟/:)

خوب هستید انشالله ؟

------------------

استارتر عزیز تعجب نداره احتمالا چند بار قطع و وصل کنید درست میشه و روی رنج ایرانی میفتید - رنج بین الملل و انتقالی از آرین رو به شما اختصاص دادن و حتی اسم کشور هم عوض نکرده اند(البته خلاف قوانین روتینگ و وزارت ارتباطات رادیویی هست) (البته احتمال دادیم رنج بین الملل همراه اول هست ولی چون به شما داخل کشور اختصاص داده اند ظاهرا یک حرکتی این وسط اشتباه انجام شده) همچنین بسیاری رنج اضافه کرده اند که مربوط به SALAR LLC هست.

اطلاعات تکمیلی : http://whois.roobinaserver.ir/ip/?search=192.15.21.57

آیپی شما ایرانی تشخیص داده نمیشه : http://whois.roobinaserver.ir/ip/web/api/client/demo/1/?uid=110&lid=021&ip=192.15.21.57

باتشکر

alfapardaz
March 4th, 2018, 14:10

وات د فاز یا سیدی؟
شبکه همراه اول رو جوابگوش باید روبینا سرور باشه؟
مشکلتون چیه؟ جز پریدن به این و اون میتونی فعالیت مفید داشته باشی؟

tatnet
March 4th, 2018, 14:13
ازه دوستان

پروکسی نه اصلا

amnj
March 4th, 2018, 14:14
با سلام

gelocation info

city: Dubai
state: Dubayy
country: United arab emirates
postal code: -
time zone: +04:00

host info

isp: Salar llc fze
host name: 192.15.21.57
asn: 197207

این مشکل ما هم هست نمیدونم تازگیا چه اتفاقی افتاده برای همراه اول ادرس ip من همیشه روی امارات و دبی هست.

Amlaaki
March 4th, 2018, 14:15
با سلام

متوجه منظورتون نشدیم از ادعایی که فرمودید.

الان اشتباه همراه اول را ما باید پاسخگو باشیم ؟/:)

خوب هستید انشالله ؟

------------------

استارتر عزیز تعجب نداره احتمالا چند بار قطع و وصل کنید درست میشه و روی رنج ایرانی میفتید - رنج بین الملل و انتقالی از آرین رو به شما اختصاص دادن و حتی اسم کشور هم عوض نکرده اند(البته خلاف قوانین روتینگ و وزارت ارتباطات رادیویی هست) (البته احتمال دادیم رنج بین الملل همراه اول هست ولی چون به شما داخل کشور اختصاص داده اند ظاهرا یک حرکتی این وسط اشتباه انجام شده) همچنین بسیاری رنج اضافه کرده اند که مربوط به SALAR LLC هست.

اطلاعات تکمیلی : http://whois.roobinaserver.ir/ip/?search=192.15.21.57

آیپی شما ایرانی تشخیص داده نمیشه : http://whois.roobinaserver.ir/ip/web/api/client/demo/1/?uid=110&lid=021&ip=192.15.21.57

باتشکر

خوب بله ! شما در حال تست سرویس هستید ! شما انچنان در تاپیک از سرویستون حمایت کردید که ... فرموده بودین کسانی میخواند حتما مطمئن بشن از ایرانی بودن ...

فرموده بودین سایتای بزرگ هم به خاطر این مشکل خیلی از کاربراشونو دارن از دست میدن ! و حتی گفته بودین دیتاسنتر ها هم دارن توی ایران اکسس کردن ...

شما فرموده بودین شما از سایتای با سابقه در این مورد که مثلا هفتگی اپدیت میکنن لیستشونو زودتر اپدیت میکنید و دقیقا ذکر کرده بودین آنی !

الان بالفرض دیتاسنتر داره از سرویس شما استفاده میکنه این رنج چرا نباید باشه در لیست ؟

سرویس شما beta هست و چه بسا چه مدت دیگه پولی هم بشه پس باید درصد خطارو خیلی بالاتر از درستی 99 درصد صحیح دانست !

شرکتی مثل همراه اول که جز برترین های کشور هست نباید در لیست باشه ؟ خدا به داد اون شرکت های ریز برسه ...

tatnet
March 4th, 2018, 14:17
من کلا اینترنت رو روشن خاموش کردم باز
IP Address localized at United Arab Emirates میزنه

دوستان تست کنند خبر بدهند

- - - Updated - - -

دوستان چون خودم سیستم پرداخت چند کاره داشتم مینوشتم قسمت محدود کردن پرداخت به ایران گذاشتم امروز داشتم چک میکردم دیدم مشکل هست به همین خاطر این تایپک رو زدم

RoobinaServer
March 4th, 2018, 14:50
خوب بله ! شما در حال تست سرویس هستید ! شما انچنان در تاپیک از سرویستون حمایت کردید که ... فرموده بودین کسانی میخواند حتما مطمئن بشن از ایرانی بودن ...

فرموده بودین سایتای بزرگ هم به خاطر این مشکل خیلی از کاربراشونو دارن از دست میدن ! و حتی گفته بودین دیتاسنتر ها هم دارن توی ایران اکسس کردن ...

شما فرموده بودین شما از سایتای با سابقه در این مورد که مثلا هفتگی اپدیت میکنن لیستشونو زودتر اپدیت میکنید و دقیقا ذکر کرده بودین آنی !

الان بالفرض دیتاسنتر داره از سرویس شما استفاده میکنه این رنج چرا نباید باشه در لیست ؟

سرویس شما beta هست و چه بسا چه مدت دیگه پولی هم بشه پس باید درصد خطارو خیلی بالاتر از درستی 99 درصد صحیح دانست !

شرکتی مثل همراه اول که جز برترین های کشور هست نباید در لیست باشه ؟ خدا به داد اون شرکت های ریز برسه ...

با سلام

سیستم ما آنی هست و تضمینی و کاملا هم تجاری شده و در حال کار است (سیستم اصلی beta نیست) اما رنج بین الملل یا خارجی یک ISP در ایران را به هیچ عنوان به عنوان آیپی ایران شناسایی نخواهیم کرد، مشکل از سمت همراه اول است نه ما.

شما ظاهرا بد متوجه شده اید، رنج آیپی که میفرمائید اگر در لیست گت وی بین الملل باشد که هیچ اما اگر نباشد و اشتباهی به استارتر(کاربر همراه اول) داده نشده باشد بنابراین یک تخلف بین المللی و بر خلاف قوانین روتینگ و قوانین وزارت ارتباطات و رادیویی است.

راه حل استارتر و کسانی که مشکلات شبیه وی دارند :

در چنین حالتی کاربر به ISP خود مستقیم یا با مراجعه به سایت https://www.cra.ir/Portal/View/Page.aspx?PageId=16f3e01e-4ce3-4292-92ca-02087ac4b7a2 شکایت از روتینگ غیر قانونی را اعلام میکند و سریعا بعد از اصلاح همراه اول مشاهده خواهید کرد که آن آیپی را به صورت کاملا آنی و آنلاین، whois روبینا سرور به صورت یک آیپی ایرانی شناسایی خواهد کرد، آن وقت متوجه برتری سیستم ما (سیستم بومی و ایرانی) نسبت به سایر محدود کننده های آیپی به ایران(دیتابیس های اینترنتی) خواهید شد.

و اما جواب این مورد :

دقیقا یک بخشی از مرکزی که نام نمیبریم (DC) در حال استفاده میباشد و طبق قوانین مرکز داده و روتینگ نمیتوان از رنجی که در ایران روت شده ولی فلگ آن ایران نیست استفاده کرد چون آیپی هیچ مدرک ایرانی در آن نیست جز یک AS که برای همراه اول هست و اگر مشکلی هم در شبکه ایران اکسس ایجاد کند امکان پیگیری ندارد، همین الان به عنوان نمونه اگر شبکه ای داخلی دارید و به زیرساخت اعلام کنید که رنج همراه اول را اضافه کنند میبینید که مخالفت خواهند کرد.

اما نکته خیلی قشنگ و پاسخ شما :

برای کاربرانی مانند شما نیز در سیستم چنین فکری شده است - اگر نیاز به قوانین روتینگ بین المللی ندارید و میخواهید بر اساس اپراتور محدود نمائید این قابلیت در سیستم وجود دارد :

در دموی زیر که میتوانید مشاهده نمائید شما AS آیپی را خواهید داشت بنابراین وقتی همراه اول با هر آیپی با هر فلگ از هر کشوری مراجعه کند ایرانی شناسایی خواهد شد

کلیه آیپی های شرکت همراه اول به صورت آنی(چه قانونی روت شده باشند چه غیر قانونی و چه فلگ ایران باشند چه نباشند) : http://whois.roobinaserver.ir/ip/?search=197207
http://whois.roobinaserver.ir/ip/api/client/demo/1/?uid=110&lid=021&search=79.143.86.1&type=4

با لینک دمو میتوانید به AS 197207 دسترسی ارائه نمائید و کلیه رنج ها از قبیل رنج عربی 192.15.0.0/16 ایرانی شناسایی خواهد شد.

موفق باشید

vahid03
March 4th, 2018, 15:19
پس این بود تازگی ها از امارات بازدید سایت بنده افزایش پیدا کرده !

rfm
March 4th, 2018, 15:33
پس این بود تازگی ها از امارات بازدید سایت بنده افزایش پیدا کرده !
دقيقا رو سايت هاي من هم همين طور شده. آمار ايران اومده پايين. امارات بيشتر شده

Gh-Moradi
March 4th, 2018, 16:39
منم چند روزی بود که با اینترنت همراه اول کار میکردم متوجه این قضیه شدم
میخواستم وارد حساب ملت بشم اجازه نمیداد و آی پی رو خارجی میشناخت باید رمز یکبار استفاده میکردم
همچنین کلوفلیر هم منو بعنوان ربات یا اسپم شناسایی میکرد و واسم کپچا میزاشت
اما وقتی سوئیچ کردم روی اینترنت ایرانسل همه چیز درست شد

vahid03
March 4th, 2018, 18:23
دقيقا رو سايت هاي من هم همين طور شده. آمار ايران اومده پايين. امارات بيشتر شده

الکسا سایت هامون رو اماراتی نشون نده صلوات:-|

Amlaaki
March 4th, 2018, 19:51
وات د فاز یا سیدی؟
شبکه همراه اول رو جوابگوش باید روبینا سرور باشه؟
مشکلتون چیه؟ جز پریدن به این و اون میتونی فعالیت مفید داشته باشی؟

من نپریدم الکی به کسی برادر .

کسی که ادعای بی نقص بودن میکنه باید جوابگو باشه اللخصوص که خودشونم گفتن که دارن تجاری ارائه میکنند یعنی به من نوعی میگند سرویس کاملا اوکی و بدون مشکله و پولشم ازم میگیرن ولی ...

فعالیت مفید چیه دقیقا از نظر شما ؟

RoobinaServer
March 4th, 2018, 20:34
من نپریدم الکی به کسی برادر .

کسی که ادعای بی نقص بودن میکنه باید جوابگو باشه اللخصوص که خودشونم گفتن که دارن تجاری ارائه میکنند یعنی به من نوعی میگند سرویس کاملا اوکی و بدون مشکله و پولشم ازم میگیرن ولی ...

فعالیت مفید چیه دقیقا از نظر شما ؟

با سلام

دوست عزیز سیستم اولا ذکر شده است 99% خطا ندارد هیچ وقت 100% نیست که.

دوما الان چه مشکلی سیستم دارد؟ هیچ آیپی (99%) که ایرانی باشد را سیستم ما غیر ایرانی تشخیص نمیدهد. کلی برای شما توضیح دادیم

پیشنهاد میکنم اگر میخواهید جواب بدید نقل قول کنید در تاپیک خودمان، تاپیک استارتر عزیز کلا فرستادید سمت ما.

باتشکر

tatnet
March 6th, 2018, 00:16
دوستان سلام

یک سوالی از این دوستان داشتم این تایپ چه رغبتی به روبین سرور عزیز داره

من در کل اینترنت سایت های تشخیص تیپی چک کردم همه امارات تشخیص داد سرویس روبین سرور هم همین طور

این مشکل همراه اول هست

شاید همراه اول هم از چیلترشکن استفاده میکنه‌

m00511
March 6th, 2018, 11:11
خب حالا که ایپی امارات و ... میده سایت های داخلی رو همون یک دوم حساب میکنه؟؟؟

internet
March 6th, 2018, 16:17
من مودم usb دارم سیم کارت یو سیم همراه اول ای پی ایران نشون میده!