PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه قيمت گذاري يه سايت

rfm
March 3rd, 2018, 14:02
سلام
در كل نحوه قيمت گذاري يه سايت به چه صورت هست؟ يه سايتي براي فروش دارم نميتونم قيمت پايه براش تعيين كنم. كسي هست كه قيمت رو تخمين بزنه؟

iranian-portal
March 3rd, 2018, 15:24
درود بر شما؛

معمولا درآمد 6 ماه تا یکسال سایت، پارامتر عمومی قیمت گذاری یک سایت هست.

اگر هم سایتی درآمد نداشته باشه، صرفا به خاطر محتوا، اسکریپت اختصاصی یا... باید طالب خاص خودش رو پیدا کنید و باهاش به توافق برسید.

rfm
March 3rd, 2018, 16:15
درود بر شما؛

معمولا درآمد 6 ماه تا یکسال سایت، پارامتر عمومی قیمت گذاری یک سایت هست.

اگر هم سایتی درآمد نداشته باشه، صرفا به خاطر محتوا، اسکریپت اختصاصی یا... باید طالب خاص خودش رو پیدا کنید و باهاش به توافق برسید.
خيلي ممنون از پاسختون.
اصلا به درآمدش فكر نكردم. بيشتر دنبال رتبه بودم. چند بار هم پيشنهاد دادن رد كردم اونم بخاطر اينكه شايد تو رتبش تاثير بدي بذاره.حتي اسپانسري ميزباني سايت رو هم پيشنهاد دادن كه بهش فكر نكردم.
نميدونم قوانين انجمن اجازه ميده يا نه لينك سايت رو بدم تخميني بفرماييد قيمت پايه چقدر ميتونه باشه. شما ميتونيد؟ يا كسي هست كه يه راهنمايي بكنه

سیدرضا بازیار
March 3rd, 2018, 16:57
معیار های زیادی واسه قیمت گذاری وجود داره که فقط در توان کارشناسان وب و طراح سایت ها هست
به نظرم لینک رو بزارید تا هر یک از اساتید قیمت مد نظرشون رو همراه با دلیل مطرح کنند

Mr-Pro
March 3rd, 2018, 17:04
درود . سایت رو نذاشتید دقیقا روی چی باید قضاوت کنیم و نظر بدیم ؟ مثلا من الان روی هوا بگم 2 میلیون ؟ قالب سایت چی هست اختصاصی هست ؟ مطالب چطور ؟ چقدر بکلینک داره ؟ رتبه در کلمات کلیدی چطوری هست ؟ زمینه فعالیت چیه ؟ درآمد زا هست یا نه ؟ و ده ها سوال دیگر که اگر میخواید پاسخ روشن دریافت کنید باید آدرس سایت رو ارسال کنید .

rfm
March 3rd, 2018, 17:28
درود . سایت رو نذاشتید دقیقا روی چی باید قضاوت کنیم و نظر بدیم ؟ مثلا من الان روی هوا بگم 2 میلیون ؟ قالب سایت چی هست اختصاصی هست ؟ مطالب چطور ؟ چقدر بکلینک داره ؟ رتبه در کلمات کلیدی چطوری هست ؟ زمینه فعالیت چیه ؟ درآمد زا هست یا نه ؟ و ده ها سوال دیگر که اگر میخواید پاسخ روشن دریافت کنید باید آدرس سایت رو ارسال کنید .
بفرماييد آدرس سايت:
365dl.ir
البته طي 1.5 ماه قبل 4000 ايران بوديم اما بخاطر مشكلات كاري رفته 11000 و يه مورد ديگه هم هست كه لينك دانلودها به ساب دامنه ديگري به غير از دامنه اصلي داده ايم در صورت تغيير به دامنه اصلي حتما رتبه خيلي بهتر خواهد شد.

rfm
March 4th, 2018, 10:52

دوستان ديروز آدرس سايت رو خواستيد ، نوشتم!

سیدرضا بازیار
March 4th, 2018, 11:52
نظر شخصی من:

نام دامنه که خوب نیست و نمیشه روش قیمت بالای 7 هزار تومان گذاشت. اما چون دامین اتوریتی 8 داره + پیج آتوریتی 17 + حدود 150 بک لینک ثبت شده در الکسا؛ به نظرم میشه روی دامنه حدود 50 تا 150 هزار تومان قیمت گذاشت
قالب سایت زیبا و بهینه هست. اگه یه قالب عمومی باشه میشه بین 100 تا 300 هزار تومان قیمت گذاشت. اگه اختصاصی باشه که باید دقیق تر بررسی بشه
رتبه سایت واقعی نیست. چون حدود 15 ورودی از گوگل داره که خیلی کم هست. و اینکه هر کاربر در روز حدود 80 بار به سایت مراجعه میکنه و 80 دقیقه در سایت میمونه، بسیار عجیب هست. پس روی رتبه و بازدید سایت نمیشه قیمت خاصی گذاشت
اگه قالب سایت عمومی باشه، میتونیم حدود 300 تا 500 هزار تومان هم به عنوان دستمزد طراحی و تنظیم سایت در نظر بگیریم
هر مطلب اختصاصی رو هم میشه قیمت 5 هزار تومان در نظر گرفت

من اگه قصد خرید این سایت رو داشته باشم، بیشتر از 1 میلیون تومان واسه خرید این سایت هزینه نمیکردم. (با توجه به شرایط فعلی درآمد سایت ها در ایران)

rfm
March 4th, 2018, 13:41
نظر شخصی من:

نام دامنه که خوب نیست و نمیشه روش قیمت بالای 7 هزار تومان گذاشت. اما چون دامین اتوریتی 8 داره + پیج آتوریتی 17 + حدود 150 بک لینک ثبت شده در الکسا؛ به نظرم میشه روی دامنه حدود 50 تا 150 هزار تومان قیمت گذاشت
قالب سایت زیبا و بهینه هست. اگه یه قالب عمومی باشه میشه بین 100 تا 300 هزار تومان قیمت گذاشت. اگه اختصاصی باشه که باید دقیق تر بررسی بشه
رتبه سایت واقعی نیست. چون حدود 15 ورودی از گوگل داره که خیلی کم هست. و اینکه هر کاربر در روز حدود 80 بار به سایت مراجعه میکنه و 80 دقیقه در سایت میمونه، بسیار عجیب هست. پس روی رتبه و بازدید سایت نمیشه قیمت خاصی گذاشت
اگه قالب سایت عمومی باشه، میتونیم حدود 300 تا 500 هزار تومان هم به عنوان دستمزد طراحی و تنظیم سایت در نظر بگیریم
هر مطلب اختصاصی رو هم میشه قیمت 5 هزار تومان در نظر گرفت

من اگه قصد خرید این سایت رو داشته باشم، بیشتر از 1 میلیون تومان واسه خرید این سایت هزینه نمیکردم. (با توجه به شرایط فعلی درآمد سایت ها در ایران)
خيلي ممنون در مورد نظر و توضيحتون
اما به هيچ عنوان دستكاري در آمار و يا خريد بك لينك و غيره نداريم. همه چي واقعي هست آمار گوگل آنالیتیک هم داريم. حتي به آدرس دانلود ها نگاه كنيد به ساب دامنه ديگري وصل شده است كه اگر اونا رو به دامنه اصلي تغيير بديم آمار خيلي خيلي بهتر ميشه حدودا 1.5 ماه قبل 4000 ايران و 180 هزار جهان بوديم اما بنا به مشكلات كاري خاصي كه پيش اومده مجبورم بفروشيم يا همينجوري بي خيالش بشيم اما حيفم مياد 2 سال زحمت مدام حداقل 2 نفر + 1700 مطلب كاملا اختصاصي و آمار خوب هميجوري حذف بشه بره.

Amlaaki
March 4th, 2018, 14:29
خوب چیزی نداره که قرار باشه قیمت گذاری بشه !

اسکریپتش که اسکریپتی پابلیک و open source هستش .

قالب هم که بازم عمومی هستش .

الکسا هم که الان چند سالیست کلا پولکی شده و دیگه ارزشی نداره میان وبمستر های واقعی . ( تا چند مدت پیش سایتی که واقعا ارزشش رو داشت رتبه میداد ولی حالا فقط لازمه پلن ... ) .

ملاک اصلی محتوا هم authority هستش که اصلا رتبه خوبی رو کسب نکردین ...

rfm
March 4th, 2018, 14:39
خوب چیزی نداره که قرار باشه قیمت گذاری بشه !

اسکریپتش که اسکریپتی پابلیک و open source هستش .

قالب هم که بازم عمومی هستش .

الکسا هم که الان چند سالیست کلا پولکی شده و دیگه ارزشی نداره میان وبمستر های واقعی . ( تا چند مدت پیش سایتی که واقعا ارزشش رو داشت رتبه میداد ولی حالا فقط لازمه پلن ... ) .

ملاک اصلی محتوا هم authority هستش که اصلا رتبه خوبی رو کسب نکردین ...
خيلي ممنون از نظرتون
اما خيلي بي انصافي فرموديد.
رتبه كاملا بي كلك يعني ارگانيك - 1700 مطلب اختصاصي + دامنه خوب. 300 گيگ فايل دانلود (البته به نظر شما ارزشي نداره :-w)
با اين حساب كل سايت هاي ايراني بي ارزش و فاقد قيمت گذاري هستن.
پيشنهاد ميدم گوگل كنيد و يه سر به مكان هاي فروش سايت و دامنه بزنيد. حتما نظرتون عوض ميشه.

Amlaaki
March 4th, 2018, 14:47
خيلي ممنون از نظرتون
اما خيلي بي انصافي فرموديد.
رتبه كاملا بي كلك يعني ارگانيك - 1700 مطلب اختصاصي + دامنه خوب. 300 گيگ فايل دانلود (البته به نظر شما ارزشي نداره :-w)
با اين حساب كل سايت هاي ايراني بي ارزش و فاقد قيمت گذاري هستن.
پيشنهاد ميدم گوگل كنيد و يه سر به مكان هاي فروش سايت و دامنه بزنيد. حتما نظرتون عوض ميشه.

خواهش میکنم + سلامت باشید .

300 گیگ فایل + 1700 مطلب که فرمودین کاملا بی ارزش هستند چون قدیمی شده اند یا در یک ماه اینده می شوند .

الان قیمت گذاری بر اساس نوع خدمات انجام میگیره .

مثلا کاری شما کردین رو با نوشتن ابزار هایی میشه خودکار انجام داد و ...

البته من شمارو دوست خود میدانم ولی به شخصه نه به مکان هایی که سایت میفروشند رفته ام نه خواهم رفت چون کسی که سایت خوبی داشته باشه نمیفروشه به جز دلایل خیلی خاص که اونم نمیاد حراج کنه یا ...

در ضمن فرمودین کل سایت های ایران : کل سایت های ایران از خدمات عمومی استفاده نمیکنند که بی ارزش باشند خیلی سایت های ایرانی داریم که خدمات خاص مفید ارائه میکنند چرا باید بی ارزش باشند ؟

در مورد 300 گیگ فایل که گفتم ارزشی نداره منظورم کل سایتای دانلود یا ... نیست مثلا سایت فیلم هرچی هم بگذره ارزشش بیشتر میشه اما ...

rfm
March 4th, 2018, 15:05
خواهش میکنم + سلامت باشید .

300 گیگ فایل + 1700 مطلب که فرمودین کاملا بی ارزش هستند چون قدیمی شده اند یا در یک ماه اینده می شوند .

الان قیمت گذاری بر اساس نوع خدمات انجام میگیره .

مثلا کاری شما کردین رو با نوشتن ابزار هایی میشه خودکار انجام داد و ...

البته من شمارو دوست خود میدانم ولی به شخصه نه به مکان هایی که سایت میفروشند رفته ام نه خواهم رفت چون کسی که سایت خوبی داشته باشه نمیفروشه به جز دلایل خیلی خاص که اونم نمیاد حراج کنه یا ...

در ضمن فرمودین کل سایت های ایران : کل سایت های ایران از خدمات عمومی استفاده نمیکنند که بی ارزش باشند خیلی سایت های ایرانی داریم که خدمات خاص مفید ارائه میکنند چرا باید بی ارزش باشند ؟

در مورد 300 گیگ فایل که گفتم ارزشی نداره منظورم کل سایتای دانلود یا ... نیست مثلا سایت فیلم هرچی هم بگذره ارزشش بیشتر میشه اما ...

نظر شما براي من كاملا قابل احترامه و منظور من هم از ايجاد اين تاپيك ديدن نظرات متفاوتي از همديگه هست.
در مورد 300 گيگ فايل آخرين بروزرساني سايت ۰۸ اسفند ۹۶ كليه فايل هاي دانلود تا تاريخ درج شده بروز مي باشند. و كدام ابزار مطلب اختصاصي ارسال ميكنه؟
اما به نظر من اكثر سايت هاي ايراني زير 4000 هر روز آي پي فيك ميفرستن تا برسن زير 1000 . ليست خيلي از سايت ها رو دارم كه خيلي ادعا دارن اما آمارشون فيك هست. اما سايتي كه بدون كلك رو پاش مي ايسته رو هم بي ارزش نكنيم. رو اين سايت يه تيم 3 نفره 2 سال زحمت كشيده از صبح تا شب، اگه سايت دانلودي كار كرده بوديد قشنگ ارزش كار رو ميدونستيد.
اين سايت هم خيلي برامون ارزش داره اما بخاطر مشكلات كاري و غيره قادر به ادامه آن نيستيم.
به هر حال ممنونم :53: