PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین نرم افزار شبیه ساز وب سرور بر روی کامپیوتر ؟

tabtak
March 3rd, 2018, 09:39
با سلام
به نظر شما دوستان بهترین نرم افزار شبیه ساز وب سرور بر روی کامپیوتر کدام نرم افزار هست .
برای سرور کارم مورد نیاز هست که اول افزونه و و قالب ترجمه شد رو رو لوکال نصب و تست کنم و اموزش تصویری بگیرم

ashkan.solutions
March 3rd, 2018, 09:56
عموما دوستان از xampp‌ برای شبیه سازی محیط سرور و هاست در لوکال خود استفاده می کنند. از نظر امکانات دسترسی ها و ویژگی های مناسبی دارد که می توانید از آن بهره ببرید.

Sajjad331
March 3rd, 2018, 10:17
wamp یا
xampp
بهترین هستند

Golden-star
March 3rd, 2018, 11:31
همیشه از wamp استفاده کردم و به مشکلی برنخوردم .

vahid03
March 3rd, 2018, 11:34
Wamp server

Alt+F4
March 4th, 2018, 00:15
با سلام
به نظر شما دوستان بهترین نرم افزار شبیه ساز وب سرور بر روی کامپیوتر کدام نرم افزار هست .
برای سرور کارم مورد نیاز هست که اول افزونه و و قالب ترجمه شد رو رو لوکال نصب و تست کنم و اموزش تصویری بگیرم
سلام
چرا شبیه ساز؟
microsoft web platform installer
را دانلود کنید،
از طریق آن وردپرس رو نصب کنید.
قبل از همه ی این کارها ابتدا چیزشکن رو نصب کنید،
موفق باشید

Gh-Moradi
March 4th, 2018, 00:41
با سلام

من با AMPPS کار میکنم پنل حرفه‌ای داره و همچنین ابزارهای زیادی دراختیارتون قرار میده علی‌الخصوص تغییر نسخه php

ShirazSoft.com
March 4th, 2018, 05:41
سلام
وقت بخیر
به نظر من xampp بهترین گزینه است.
نسخه های php را خیلی سریع قرار می دهد.