PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به شارژ نیک هندل خیلی ارزان+آموزش برای صاحب هندل

daadaa
January 15th, 2011, 00:29
شارژ نیک هندل به ارزانترین قیمت ممکن-در ضمن آموزش لازم دارم

1- دوستان اولا اینکه شارژ نیک هندل فکر کنم هر یونیت 2200 باشه.کسی هست که ارزانتر از اینا شارژ کنه؟ مثلا بعضی سایتا هستند که 2700 یا 3900 سالیانه ثبت میکنند.آیا شارژ نیک هندل ارزان کسی انجام میده؟

2- طریقه کار رو دوستان توضیح میدند؟ یه توضیح کوچیک و ساده.بالفرض من یک نیک هندل دارم . میخوام برای مشتری هام دامنه ثبت کنم.باید شارژ کنم دیگه.خب الان مثلا به اندازه دو یونیت شارژ دارم.چه کار باید کرد؟ مشتری به من سفارش دامنه آی آر داده.«من باید چه کار کنم؟» وقتی خواست تمدید کنه باید چه کار کنم؟ وقتی موقع تمدید دامنش میرسه نیک به من ایمیل میده یا به مشتری؟چه طوری باید تمدیدش کنم؟ من اصلا باید تمدید کنم یا کس دیگه؟ وقتی مشتریم میخواد تمدید کنه من باید توی هندلم شارژ داشته باشم؟ چقدر؟ پول از حسابم چه طوری کم میشه؟

فکر میکنم این مورد دوم کامل عملیات ثبت دامنه ملی توسط نمایندگی (شارژ نیک هندل) رو بخواد.دوستانی که اینطوری کار میکنند برای ما هم بگند تا یاد بگیریم.به زبان ساده و در ضمن مرحله به مرحله و قابل فهم.

3- من دو تا دامنه دات آی آر یک سال و نیمه دارم.حالا تصمیم گرفتم یه جورایی برای مشتریهام دامنه ثبت کنم.یه جور نمایندگی.خب قطعا اگه اون دو تا دامنه خودم رو که از یه شرکتی گرفتم بخوام بیارم توی هندل خودم تا پول کمتری بدم بهتره.چه طوری باید اینکارو بکنم؟ آیا باید پولی پرداخت کرد؟ اگر باید پول پرداخت کرد اگر صبر کنم و وقتی موقع تمدید شد بگم اون شرکتی که دامنه بهم داده انتقال بده باید دوبار پول بدم؟ یعنی هم هزینه تمدید رو و هم انتقال رو؟

از همه دوستان خوب و صمیمی وبهاستینگ تاک متشکرم

AmirHosein
January 15th, 2011, 00:53
هر یونیت 1800 باید باشه
پرشين رجيستر - خدمات ثبت و پرداخت آنلاين دامنه هاي ملي (http://www.persianregister.ir)

sohrab.khan
January 15th, 2011, 01:20
ثبت دامنه (http://egostar.ir/domain/domain-registration.html)
یک ساله 3600
دامین 5 ساله IR به مدت محدود 10900 تومان

Rezash
January 15th, 2011, 07:08
از پرشين رجيستر ثبت كنيد براحتي
پرشين رجيستر - خدمات ثبت و پرداخت آنلاين دامنه هاي ملي (http://www.persianregister.ir/)
اگر اصرار به خريد هندل هم داريد اين سايت آنلاين انجام ميده :
عصرنت | هاست | هاستینگ | میزبانی وب | ثبت دامنه | دومین | سروراختصاصی | سرور مجازی (http://www.asrenet.com/services/nic/unit)

amiri113
January 15th, 2011, 09:39
برای خريد يونيت به صورت آنلاين ميتونيد از طريق سايت عصرنت اقدام کنيد:
عصرنت | هاست | هاستینگ | میزبانی وب | ثبت دامنه | دومین | سروراختصاصی | سرور مجازی (http://www.asrenet.com/services/nic/unit)
برای ثبت و تمديد دامين به صورت آنلاين هم ميتونيد از طريق سايت اس ای 1601 اقدام کنيد:
اس ای شانزده صفر يک - ثبت آنلاين دامين ملی (http://www.sa1601.ir)

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

daadaa
January 15th, 2011, 15:01
از همه تشکر میکنم.اما دوستان من اسمی از خرید و رجیستر اوردم؟حتی عنوان تاپیک هم از شارژ هندل ارزان سخن گفته.
در مورد عصر نت باید بگم من نیاز به شارز یکباره ندارم.نیاز به شارز یونیت حتی دو یونیت دارم.عصر نت کمترینش ده تاست.
اگر از شارژ نیک هندل ارزانتر از 4200 (یکساله) سراغ دارید خبر بدید.در ضمن حتی دو یونیت
آفر بدید

1eng.ir
January 15th, 2011, 15:04
takweb@gmail.com

daadaa
January 16th, 2011, 00:02
*
دوستان توصيه ميكنند از سيستمايي مث پرشين رجيستر يا اس 1601 استفاده كنم و جوري كه مشتري نفهمه كار كنم يا اينكه يونيت بخرم؟

پيشنهاد بديد و در ضمن اگر كسي هر يونيت رو كمتر از دو هزار تومان شارژ ميكنه (حتي دو يونيت‎‎(‎ اينجا بگه ، دوست عزيز تك وب 2200 هست،مثل بقيه.... . من خواهش كردم اگه كمتر از اين قيمتها و زير دوهزار و دو يونيت حداقل شارژ ميكنه واسم اينجا بگه . لطفا اسپم نكنيد.
در ضمن در مورد اون موضوع * هم نظري داريد؟

mibfa
January 16th, 2011, 08:36
ايميل بزن تا ليست قيمت را ارسال کنم . از 1 الي 6 يونيت . هر يونيت = 2000 . در صورت افزايش يونيت قيمت هم کمتر ميشود تا برسد به 1800 براي هر يونيت

domain@mibfa.com

amiri113
January 16th, 2011, 12:41
*
دوستان توصيه ميكنند از سيستمايي مث پرشين رجيستر يا اس 1601 استفاده كنم و جوري كه مشتري نفهمه كار كنم يا اينكه يونيت بخرم؟

برای 2 يونيت بهتر هستش که با سايت های بالا کار کنيد. يا اينکه پشتيبانی ماليتون رو بالاتر ببريد و بتونيد حداقل برای 10 يونيت سرمايه گذاری کنيد.
در مورد متوجه شدن يا نشدن هم بايد بگم که شما به زودی چه بخواين چه نخواين مجبوريد با نمايندگان کار کنيد. چون قوانين nic در حال تغيير هستش.
ميتونيد تو سايتی مثل redreseller.com (http://www.redreseller.com) عضو بشيد و از همين الان به فکر بالا بردن سطح کاربری خودتون باشيد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

daadaa
January 16th, 2011, 13:51
برای 2 يونيت بهتر هستش که با سايت های بالا کار کنيد. يا اينکه پشتيبانی ماليتون رو بالاتر ببريد و بتونيد حداقل برای 10 يونيت سرمايه گذاری کنيد.
در مورد متوجه شدن يا نشدن هم بايد بگم که شما به زودی چه بخواين چه نخواين مجبوريد با نمايندگان کار کنيد. چون قوانين nic در حال تغيير هستش.
ميتونيد تو سايتی مثل redreseller.com (http://www.redreseller.com) عضو بشيد و از همين الان به فکر بالا بردن سطح کاربری خودتون باشيد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری
ممنونم
ميشه بيشتر توضيح بديد؟ منظور از نمايندگان همون شارژ يونيته يا سايتايي مثل اس اي 1601 و پرشين رجيستر؟
پس شما توصيه ميكنيد از چنين سايتايي استفاده كنم و براي هر مشتري يه اكانت بسازم ولي نگذارم بفهمند؟ يا اينكه يونيت شارژ كنم؟

1eng.ir
January 16th, 2011, 13:59
ممنونم
ميشه بيشتر توضيح بديد؟ منظور از نمايندگان همون شارژ يونيته يا سايتايي مثل اس اي 1601 و پرشين رجيستر؟
پس شما توصيه ميكنيد از چنين سايتايي استفاده كنم و براي هر مشتري يه اكانت بسازم ولي نگذارم بفهمند؟ يا اينكه يونيت شارژ كنم؟
یه اکانت بساز برای خودت! بعد برای هر کی خواستی به نام خودش دامینو ثبت کن! (1. ثبت نام 2. پرداخت هزینه 3. ثبت دامین)

Skoot
January 16th, 2011, 14:09
محمد خودمون هم تایید میشه
آقای امیری هم تایید میشه سایت اقای امیر فول اتوماتیکه یونیت بخواین بخرین از این اسونتر دیگه نمیشه

amiri113
January 16th, 2011, 15:22

اتفاقا بفمن هم مشکلی پيش نمياد.
تا پايان امسال فروش يونيت حذف ميشه و همه دامين ها بايد از طريق epp ای که در اختيار نمايندگان هستش ثبت بشه.
شما بايد سعی کنيد با يکی از نماينده ها کار کنيد و فردا پس فردا که فروش يونيت قطع ميشه شما ميتونيد خيلی راحتتر به کارتون ادامه بديد. چون کارکردتون بالا رفته و ميتونيد قيمت های مناسبتری نسبت به مشتری معمولی بگيريد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

pouyasazan
January 16th, 2011, 15:55
اتفاقا بفمن هم مشکلی پيش نمياد.
تا پايان امسال فروش يونيت حذف ميشه و همه دامين ها بايد از طريق epp ای که در اختيار نمايندگان هستش ثبت بشه.
شما بايد سعی کنيد با يکی از نماينده ها کار کنيد و فردا پس فردا که فروش يونيت قطع ميشه شما ميتونيد خيلی راحتتر به کارتون ادامه بديد. چون کارکردتون بالا رفته و ميتونيد قيمت های مناسبتری نسبت به مشتری معمولی بگيريد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

گفته های جناب امیری تایید می شود. دقت داشته باشید اگر از الان نتونید برای مشتریانتون جا بندازید که نماینده ای در پشت قضیه ثبت و تمدید دامنه های آی آر است و ترس از این داشته باشید که مشتری شما مستقیم به نماینده مراجعه می کند. با حذف فروش یونیت دقیقا همین اتفاق خواهد افتاد. با توجه به اینکه سایت redreseller امکان ثبت و تمدید آنلاین دارد و پلن های قیمتی آن متناسب با خرید های شما کاهش می یابد توصیه من هم به شما این است که از این سایت اقدام کنید تا هم مشتریان شما از الان به وجود نماینده عادت کنند و هم شما بتوانید خیلی زود به قیمت های پایین تر دست پیدا کنید.

daadaa
January 16th, 2011, 18:03
با سلام و تشکر بابت جوابها
1- خب پس باید بیخیال شارز یونیت بشیم.لان میریم سر اصل مطلب.
سایت پرشین رجیستر 3600 ثبت میکنه.(دو یونیت)
سایت sa1601 چقدر؟ 3940؟
سایت ردریسیلر 4500 شارژ میکنه.با توجه به اینکه میخواهیم به سود بیشتر برسیم بهتره از ارزانترین ها شروع کنیم.شما کدام را پیشنهاد میکنید؟
آیا سایت دیگری هست؟(sa1601 رو قبلا آشنایی داشتم باهاشون اما بقیه چی؟ اونایی که ارزونتره.)

2- یکی از دوستان فرمود که یه پنل برای خودم بسازم و به نام مشتری دامنه ثبت کنم.منظورش از این روش کدوم بود؟ یعنی توی سایت های ثبت آنلاینی که نام بردیم نظیر پرشین رجیستر و اس ای 1601 اکانت بسازم و با ایمیل و
مشخصات مشتری توش ثبت کنم؟ یا اینکه برای هر مشتری یه اکانت جدا بسازم؟
منظور من اینه که سایتی مثل sa1601 برای هر نفر یک پنل و ایمیل داره.یعنی نمیشه نام ها رو تغییر داد و به نام کس دیگه ای با یه کنترل پنل دامنه ثبت کرد فکر کنم.آیا منظور شما از اینکه
گفتید یک اکانت بسازم و به نام مشتری ثبت کنم کدام سایتها بود ؟ redreseller یا سایتهای ثبت آنلاین؟ redreseller با سایتهای دیگه مثل sa1601 فرق داره؟

3- من مثل دامنه رو ثبت میکنم برای مشتری به قیمت 7000 تومان.حالا میایم و توی یکی از سایتها آنلاین ثبت میکنیم.بعد از اندی مشتری فهمید که آنلاین ثبت کردیم اومد خِرِمون رو گرفت که چرا ازم 7000 تومان گرفتی و خودت 3600 ثبت کردی؟ چی جوابشو بدیم؟

4- طریقه کار این سایتهای ثبت آنلاین چیه؟ دیگه نیازی هست تا نیک هندل مکشتری رو بگیریم ازش؟

یه اکانت بساز برای خودت! بعد برای هر کی خواستی به نام خودش دامینو ثبت کن! (1. ثبت نام 2. پرداخت هزینه 3. ثبت دامین)

sa1601 ثبت نام نداره که.

لطف کنید دو شماره را جواب دهید.

amirHoseein
January 16th, 2011, 18:11
ثبت آنلان در همان لحظه ، دامین 1 ساله 3600 و 5 ساله 10900 http://egostar.ir (http://egostar.ir/)

amiri113
January 16th, 2011, 20:55
با سلام و تشکر بابت جوابها
1- خب پس باید بیخیال شارز یونیت بشیم.لان میریم سر اصل مطلب.
سایت پرشین رجیستر 3600 ثبت میکنه.(دو یونیت)
سایت sa1601 چقدر؟ 3940؟
سایت ردریسیلر 4500 شارژ میکنه.با توجه به اینکه میخواهیم به سود بیشتر برسیم بهتره از ارزانترین ها شروع کنیم.شما کدام را پیشنهاد میکنید؟
آیا سایت دیگری هست؟(sa1601 رو قبلا آشنایی داشتم باهاشون اما بقیه چی؟ اونایی که ارزونتره.)

2- یکی از دوستان فرمود که یه پنل برای خودم بسازم و به نام مشتری دامنه ثبت کنم.منظورش از این روش کدوم بود؟ یعنی توی سایت های ثبت آنلاینی که نام بردیم نظیر پرشین رجیستر و اس ای 1601 اکانت بسازم و با ایمیل و
مشخصات مشتری توش ثبت کنم؟ یا اینکه برای هر مشتری یه اکانت جدا بسازم؟
منظور من اینه که سایتی مثل sa1601 برای هر نفر یک پنل و ایمیل داره.یعنی نمیشه نام ها رو تغییر داد و به نام کس دیگه ای با یه کنترل پنل دامنه ثبت کرد فکر کنم.آیا منظور شما از اینکه
گفتید یک اکانت بسازم و به نام مشتری ثبت کنم کدام سایتها بود ؟ redreseller یا سایتهای ثبت آنلاین؟ redreseller با سایتهای دیگه مثل sa1601 فرق داره؟

3- من مثل دامنه رو ثبت میکنم برای مشتری به قیمت 7000 تومان.حالا میایم و توی یکی از سایتها آنلاین ثبت میکنیم.بعد از اندی مشتری فهمید که آنلاین ثبت کردیم اومد خِرِمون رو گرفت که چرا ازم 7000 تومان گرفتی و خودت 3600 ثبت کردی؟ چی جوابشو بدیم؟

4- طریقه کار این سایتهای ثبت آنلاین چیه؟ دیگه نیازی هست تا نیک هندل مکشتری رو بگیریم ازش؟

sa1601 ثبت نام نداره که.

لطف کنید دو شماره را جواب دهید.

1. اول از همه اينکه دنبال ارزون بی خود نباشيد وسعی کنيد منطقی خريد کنيد. قيمت تمام شده يونيت در بهترين حالت 1800 تومان هستش و 2*1800=3600 . کسی که کار منطقی ميکنه هيچوقت نمياد چيزی رو به قيمت خريد بفروشه و سعی ميکنه حداقل يک سودی بکنه.
2. سايت redreseller.com اسلب بندی داره و به خاطر همين به شما ميگيم سعی کنيد از همين الان از فرصت استفاده کنيد و اسلب رو بالا ببريد. توی redreseller فعلا (و تا پايان بهمن) قيمت ثبت دامين 3650 هستش. و بعد از اون اسلب بندی ها اجرا ميشه. اين رو هم در نظر بگيريد که به کمک سايت redreseller شما به api ای دسترسی خواهيد داشت که بتونيد آنلاين دامين ثبت کنيد. يعنی سايتی شبيه sa1601.ir رو به صورت شخصی و برای خودتون داشته باشيد.
3. سايت sa1601 همه کارها رو سريع کرده و ثبت نام نداره.
4. هر 3 سايت معرفی شده بالا دامين رو توی پنل معرفی شده توسط خريدار در nic ثبت ميکنن. يعنی مشتری شما دامين خودش رو داخل پنل nic خودش خواهد داشت. کافی هستش شما تو يکی از سايتها عضو بشيد و دامين رو برای مشتريتون تو nic ثبت کنيد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

daadaa
January 16th, 2011, 22:07
در مورد طرز كار رد ريسلر:
گفته شده به قيمت خاصي كه دامنه فروخته شد به اسلاب برنزي ميرسيم.اگر مثلا به قيمت سي هزار تومان دامنه فروخته شد كسر قيمت دامنه داره؟يا حتما بايد به سطح تعيين شده برسه؟

2. در مورد سايت هايي مثل اس اي 1601 يه آدرس ايميل و نام و فاميل ، نيك هندل ميخواد،اگر خواستيم براي مشتري ثبت كنيم ولي موقع تمديد به خودم ايميل بشه ولي اطلاعات هويز اون مال مشتري باشه،بايد چگونه اطلاعات رو موقع ثبت وارد كرد؟ يعني اينكه مشتري نفهمه فعلا چه جوري ثبت كردم و در ضمن اطلاعات چه طوري پر بشه كه من رو باخبر كنه ولي ايميل و مشخصات دامنه مال مشتري باشه.

amiri113
January 16th, 2011, 22:45
در مورد طرز كار رد ريسلر:
گفته شده به قيمت خاصي كه دامنه فروخته شد به اسلاب برنزي ميرسيم.اگر مثلا به قيمت سي هزار تومان دامنه فروخته شد كسر قيمت دامنه داره؟يا حتما بايد به سطح تعيين شده برسه؟

2. در مورد سايت هايي مثل اس اي 1601 يه آدرس ايميل و نام و فاميل ، نيك هندل ميخواد،اگر خواستيم براي مشتري ثبت كنيم ولي موقع تمديد به خودم ايميل بشه ولي اطلاعات هويز اون مال مشتري باشه،بايد چگونه اطلاعات رو موقع ثبت وارد كرد؟ يعني اينكه مشتري نفهمه فعلا چه جوري ثبت كردم و در ضمن اطلاعات چه طوري پر بشه كه من رو باخبر كنه ولي ايميل و مشخصات دامنه مال مشتري باشه.

شما بايد حتما اسلب ها رو رد کنيد تا قيمت ها کاهش پيدا کنه.
حالا يا از اول مثلا به اندازه اسلب بعدی شارژ کنيد و دامين ها رو ثبت کنيد يا اينکه خورد خورد شارژ کنيد تا به اون اسلب برسيد.

برای sa1601 بايد ايميل خودتون رو وارد کنيد ولی تو مرحله بعدش هندل nic مشتری رو ثبت کنيد. تو اين شرايط که ميخواين برای مشتری باشه پيشنهاد من استفاده از سايتهایی مثل redreseller يا persianregister هستش.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

daadaa
January 17th, 2011, 00:20
بسيار مچكر
من فكر ميكنم براي شروع پرشين رجيستر بهتر باشه چون ارزانتره و طبعا سودش بيشتر.
پرشين رجيستر مثل اينكه عضويت داره.:
1. عضويت در آن چه امكاني را به من ميدهد؟
2. اس اي 1601 عضويت نداره.پس مهم اينه كه عضويت در پرشين رجيستر چه مزيتهايي را به ما ميدهد.؟
3. در اس اي 1601 براي ثبت دامنه بايد هربار مثل قبل ثبت كني ، آيا عضويت در پرشين رجيستر اين امكان را به ما ميدهد كه فرد عضو بتواند دامنه هايي را براي مشتري هاش ثبت كنه و توسط پنلش براي نيك هندل و مشتري هاي متنوع دامنه ثبت كنه؟
4. در ضمن موقع تمديد و انقضا به كي هشدار داده ميشه؟ به من يا مشتري؟