PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتی که *** و vps رو تشخیص میده

sllark
February 27th, 2018, 15:45
برای دسترسی به وب سایتی ip آمریکا نیاز داشتم که از چند تا فیل-تر شکن رایگان استفاده کردم ولی بازم سایته تشخیص داد که دارم از فیل-تر شکن استفاده مکینم و بلاکم کرد.
پس رفتم vps گرفتم و استفاده کردم که با کمال تعجب سایته تشخیص داد که دارم از vps استفاده میکنم!!! (متوجه شدم که شرکت هایی که vps و سرور ارائه میدن از ip های خاصی استفاده میکنند که برای استفاده فردی نیستش و فقط برای همینجور شرکت هاست!)

خالا سوالم اینه که هیچ راهی وجود نداره برای دسترسی به سایت؟ جایی هست که vps ای ارائه بده که آی پیش قابل تشخیص نباشه اینجوری؟

Amlaaki
February 27th, 2018, 17:42
راه تشخیص این موارد فقط 2 مورد هست بر اساس رنج ای پی یا بر اساس پورت ها .

خیر راهی نیست به صورت کامل ولی میتونین پورت های پیشفرض رو ببندید شاید بتونید رد شین اگرم بر اسا رنج باشه که کلا نمیشه با اون ای پی ها کاری کرد .

sllark
February 28th, 2018, 12:57
جسارتا میتونم بدونم اون سایت چه سایتی هست برای تست ؟
به کار تست نمیاد آخه سایته اولش بلاک نمیکنه، بعد این که ثبت نام کنی و یکم باهاش کار کنید بلاک میکنه.

بعضی رنج ها محدود به شرکت های کوچیک هاستینگ هستند شما باید از اون ها استفاده کنید.
ممنون میشم اگه معرفی کنید.

live
February 28th, 2018, 13:00
برای دسترسی به وب سایتی ip آمریکا نیاز داشتم که از چند تا فیل-تر شکن رایگان استفاده کردم ولی بازم سایته تشخیص داد که دارم از فیل-تر شکن استفاده مکینم و بلاکم کرد.
پس رفتم vps گرفتم و استفاده کردم که با کمال تعجب سایته تشخیص داد که دارم از vps استفاده میکنم!!! (متوجه شدم که شرکت هایی که vps و سرور ارائه میدن از ip های خاصی استفاده میکنند که برای استفاده فردی نیستش و فقط برای همینجور شرکت هاست!)

خالا سوالم اینه که هیچ راهی وجود نداره برای دسترسی به سایت؟ جایی هست که vps ای ارائه بده که آی پیش قابل تشخیص نباشه اینجوری؟
این vps رو از کجا تهیه کردید ؟

sllark
February 28th, 2018, 13:04
این vps رو از کجا تهیه کردید ؟
"میزبان داده پاسارگاد"

live
February 28th, 2018, 13:07
"میزبان داده پاسارگاد"
منظورم اینه که vps اگر مال ایران باشه این مشکل پیش خواهد اومد