PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جایزه بزرگ برای کسانی که بتوانند با اینماد تماس تلفنی برقرار کنند.

AhrimanSefid
February 27th, 2018, 11:46
بیشتر از 4 روز هر روز داریم تماس می گیریم
همش آهنگ گوش می دیم.
حتی دیگه اعلام هم نمی کنه چند نفر در سفر انتظار هستند

بیشتر از 2 ماه یک سایت مشتری رو دارند بررسی می کنند ( 2 ماه کاری )

02185194747
02185194714
02185194713
02185194728
02185194729

جایزه دارید اگر توانستین تلفن رو بگیرید و شکایت کنید از خودشون.

کجا بریم بگیم اینماد تعطیل کنند؟

- - - Updated - - -

جالبتر اینکه با ip خارجی هم نمی تونید وارد سایت بشید.

unix_magnet
February 27th, 2018, 12:13
بیشتر از 4 روز هر روز داریم تماس می گیریم
همش آهنگ گوش می دیم.
حتی دیگه اعلام هم نمی کنه چند نفر در سفر انتظار هستند

بیشتر از 2 ماه یک سایت مشتری رو دارند بررسی می کنند ( 2 ماه کاری )

02185194747
02185194714
02185194713
02185194728
02185194729

جایزه دارید اگر توانستین تلفن رو بگیرید و شکایت کنید از خودشون.

کجا بریم بگیم اینماد تعطیل کنند؟

- - - Updated - - -

جالبتر اینکه با ip خارجی هم نمی تونید وارد سایت بشید.

اینماد و سایت هایی از این دست نشون دهنده افکار آمیخته با سعی در تحت کنترل در آوردن اشخاص و شرکت ها همانند نظام های کمونیستی
دولت محور بودن و افکاری انحصاری کنندگی همه چیز در همه جا
ترس از نظام خصوصی سازی ( در معنای واقعی خود )
عدم اجرای صحیح و شفاف در گرفتن مالیات مثل کشورهای اروپایی و پیدا نکردن راهکارهای مناسب و درماندگی در این راه هستش

به امید اینکه همانند گفتمان های مشابه

" یک روزی برسه که قوانین و مسائل دست و پا گیر از ایران و ایران زمین پاک بشه و بشه در یک بازار شناور با وضعیت آزاد و تسریع در کسب و کار فعالیت کرد "

Ashkankamangar.ir
February 27th, 2018, 12:55
فکر کنم پروژه تعظیل شده
ما دو هفتست درخواست تمدید نماد دادیم خبری نیست
احتمالا تا آخر این هفته کلا نماد رو از سایت برمیداریم
چون فکر کنم پروژشون تموم شده

Alireza2079
February 27th, 2018, 15:32
دقیقا همین طوره نه جواب تلفن میدند نه اینماد تایید میکنند

MyroxSoft
February 27th, 2018, 22:40
جای خوشحالیه پس تیکت من رو بعد یک هفته جواب دادن و دو هفته ای هست خبری ازشون نیست

mnajafi33
February 27th, 2018, 22:48
منم چند رزو پیش تیکت دادم بعد دو روز جواب دادن بابت تغییر دامنه گفتن باید از نو ثبت کنی تا تایید کنیم هنوز در حال بررسیه

MJmoonwalk
February 28th, 2018, 06:06
نماد ما بعد از 5 پنجما تمدید شد. و تیکت زدن عذرخواهی کردن بابت تاخیر گفتن تعداد درخواست ها خیلی زیاده. شماره موبایل ما داریم از یکی از بچه های اینماد.

farhadhelix
February 28th, 2018, 20:03
برای ما هم 3 هفته شده و نه تیکت جواب میدن نه تمدید میکنن...

IranianServer
March 1st, 2018, 13:08
پس من شانس آوردم ، پریروز هم تماس گرفتم پاسخگو بودن ، هم تیکت زدم جواب دادن و هم اینکه دیروز نمادمم فعال کردن ، ولی درخواست دو ستاره رو دادم گفتن 4 تا 5 روز زمان میبره تا مدیر تائید کنه

Alireza2079
March 1st, 2018, 13:25
https://reg.enamad.ir/Panel
لاگین اینماد هم که قطع هستش از صبح!

NicCloud
March 1st, 2018, 13:26
https://reg.enamad.ir/Panel
لاگین اینماد هم که قطع هستش از صبح!
بالا میاد و مشکلی نداره

SamaN DL
March 1st, 2018, 14:11
دو هفتس درخواست نماد دادیم اصلا جواب نمیدن!!

IGulf
March 1st, 2018, 14:18
به نظر من تمامی فروشگاه های عزیز تشریف بیارند و اینماد رو تهریم کنیم. به مرور زمان خودش مجبور میشه تغییر بده روال کاریش. در سایت ها اعلام کنید که به دلیل تهریمات علیه اینماد از دریافت اینماد معظوریم. و مشتری باید روی سوابق و اعتبار سایت. بتواند اعتماد کند.

OmizbanCo
March 1st, 2018, 18:13
به نظر من تمامی فروشگاه های عزیز تشریف بیارند و اینماد رو تهریم کنیم. به مرور زمان خودش مجبور میشه تغییر بده روال کاریش. در سایت ها اعلام کنید که به دلیل تهریمات علیه اینماد از دریافت اینماد معظوریم. و مشتری باید روی سوابق و اعتبار سایت. بتواند اعتماد کند.

آقای کلاهبردار ، تهریم نه تحریم !

با چه رویی اینجا فعالیت میکنی خودم موندم ;)=))

IranianServer
March 2nd, 2018, 15:50

با تحریم نماد انگار که خودمون رو تحریم کردیم ، ممکنه از نظر زمانی یکم باهاش درگیر باشیم ولی مطمئن باشید با تحریم نماد خودمون هم به مشکل میخوریم ، همینجوریش اعتماد سازی با وجود کلاه بردارهایی که هر روز بر تعدادشون افزوده میشه کار دشواری هستش و مشتریان تنها امیدشون همین نماد هست (که البته به چشمم دیدم همکاری که نماد دو ستاره داشته وکلاه بردار از آب درومده و مشتریاشم دستشون به هیچ چیزی بند نبوده ) ولی باز داشتن نماد کمی به اعتماد سازی هم کمک میکنه و اگر نباشه عملا مشتریان میرن سراغ کسانی که اسمشون مطرح شده و مابقی دیگه باید دست از کار کردن بردارن .
نماد هم از زمانی که پیمکانکارش عوض شد یکم توی فعالیتش کند شده و باید امیدوار بود با اعتراضاتی که بهشون میشه کمی توی روند کارشون تغییرات حاصل بشه .

در ضمن این نظر شخصی من هستش و شاید خیلیها با این ایده تحریم موافق باشن ولی من به شخصه 100% مخالفم .

سیدرضا بازیار
March 2nd, 2018, 18:57

با این کار ممکنه براتون پرونده سازی کنند و مثلا بگن به یه جایی هم متصل هستید...
هرگز یه نهاد دولتی یا نظامی رو در ایران رو در کنار کلمه تحریم قرار ندین که دردسر بسیار زیادی داره!

اگه خواستید اون رو بردارید و فقط بگید به دلیل اینکه پشتیبانی ای‌نماد ضعیف هست استفاده نمیکنیم یا دلایل خودتون رو بنویسید. ولی هرگز ننویسید این کار اعتراض گروهی یا تحریم یا... هست.