PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش جهت یادگیری بازگردادندن اطلاعات هارد

mehran_moh2004
February 26th, 2018, 20:14
با درود
میخواستم ببینم از دوستان کسی اطلاعاتی داره بخوام آموزش های لازم جهت ریکاوری اطلاعات هارد رو یاد بگیرم و اینکه چه سخت افزارهایی برا این مسئله نیازه مرکز مطمعنی میشناسن معرفی کنن ؟
چون تو شهرستان ما همچین مرکزی وجود نداره و من خودم چندین ساله به کار خدمات کامپیوتر مشغولم حس میکنم به همچین مرکزی نیازه .
از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره یا فرد باسواد و مطمعنی رو در این زمینه میشناسه ممنون میشم راهنمایی کنه .

mehran_moh2004
February 27th, 2018, 11:52
با درود
میخواستم ببینم از دوستان کسی اطلاعاتی داره بخوام آموزش های لازم جهت ریکاوری اطلاعات هارد رو یاد بگیرم و اینکه چه سخت افزارهایی برا این مسئله نیازه مرکز مطمعنی میشناسن معرفی کنن ؟
چون تو شهرستان ما همچین مرکزی وجود نداره و من خودم چندین ساله به کار خدمات کامپیوتر مشغولم حس میکنم به همچین مرکزی نیازه .
از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره یا فرد باسواد و مطمعنی رو در این زمینه میشناسه ممنون میشم راهنمایی کنه .

از دوستان کسی نبود راهنمایی کنه ؟

adamak2013
March 23rd, 2018, 20:29
دوست عزیز سرچ کنید به راحتی پیدا میشه
نرم افزار های معروفی هستن که ریکاوری میکنن و نیاز به هیچ ابزار خاصی نیستش
برای ریکاوری هارد اکسترنال به طور مثال خود شما باید به اندازه مقدار هارد فضای خالی توی سیستم خودتون داشته باشید تا اطلاعاتی که ریکاوری کردین اونجا ریخته بشه
در ضمن نباید پس از حذف فایل ها فایل جدید ریخته بشه درون اون حافظه
هیچ وقت بازگردانی 100% نیستش و امکان داره فایل هایی از دست بره
در ضمن بازگردانی فایل هارد بسیار زمان بر هستش البته بستگی به قدرت سیستم شما داره ولی برای یک سیستم معمولی بالای 24 ساعت زمان میبره
نحوه کار نرم افزار ها هم اینجوری هستش که اول اسکن میکنن فایل هارو نشون شما میدن بعد مشخص میکنید چه فایل هایی رو میخواین.
اگه براتون بازگردانی فایل هارد ممکن نبود بازگردانی فلش و کارت حافظه جانبی گوشی انجام بدین زمان زیادی نمیگیره و آسون هستش.

s3cure
March 26th, 2018, 12:43
نرم افزار ریکاوری مای هارد رو هم تست کنین از همه بهتر عمل میکنه.