PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست برای سایت پربازدید

godfather28
January 14th, 2011, 22:32
با سلام
برای یک سایت پربازدید, هاست زیر مورد نیاز هست.
1- فضا 30 گیگ ... پهنای باند 400 گیگ
2-بدون محدودیت در مصرف رم و سی پی یو
3- وب سرور لایت اسپید باشه (nginix نباشه)
4- تضمین بالای 99 درصد اپتایم
5- ip اختصاصی
5- نوع کاربری :برای ویبالیتن هست و یک پرتال ساده .(.عمده مصرف ویبالیتن هست)
6- مشخصات سرور و پورت ارتباطی هم ذکر بشه

با توجه به سابقه بسیار زیبای چند هاستینگ ایرانی, دوستانی که بتوند تضمین بدند (مثلا کتبی) برای اپتایم در اولویت هستند.
فکر نمیکنم کسی اینجا کلود کار کنه
ولی از تکنولوژیهای کلود سرور هم استقبال میشه
"اگر هاستینگ معتبر خارجی هم میشناسید لطفا پیشنهاد بدید"
با تشکر

mamali5
January 14th, 2011, 22:38
سلام
میانگین بازدید روزانه رو لطفا بگین :)

godfather28
January 14th, 2011, 22:41
سلام
میانگین بازدید روزانه رو لطفا بگین :)
به علت تغیرات این چند وقته امار گیر نصب نداشتم ولی شما
الکسا 150 ایران در نظر بگیرید

mr.he3am
January 14th, 2011, 22:47
سلام
خواستید در خدمتم
هم میتونم سرور مجازی لینوکس با وب سرور لایت اسپید تقدیم کنم
هم هاست لینوکس با وب سرور لایت اسپید
برای اطلاعات بیشتر میتونید تماس بگیرید : 09385206059

vPsPersia.COM
January 14th, 2011, 23:01
http://www.webhostingtalk.ir/f15/15780/

بر اساس بودجه که دارید یکی از پلان های بالا رو انتخاب کنید ، با توجه به بازدید که دارید ، باید VDS بالایی داشته باشید

در ضمن در پلان های بالا حتما LiteSpeed و Full Config و Full Optimize میشه

nimafire
January 14th, 2011, 23:03
سلام
به نظر من بهترین سرویس سرویس ای وب هست
Compare Shared Web Hosting Packages from iWeb (http://iweb.com/web-hosting/compare/)

مابل بودید مبتوانبم در اختیار شما بگذاریم.
مایل بودید پیام خصوصی ارسال کنید

taghikhani
January 14th, 2011, 23:04
سرور اختصاصی مجازی در ایران و آلمان میتونیم بهتون بدیم

godfather28
January 14th, 2011, 23:07
سرور اختصاصی مجازی در ایران و آلمان میتونیم بهتون بدیم

دوست من
به علت عدم وقت کافی در تنظیمات و کانفیگ وی پی اس
ترجیح میدم روی یک سرور خوب باشم که عالی مدیریت شده باشه (کاری که هاست دی ال میکرد)
ممنون از شما

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

سلام
به نظر من بهترین سرویس سرویس ای وب هست
Compare Shared Web Hosting Packages from iWeb (http://iweb.com/web-hosting/compare/)

مابل بودید مبتوانبم در اختیار شما بگذاریم.
مایل بودید پیام خصوصی ارسال کنید

دوست من این سرویس که معرفی کردید خیلی حجیم هست
ولی فکر کنم
محدودیتهای زیادی رو در منابع سرور داشته باشه!!!
و اصلا به درد من نخوره
و به درد سایتهای با بازدید 1-2 هزار نفر در روز مناسب باشه

mr.he3am
January 14th, 2011, 23:09
سرور مجازی خواستید میتونم با مدیریت کامل کامل بهتون بدم (مدیریت کامل )
کیفیت هم میتونید از سایت هایی مثل magicp30 یا mihanmovie بپرسید

mdf092
January 14th, 2011, 23:10
گروه آریا هاست (http://www.arya-host.ir/) نیز در خدمت شما
جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت آریا هاست (http://www.arya-host.ir/) مراجعه فرمایید

godfather28
January 14th, 2011, 23:14
گروه آریا هاست (http://www.arya-host.ir/) نیز در خدمت شما
جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت آریا هاست (http://www.arya-host.ir/) مراجعه فرمایید
در سایت شما
خبری از شرایط بنده نبود

CANOR
January 14th, 2011, 23:17
سلام

خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم
چند سایت پر بازدید بر روی سرورهای ما میزبانی میشن و تا الان بسیار راضی بودند
از لینک زیر وارد بشید و بر روی تب "هاست لینوکس ویژه" که مخصوص سایتهای پر بازدید هست کلیک کنید
هاست لینوکس | MahanHost.com | هاست لینوکس - هاست ویندوز - هاست دانلود - نمایندگی لینوکس - نمایندگی ویندوز - سرور اختصاصی - طراحی سایت (http://mahanhost.com/linux-hosting.html)
موفق باشید

mohsen1
January 14th, 2011, 23:17
Business Hosting (http://gigfa.com/premium-services/business-class-hosting)

البته اگه وی بی لایسنس داره!

godfather28
January 14th, 2011, 23:26
دوستان که افر سرور مجازی میدند
عرض کردم
که برای من مناسب نیست
تاپیک هم در قسمت "هاست" زده شده و نه vps !

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

سلام

خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم
چند سایت پر بازدید بر روی سرورهای ما میزبانی میشن و تا الان بسیار راضی بودند
از لینک زیر وارد بشید و بر روی تب "هاست لینوکس ویژه" که مخصوص سایتهای پر بازدید هست کلیک کنید
هاست لینوکس | MahanHost.com | هاست لینوکس - هاست ویندوز - هاست دانلود - نمایندگی لینوکس - نمایندگی ویندوز - سرور اختصاصی - طراحی سایت (http://mahanhost.com/linux-hosting.html)
موفق باشید

با سپاس
مشکل عدم ساپورت شما از cpanel هست

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

Business Hosting (http://gigfa.com/premium-services/business-class-hosting)

البته اگه وی بی لایسنس داره!

نمونه سایت؟ با بازدید بالا که ایشون ساپورت میکنه
یک جورایی به ساسپند و محدودیت در منابع سرور میخوره

CANOR
January 14th, 2011, 23:33
با سپاس
مشکل عدم ساپورت شما از cpanel هست

در مورد این مشکل توی پیغام خصوصی توضیح دادم

delta
January 15th, 2011, 00:08
اینجا کسی جرعت میزبانی سایتهای پربازدید رو هاست نداره..اما اگر هاست میخوای باید بری رو سرور درست و حسابی.. لایت اسپید + سی پنل و... نمونه خواستید تاپیک خودم هست که کسی حتی آفر نداد برای سایت خودم.. اگر واقعا هاست نیاز داری برو جایی که سایت خودم رو بردم روش.. میهن دانلود هم روشه الان.. یک whois بگیری میفهمی کجاست.. (نخواستم تبلیغات بشه)

vPsPersia.COM
January 15th, 2011, 00:15
این طور سایتی که شما دارید ، هیچ هاستینگی پشتیبانی نمی کند

CANOR
January 15th, 2011, 00:15
اینجا کسی جرعت میزبانی سایتهای پربازدید رو هاست نداره..اما اگر هاست میخوای باید بری رو سرور درست و حسابی.. لایت اسپید + سی پنل و... نمونه خواستید تاپیک خودم هست که کسی حتی آفر نداد برای سایت خودم.. اگر واقعا هاست نیاز داری برو جایی که سایت خودم رو بردم روش.. میهن دانلود هم روشه الان.. یک whois بگیری میفهمی کجاست.. (نخواستم تبلیغات بشه)

همه میدونند منظور شما کجاست
چندین سایت از هاست دی ال رفتن اونجا ولی بدلیل یک سری مشکلات پشیمون شدند.
یکی از مشتریهای ما که بعد از هاست دی ال به روی سرورهای اون هاستینگ رفته بود بعد از مشکلات بسیار اومد پیش ما

godfather28
January 15th, 2011, 00:23

سلام دلتا جان
اتفاقا داشتم میگشتم به اخرین پی ام خودمون که حدود یک ماه پیش داشتیم و یکی دو تا سوال داشتم.که اینجا خودتون تشریف اوردید.
متاسفانه هنوز هیچ جایگزین مناسبی برای هاست دی ال پیدا نشده .توی این یک ماه از یکی از هاستینگهای با سابقه بالا و عضو در اینجا هاستی رو خریداری کردم که .... انقدر مشکل داشت کارو زندگی خودمو ول کرده بودم دنبال طرف بودم... اون هم نه اینکه رسیدگی نمیکرد ولی خوب توانش در همین حد بود .الان هم دیتابیس سایت واسه خودش داره بازی میکنه!
حالا این دوستمون canor شرایطش بد نیست
فقط لایت اسپید نداره.
کسی واقعا توانایی داشته باشه و سواد این کار رو
جانشینی هاست دی ال ,بازار پرسودی رو میتونه رقم بزنه
جالب اینجاست همه شرایط هاست دی ال واضح و اشکار هست
دیتاسنتر لیزوب هست وب سرور هم مشخص
کسی نمیتونه منیج و مدیریت خوب بده!

Warez-Host.IR
January 15th, 2011, 10:52
1- فضا 30 گیگ ... پهنای باند 400 گیگ
HDD = 30GB
BW = 400GB
pop3 - subdomain - ftp - parked domain - addon domain = Unlimited
پرداخت ماهیانه = 25.000
هزینه سالیانه = 250.000

2-بدون محدودیت در مصرف رم و سی پی یو
هیچ محدودیتی نیست

3- وب سرور لایت اسپید باشه (nginix نباشه)
وب سرور لایت اسپید است

4- تضمین بالای 99 درصد اپتایم
99.5

5- ip اختصاصی
ماهیانه 1500

5- نوع کاربری :برای ویبالیتن هست و یک پرتال ساده .(.عمده مصرف ویبالیتن هست)
مشکلی نداره

6- مشخصات سرور و پورت ارتباطی هم ذکر بشه
در امضاء هست

delta
January 15th, 2011, 12:20
این طور سایتی که شما دارید ، هیچ هاستینگی پشتیبانی نمی کند
منظور منم همینه.. بچه های اینجا هاستینگ خیلی قدرتمند واقعا ندارند و بیشتر کارشون vps و سرور خصوصی هست.. چون یک وی پی اس میده طرف خیال خودش رو راحت میکنه و نیازی نداره هاست بفروشه و مدیریت کنه و... هاستینگ بچه های اینجا تا جایی که میشناسم در حد همین سایتهای بازدید 2 یا 4 هزار در روز هست!!

همه میدونند منظور شما کجاست
چندین سایت از هاست دی ال رفتن اونجا ولی بدلیل یک سری مشکلات پشیمون شدند.
یکی از مشتریهای ما که بعد از هاست دی ال به روی سرورهای اون هاستینگ رفته بود بعد از مشکلات بسیار اومد پیش ما

منم نگفتم کاملا راضی هست.اما خوب ناراضی هم نیستم.حدود هفته قبل سرورهاشون رو لایت اسپید کردند البته مجبوری چون واقعا چهار تا مثل سایت ما رو میزبانی کنند رو آپاچی میهنگه! یا کافیه یک دی داس بزنن کل سرور پیاده میشه!! به هر حال فعلا نه جایی بهتر هست نه بدتر!!

سلام دلتا جان
اتفاقا داشتم میگشتم به اخرین پی ام خودمون که حدود یک ماه پیش داشتیم و یکی دو تا سوال داشتم.که اینجا خودتون تشریف اوردید.
متاسفانه هنوز هیچ جایگزین مناسبی برای هاست دی ال پیدا نشده .توی این یک ماه از یکی از هاستینگهای با سابقه بالا و عضو در اینجا هاستی رو خریداری کردم که .... انقدر مشکل داشت کارو زندگی خودمو ول کرده بودم دنبال طرف بودم... اون هم نه اینکه رسیدگی نمیکرد ولی خوب توانش در همین حد بود .الان هم دیتابیس سایت واسه خودش داره بازی میکنه!
حالا این دوستمون canor شرایطش بد نیست
فقط لایت اسپید نداره.
کسی واقعا توانایی داشته باشه و سواد این کار رو
جانشینی هاست دی ال ,بازار پرسودی رو میتونه رقم بزنه
جالب اینجاست همه شرایط هاست دی ال واضح و اشکار هست
دیتاسنتر لیزوب هست وب سرور هم مشخص
کسی نمیتونه منیج و مدیریت خوب بده!

بچه های اینجا یکی دو نفر خواستند هاست بزنند اما منم نمیفهمم چرا واقعا نمیتونن مثل هاست دل بزنند..قیمت بسیار بالای سرورهای هاست دل رو شاید واقعا کسی از بچه های نتونه بخره!! هزینه ماهانه چند میلیونی برای یک سرور هاست دل رو فکر نکنم کسی بخواد تجربه کنه!! یک سرور میخرند ماهانه 100 هزار تومان 20 تا vps قیمت 40 تومانی میارند روش بالا کلی سود!! دیگه سرشون درد نمیکنه بیان هاست بفروشند! با این حال واقعا نفهمیدم چرا کسی نمیخواد مثل هاست دل بشه.. گرچه سواد کاری هاست دل واقعا بالا بود..
نگهداری سایت رو vps هم واقعا اعصابه برای همین خود من هاست دانلودم رو بردم رو سرور مجازی و سایت رو کلا جدا رو یک هاست پرقدرت.. هیچ کجا رو هم واقعا بعد هاست دل نمیتونم پیشنهاد بدم جز همینی که گفتم.. برای هاست فعلا اینجا بهترین نباشه بدترینم نیست!
سرور لیزوب+ سی پنل+لایت اسپید+قیمت در همان حد هاست دل!! الان یک ماهی هست دارم استفاده میکنم قطعیش فعلا 5 دقیقه هم نشده..سرعتش هم همین سایت من هست میتونی ببینی برای تست!آسان دانلود رو همپشتیبانی میکنه.. دیگه میدونی کجاست!

vPsPersia.COM
January 15th, 2011, 14:09
منظور منم همینه.. بچه های اینجا هاستینگ خیلی قدرتمند واقعا ندارند و بیشتر کارشون vps و سرور خصوصی هست.. چون یک وی پی اس میده طرف خیال خودش رو راحت میکنه و نیازی نداره هاست بفروشه و مدیریت کنه و... هاستینگ بچه های اینجا تا جایی که میشناسم در حد همین سایتهای بازدید 2 یا 4 هزار در روز هست!!

خوب ، دارم مشتری هایی که رنک زیر 200 الکسا هستند و بازدید 100 هزار روزانه و انواع اسکریپت های بازدید ساز که پدر CPU رو در میاره

اما روی VDS و LiteSpeed خیلی خیلی خوب جواب داده

godfather28
January 15th, 2011, 17:10
خوب ، دارم مشتری هایی که رنک زیر 200 الکسا هستند و بازدید 100 هزار روزانه و انواع اسکریپت های بازدید ساز که پدر CPU رو در میاره

اما روی VDS و LiteSpeed خیلی خیلی خوب جواب داده
چند نمونه مثال میزنید؟

vPsPersia.COM
January 15th, 2011, 17:28
چند نمونه مثال میزنید؟

خیر ، من اجازه ندارم اطلاعات مشتریانم رو نشر بدم

kingoftehran
January 15th, 2011, 19:36
دوستان عزیز
اصلا بحث وب سرور و ... بزاریم کنار خود سرور اگر منابع قوی داشته باشه و روی تعداد محدودی سایت بسته بشه که مشکلی پیش نمی آید.
دوستان میان روی سرور که 300 تا سایت هست یک سایت پربازدید و مصرف بالا(منابع رم و cpu) را میزبانی می کنند که بعد یک مدت سرور سرریز می کنه و یا منابع شما را محدود تا سرور داون نشده به عنوان مثال تعدادی یوز ها time out می شن و ...
در مورد وب سرور هم مجید آنلاین از آپاچی استفاده می کنه ولی سایتش به خوبی باز میشه چون درست کانفیگ شده.
بهترین راه ،کاری بود که هاست دی ال می کرد و رمز موفقیتشون هم میزبانی تعداد کمی وب سایت روی یک سرور و خرید سرور های متعدد بود که در حال حاظر ما توسط همان دیتاسنتر یعنی lease web هلند مشابه فعالیت آنها را انجام می دهیم که تا به حال موفقیت آمیز بوده است.