PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرق هاست وردپرسی ارائه شده توسط برخی شرکت ها با هاست لینوکسی معمولی

1wp.ir
February 24th, 2018, 12:26
چند روزی هست که درگیر انتخاب هاست و انتقال سایت به هاست جدید بودم. سوالی که برام ایجاد شد و جواب درست و حسابی براش پیدا نکردم این بود که فرق بین این هاست های وردپرسی با هاست های معمولی لینوکس چی هست؟

طبق معمول برای ایجاد سایت وردپرسی نیاز به یه هاست لینوکس و یه دیتابیس mysql هست . جدا از فضا و بحث تعداد کاربر روزانه و بازدید آنلاین که قیمت هاست لینوکسی رو تعیین می کنه به غیر از این چیزی دیگه هست که توی هاست معمولی لینوکس نیست و توی هاست وردپرسی اضافه شده باشه؟

Farid Saadat
February 24th, 2018, 13:35
سلام،
بستگی به هاستینگی که میخوایید خرید کنید داره. 95% سرویس دهنده ها از این اسم استفاده می کنند و برای جذب مشتری هست. چون همونطور که همیشه گفتم و همه مطلع هستید، مهم ترین و سازنده ترین بخش، کانفیگ سرور هست که متاسفانه دانش کانفیگ تخصصی سرور رو 5% سرویس دهنده ها دارند و 95% باقی فقط فروشنده هستند. بنابراین این مورد فقط و فقط به جایی که میخوایید سرویس بگیرید بستگی داره.

با احترام.

IranianServer
February 24th, 2018, 14:03
سلام
دوست من یکی دو مورد جزئی رو براتون ذکر میکنم و هاستهایی که با نام هاست وردپرسی ارائه میشن این ویژگی رو دارا هستن که روی هاست های معمولی بعضا این امکانات فعال نیست :
یکی ازخصوصیت های هاست مناسب وردپرس پهنای باند آن می باشد . اگر سایت شما یک سایت پر بیننده و پر مخاطب باشد سرعت لود بالای سایت و پهنای باند آن به یک ویژگی مهم برای شما تبدیل می شود.
دو نیاز ساده و اساسی هاست وردپرس پشتیبانی از PHP نسخه ۵٫۲٫۴ یا بالاتر و MySQL نسخه ی ۵ یا بالاتر می باشد . و فعال کردن چند تابع اساسی که در سرورها کانفیگ میکنیم البته بعضی از دوستان هم مثل بنده سرور رو طوری کانفیگ میکنیم که روی هر دسته از سرویس هامون ( استاندارد یا حرفه ای ) مشکلی با وردپرس وجود نداشته باشه و صرفا بر مبنای میزان فضا و دسترسی به امکانات دیگر به دو دسته استاندارد و حرفه ای تقسیم میکنیم.

a1994n1373
February 24th, 2018, 14:11
سلام . همونطور که دوستان فرمودن این اسم در ایران مخصوصا بیشتر جنبه تبلیغاتی داره و اکثر هاستینگ ها سعی می کنن در همون هاست اشتراکی cms ها هم جواب بدن

ShirazSoft.com
February 24th, 2018, 14:48
من در برخی از سایت های حرفه ای دیدم که میزان ram اختصاصی بیشتر هست.
به عبارتی میشه فرق می کرده ولی بعضی ها فقط تبلیغات هستید.

bakuryu
February 25th, 2018, 10:14
چند روزی هست که درگیر انتخاب هاست و انتقال سایت به هاست جدید بودم. سوالی که برام ایجاد شد و جواب درست و حسابی براش پیدا نکردم این بود که فرق بین این هاست های وردپرسی با هاست های معمولی لینوکس چی هست؟

طبق معمول برای ایجاد سایت وردپرسی نیاز به یه هاست لینوکس و یه دیتابیس mysql هست . جدا از فضا و بحث تعداد کاربر روزانه و بازدید آنلاین که قیمت هاست لینوکسی رو تعیین می کنه به غیر از این چیزی دیگه هست که توی هاست معمولی لینوکس نیست و توی هاست وردپرسی اضافه شده باشه؟

صرفا برای کلمه در گوگل و سئو هست

هاست 97
February 28th, 2018, 08:44
اصولا هیچ تفاوتی ندارند
برای مثال برخی ارائه دهندگان خدماتی اضافه ارائه میکنند . برای مثال پلاگینهای پرمیوم وردپرس و یا قالبهای پرمیوم که بصورت رایگان روی این سرویس ها ارائه میکنند
و برخی دیگر اصلا خدمات رایگان اضافی بر هاست عادی نمیدهند و فقط وجه آن را دریافت میکنند
اگر به این موارد نیاز ندارید همان هاست معمولی کفایت میکند

live
February 28th, 2018, 11:59
هیچ فرقی نداره فقط چهت تبلیغات هست ، سی پنل تا همین 2 سال پیش کلی کانفیگ نیاز داشت الان همه بصورت اتوماتیک و فقط با یک کلیک نصب میشه