PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ملاک تعیین کیفیت یک هاست اشتراکی

1wp.ir
February 22nd, 2018, 17:31
من یه مدتی این وب سایت رو روی هاست اشتراکی میهن وب هاست ایجاد کردم و تا الان مشکلی نداشتم. از طرفی تمام مباحث سئو رو رعایت کردم و اینکه تمام مطالب سایت اختصاصی برای یک وی پی نوشته شده . با این حال اونطور که باید و شاید رشد نداشته . آخرین چیزی که به ذهنم رسید این هست که شاید مشکل از هاست اشتراکی باشه چون در بعضی مواقع روز خود سایت خیلی دیر بالا میاد.

حالا سوال من این هست که چطور میشه کیفیت یه هاست اشتراکی رو تشخیص داد؟

و اینکه چون هیچ تجربه ایی در زمینه سرور نجازی ندارم آیا می تونم سایت رو به یه سرور مجازی منتقل کنم و می تونم اداره اش کنم؟

hostorder
February 22nd, 2018, 18:30
این رو شما تعیین نمیکنید که تمام مواد seo رو رعایت کردید با نه گوگل باید این رو تشخیص بده. پیشنهاد میدم سایتتون رو نت افزار ببرید که از میهن وب هاست خیلی بهتره

Farid Saadat
February 23rd, 2018, 00:27
سلام،
در مورد سوالات شما نظری نخواهم داد به جز مورد اخر. خیر روی سرور مجازی نیازی نیست ببرید! سرور مجازی نیاز به دانش فنی داره و مناسب شما نخواهد بود. هاست با آی پی اختصاصی از جای معتبر خرید کنید مثل همون سرور مجازی میشه برای مورد شما.

با احترام.

ایران نشر
February 23rd, 2018, 11:58
گواهی ssl و ای پی اختصاصی میتونه تاثیر خوبی برای دیده شدن بیشتر شما توسط گوگل داشته باشه

hostorder
February 23rd, 2018, 12:04
گواهی ssl و ای پی اختصاصی میتونه تاثیر خوبی برای دیده شدن بیشتر شما توسط گوگل داشته باشه
ما پولیشو خریدیم تاثیری ندیدیم حتی برامون بدتر شد کار

gdfire
February 23rd, 2018, 12:42
http://1wp.ir
اگه سایتت اینه اول از همه بفکر یه قالب و بالا بردن تعداد مطالبت کن به قول قدیمیا سعو واقعی تعداد پستاته یکی یه میلیون پست داره سعوش شاید خوب نباشه ولی ورودی و رنک داره یکیم عالیه سعوش ولی یه پست داره!
سعو معجزه نمیکنه ک ..

- - - Updated - - -

تاثیری نداره ان صورت کلاس داره فقط اونم واسه سایتایی مثله دیجی بعدشم بعضی از سایتا دانلود خطریه و جرمه چون داری جلو فی لتر شدنو میگیری که اونم البته ای پیو سایتو مسدود میکنن و مجبوری هی ای پی بخری ...

ashkan.solutions
February 23rd, 2018, 16:34
یک هاست نمی تواند تعیین کند که وب سایت شما عملکرد مناسبی در زمینه ی seo خواهد داشت یا خیر مگر اینکه آن هاست قطعی بسیار زیادی داشته باشید و یا اینکه باعث کند شدن وب سایت شما گردد. اگر دو مورد ذکر شده وجود ندارد که قطعا وجود ندارد،‌مشکل را باید در خود وب سایتتان و کارهایی که برای seo انجام داده اید بررسی نمایید.

همچنین اگر نام وب سایت و نتیجه ی seo‌ای که از ان انتظار دارید را ذکر نمایید، ما و دوستان می توانیم با آنالیز وب سایت شما به صورت دقیق تر راهنمایی کنیم مشکل شما از کجا نشات می گیرد.

Mr-Pro
February 23rd, 2018, 16:44
اگه سایتت اینه اول از همه بفکر یه قالب و بالا بردن تعداد مطالبت کن به قول قدیمیا سعو واقعی تعداد پستاته یکی یه میلیون پست داره سعوش شاید خوب نباشه ولی ورودی و رنک داره یکیم عالیه سعوش ولی یه پست داره!
سعو معجزه نمیکنه ک ..

- - - Updated - - -

تاثیری نداره ان صورت کلاس داره فقط اونم واسه سایتایی مثله دیجی بعدشم بعضی از سایتا دانلود خطریه و جرمه چون داری جلو فی لتر شدنو میگیری که اونم البته ای پیو سایتو مسدود میکنن و مجبوری هی ای پی بخری ...

دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدید ؟ بخش دوم حرفتون کاملا اشتباه هست . کی گفته ssl تاثیر نداره ؟ خود گوگل در n جا مطرح کرده که ssl منجر به افزایش امنیت اینترنت میشه و برای ما خیلی مهم هست . مورد بعدی اینکه کی گفته ssl جلوی فیل&&تر شدن رو میگیره ؟ 600 میلیون نمونه آدرس ارسال کنم براتون که https هست و فیل&&تر هست ؟ کمیته فیل&&ترینگ راه ***** https هم بلد هست و به آی پی کاری نداره .

gdfire
February 23rd, 2018, 17:41
دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدید ؟ بخش دوم حرفتون کاملا اشتباه هست . کی گفته ssl تاثیر نداره ؟ خود گوگل در n جا مطرح کرده که ssl منجر به افزایش امنیت اینترنت میشه و برای ما خیلی مهم هست . مورد بعدی اینکه کی گفته ssl جلوی فیل&&تر شدن رو میگیره ؟ 600 میلیون نمونه آدرس ارسال کنم براتون که https هست و فیل&&تر هست ؟ کمیته فیل&&ترینگ راه ***** https هم بلد هست و به آی پی کاری نداره .
اخر حرفو نخوندی؟(مسدودیت ای پی)عبور از فی لتر و...تو کشور جرمه برادر خواهر عزیز جرم بودن نبودنم اونا تعیین می کنن نه منو تو برو از خودشون بپرس(چندین نهاد هست مثلا گرداب و فتا و ارشاد که زیرنظر دادگستریه و...)خیلی از هاسترا می پرسن اولش گواهی اس اس الو میخوایی برای چی....ssl هم تاثیری نداره (داشته باشه هم یه درصده فقط یه درصد) افزایش امنیتم به کلی چیزایه دیگه سرور و افزونه ها یه سایت مرتبطه وگرنه هکر بخواد هک کنه سایتیو براش این سوسول بازیا مهم نیست ...
پ ن پ : وقتی احضاریه اومد دم درتون ببین جرمه یا جرم نیست ... (تاینی بزرگ که دیدین چه کردن )

Farid Saadat
February 23rd, 2018, 18:09
اخر حرفو نخوندی؟(مسدودیت ای پی)عبور از فی لتر و...تو کشور جرمه برادر خواهر عزیز جرم بودن نبودنم اونا تعیین می کنن نه منو تو برو از خودشون بپرس(چندین نهاد هست مثلا گرداب و فتا و ارشاد که زیرنظر دادگستریه و...)خیلی از هاسترا می پرسن اولش گواهی اس اس الو میخوایی برای چی....ssl هم تاثیری نداره (داشته باشه هم یه درصده فقط یه درصد) افزایش امنیتم به کلی چیزایه دیگه سرور و افزونه ها یه سایت مرتبطه وگرنه هکر بخواد هک کنه سایتیو براش این سوسول بازیا مهم نیست ...
پ ن پ : وقتی احضاریه اومد دم درتون ببین جرمه یا جرم نیست ... (تاینی بزرگ که دیدین چه کردن )
سلام،
حررف های شما متاسفانه از پایه اشتباه هستند! منظور از امنیت توسط اس اس ال رو حتی نمیدونید و فقط نظرات ارجمندتون رو ارسال می کنید. استفاده از اس اس ال باعث میشه دیتا های ترنسفر شده به صورت کد شده باشند و این مورد باعث افزایش امنیت کاربر میشه که بتونه دیتا با شما به اشتراک بگذاره.
مورد بعد هم اینکه اس اس ال هیچگونه ارتباطی به هک شدن نداره حتی 0.0000000000000000000000000000000001% !
به *****ینگ هم ربطی نداره این مورد...
و اینکه تاینی موویز دلیل دیگه ای داشت و ربطی به اس اس ال نداره!

پی نوشت: چقدر خوب می شد اگر در ممکلت ما همه افراد یا می داشتن چیزی که بلد نیستند رو بگن بلد نیستم! واقعا این جمله خیلی جا ها آدم رو به جایی که بیاره پایین، چندین پله می بره بالا...

با تقدیم احترام.

Alireza2079
February 23rd, 2018, 18:44
گواهینامه ssl فقط جهت معتبر شدن بیشتر سایت شما در گوگل (به گفته خود گوگل)
و کد کردن اطلاعاتی که قراره بین کاربر و سایت رد و بدل بشه هستش

یه زمانی بنده یادم باهاش ***** سایت هم باز میکردند اما الان سایت با ssl هم ***** میشه!

Mr-Pro
February 23rd, 2018, 18:57

دوست عزیز من قصد ندارم الکی بحثی با شما کنم و کاملا نظرتون برای بنده محترم هست اما شما باید توجه داشته باشید که اطلاعاتی که شما در این انجمن میذارید چه الان و چه بعدها توسط کاربرانی که تجربه این کار ها رو ندارن خونده میشه . وقتی شما میگید ssl دکور هست و به درد نمیخوره معلوم هست اصلا با طرز کارش آشنا نیستید . همه میدونن ssl از هک سایت جلوگیری نمیکنه . اما تمامی اطلاعات داخل سایت به صورت کدگذاری شده منتقل میشه . اگر فروشگاهی دارید که اطلاعات محرمانه از کاربر میگیره و ssl نداشته باشید ، اکثر مرورگرها هشدار میدن . این نوع اطلاعات هست که رمزگذاری میشه و ایمن میشه . اگر دکور هست چرا همه سایت های بانک ها دارن ؟ اگر دکور هست چرا ssl های comodo مبلغ 10,000 دلار غرامت از دست رفتن اطلاعات ارائه میدن ؟ اگر شما از comodo استفاده کنید و اطلاعات کاربرانتون به دلیل اشکال این ssl از دست بره میتونید غرامت بگیرید . حالا این دکور هست ؟ در مورد موارد فتا و ... هم که گفتید وقتی اون ها شما رو احضار میکنن کاری ندارن سایتت ssl داشته یا نه . فیل&&تر میشده یا نه . بر اساس زمینه کاریتون باهاتون برخورد میشه . نمیگن مثلا شما سایت فیلم داشتی که ssl داشته 4 میلیون جریمه بده ولی اون آقا که سایت فیلم داشته و ssl نداشته 2 میلیون بدن . فکر کنم مسخره بودن این عبارت خیلی واضح باشه .

bakuryu
February 24th, 2018, 10:30
من یه مدتی این وب سایت رو روی هاست اشتراکی میهن وب هاست ایجاد کردم و تا الان مشکلی نداشتم. از طرفی تمام مباحث سئو رو رعایت کردم و اینکه تمام مطالب سایت اختصاصی برای یک وی پی نوشته شده . با این حال اونطور که باید و شاید رشد نداشته . آخرین چیزی که به ذهنم رسید این هست که شاید مشکل از هاست اشتراکی باشه چون در بعضی مواقع روز خود سایت خیلی دیر بالا میاد.

و اینکه چون هیچ تجربه ایی در زمینه سرور نجازی ندارم آیا می تونم سایت رو به یه سرور مجازی منتقل کنم و می تونم اداره اش کنم؟

با توجه به اینکه فرمودید تجربه ای ندارید ، خیلی مشکل ساز میشه براتون و حتی افت بیشتر میکنید، و پیشنهاد نمیشه ، ولی بعد ها که رشد کردید میتونید اینکار را انجام بدید و از شخصی که تجربه این کار را دارد کمک بگیرید

1wp.ir
February 24th, 2018, 10:47
اگه سایتت اینه اول از همه بفکر یه قالب و بالا بردن تعداد مطالبت کن به قول قدیمیا سعی واقعی تعداد پستاته یکی یه میلیون پست داره

ممنن از راهنمایی شما . در این مورد با شما موافقم اما همین تعداد کم پست یک وی پی هم اختصاصی هستن و بعضی از پست ها یک روز وقتم رو گرفت با این حال بازدیدی که دارم متناسب با همین تعداد پست اصلا ندارم وهمین برام جای سوال هست

یک هاست نمی تواند تعیین کند که وب سایت شما عملکرد مناسبی در زمینه ی seo خواهد داشت....

راستش من زیاد تجربه ایی در این زمینه ندارم ولی توی همین مدت زمان کم و دست و پا شکسته چیزی که می دونم این هست که مطالب اختصاصی و رعایت نکاتی در مورد نوشتن یه پست خوب و قالب ساده و سبک رو رعایت کردم و همینطور انتشار در شبکه های اجتماعی وبلاگ ها و گرفتن بک لینک . اما تمام این زحمات نتیجه ایی نداشته و این برام جای تعجب هست که بعضی سایت های رو می بینم که هیچ کدوم ازموارد ذکر شده رو رعایت نکردن و نتیجه گرفتن برای همین فکر می کنم مشکل مربوط به هاست وب سایت باشه . چون سرعت لود وب سایت خیلی پایین هست در حالیکه حجم صفحه اول سایت 600 کیلو بایت هست 5 تا 7 ثانیه طول می کشه سایت لود بشه که در حالت عادی باید حول و حوش 2 تا 3 ثانیه باشه. البته دیروز یه هاست دیگه تهیه شد و وب سایت به اونجا منتقل میشه و نتیجه رو در همین تاپیک اعلام می کنم.

از دوستانی که راهنمایی کردن و تجربه خودشون رو در اختیار بنده قرار دادن سپاسگزارم

behrooz
February 24th, 2018, 15:48
تاثیر امنیت ssl بر روی مرد واسط هست که بین کاربر و سرور قرار میگیره جهت سرقت اطلاعات مثل اطلاعات بانکی و نامه محرمانه و.... و ربطی به امنیت اسکریپت شما ندارد
داشتن ssl باعث خوش خوشان گوگل میشود اما معجزه نمیکند
هاست تاثیر زیادی در سئو دارد من تجربه کردم و بر اساس تجربه میگم کانفیگ درست تاثیر دارد
تا جایی هم که شنیدم هاست ایران قبلا تاثیر عالی روی سئو محلی داشت که سیاست گوگل عوض شده و این مورد متنفی شده

Pirlo007
February 25th, 2018, 00:35
سلام
من یه چند وقت وب هام روی سرور داخلی pars.host پیاده کردم بسیار سرویس ضعیف و ریسپاند افتضاح مثلا نامحدود بود
سرور پیشنهادی دوستان چیه ممنون

Mr-Pro
February 25th, 2018, 00:57
استارتر عزیز اگر لود سایتتون ضعیف هست هاستتون رو عوض کنید . بنده اصلا نمیگم که لوکیشن تاثیر داره در سئو و قطعا هر لوکیشنی که داشته باشید میتونید پیشرفت کنید اما زمانی که وبمستر بودم ، بهترین بازده رو روی دیتاسنتر OVH فرانسه دیدم . دیتاسنتری که واقع در roubaix هست . بازم دارم میگم هیچ تاثیری لوکیشن نداره ( به جز ایران . از ایران نگیرید ) و هر هاستی که درست حسابی کانفیگ شده باشه مناسب هست . اما من خرافاتی هستم و چون روی اون لوکیشن جواب گرفتم اگر بخوام دوباره کاری استارت کنم از همون OVH و موقعیت roubaix تهیه میکنم . موفق باشید .

1wp.ir
February 25th, 2018, 10:47
استارتر عزیز اگر لود سایتتون ضعیف هست هاستتون رو عوض کنید ....

با شما موافقم. و آخرین چیزی که به ذهنم رسید همین مشکل هاست بود که فعلا از میزبان فا سرویس هاست لینوکس معمولی ماهانه تهیه شد و امروز سایت رو منتقل می کنم و در صورتی که نتیجه مثبت بود هاست رو تمدید می کنم.

ممنون از راهنمایی همه دوستان به خصوص دوست عزیز جناب behroz

behrooz
February 25th, 2018, 14:45
استارتر عزیز اگر لود سایتتون ضعیف هست هاستتون رو عوض کنید . بنده اصلا نمیگم که لوکیشن تاثیر داره در سئو و قطعا هر لوکیشنی که داشته باشید میتونید پیشرفت کنید اما زمانی که وبمستر بودم ، بهترین بازده رو روی دیتاسنتر OVH فرانسه دیدم . دیتاسنتری که واقع در roubaix هست . بازم دارم میگم هیچ تاثیری لوکیشن نداره ( به جز ایران . از ایران نگیرید ) و هر هاستی که درست حسابی کانفیگ شده باشه مناسب هست . اما من خرافاتی هستم و چون روی اون لوکیشن جواب گرفتم اگر بخوام دوباره کاری استارت کنم از همون OVH و موقعیت roubaix تهیه میکنم . موفق باشید .
تایید میشود منم بنظرم میرسه واقعا هاست فرانسه یه طوریش هست دقیقا نمیدونم چرا ولی ایندکس سریعتری روش تجربه کردم
الانم دنبال سرویس دهنده خوب از فرانسه ام
راستی شما از کدوم شرکت گرفته بودین؟

hostorder
February 25th, 2018, 15:37
تایید میشود منم بنظرم میرسه واقعا هاست فرانسه یه طوریش هست دقیقا نمیدونم چرا ولی ایندکس سریعتری روش تجربه کردم
نت افزار سرور هاش رو فرانسه ovh است

behrooz
February 25th, 2018, 15:52
نت افزار سرور هاش رو فرانسه ovh است

اما محدودیت زیاد داره
دایرکت ادمینشم خودش معضلیست

hostorder
February 25th, 2018, 23:24
اما محدودیت زیاد داره
دایرکت ادمینشم خودش معضلیست
ما هاست ازشون داشتیم واسه سایت موزیک پنل دوم شون روزی نزدیک ۳۰۰۰ ۴۰۰۰ آیپی داشتیم هیچ مشکلی نداشتیم پنل دایرکت ادمین مگر چه معضلی داره واسه اونی که بلده کار باهاش رو از سی پنل هم بهتره مگر با سی پنل میشه فضا نوردی کرد!

Mr-Pro
February 27th, 2018, 03:58

من مستقیما از دیتاسنتر گرفته بودم و خودم کانفیگ کرده بودم . خیلی خوب جواب میداد اون لوکیشن .

ShirazSoft.com
February 27th, 2018, 20:54
سلام
میشه آدرس سایت بدهید؟
به نظرم ip اختصاصی خیلی تاثیر گذار است.

behrooz
February 28th, 2018, 22:39
ما هاست ازشون داشتیم واسه سایت موزیک پنل دوم شون روزی نزدیک ۳۰۰۰ ۴۰۰۰ آیپی داشتیم هیچ مشکلی نداشتیم پنل دایرکت ادمین مگر چه معضلی داره واسه اونی که بلده کار باهاش رو از سی پنل هم بهتره مگر با سی پنل میشه فضا نوردی کرد!

ما که بلد نیستیم پس مجبوریم با همون سی پنل زاغارت سر کنیم

live
February 28th, 2018, 22:50

سلام
دیدگاه هارو خوندم اما بگذارید بصورت سوالی چند موردی رو مطرح کنم که کسی بهش اشاره ای نکرده
خیلیا از سرور مجازی برای راه اندازی وبهاستینگ استفاده میکنن درسته ؟
در صورتی که سرور اختصاصی یا بهتر بگیم سخت افزاری باشه ( منظور حتی هایبرید من دراوردی داخلی که کاملا مجازی هست یا حتی VDS هم مطرح نیست ) آیا بهتر نیست ؟
آیا ngineX یا litespeed و امثالهم میتونن جای سخت افزار واقعی رو بگیرن ؟

قطعا جواب سوالات مشخص هست ، هر سوالی هم درباره امنیت سرور و سیستم عامل داشتید میتونید در تلگرام بپرسید ،

موفق باشید

technoserver.ir
March 7th, 2018, 17:18

با سلام

دوست عزیز در رابطه با هاست خوب خیلی موارد باید بررسی شود ولیکن چیزی که کلی است و پایدار می بایست باشد پایداری سرویس و آپتایم بودن و به روز بودن به همراه کنترل پنل ان می باشد که مورد مهمی است زیرا دسترسی و نو ارتباط شما با آن است .
مورد بعد اینکه هاستی که دارای منابع خوبی باشد قطعا بهتر از هاست های دیگر می باشد. هاست اشتراکی بسته به سیاست میزبان هاست متفاوت می باشد یعنی اینکه این هاست بین چند نفر تقسیم شده است و منابع اختصاص یافته به این هاست چقدر است.
مورد بعد معتبر بودن لایسنس کنترل پنل هاست می باشد که از این طریق بتواند آخرین بروزرسانی ها رو انجام بدهد .
در مورد سرور مجازی خوب شما قطعا باید هزینه بیشتری نسبت به هاست انجام بدید ولیکن خوب منابع شما دیگر اختصاصی می باشد.و مختص پردازش هاست شما .می بایست یک میزبان روی سرور مجازی خود نصب کنید که موردهای زیادی موجود می باشد.که برای میزبان های معروف لایسنس نیز باید خریداری نمایید .
بهترین گزینه برای شما وب سایت پنل می باشد که نصب و راه اندازی کنید ولیکن اطلاعات پایه شبکه رو باید برخوردار باشید

linuxadmin
March 10th, 2018, 11:30
سلام
تعیین کیفیت هاست اشتراکی به موارد زیادی بستگی دارد.
۱- سرعت بارگزاری فایل های استاتیک
۲- سرعت پردازش فایل های داینامیک
۳- سرعت پاسخدهی dns server
۴- موقعیت فیزیکی و روتینگ شبکه سرور
و...
دلایل زیادی ممکنه باعث عدم پیشرفت سایت شما باشه. لطفا اول نحوه کدنویسی و نگارش پست هاتون رو بررسی کنید.