PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه بازدید پست تلگرام

Zimaserver
February 22nd, 2018, 15:05
با درود خدمت کاربران انجمن
امروز می خوام سرویس جدیدمون رو بهتون معرفی کنم.
افزایش بازدید پست های چنل تلگرام
پکیج ها بدین صورت هست:

ارسال بازدید برای 10 پست به ازای هر هزار بازدید = 6 هزار تومان (10 تا 1000 تا در کل 10کا بازدید روی همه پست ها)
ارسال بازدید برای 15 پست به ازای هر هزار بازدید = 7 هزار تومان (15 تا 1000 تا در کل 15کا بازدید روی همه پست ها)
ارسال بازدید برای 20 پست به ازای هر هزار بازدید = 8 هزار تومان (20 تا 1000 تا در کل 20کا بازدید روی همه پست ها)

فعلا امکان سفارش 2 هزار بازدید برای پست های خود را دارید یعنی برای هر پست 2کا بازدید ارسال بشه. بزودی این مقدار قطعا افزایش پیدا میکنه.
ساعات ارسال بازدید هم برابر با ساعات پست گذاری چنل ها هست یعنی 12 شب و 12 ظهر. این بدین معنی می باشد که اگر شما مثلا در کل روزی 10 پست بزارید فعلا امکان خرید 4کا نهایتا برای پست های خود دارید.(2کا 12 شب و 2کا 12 ظهر همان روز)

دوستانی که ممبر فیک هم میفروشن اینگونه میتونیم همکاری داشته باشیم:
به ازای 1.5 کا بازدید روی 15 پست اونها 1 کا ممبر فیک برای ما ارسال کنند.

برای سفارش می توانید با آی دی های تلگرام زیر در تماس باشید:
آقای سعدی : @HiProgramsupport
آقای امینی : @doctoralpha

hoka
February 22nd, 2018, 15:21
از api استفاده میکنید ؟

Zimaserver
February 22nd, 2018, 15:32
از api استفاده میکنید ؟

خیر
برنامه اختصاصی خودمون رو داریم

aminkashaniasl
March 7th, 2018, 13:03
باسلام
من میخواستم بازدید برای وب سایتمان تمدید کنم که کانال تلگرام داریم ممنون میشم آفر خوبی بدین

Zimaserver
March 7th, 2018, 23:52
باسلام
من میخواستم بازدید برای وب سایتمان تمدید کنم که کانال تلگرام داریم ممنون میشم آفر خوبی بدین

با آیدی بنده در ارتباط باشید در تلگرام

آقای امینی : @doctoralpha