PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی یک سایت

rezadehghan
February 22nd, 2018, 12:15
سلام، من به تازگی موشن گرافیک و جلوه های ویژه رو در افتر افکت یاد گرفتم و دارم یک مجموعه کلیپ کوتاه از کارهایی که انجام میدم، تهیه می کنم. میخوام این کلیپارو برای آموزش به صورت پروژه محور روی سایت بذارم، اما میخوام در کنار آموزش یه پولیم از کنارش در بیارم. میخوام بدونم لهترین راه چیشه؟ یه هاست اختصاصی با فضای زیاد بگیرم و کلیپا رو مستقیم آپلود کنم، یا مثلا بذارمشون تو سایتایی مثل آپلود بوی و بعد لینکاشو بذارم تو سایت. مساله هم هزینه ست، هم سرعت دانلود، البته حجم کلیپا از سی چهل مگ بیشتر نمیشه، ولی در تعداد بالا خب زیاد میشه. تا حالا سایت نداشتم واسه همین تجربه کافی در این زمینه ندارم،ممنون میشم راهنماییم کنین.

vpgroup
February 22nd, 2018, 12:17
سلام، من به تازگی موشن گرافیک و جلوه های ویژه رو در افتر افکت یاد گرفتم و دارم یک مجموعه کلیپ کوتاه از کارهایی که انجام میدم، تهیه می کنم. میخوام این کلیپارو برای آموزش به صورت پروژه محور روی سایت بذارم، اما میخوام در کنار آموزش یه پولیم از کنارش در بیارم. میخوام بدونم لهترین راه چیشه؟ یه هاست اختصاصی با فضای زیاد بگیرم و کلیپا رو مستقیم آپلود کنم، یا مثلا بذارمشون تو سایتایی مثل آپلود بوی و بعد لینکاشو بذارم تو سایت. مساله هم هزینه ست، هم سرعت دانلود، البته حجم کلیپا از سی چهل مگ بیشتر نمیشه، ولی در تعداد بالا خب زیاد میشه. تا حالا سایت نداشتم واسه همین تجربه کافی در این زمینه ندارم،ممنون میشم راهنماییم کنین.

با سلام و احترام

بهتره از هاست دانلود استفاده کنین تا هم سرعت بالایی داشته باشین هم بتونین شخصی سازی سلیقه ای انجام بدین . برای مشاوره و خرید در تماس باشید

موفق باشید

parsvia
February 22nd, 2018, 12:30
سلام دوست عزیز

بدون شک داشتن هاست اختصاصی و لینک مستقیم بهتر است تا اینکه لینک رو از سرویس هایی مثل آپلود بوی به کاربر ارائه بدید
هزینه خیلی زیادی نداره!

IranianServer
February 22nd, 2018, 12:35
در کنار سایتتون روی هاست بهتره هاست دانلود هم داشته باشید برای آپلود ویدئوهاتون که لینک مستقیم به کاربرانتان بدید ، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در ارتباط باشید .

DaryaHost
February 23rd, 2018, 03:57
ما میتونیم سایتتون رو راه اندازی کنیم و به صورت شراکتی با هم همکاری کنیم

در صورت نیاز تلگرام یا تماس در ارتباط باشید
09126629844