PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب شرکت ارائه دهنده سرور مجازی

ashnas
February 22nd, 2018, 02:55
سلام. وقت بخیر. من قصد راه اندازی یک سامانه فروش اینترنتی بلیت را دارم. الان میخوام سرور مجازی تهیه کنم. به نظر شما از کدوم شرکت خریداری کنم؟ منظورم شرکت ها واسطه هست. نه مستقیم دیتاسنترها
من یک سرور مجازی میخوام که ایرانی باشه (به علت اینکه تمام بازدیدکننده های من ایرانی هستن) ، جوابگوی روزانه 5000 نفر باشه. هارد هم ssd باشه. ظرفیت هارد مهم نیست
ملاک های من برای انتخاب شرکت ها : پشتیبانی ، دقت ، سرعت ، آپتایم
بودجه بنده : ماهیانه حداکثر 100 هزار تومان
** لطفا فقط کسانی که خرید کردن از سایت ها و شرکت ها نظر بدن. تبلیغ نمیخوام **

bakuryu
February 22nd, 2018, 10:18
چون بودجه خاصی مدنظرتون هست و محدودیت دارید
پیشنهاد میکنم در قسمت درخواست سرویس تاپیک باز کنید و پیشنهاد هایی که بهتون داده میشه از طرف ارائه دهنده ها ، بررسی کنید
براحتی میتونید سابقه و کیفیت آن اشخاص را مورد برسی قرار بدید

clack
February 23rd, 2018, 16:06
سلام. وقت بخیر. من قصد راه اندازی یک سامانه فروش اینترنتی بلیت را دارم. الان میخوام سرور مجازی تهیه کنم. به نظر شما از کدوم شرکت خریداری کنم؟ منظورم شرکت ها واسطه هست. نه مستقیم دیتاسنترها
من یک سرور مجازی میخوام که ایرانی باشه (به علت اینکه تمام بازدیدکننده های من ایرانی هستن) ، جوابگوی روزانه 5000 نفر باشه. هارد هم ssd باشه. ظرفیت هارد مهم نیست

سلام .
میتونیم در خدمت شما باشیم .
هارد هم ssd pro هست .
متاسفانه آفری در این بخش نمیشه برای شما فرستاد .
میتونید از طریق سایت https://fars7.com یا از طریق تلگرام Fars7Com@ سوالی دارید بپرسید .

ashkan.solutions
February 23rd, 2018, 16:19

چند نکته وجود دارد که تعیین می کند شما از چه شرکتی سرویس تهیه نمایید.

ابتدا شما موارد زیر را می بایست مشخص کنید:

۱- میزان CPU مورد نیاز
۲- میزان Ram مورد نیاز
۳- میزان هارد مورد نیاز
۴- میزان پهنای باند مورد نیاز

عموما این ۴ مورد در هر طراحی وب سایتی متفاوت می باشد. شما می توانید یک طراحی وب سایت کاملا بهینه داشته باشید و با ۲ گیگ رم هم تا ۵۰۰۰ کانکشن همزمان را حتی بتوانید هندل نمایید اما اکثر مواقع این چنین نیست. لذا پیشنهاد می کنم ابتد با طراحی وب سایت خود مشور نموده تا مشخص گردد برای این میزان بازدید کننده چه مقدار از این ۴ مورد فوق الذکر نیاز است تا سپس با استفاده از در دست داشتن موارد و همچنین بودجه اقدام به تحقیق در خصوص سرویس نمایید.

راهکاری که دوست قبلی به شما معرفی کرده اند زمانیکه ۴ مورد فوق را داشته باشید ایده آل ترین روش برای تهیه سرویس خواهد بود. همچنین زیاد خود را درگیر هاست های ایران نکنید زیرا انچنان که تصور می کنید سرور داخل ایران نمی تواند بر روی سرعت شما تاثیر بگذارد. (البته در مقابل یک سرور خارجی با منابع بسیار بالاتر و قیمت کمتر از نمونه ی ایرانی)

ما برای شما می توانیم از MyLoc و یا Hetzner سرویس ارایه کنیم (در صورت نیاز مدیریت کامل سرورهای شما نیز می تواند برعهده ی ما باشد) اما تا زمانیکه مشخص نشود شما چه میزان منابع در سرور نیاز دارید نمی توانیم به شما قیمت دقیقی ارایه نماییم.

kouroshez
February 23rd, 2018, 16:38
اینجا جای این کار نیست در قسمت درخواست سرویس تیکت ارسال کنید
بنده میتونم کمکتون کنم
پایین همین پیام راه های ارتباطی بنده موجود هست یا پیام شخصی

technoserver.ir
February 26th, 2018, 18:19

با سلام

اگر سرویس خوب و قابل قبولی مد نظر شما می باشد
می توانیم در خدمت شما باشیم
انتخاب از شما تضمین قیمت و کیفیت از ما
سرور مجازی ایران (http://www.technoserver.ir/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86.html)

www.technoserver.ir
info@technoserver.ir
021-88364816