PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای شکایت

FeriTo
February 21st, 2018, 21:23
سلام دوستان چند روزی هست یکی از دوستانم تویه یک گروه تلگرام مورد فحاشی شدید و تمسخر و تحدید قرار گرفته ، میخواستیم فردا بریم پلیس فتا ایا عکس پیام ها کافیه برای شکایت یا نه . ممنون میشم کمک کنید

ali0000
February 21st, 2018, 21:29
سلام دوستان چند روزی هست یکی از دوستانم تویه یک گروه تلگرام مورد فحاشی شدید و تمسخر و تحدید قرار گرفته ، میخواستیم فردا بریم پلیس فتا ایا عکس پیام ها کافیه برای شکایت یا نه . ممنون میشم کمک کنید

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=196207&page=2&p=1740906#post1740906

IGulf
February 21st, 2018, 23:51
دوست عزیز اول شما باید به دادسرا مراجعه کنید و بعد از تشکیل پرونده کیفری مبنی بر فحاشی باید به پلیس فتا مراجعه کنید و در پلیس فتا از شما عکس از پیام ها برای قراردادن و مستند سازی بر روی پرونده میخاهد و همچنین پیام هارو بای خودشون ببینن و برسی کنند تا عکس پیام هارو تایید کنن و بعد از تایید پرونده به دادسرا ارسال میشه و تایین شعبه میشه و درصورتی لزوم یا پرونده نیابت میشود و یا شخص به دادگاه احضار میشود.

Amlaaki
February 22nd, 2018, 01:57
چرا دری وری نوشتین یارو بیاد جلوت هزارتا هم فحش بهت بده تا نگیره بزنتت کاریش ندارن ! حتی بزنتت هم از زندان فراریش میدن ...

ما یکی رو ازش طلب داشتیم عصر گرفتیم بردیم دادیم تحویل فرداش که رفتیم ببریمش دادگاه دیدیم یکی دیگه تو ... ! اون اومد از ما شاکی شد که ما اشتباهی بردیمش !!!

fara.online
February 22nd, 2018, 07:30

کل اسکرین شات هارو نگه دارید
اگر به صورت دیفالت فحاشی که کرده اند در گروه هم حذف نشده باشد مدرک خوبی است ، مطمئن باشید به نتیجه خواهید رسید

Alireza2079
February 22nd, 2018, 09:44
بنده یک بار به دادسرا رفتم از بابت شکایت از بنده اسکرین شات ها هم قبول کردند و گفتند پرینتش رو بیار

FeriTo
February 23rd, 2018, 19:27
ما انجام دادیم کار هارو بعد دستگیر شد، الان هم با قید ضمانت ازاد شده تا شنبه ، باز هم تویه تلگرام فحاشی اینا کرد امروز :/ دیگه الان نمی دونم چی بگم یا پشتش گرمه یا اینکه کلا رد داده

MJmoonwalk
February 23rd, 2018, 19:51
فحاشی با ضمانت میتونه بیاد بیرون. مجدد پرینت جدید رو ارائه بدین. ولی در کل اینجور آدم ها رو باید کتکشون زد. تا حدی که مدت زیادی بستری باشن البته به صورت ناشناس.

behrooz
February 25th, 2018, 23:14
فحاشی با ضمانت میتونه بیاد بیرون. مجدد پرینت جدید رو ارائه بدین. ولی در کل اینجور آدم ها رو باید کتکشون زد. تا حدی که مدت زیادی بستری باشن البته به صورت ناشناس.
از یه طراح برنامه نویس بعیده اینقدر خشن باشه
در هرصورت چند روز بود نخندیده بودم موفق باشید

arminkit1
February 25th, 2018, 23:34
از یه طراح برنامه نویس بعیده اینقدر خشن باشه
در هرصورت چند روز بود نخندیده بودم موفق باشید

سلام، شما تاحالا گیر آدمهای زبون نفهمی نیوفتادی که هر چی بگی حالیشون نباشه کلا رد داده باشن! اونوقت متوجه میشید که گیر برنامه نویس یا هرکسی بیوفته این راهکارو جواب میدونه
از نظر من که اصلا خنده ای نداشت بلکه خیلی هم منطقی گفتن
موفق باشی...