PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت اوراق مشارکت ریالی و سپرده سرمایه گذاری

saeid1346
February 19th, 2018, 19:22
سلام دوستان
چند روزه در سایت بیشتر بانک ها چنین متنی قرار داده شده

با مجوز بانک مرکزی، گواهی سپرده ریالی با نرخ سود 20 درصد در شعب بانک **** به فروش می رسد.

به گزارش روابط عمومی بانک **** ، با صدور مجوز از سوی بانک مرکزی، شعب بانک سرمایه اوراق گواهی سپرده ریالی با نرخ سود 20 درصد را از روز شنبه مورخ 28 بهمن 96 به فروش خواهند رساند.

گفتنی است این فرصت استثنایی فقط به مدت دو هفته خواهد بود.

همچنین شایان ذکر است اوراق مذکور با سررسید یک سال بوده و نرخ بازخرید قبل از موعد آن 14 درصد می باشد.

حالا میخواستم بپرسم ، تفاوت اوراق مشارکت ریالی یا اوراق گواهی سپرده ریالی با سپرده سرمایه گذاری بلند مدت چیه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

vahid03
February 19th, 2018, 19:56
مهم اون پولته که میخوان بدی بهشون این کارا فقط یه نوع بزکه وسلام

gigarayaneh
February 19th, 2018, 20:11
گواهی سپرده ریالی: که الان فروش میره زیر نظر بانک مرکزی هست و توسط یک سیستم جامع در تمامی بانکها به فروش میره و در شرایط خاص اعلام میشه که ایندفعه برای تجهیز منابع بانک پیش بانک مرکزی سپرده گذاری میشه و سودش توسط پایا به حساب شما واریز میشه
بعد از باز کردن حساب یک کاغذ معمولی بهتون میدن!
همه بانکها یکی هست و 20 درصد سود و با 14 درصد در صورت فسخ بهتون میدن
ولی بانک آینده اومده با 20 درصد سود ارائه میکنه و در صورت برداشت پول هیچگونه کسری از پول انجام نمیدهد و هم میتوانید 10 درصد سپرده را وام بگیری با سود 4 درصد!

یک اوراق مشارکت هم هر سال بانکها اعلام میکنند که سود 16 درصد داره
یکی هم سپرده بلند مدت یک ساله هست که دارند 15 درصد سود میدهند

saeid1346
February 20th, 2018, 03:37
گواهی سپرده ریالی: که الان فروش میره زیر نظر بانک مرکزی هست و توسط یک سیستم جامع در تمامی بانکها به فروش میره و در شرایط خاص اعلام میشه که ایندفعه برای تجهیز منابع بانک پیش بانک مرکزی سپرده گذاری میشه و سودش توسط پایا به حساب شما واریز میشه
ولی بانک آینده اومده با 20 درصد سود ارائه میکنه و در صورت برداشت پول هیچگونه کسری از پول انجام نمیدهد و هم میتوانید 10 درصد سپرده را وام بگیری با سود 4 درصد!

سلام
تشکر از پاسختون

بله در مورد گواهی سپرده ریالی ، یکی از دوستان یک سپرده 40 تومنی دیروز نزد بانک ملی سپرده گزاری کرد ، یک برگه a4 پشتش تایپ ماشینی شده و روی برگه هم یک سری شرایط نوشته که شما عرض کردید.
اما درمورد سود و اصل پول من هنوز ابهام دارم ، اینطور که میگن 20 درصد ، پشت برگه که تایپ ماشینی شده نوشته :

سود سپرده در سرسید : 8000 که میشه هشت میلیون تومن ، بعد ماهانه فکر کنم بشه 666 هزار تومن درسته ؟

majidisaloo1
February 20th, 2018, 09:33
666666 تومان در ماه میشهشما بعد اینکه ضرب در 20 کردی 40 میلیون رو سپس تقسیم بر صد میکنی میشه 8 میلیون بعد شما تقسیم بر 10 کردی در صورتی که ما 12 ماه داریم و باید تقسیم بر 12 بکنید .

dertgtr
February 20th, 2018, 10:02

اینکه بانک اینده : "
ولی بانک آینده اومده با 20 درصد سود ارائه میکنه و در صورت برداشت پول هیچگونه کسری از پول انجام نمیدهد و هم میتوانید 10 درصد سپرده را وام بگیری با سود 4 درصد! "

پرداخت می کنه هنوزم پابرجاست ؟ یا تموم شده وقتش؟

gigarayaneh
February 20th, 2018, 10:18
با سلام
دوست عزیز در صورتیکه 40 میلیون تومان داشته باشید به کل به شما 8 میلیون سود می دهند
سودها به صورت روز شماره هست باید مبلغ را ضرب در 20 کنید تقسیم بر 365 روز یا 366 بعد عدد به دست آمده ضرب در تعداد روز که 30 هست میکنید سود ماهیانه شما بدست میاد!

سود علی الحساب به خاطر اینکه پولی که بانک میده حرام نباشه! یک چیزی شرطی هست و سود قطعی شما همان 20 درصد است.
صدها سال بانکها دارند سود علی الحساب می دهند یعنی سر سال اگه سود بیشتری کردن بین سپردها گذارها تقسیم کنند که هیچ وقت این اتفاق نیافتاده و نخواهد افتاد!

در مورد برگشت پول هر موقع که بخواهید میتوانید پول خودتان را دریافت کنید اگه زیر یک ماه باشه خود پول را بهت میدن اگه بالای یک ماه باشه بهتون 14 درصد سود تعلق میگیره!
بانک آینده گفته روز شماره 20 درصد میده و در صورتیکه بخواهید پول را برداشت کنید هیچگونه کسری انجام نمیدهد و سود 20 درصد روز شماره بهتون میده!

در مورد بانک آینده:
از تاریخ 28/11/96 تا 1396/12/10 میتوانید اینگونه سپرده گذاری را انجام دهید.
در ضمن اگه کسی میلیاردی سرمایه گذاری کنه از 21 درصد تا 25 درصد بانک سود میدهد که توسط رئیس بانک قابل مذاکره می باشد!

saeid1346
February 20th, 2018, 17:08
با سلام
دوست عزیز در صورتیکه 40 میلیون تومان داشته باشید به کل به شما 8 میلیون سود می دهند
سودها به صورت روز شماره هست باید مبلغ را ضرب در 20 کنید تقسیم بر 365 روز یا 366 بعد عدد به دست آمده ضرب در تعداد روز که 30 هست میکنید سود ماهیانه شما بدست میاد!

سود علی الحساب به خاطر اینکه پولی که بانک میده حرام نباشه! یک چیزی شرطی هست و سود قطعی شما همان 20 درصد است.
صدها سال بانکها دارند سود علی الحساب می دهند یعنی سر سال اگه سود بیشتری کردن بین سپردها گذارها تقسیم کنند که هیچ وقت این اتفاق نیافتاده و نخواهد افتاد!

در مورد برگشت پول هر موقع که بخواهید میتوانید پول خودتان را دریافت کنید اگه زیر یک ماه باشه خود پول را بهت میدن اگه بالای یک ماه باشه بهتون 14 درصد سود تعلق میگیره!
بانک آینده گفته روز شماره 20 درصد میده و در صورتیکه بخواهید پول را برداشت کنید هیچگونه کسری انجام نمیدهد و سود 20 درصد روز شماره بهتون میده!

در مورد بانک آینده:
از تاریخ 28/11/96 تا 1396/12/10 میتوانید اینگونه سپرده گذاری را انجام دهید.
در ضمن اگه کسی میلیاردی سرمایه گذاری کنه از 21 درصد تا 25 درصد بانک سود میدهد که توسط رئیس بانک قابل مذاکره می باشد!

تشکر از پاسخ شما قربان

بله درمورد سود توافقی هم خودم یه چیزایی شنیده بودم ولی با این سپرده ها زیر 100 میلیون تومن بعید میدونم سود توافقی بدن !

حالا به نظر شما این سپرده رو خارج کنه رفیق ما یا بمونه داخل بانک ؟

خودش بیشتر بخاطر سود برگشتیش ناراضی بود.6 درصد جریمه داره.

gigarayaneh
February 20th, 2018, 18:09
با سلام
دوست عزیز چند روز از این طرح نگذشته!
وقتی دوست شما پول را بره بگیره هیچ چیزی کسر نمیشه!
اگه شما سودی گرفتید از سود دریافتی باید جریمه فسخ قرار داد کنید!

اگه در بانک آینده قبلا حساب پس انداز داشته باشید و 100 میلیون تومان پول بهتون سود 21 درصد میدهند!

فعلا چون این اوراق مشارکت توسط بانک مرکزی و در تمامی بانکها و موسسات مالی به فروش میرسه آدم عاقل اگه میخواهد سود 20 درصدی دریافت کنه
اول میره بانک دولتی پولش را میزاره
و آدم نیمه عاقل میره توی بانک خصوصی میزاره
آدم احمق هم میره توی موسسات مالی اعتباری میزاره
آدم ... که دیگه نمیشه بهش گفت آدم میره توی موسسات در حال دریافت مجوز سرمایه گذاری میکنه!

به طور مثال قبلا موسسات اعتباری و بانک های خصوصی پیشنهاد سودهای بالا میکردن و آدم را وسوسه میکردن بره توشون سرمایه گذاری کنه
به نظر شما وقتی همه بانک ها و موسسات دارند سود یکسان میدهند
واقعا آدم باید عقل درست و حسابی نداشته باشه که حسابهاش را به بانک های دولتی انتقال نده!
شما موافق هستید؟

dertgtr
February 21st, 2018, 11:30
بله حرفتون صحیحه ، فکر کنم امنیت بانک ملی تضمین شده است درسته ؟

درمورد بانک آینده هم یک سری شایعات شنیدم ، نمیدونم صحت داره یا نه ! :65:

چه شایعاتی ؟

gigarayaneh
February 21st, 2018, 13:29
با سلام
شایعه پیشت سر همه بانکها هست!
بانک آینده از نظر آپدیت بودن سرویسهای اینتنرنتی و موبایلی و ... و راه اندازی خدمات جدید هیچ بانکی در ایران به پای اون نمیرسه
از نظر جذب منابع هم همینطور
از نظر خدماتی که میده مثلا تمامی کارهای بانکی شما درب منزل انجام میشه بدون هیچ هزینه ای!

ولی چون ما در ایران زندگی میکنیم همه چیز ممکنه اتفاق بیافته و یک شبه بانک مرکزی یک بانک و .. را به خاک سیاه بشونه و یا اینکه شایعه ای بشه و ...

ولی در کل تمامی بانکها تا سقف 100 میلیون تومان بیمه هستند و در صورت برشکستگی این پول تضمین شده می باشد
موفق باشید

maker17
February 26th, 2018, 18:41
با سلام

دم بانک آینده و دم همه آدمهایی که صدهاسال به این مفتی گول خوردن گرم :d:d

فقط ببخشید دوتا سوال الان برامن پیش اومد ... البته من پول مول ندارم ولی خوب سواله پیش اومد که احساس کردم شما کارشناس یا از اعضا بانک آینده هستی گفتم بپرسم تاروشن شم...

1- یعنی برای حرام نبودن سودعلی الحساب ولی قطعی 20 درصدی که فرمودین ....
ساده تر بپرسم ... یعنی مگه باقی سودهای بانکی حرام هست که این 20 درصد اینجوری حلال شد ؟
اصلا مگه بانک به خودش شک داره که دم از حروم و حلالی سوداش میزنه ؟ چون ما که بانک هامون شک نداریم ... کلا مطمئنیم :d

2-ما که میلیاردی که هیچ هزاری هم پول نداریم این آقای رئیس رو کجا میتونیم ملاقات کنیم که باهاشون یه مذاکره ای کنیم ؟
چون درسته که پول نداریم ولی با استراتژی که داریم می تونیم با یه آربیتراژ قیمت 1 ریال رو 5000 هزار دلار کنیم که خود آمریکاهم نفهمه از کجا خورد؟!:->
والا ...

- - - Updated - - -

ولی در کل تمامی بانکها تا سقف 100 میلیون تومان بیمه هستند و در صورت برشکستگی این پول تضمین شده می باشد
موفق باشید

ببخشید خود بانک که اگه وجود نداشته باشه = پول وجود نداره !!! ...

اینو که دیگه فکرکنم همه اتفاق نظر دارن که پول از بانک ها بیرون میاد نه از توخونه ما !!!

پس چجوریه که باز بیمه ای که خودش از شرکت های زیر مجموعه بانک هست و درصورت نبود بانک اونم نیست میاد و پولی که به علت ورشکستگی دیگه وجود نداره دوباره چاپ می کنه و تضمین میکنه ؟

- - - Updated - - -

چه شایعاتی ؟

http://irandebtclock.ir
(http://irandebtclock.ir)
شایعه نیست حقیقت همینه ... درست مثه اختلاس سه هزار میلیاردی جناب خاوری که تضمین شده از بانک ملی ایران انجام شد !!!

دلخور نشی دوست من چون سعی دارم بیدارت کنم به جای اینکه بهت خرده بگیرم یا غرض ورزی داشته باشم ...

اما شما هنوز تفاوت اوراق مشارکت با سپرده سرمایه گذاری نمیدونی .... البته منظورم تعریف و طوطی واری از این دو نیست بلکه دقیقا منظورم فهم تمیزدادن بین این دو و جنگولک بازی هایی که هرکدوم در ذات خودشون دارن هست !!! ... بعد به همین سادگی اگه میخوای کبریت بکشی زیر داراییت بزن ....!!! ... چون سازشو الان زدم صداش بعدا و به زودی در میاد !!!

http://6ort.com/Rz1ef

موفق باشی ...

dertgtr
February 26th, 2018, 20:40
دم بانک آینده و دم همه آدمهایی که صدهاسال به این مفتی گول خوردن گرم :d:d

فقط ببخشید دوتا سوال الان برامن پیش اومد ... البته من پول مول ندارم ولی خوب سواله پیش اومد که احساس کردم شما کارشناس یا از اعضا بانک آینده هستی گفتم بپرسم تاروشن شم...

1- یعنی برای حرام نبودن سودعلی الحساب ولی قطعی 20 درصدی که فرمودین ....
ساده تر بپرسم ... یعنی مگه باقی سودهای بانکی حرام هست که این 20 درصد اینجوری حلال شد ؟
اصلا مگه بانک به خودش شک داره که دم از حروم و حلالی سوداش میزنه ؟ چون ما که بانک هامون شک نداریم ... کلا مطمئنیم :d

2-ما که میلیاردی که هیچ هزاری هم پول نداریم این آقای رئیس رو کجا میتونیم ملاقات کنیم که باهاشون یه مذاکره ای کنیم ؟
چون درسته که پول نداریم ولی با استراتژی که داریم می تونیم با یه آربیتراژ قیمت 1 ریال رو 5000 هزار دلار کنیم که خود آمریکاهم نفهمه از کجا خورد؟!:->
والا ...

- - - Updated - - -

ببخشید خود بانک که اگه وجود نداشته باشه = پول وجود نداره !!! ...

اینو که دیگه فکرکنم همه اتفاق نظر دارن که پول از بانک ها بیرون میاد نه از توخونه ما !!!

پس چجوریه که باز بیمه ای که خودش از شرکت های زیر مجموعه بانک هست و درصورت نبود بانک اونم نیست میاد و پولی که به علت ورشکستگی دیگه وجود نداره دوباره چاپ می کنه و تضمین میکنه ؟

- - - Updated - - -

http://irandebtclock.ir
(http://irandebtclock.ir)
شایعه نیست حقیقت همینه ... درست مثه اختلاس سه هزار میلیاردی جناب خاوری که تضمین شده از بانک ملی ایران انجام شد !!!

دلخور نشی دوست من چون سعی دارم بیدارت کنم به جای اینکه بهت خرده بگیرم یا غرض ورزی داشته باشم ...

اما شما هنوز تفاوت اوراق مشارکت با سپرده سرمایه گذاری نمیدونی .... البته منظورم تعریف و طوطی واری از این دو نیست بلکه دقیقا منظورم فهم تمیزدادن بین این دو و جنگولک بازی هایی که هرکدوم در ذات خودشون دارن هست !!! ... بعد به همین سادگی اگه میخوای کبریت بکشی زیر داراییت بزن ....!!! ... چون سازشو الان زدم صداش بعدا و به زودی در میاد !!!

http://6ort.com/Rz1ef

موفق باشی ...

این دو لینک دقیقا مرتبط با بانک آینده هست ؟

maker17
February 27th, 2018, 00:17
این دو لینک دقیقا مرتبط با بانک آینده هست ؟

این دو لینک مرتبط با تمام بانک های خصوصی و دولتی و حتی بانک مرکزی هست !!!

من سند دارم که اونم نه از طرف خودم یا مرجعی که بگیم هیچ خط و ربطی به بانک مرکزی نداره بلکه از مسئولین خود بانک مرکزی اونم در میزگردی که در یکی از شبکه های تلویزیونی خودمون همین حدود دوسه ماه پیش پخش شد که مسئولی از مسئولین بانک مرکزی عینا و با همین صراحت میگه : بانک مرکزی به هیچ عنوان تضمین کننده پول مردم در هیچ بانک یا موسسه مالی و اعتباری نیست !!! :))

به عبارتی ساده تر اینکه مثلا بانکها مجوز از بانک مرکزی دارن یعنی به جاش که برسه ... و اگه قرار باشه اینبار به جای موسسات مالی اعتباری یکی از بانک های خودمون اعلام ورشکستگی کنه از نظر تانگ مرکزی :-p یعنی به ما چه ! میخواستی پولتو نذاری و ندی دست بانک ها !!! :65::65::65: به همین سادگی به همین خوشمزگی ماکارونی رشد :))

که الان دسرسی ندارم ولی حتما تا چندروز دیگه که برسم پیداش کنم این کلیپ رو میذارم که خاطرت جمع جمع باشه دوست عزیز :)

ضمنا .. درمورد بانک آینده خوبه یه تحقیقی داشته باشی چون این بانک از باقیمانده های انفجار و انحطاط عملیات انتحاری که بانک دی انجام داد و دیگه بانک دی رو نمی بینیم متولد شده :64: ( البته ماکه فضول نبودیم ولی گفتیم بری یه تحقیقی بکنی خودت ببینی عقبه بانک آینده از کجا بوده و چی شد یهویی سردرآورد. اونم زمانی که گندکارای بانک دی که هنوز متولد نشده بالا اومد... )

البته نمونه های زیادی از این دست داریم مثلا موسسه ملل که بازم فضولو بردن جهنم ... :65: ولی اسم قبلیش عسکریه بود ... و یهوویی شد ملل ..!!!

طرح سوال : حالا چــــــــــــــرا ؟؟؟

ببین دوست عزیز نه تنها این دو لینک بالا که از این بالاتر مگه داریم که دولت ایالات متحده آمریکا که امپراطوری عظیم دلار و نظم نوین جهانی دلاری رو در دست داره و به سادگی دلار چاپ میکنه و بقیه مردم دنیا بخوان نخوان ... بدونن یا ندونن برده و عمله آمریکا هستن ... و رسما آمریکاییها دستشون تو جیب بقیه مردم دنیاست !!! ... از اینکه دیگه بالاتر نداریم ؟ از این غول که دیگه گنده تر تو دنیای پول و اقتصاد وجود نداره ! ... درسته ؟

پس وقتی این حضرت غول خودش مطابق این سایت و این لینک که مربوط به فدرال رزرو آمریکاست داره به زبون بی زبونی اعلام میکنه که آی مردم دنیا حواستون جمع باشه من دارم نابود میشم ! ... من دارم از داخل باد میکنم و به زودی می ترکم و دیگه دلار وجود نخواهد داشت ... شما حساب کار مورچه هایی مثه بانک آینده و امثال این بانک های ایرانی رو داشته باش که در مقایسه با جی بی مورگان و منهتن و اچ بی اس و ... مورچه هم به حساب نمیان !!!

http://usdebtclock.org

بالا سمت چپ گوشه صفحه .. همون اولین خطی که یواس ناسونال دبت نوشته و از عقربه های ثانیه شمار ساعت هم تندتر داره بالا میره ... این سند بدهکاری ایالات متحده به تمام دنیاست !!!

دلاری که به محض فروپاشی درست مثه همون ابتدای کلیپ قبلی که برات گذاشتم مثل یه دومینو تمام اقتصاد دنیا و پولها و بانکهای دنیا رو خراب میکنه و ردیفی تا آخر دنیا این اتفاق می افته !!!

نکنه فکر کردی بالارفتن دلار صددرصد به مسائل داخلی و دلال بازی یه مشت قمارباز کله گنده خودمون مربوطه ؟

نه ... به نظر و عقل ناقص من دلاری که امروز تا اینجا افسار پاره کرده ... درسته که اول از همه فاتحه ریال و اقتصاد مارو خونده ولی اون روی سکه خودش هم از اونور بوم افتاد !!! ... و این سیگنال محکمی برای آغاز دومینوی بی نظمی اقتصاد که نه تنها تو ایران که توی کل دنیاست !!!

هیچ وقت گول نخور و هیچ وقت قرار نیست بهره پول معادله درستی داشته باشه ... به ادبیات مذهبی هیچوقت هم این حروم حلال نمیشه !!! ...
همونجور که بانکداری اسلامی نمیشه!!! همونجور که خوک رو اگه ذبح اسلامی هم بکنی بازم گوشتش که از فضولات و مدفوع خودشه حلال نمیشه !!!

بهره پول یعنی 2 ضربدر 2 برابر 5 که شما بگو چه این دنیا یا نمیدونم اون دنیا یا تو بهشت و جهنم که بریم بازم 2 با 2 برابر 5 میشه ؟؟؟

بهره به هراسمی که میخواد باشه یعنی شما موافقت کردی که پولی که وجود نداره رو بانک در سررسیدش برات خلق کنه و بهت بده و شما هم اون پولی که وجود نداره ولی چاپ شده یا مشتی اعدادوارقام در حساب بانکیت شده خرجش کنی و بیفته به جون معیشت و زندگی مردم !!!

http://6ort.com/z3z6P

http://6ort.com/bczjR

http://6ort.com/QmOyy

موفق باشی