PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی و مشاوره برای آپلود فایل حجم بالا

internet
February 19th, 2018, 16:25
سلام
دوستان برای آپلود فایل های سریال یا فیلم باید چیکار کرد بهترین راه و ارزونترین و مقرون به صرفه ترین
برای تهیه فضا برای آپلود فایل ها بهترین جا کجاست برای شروع که نخواهم ریسک کنم 100 گیگ تا 500 گیگ کافیه ولی نمیدونم از آپلود بوی یا این جور جاها بگیرم یا فضای اختصاصی و ...
آپلود به چه شکل بهتره انجام بشه اینترنتم مودم 4g ایرانسل هست
فرمت هام dvd هستند بهترین فرمت برای دانلود که عرف هست و قابل استفاده همه کاربران چیه مثلا mp4 یا mkv
دوستانی که سایت فیلم و سریال و ... کار کردند یا تجربه دارند لطفا راهنمایی یا تلگرام interanet@
ممنون

netafraziha
February 20th, 2018, 11:15
سلام
تقریبا هیچکس از سیستم شخصی آپلود نمی کنه مگر اینکه تولید کننده محتوا باشید و نمونه اش در اینترنت نباشه.
شما می تونید یک vps ویندوزی تهیه و با دانلود آن از سایت های دیگه که آن محتوا را دارند و سپس آپلود به روی سرور یا کلود مدنظرتون اقدام کنید.

Alireza2079
February 20th, 2018, 14:08
بهترین راه گرفتن فایل ها از خود اینترنت و آپلود در سرور شخصی خودتان میباشد
آپلود فیلم و سریال از سیستم شخصی به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست (مخصوصا ایران)

internet
February 20th, 2018, 14:51
سلام
تقریبا هیچکس از سیستم شخصی آپلود نمی کنه مگر اینکه تولید کننده محتوا باشید و نمونه اش در اینترنت نباشه.
شما می تونید یک vps ویندوزی تهیه و با دانلود آن از سایت های دیگه که آن محتوا را دارند و سپس آپلود به روی سرور یا کلود مدنظرتون اقدام کنید.

سلام
فکر میکردم این ها تک تک بر میدارند این کار رو میکنند اخه بعضی سایت ها مثل این چی این چیکار کرده این مستندها که اختصاصی هست

mndl.ir
یعنی تک تک آپلود کرده اخه این که خیلی کار هزینه بر وقت گیر و ... هست!

vahid03
February 20th, 2018, 14:55
سلام
فکر میکردم این ها تک تک بر میدارند این کار رو میکنند اخه بعضی سایت ها مثل این چی این چیکار کرده این مستندها که اختصاصی هست

mndl.ir
یعنی تک تک آپلود کرده اخه این که خیلی کار هزینه بر وقت گیر و ... هست!

اونا همه فایل هارو از تورنت میگیرند و با سرور مجازی یا اختصاصی خودشون ویرایش میکنند و در سایتشو با سرعت بسیار بالا آپلود می کنند هیچ دیتایی به کامپیوتر شخصی دانلود نمیشه

- - - Updated - - -

ضمنا ۱۰۰ یا ۵۰۰ گیگ هاست نهایتش یک ماه میتونه کافی باشه سر ماه سرور دانلود پر میشه

internet
February 20th, 2018, 15:11
اونا همه فایل هارو از تورنت میگیرند و با سرور مجازی یا اختصاصی خودشون ویرایش میکنند و در سایتشو با سرعت بسیار بالا آپلود می کنند هیچ دیتایی به کامپیوتر شخصی دانلود نمیشه

- - - Updated - - -

ضمنا ۱۰۰ یا ۵۰۰ گیگ هاست نهایتش یک ماه میتونه کافی باشه سر ماه سرور دانلود پر میشه

ممنون
ببخشید ویرایش و ... درست متوجه نشدم
بعد این که فرمودید صد گیگ و پانصد گیگ منم توی همین فکر هستم اخه من ده ترابایت به صورت dvd دارم
بعد اینا هزینه این مثلا پانصد گیگ که سر ماه پر میشه از کجا میارند هزینه اش فکر نکنم از ماهیانه 50 - 100 هزار تومان کمتر باشه
یعنی این همه زحمت و هزینه برای ...

vahid03
February 20th, 2018, 16:04
ممنون
بعد این که فرمودید صد گیگ و پانصد گیگ منم توی همین فکر هستم اخه من ده ترابایت به صورت dvd دارم
بعد اینا هزینه این مثلا پانصد گیگ که سر ماه پر میشه از کجا میارند هزینه اش فکر نکنم از ماهیانه 50 - 100 هزار تومان کمتر باشه

هزینه سرور دانلود + سرور بکاپ به مقدار سرور دانلود + سرور سایت و غیره بعد چند ماه به بالای یک میلیون در ماه میرسه تا 8 میلیون رو من خودم سراغ دارم.

شما کاربر جذب کنید هزینه ها خود به خود جبران میشه راه های زیادی داره فقط مدتی باید از جیب مایه بزاری بعد سایت خودش برات کار میکنه

netafraziha
February 20th, 2018, 21:09
ممنون

ببینید در مورد ویرایش، شما وقتی یک سرور اختصاصی با vps که قابلیت ریموت دسکتاپ گرافیکی داشته باشه مثل وی پی اس ویندوزی، شما یک سرور یا vps دارید که رابط کاربریش همانند ویندوزی که باهاش کار می کنید هست. بنابراین همه کارهایی (اغلب کارها در واقع) در که در سیستم شخصی می تونید انجام بدید در VPS هم می تونید انجام بدید.