PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست لایسنس whmcs

spark3r
February 19th, 2018, 13:37
سلام به همه دوستان.
نیازمند لایسنس WHMCS Lifetime No Brand هستم.
اگر کسی از دوستان این لایسنس رو دارن بنده خریدار هستم
لایسنس رو بعد از خرید منتقل می کنم به پنل خودم.
ممنون

MehdiSele
February 19th, 2018, 13:42
سلام به همه دوستان.
نیازمند لایسنس WHMCS Lifetime No Brand هستم.
اگر کسی از دوستان این لایسنس رو دارن بنده خریدار هستم
لایسنس رو بعد از خرید منتقل می کنم به پنل خودم.
ممنون
چرا از نسخه نال شده استفاده نمیکنید؟

spark3r
February 19th, 2018, 13:46
سلام.
نسخه نال شده مشکلات خاص خودش رو داره.
همون طوری که بنده دوست دارم مشتریان قدر کارهای من رو بدونن و زحمتی که کشیدم هدر نره همین طور دوست دارم زحمت های یه شرکت دیگه هم هدر نره و برای کار اون شرکت احترام قایل هستم.

spark3r
February 21st, 2018, 10:41
سلام به همه دوستان
دوستان عزیز کسی لایسنس نداره؟

majid1f
February 21st, 2018, 11:42
سلام به همه دوستان
دوستان عزیز کسی لایسنس نداره؟
من یک نسخه با برند دارم 249دلاری، 1.2 میلیون واگذار میکنم.
در صورت تمایل پیام بدید.
لازم به ذکر هم هست. whmcs ذیگر لایسنس لایف تایم ارائه نمیکند و لایسنس های قبلی ارزش مند هستند.

host-net
February 21st, 2018, 12:21
درود و احترام

یک بار مذاکره داشتم با پشتیبانی جهت خرید این لایسنس و این جواب رو گرفتم

Thank you for contacting WHMCS with regards to the availability of Owned licenses.

With the pricing shake up in October 2016, we made a decision to discontinue Owned licenses as they are not sustainable in the long run. However, we hope that you will still find the benefit and value that our product brings to your company while using one of our new tiered monthly packages.

We remain committed to developing and delivering the best automation solution for web hosts as we have done for many years. In order to ensure we can do that for the future, we needed to discontinue owned licenses and introduce a fair way of differentiating pricing for small companies with only a handful of customers versus large organisations generating thousands of dollars a year via our platform.

Best regards,

spark3r
February 21st, 2018, 12:27
من یک نسخه با برند دارم 249دلاری، 1.2 میلیون واگذار میکنم.
در صورت تمایل پیام بدید.
لازم به ذکر هم هست. whmcs ذیگر لایسنس لایف تایم ارائه نمیکند و لایسنس های قبلی ارزش مند هستند.

سلام
پیام خصوصی ارسال شد.

- - - Updated - - -

سلام
دوستان عزیز دیگه ای اگر هستن و لایسنس دارن اطلاع بدن بنده خریدار هستم.
ممنون

spark3r
February 22nd, 2018, 10:30
سلام دوستان
کسی لایسنس موجود نداره؟

IranianServer
February 22nd, 2018, 12:08
در صورت نیاز میتونید قیمت ها رو در سایت ما مشاهده نموده و هر کدام که مورد نیاز بود خدمتتون ارائه بدیم

Ahmad110
February 22nd, 2018, 13:10
بنده هم یک نسخه مادام العمر با نمایش کپی رایت دارم . اگه نیاز داشتید میتونم بهتون واگذار کنم .

spark3r
February 22nd, 2018, 13:51
بنده هم یک نسخه مادام العمر با نمایش کپی رایت دارم . اگه نیاز داشتید میتونم بهتون واگذار کنم .

سلام دوست عزیز.
پیام خصوصی ارسال شد.
ممنون

- - - Updated - - -

اگر دوستان عزیز دیگه ای هستند که لایسنس دارن ممنون میشم اطلاع بدن. بنده خریدار هستم.

spark3r
February 28th, 2018, 17:03
سلام مجدد به همه بزرگواران
بنده هنوز لایسنس نیاز دارم اگر کسی از دوستان هست لطفا به بنده اطلاع بده ممنون میشم