PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دنا ، فرزندانش را به آغوش کشید! یاسوج تسلیت!

NicCloud
February 18th, 2018, 22:22
این حادثه تلخ رو دوباره به کلیه هموطنان عزیز تسلیت عرض میکنم!
چندمین اتفاق و حادثه در سال 1396 ، حادثه هوایی ، زمینی ، دریایی!!

تعدادي از هموطنانمون كه از پرايد و كاميون و راننده چرتي اتوبوس جون سالم به در برده بودند،موقع زلزله سرپل ذهاب اون طرفها نبودند،به اتيش سوزي پلاسكو نرسيدند و از كشتي سانچي جا موندند،در سقوط هواپيماي مسافربري جان باختند.(شايد نه.شايد همه نه.شايد..)
تسليت، لوس و تكراري شده براي بازمونده ها.
رخت سياه بخريد براي تحويل سال يكهزار و سيصد و نود و هفت شون.
زندگي مون شده عاقبت يزيد .فاينال ديستينيشن رو تماشا نكرديم ما،زندگيش كرديم ما.

37591

به گزارش خبرگزاری اینسنا، هواپیمایی که از تهران به سمت یاسوج در حرکت بود از صفحه رادار محو شده بود.

این هواپیما هر روز یک پرواز از تهران به یاسوج و یک پرواز بالعکس دارد که به طور میانگین 50 تا 60 مسافر حمل می‌کند.

سرپرست اورژانس کشور گفت هواپیمای تهران ـ یاسوج که از صبح امروز از رادار خارج شده بود، در منطقه سمیرم در جنوب اصفهان سقوط کرده است.

نیروهای اورژانس جهت کمک به حادثه‌دیدگان احتمالی در حالت آماده‌باش هستند.

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور نیز با بیان این که این هواپیما 20 دقیقه پس از پرواز از رادار محو شده و در محدوده سمیرم اصفهان سقوط کرده است گفت: در حال حاضر یک فروند بالگرد اورژانس به منطقه اعزام شده است و با توجه به کوهستانی بودن منطقه امکان اعزام آمبولانس وجود ندارد و اخبار تکمیلی در این خصوص اعلام می‌شود.

بنابراین گزارش، دست کم 65 مسافر در پرواز بوده است.

همچنین هلال احمر کشور اعلام کرد که پایگاه های امدادی استان اصفهان در آماده باش هستند و نیروهای امدادی 3 پایگاه به محل حادثه در سمیرم اعزام شدند.
البته کلیه سرنشینان و خدمه جان باختن!

ali0000
February 19th, 2018, 00:33
صبح اولين خبري كه شنيدم اين بود ، امروزم نابود شد ، خدا ميدونه خونواده هاشون چه حالي دارن ، هم وطن به خاطر ناوگان فرسوده جونشو بده ، وزير راه با پرويي بياد تو دوربين خيره بشه بگه اين بي نقص ترين و كم خطر ترين و امن ترين هواپيماي مسافربري در دنياس ... آخه يه هواپيماي فرسوده و داغون با ٢٠ سال گذر از عمرش چه غلطي ميكنه تو آسمون ايران ؟ نميدونم چرا ولي حس ميكنم اين كشور ديگه رنگ شادي و خوشي نبينه اونور زلزله زده ها تو سيل و بدبختي گير افتادن اينور سقوط هواپيما اونور اجساد افرادي كه خودكشيشون كردن تو سياه چال حادثه سانچي و ... تموم كشوراي منطقه هم تو كنفرانس مونيخ امروز برامون خط و نشون حمله نظامي كشيدن اونم از وضع ارز و دلار :-| انفولانزاي مرغي جديد كه شهرها دارن ميليوني مرغ و تخم مرغ معدوم ميكنن واقعا اينا خواب همراه با كابوسه يا بيداريم ؟

پ ن : ما با پديده اي روبرو هستيم كه مقامات با پررويي راست راست تو چشم مردم نگاه ميكن و دروغ ميگن .

1eng.ir
February 19th, 2018, 00:37
تا کی تسلیت؟

https://www.instagram.com/p/BfVWJJphUUg/?taken-by=amir_mehdi_jule

NicCloud
February 19th, 2018, 00:38
صبح اولين خبري كه شنيدم اين بود ، امروزم نابود شد ، خدا ميدونه خونواده هاشون چه حالي دارن ، هم وطن به خاطر ناوگان فرسوده جونشو بده ، وزير راه با پرويي بياد تو دوربين خيره بشه بگه اين بي نقص ترين و كم خطر ترين و امن ترين هواپيماي مسافربري در دنياس ... آخه يه هواپيماي فرسوده و داغون با ٢٠ سال گذر از عمرش چه غلطي ميكنه تو آسمون ايران ؟ نميدونم چرا ولي حس ميكنم اين كشور ديگه رنگ شادي و خوشي نبينه اونور زلزله زده ها تو سيل و بدبختي گير افتادن اينور سقوط هواپيما اونور اجساد افرادي كه خودكشيشون كردن تو سياه چال ... تموم كشوراي ممنطقه هم تو كنفرانس مونيخ امروز برامون خط و نشون حمله نظامي كشيدن اونم از وضع ارز و دلار :-| انفولانزاي مرغي جديد كه شهرها دارن ميليوني مرغ و تخم مرغ معدوم ميكنن واقعا اينا خواب همراه با كابوسه يا بيداريم ؟

پ ن : ما با پديده اي روبرو هستيم كه مقامات با پررويي راست راست تو چشم مردم نگاه ميكن و دروغ ميگن .
سلام ، مشخص نیست وضعیت چجوری میخواد بشه!! هواپیما هایی که شاه وارد کشور کرد! اینا دارن استفاده میکنن ازش به عنوان بهترین و امن ترین هواپیمای مسافربری دنیا هم یاد میکنن!!:))
امسال ملت ما کم بد بختی نکشیدن! زلزله ، سیل ، سانچی ، قطار ، هواپیما ، چند سال پیشم که فقط اتوبوس هاشون چپ میکرد!:-|
وضع ارز هم سر به فلک کشیده! تازه امروز کاهش قیمت داشته! اونم باز با همین وضعیت برای خیلی ها سنگین هست!
ترکیه تخم مرغ شونه ایی 9 لیر هست! میشه حدود 10800 تومن ، ایران باید 20400 تومن پول بدیم!

fara.online
February 19th, 2018, 07:04
به لطف خدا زلزله 8 ریشتری تهران هم همین اسفند ماه بیاد کلا پرونده امسال رو می بندیم

cacodemon
February 19th, 2018, 07:40
به لطف خدا زلزله 8 ریشتری تهران هم همین اسفند ماه بیاد کلا پرونده امسال رو می بندیم

واقعا برای اولین جمله و پست بعد ثبت نامت این جمله و انتخاب کردی
اخه ...

php?>
February 19th, 2018, 09:39
اخه یکی و دو تا نیست امروز هم پرواز تهران - بندرعباس به دلیل نقص فنی پرواز نکرده ( شاید اتفاق دیروز نمیفتاد پرواز میکرد )
اکونومی های داخلی که دیگه شبیه هواپیما نیست کسی که مرتب سوار بشه میدونی که صندلی ها رو کردن شبیه اتوبوس و چندین ردیف به صندلی ها اضاف کردن که فقط مسافر بیشتر ببرن ،
اون دسته از مسئولین که گفتن نیاز به هواپیما نداریم خودشون به بهترین هواپیماهای شخصی پرواز میکنن و جا داره بیان نظرشون رو بگن
سال پیش فکر کنم بود وقتی ایران 140 سقوط کرد گفتن این هواپیما کاملا اوکراینی هست و اسمش از بعد از سقوط شد آنتونوف #-o
و مهمتر از همه خدا لـــــعنت کنه تمامی مسئولینی که فقط به فکر این هستن که حساب هاشون رو پر کنن

Amlaaki
February 19th, 2018, 10:02
چطور به خودشون اجازه دادن بر فراز کووه دنا به پرواز در بیان ؟؟؟

خوبه دیگه پیشرفت زیادی داشتیم دو برابر سانچی شد تعداد .

ماشالله دفعه به دفعه داریم دوبلش میکنیم مثل قیمت دلار ...

saeed1988m
February 19th, 2018, 12:51
چی باید بگیم واقعا ...
آدم میمونه وقتی عکسهایی از چت و مکالمه مسافرا قبل پرواز داشتن با خانواده و دوستانشون واقعا قلبش به درد میاد عمر دست خداست ولی بعضی از این مرگ ها دردناکه و درد بیشتر وقتی که میشه جلوشو گرفت و نگرفتن یه عده بی لیاقت که جون و خون مردم رو کردن پله پیشرفت و به هیچی فکر نمیکنن
انسانیت وقتی بمیره دیگه هیچی برا آدم نمیمونه ...

Mr-Pro
February 19th, 2018, 14:41
این اتفاق هر کجای دنیا می افتاد حداقل 10 نفر استعفا میدادن و یا اگه مقصر بودن دادگاهی میشدن واقعا حیف از ما که در این کشور تباه شدیم . نیازی به حمله آمریکا و اسرائیل نیست . با این وضعی که داریم یا با ماشین های ایرانخودرو و سایپا میمیریم یا با قطار یا هواپیما اگه هم نه که از گشنگی میمیریم و راند آخر هم زلزله هست دیگه . من فقط یه سوال داشتم همیشه که این همه کشور ! چرا اینجا ؟ من اگر دنیای دیگه ای در کار باشه از خدا در این رابطه توضیح میخوام !

NicCloud
February 19th, 2018, 14:47
این اتفاق هر کجای دنیا می افتاد حداقل 10 نفر استعفا میدادن و یا اگه مقصر بودن دادگاهی میشدن واقعا حیف از ما که در این کشور تباه شدیم . نیازی به حمله آمریکا و اسرائیل نیست . با این وضعی که داریم یا با ماشین های ایرانخودرو و سایپا میمیریم یا با قطار یا هواپیما اگه هم نه که از گشنگی میمیریم و راند آخر هم زلزله هست دیگه . من فقط یه سوال داشتم همیشه که این همه کشور ! چرا اینجا ؟ من اگر دنیای دیگه ای در کار باشه از خدا در این رابطه توضیح میخوام !
رئیس آژانس هواپیمایی یا وزیر کره شمالی یا جنوبی بود! به خاطر 20 30 دقیقه تاخیر تو مشکلات پرواز از سمتش استفعا داد!
بعد وزیر های کشور ما ، تا میلیاردی نخورن! جیب هفت نسلشون رو پر نکن ، ملت رو نکن بازور تو گور! استفعا بده نیستن!#-o

MehdiSele
February 19th, 2018, 14:51
فقط ما ایرانی ها اینقدر جدی میگیرم
و همش ناراحت میشم میگیم چرا پلاسکو چرا سانچی و. ..
ولی دیگه انقدر این اتفاقات پیش اومده دیگه داره عادی میشه
از همون اول نباید پیش میومد این مشکل حالا که پیش اومده باید
پاسخگو باشند و با ناراحتی هیچی درست نمیشه
و باید طبق قوانین مسئولین برج مراقبت و چک اپ،
درست برسی نکردن و باید دادگاهی شن اگه من جای شخصی بودم که خانواده ام
تو اون هواپیما بود تا آخر عمرم بیخیال این جریان نمیشدم
شمایی که پست گذاشتی چرا جنجال میکنی اگه کسی از آشنا هات
داخل اون هواپیما بود بت حق میدم ولی اگه نه به نظر من داری جنجال میکنی

NicCloud
February 19th, 2018, 15:10
فقط ما ایرانی ها اینقدر جدی میگیرم
و همش ناراحت میشم میگیم چرا پلاسکو چرا سانچی و. ..
ولی دیگه انقدر این اتفاقات پیش اومده دیگه داره عادی میشه
از همون اول نباید پیش میومد این مشکل حالا که پیش اومده باید
پاسخگو باشند و با ناراحتی هیچی درست نمیشه
و باید طبق قوانین مسئولین برج مراقبت و چک اپ،
درست برسی نکردن و باید دادگاهی شن اگه من جای شخصی بودم که خانواده ام
تو اون هواپیما بود تا آخر عمرم بیخیال این جریان نمیشدم
شمایی که پست گذاشتی چرا جنجال میکنی اگه کسی از آشنا هات
داخل اون هواپیما بود بت حق میدم ولی اگه نه به نظر من داری جنجال میکنی
کاری به این ندارم که چی شده و چی گذشته و چی پیش اومده!
خدای نکرده امید وارم بد برداشت نکنید ، یکی از نزدیکان شما تو اون هواپیما بود بازم اینجوری صحبت میکردید؟ که چرا جنجال به پا میکنیم!
اون بنده خدا ها هم مثل ما ادم بودن و خانواده داشتن! عزیز دل کسی بودن!
اینا جنجال نیست اینا بد بختی مسئولین کشور و بلانسبت یسری مردم بود که با انقلاب برجسته و اسلامیشون وضعیت ما الان این شده! که هر ماه باید منتظر یه اتفاقی باشیم! شاید نفر بعدی خود ما باشیم!

AtrafNet
February 19th, 2018, 16:01

اینو بارها منم پیش خودم گفتم.

من همیشه میگم اگه اون دنیایی وجود داشته باشه و مثلاً خدا بخواد منو بفرسته جهنم بعد اون وقت یه آمریکایی و اروپایی هم که تو زندگیش کلی عشق و حال کرده هم بفرسته جهنم این وسط چه عدالتیه؟

من به خدا میگم اگه قرار بود با این همه عذاب تو دنیا و الخصوص کشور ایران تو آخرتم جهنمی باشیم حداقل ایران به دنیا نمی آوردی تو دنیا رو لذت میبردیم که اگه جهنم رفتیم منطقی به نظر میامد نه مثل الان.

والا به خدا حداقل وقتی کل زندگیت رو عشق و حال کرده باشی و بعد بری جهنم میفهمی چی شد که رفتی جهنم.

ولی وقتی تو این دنیا تو جهنمی به نام ایران باشی و اون دنیا هم بری جهنم که دیگه نور علی نوره :d

vpsman
February 19th, 2018, 16:11
من به خدا میگم اگه قرار بود با این همه عذاب تو دنیا و الخصوص کشور ایران تو آخرتم جهنمی باشیم حداقل ایران به دنیا نمی آوردی تو دنیا رو لذت میبردیم که اگه جهنم رفتیم منطقی به نظر میامد نه مثل الان.

اونم میگه حقته چون واسه درست کردنش هیچ کدومتون هیچ غلطی نکردید فقط نشستید با هم غر زدید / حرف زدید / جوک ساختید اخرم یادتون رفت

بسه دیگه تو تاکسی میشنی همه ناراضی مترو میشینی همه ناراضی اخر سر هم هیچ کس جرات اعتراض نداره

از ماست که بر ماست هرچی سرمون بیاد حقمونه

AtrafNet
February 19th, 2018, 17:30
اونم میگه حقته چون واسه درست کردنش هیچ کدومتون هیچ غلطی نکردید فقط نشستید با هم غر زدید / حرف زدید / جوک ساختید اخرم یادتون رفت

بسه دیگه تو تاکسی میشنی همه ناراضی مترو میشینی همه ناراضی اخر سر هم هیچ کس جرات اعتراض نداره

از ماست که بر ماست هرچی سرمون بیاد حقمونه

خب شما خودتون بگید الان ما چی کار کنیم؟

حرف بزنیم میان میکنن تو گونی میبرن.

تو انجمن درباره عواملی که باعث بدبختی هامون شدن حرف بزنیم قفل میشه، حذف میشه، اخطار میخوریم و...

تو واقعیت درباه این عوامل حرف بزنیم و بخوایم مردم رو هوشیار کنیم که با هم یک صدا بشیم میشیم گماشده صهیونیست و میان میبرنمون زندان اوین.

نه جداً الان شما که دم از کاری کردن میزنی بگو ما مردم چی کار میتونیم کنیم؟

حکومت ج.ا طی این 40 سال تو هر زمینه خسیس بازی درآورده باشه تو عوامل مورد نیاز جهت سرکوب مردم خودش باور کنید سنگ تموم گذاشته/

انقدر که به سادگی آب خوردن مردم رو تو این کشور سرکوب و بعدش حق به جانب زندانی و حتی اعدام میکنن تو هیچ جای دنیا نیست.

مگه سال 88 رو یادتون رفته چقدر جوون بدبخت مردن و زیر ماشین پلیس له شدن و چقدرشونم تو زندان سیاسی اوین شکنجه و حتی بعضاً تجاوز جنسی شدن.

https://fa.wikipedia.org/wiki/تجاوز_جنسی_به_زندانیان_در_ا ران

شما بگو این مردم طی این 40 سال چی کار باید میکردن که نکردن؟