PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخلاق بد مشترک در سرویس پروایدر های ایران

NetworkFA
February 17th, 2018, 01:16
با سلام

1. قانون مندی = صفر
بی شک تنها چیزی که میتونه یک مجموعه رو سر پا نگه داره قانون هست.
یک سری از همکاران قانون تو سایتشون فقط برای تیک زدن هست نه خودشون رعایت میکنن نه کاربرهاشون

این کار نیاز به صنف داره که قانون بزاره برای کار

باقیشتو حال ندارم هرکی هرچیز داره بگه

AtrafNet
February 17th, 2018, 10:45
سلام

خب آخه دولت بخواد نظارت کنه و صنف هاستینگ راه بندازه مجبورید یه درصدی از درآمدتون هم به دولت بدید که.
مگه تا حالا شده دولت بخواد جایی رو مدیریت و نظارت کنه و اینکارو رایگان انجام بده؟

البته خب یه مزیتم داره چون اینطوری باید علاوه بر پول سرور و اینا پول مالیات و کارمزد اتحادیه و... هم بدید دیگه هاستینگ های دانشجویی و تابستونی هم جمع میشن راحت میشیم :)

NetworkFA
February 17th, 2018, 10:59
سلام

خب آخه دولت بخواد نظارت کنه و صنف هاستینگ راه بندازه مجبورید یه درصدی از درآمدتون هم به دولت بدید که.
مگه تا حالا شده دولت بخواد جایی رو مدیریت و نظارت کنه و اینکارو رایگان انجام بده؟

البته خب یه مزیتم داره چون اینطوری باید علاوه بر پول سرور و اینا پول مالیات و کارمزد اتحادیه و... هم بدید دیگه هاستینگ های دانشجویی و تابستونی هم جمع میشن راحت میشیم :)

قانون - قانون - قانون
شما هزینه میدی
ولی هزینه برمیگرده
امنیت شغلی داری
قیمت ها سقف و کف خواهد داشت

php?>
February 17th, 2018, 11:13
سلام خدمت شما دوستان عزیز
اکثر صنف ها همین طوره ، متاسفانه قانون هم باشه کسی نیست به قانون عمل کنه

AtrafNet
February 17th, 2018, 11:38
قانون - قانون - قانون
شما هزینه میدی
ولی هزینه برمیگرده
امنیت شغلی داری
قیمت ها سقف و کف خواهد داشت

آره درسته ولی اگه به قول این دوستمون صنف و قانون باشه و رعایت نشه چی؟

همین الانش تو ساده ترین اصناف مثل نونوایی و رستوران داری و... قوانین دلبخواهی هست و یه جا میبینید مثلاً نون سنگک یه قیمته دو منطقه میری بالاتر میبینی یه قیمت دیگه است :)

هر جا هم میگی این کارتون خلاف قانونه و میشه شکایت کرد میگن برو شکایت کن مدیر صنف داداش خودمه (:|

کلاً منم موافق قانون تو هر زمینه ایم اگر واقعاً قانون اجرا بشه و بند "پ" هم وجود نداشته باشه و مثلاً طرف بگه من پسرخاله فلانیم پس هرکاری دلم میخواد میکنم.

اما خب تجربه ثابت کرده تو این کشور از کوچکترین ادارجات گرفته تا بزرگترین وزارتخونه ها همه پر از رانت و فساده متاسفانه.

اگه اینم بخواد اینطوری باشه والا نباشه بهتره چون حداقل پول اتحادیه و مجوز و کلی کوفت و زهرمار دیگه نمیدیم که ببینیم بعدش پسرخاله رئیس اتحادیه بدون هیچ پولی 10 تا هاستینگ ثبت کرده.

majid1f
February 17th, 2018, 12:05
یک سوال،
digitalocean.com
linode.com
vultr.com
...
کدام یک از سرویس دهنده های جهانی تحت یک صنف هستند؟
صنف ها معمولا رانت، فساد... را با خودشان به همراه دارند.
چرا بعد از این همه سال هنوز یک سرویس دهنده مثل digitealocean ، مثل که نه، در لول خیلی پایین تر ایرانی نداریم؟
--------------------
من به شخصه حدود 2 سال به دنبال مجوزهای دست و پا گیر بود در حالی که این 2 سال باید برای توسعه و پیشرفت کسب و کار هزینه میشد.
--------------------
برای کسب و کار خودم مثال میزنم. من چند سال پیش، سرویس ایمیل مارکتینگی راه انداختم، با یک سطح متوسط...
(همین الان هم میتوانم ادعا کنم بهترین نسخه ی ایرانی هستیم.)
ولی بعد چند وقت متوجه شدم، برای رشد و پیشرفت: صنف، حمایت، مجوز، قانون ... نیاز نیست. برای پیشرفت باید هم سطح جهانی شد. باید مشتری بین من و میلرلایت و میلچیمپ حق انتخاب داشته باشد.

NetworkFA
February 17th, 2018, 13:18
چرا قیمت ها این قدر خرابه؟
چرا پیشرفتی نداریم؟

کجا سرور مجازی تست به کاربر میده؟
مگه ما اوسکلیم؟
یک ساعت هم کاربر میتونه 1000تا اتک بده و و و و وو دهن ما سرویس بشه واسه چندر غاز؟

- - - Updated - - -

اینجا شده صنف
ولی نه مدیریت درستی داره نه چیزی
یه نفر ثبت نام میکنه دستی خود مدیر میاد تعداد پست هاشو زیاد میکنه تا بتونه پست بده!

navid2zp
February 17th, 2018, 13:31
یک سوال،
digitalocean.com
linode.com
vultr.com
...
کدام یک از سرویس دهنده های جهانی تحت یک صنف هستند؟
صنف ها معمولا رانت، فساد... را با خودشان به همراه دارند.
چرا بعد از این همه سال هنوز یک سرویس دهنده مثل digitealocean ، مثل که نه، در لول خیلی پایین تر ایرانی نداریم؟
--------------------
من به شخصه حدود 2 سال به دنبال مجوزهای دست و پا گیر بود در حالی که این 2 سال باید برای توسعه و پیشرفت کسب و کار هزینه میشد.
--------------------
برای کسب و کار خودم مثال میزنم. من چند سال پیش، سرویس ایمیل مارکتینگی راه انداختم، با یک سطح متوسط...
(همین الان هم میتوانم ادعا کنم بهترین نسخه ی ایرانی هستیم.)
ولی بعد چند وقت متوجه شدم، برای رشد و پیشرفت: صنف، حمایت، مجوز، قانون ... نیاز نیست. برای پیشرفت باید هم سطح جهانی شد. باید مشتری بین من و میلرلایت و میلچیمپ حق انتخاب داشته باشد.

کلا عادت بد ایرانی ها هست که فکر می کنن باید بشینن یه کاری رو که 10 سال پیش انجام میدادن هنوزم انجام بدن و هیچ پشرفتی نداشته باشن و در عین حال هی هر روز سود بیشتری بکنن و مردم هم ازشون سرویس بگیرن
به قول خود شما طی این همه سال چرا یه سرویس دهنده مثل دیجیتال اوشن نداریم واقعا؟

AtrafNet
February 17th, 2018, 13:42
چرا قیمت ها این قدر خرابه؟
چرا پیشرفتی نداریم؟

کجا سرور مجازی تست به کاربر میده؟
مگه ما اوسکلیم؟
یک ساعت هم کاربر میتونه 1000تا اتک بده و و و و وو دهن ما سرویس بشه واسه چندر غاز؟

- - - Updated - - -

اینجا شده صنف
ولی نه مدیریت درستی داره نه چیزی
یه نفر ثبت نام میکنه دستی خود مدیر میاد تعداد پست هاشو زیاد میکنه تا بتونه پست بده!

خب آخه موضوع اینجاست که از کجا مطمئنید اگه صنف دولتی ایجاد بشه دولت مدیریت خوبی میکنه؟
والا به نظر من مدیریت همین انجمن به خیلی از مدیریت هایی که دولت انجام داده میارزه انقدر قوانین و مدیریت های مسخره و خنده دار تو کشور میبینیم.

منم با دوستمون درباره digitealocean موافقم سرویس دهنده ای اگه واقعاً کاربلد باشه نیاز به صنفی نداره که براش قیمت های بازار و رقبا رو تنظیم کنه که یه وقت از طرف رقبا ضرر نکنه جایی که کیفیت محصولاتش و دانش تخصصی مدیرانش برای پیشرفت روزافزون بالا باشه همیشه مشتریش رو داره.
نوید آقا هم حرف خیلی خوبی میزنن والا الان اکثر سایت های خدماتی ایرانی اینطوری شدن که طرف دهه 80 شمسی سایت زده تا الان به زور یه تغییر تو قالب سایتش داده اما درباره خدمات هنوز همون سرویس ها و همون خدمات رو ارائه میده.

ولی مثلاً تو سطح بین الملل که پیشرفت میشه یه شرکت میاد یه خدمت و سرویس جدید ارائه میده که تا حالا جایی نبوده همینکه اون شرکت دانش تخصصی حیطه خودشو داره که موارد منحصر به فردی ارائه داده خودش دلیل بزرگی برای همیشه مشتری داشتنش هست مثل همین digitealocean.
اما تو ایران کاری که اکثر هاستینگ ها میکنن تقریباً با هم یکیه یه مجازی ساز نصب میکنن و vps میفروشن یا اینکه یه سی پنل و دایرکت ادمین میزنن هاست میفروشن این وسط شما یه ایده یه فکر که بشه باهاش دانش اون شرکت رو به رخ کشید پیدا نمیکنید.