PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی جهت شکایت

fanix
February 15th, 2018, 19:28
سلام
وقت بخیر
برای یکی از مشتریان قالب طراحی کردیم اما قسمتی از پول رو پرداخت نمیکنه
قراردادی بین ما بسته نشده و فقط چت های تلگرام موجوده
محوه شکایت رو میخواستم ببینم به چه شکل هست تا اقدام کنم
با تشکر

ali0000
February 15th, 2018, 20:06
سلام
وقت بخیر
با تشکر
درود ، بايد مدارك و اسناد محكمه پسند داشته باشيد يا ... :65:

live
February 15th, 2018, 20:24
سلام
وقت بخیر
با تشکر
اگر تلگرامشو دیلیت کنه دیگه همونم از دست میره و دیگه هیچ کاری نمیتونید بکنید ، پلیس فتا هم که برید میگه عکس بگیر ، اگر تو تهران باشید یه عکاسی بهتون معرفی میکنن باید بری از اونجا سی دی پوشه با کلی برچه a4 بخری بعد دوباره باید بری پلیس فتا ، من بره 550 تومن 200 تومن خرج کردم آخر طرف ترسید زنگ زد شماره حساب گرفت 400 برگردوند ، بعد از دو سال زنگ زدن گفتن هنوز میخوای شکایتت پا برجا بمونه ؟

kiavaco
February 15th, 2018, 23:20
جناب خودتون نمیتونید به پول برسید واقعا مملکتی داریم ببخشید خر تو خر ما خودمون ۲ میلیاردمون یه خانومی کشید بالا رفت بعد ۵ سال دوندگی تونستیم ازش بگیریم البته هنوزم نگرفتیم فقط زندانن . ولی میخوام بگم برای یه قالب که ما پی اس دی طراحی کردیم اینجا هم فعالیت میکنند هزینشو ندادن خوب مشکلی نیست ولی باز ارزش نداره برای این هزینه برید دادسرا چرا که ۵۰ هزار تومان اولش خرج میکنید طبق هزینه های زیر

۷ هزار تومان هزینه تمبر باطل کردن
هزینه ۱۰ هزار تومان نقدا هم برای کار دریافت میکنند .
هزینه ۲۵ هزار تومان هم گرفتن برای ثنا و .... و کلا برای شکایت اینترنتی اگر چپتون پر نباشه به پول نمیرسید :x

ولی باز شکایت کنید اگر هرطور خودتون صلاح میدونید مدارک باید ببرید و کپی برداری اینا کنید

Mr-Pro
February 15th, 2018, 23:50
درود چت های تلگرام هم مدرک هست و میتونید ازشون اسکرین شات بگیرید و ارائه بدید . با توجه به اینکه قسمتی از پول رو پرداخت کردن میتونید ثابت کنید که قرارداد اجرا شده و فقط حرف رد و بدل شده در تلگرام نبوده . اگر در تهران هستید از طریق دادسرای جرایم رایانه ای ناحیه ۳۱ اقدام کنید . متاسفانه دوستانی که میان بیان میکنن که هزینه پیگیری زیاد هست و ... دارن به صورت غیر مستقیم این ایده رو ترویج میکنن که هر کسی مجاز هست کلاهبرداری کنه و پول ملت رو بالا بکشه . اینطور نیست . شما اگر واقعا حقی ازتون ضایع شده باید پیگیری کنید . بنده اگر ۱۰۰ هزارتومنم هم کسی بالا بکشه و مجبور بشم ۲۰۰ هزارتومان خرج میکنم تا طرف فکر نکنه خبریه ! شما هم مراجعه کنید عزیز و نگران نباشید . افرادی که اونجا هستن واقعا برخورد خوبی دارن . کافی هست نامه انسداد حساب طرف رو بگیرید تا خودش به غلط کردم بیوفته و پولتون رو از زیر زمین هم جور کنه و بده . موفق باشید .

Alireza2079
February 16th, 2018, 09:18
سلام
وقت بخیر
با تشکر
دوست من پیشنهاد میکنم اگر طرف تو شهر خودت هست و مبلغ پایین 1 میلیون تومن هست بی خیال شی
اگر هم تو شهر دیگه ای هست و مبلغ پایین 5 میلیون تومن هست باز هم بی خیال شی
تجربه شخصیمه!

IranianServer
February 16th, 2018, 09:55
گفته همه دوستان صحیح هستش و برای رسیدن به حقوقتون باید هزینه کنید ، ولی این رو درنظر داشته باشید شما هر مقدار هزینه ای که بکنید برای رسیدن به حقتون ، اگر قاضی رای به نفع شما صادر کنه ، هم هزینه ای که طلب دارید رو دریافت میکنید و هم درخواست دریافت کلیه وجوهی که پرداخت کردید تا به حقتان برسید رو میدید و طرف باید کامل بهتون پرداخت کنه

IGulf
February 16th, 2018, 14:02
دوست عزیز بنده از یکی از کاربر های همین انجمن شکایت و ایشون اقدام به دلیت اکانت کردند و کارشناس پلیس فتا بعد از دو هفته برسی پیام هاش بلخره تاییدیه داد برای پیام هاش. و الان منتظر حکم ممنوع فعالیت وی هستیم و همچنین دستور احضارش به شیراز.
هزینه جمعا 10 هزار تومان تمبر
10 هزار تومان ثنا
و چند هزینه ریزو پیز دیگه داره.
حتی اگر دلیت اکانت هم زد. شما پیام هارو نگهدارید.
و هرچه سریع تر به دادسرا مربوطه مراجعه کنید و بعد از مراجعه به دادسرا و تشکیل پرونده شمارو معرفی میکنن به پلیس فتا برای برسی پرونده. و بعد از گذارش پلیس فتا به قاضی حکم های لازمه برای احضار و یا مسدود سازی فعالیت یا حساب بانکی وی داده میشود.
ولی از حقتون نگذرید به هیچ وجه. حتی دلیت اکانت هم زد شما به شکایتتون ادامه بدید.

almandata
February 16th, 2018, 14:38
سلام
متاسفانه تو ایران رسمه تو هرچی نظر میدیم بدون هیچ تخصصی یا تجربه ای !!!!

کل کاری که باید انجام بدید

یک شکایت تنظیم میکنید ،میرید دادگاه پیش قاظی کل قضیه رو تعریف میکنید شما رو وصل میکنه به پلیس فتا میگه ظرف مثلا ده روز اینده پرونده و شخص فلان رو معرفی کرده

بعد از اینکه دستورشو داد میرید پلیس اگاهی تا پرونده تونو ثبت کنن
یک کپی از تمام پرونده تون میگیرید
یک پرونده رو توی اگاهی نگه میدارن
یکیشو به خودتون میدن میگن ببر پلیس فتای فلان قسمت ،اونجا پرونده تو میدی اظهارات خودتو مینویسی ،میگی چت هامون توی گوشیمه به اون سربازه زنگ میزنن میگن فلانی با این مشخصات گوشی شو بیار

عکس میگیرن از چت ها ،تایید میکنن همه چیو ،بعدش میخواد دیلیت اکانت کنه هرچی کنه مهم نیستش چون اثبات کردید که این اقاست پلیس فتا هم تایید میکنه

پرونده برگشت میخوره سمت قاضی ،قاضی مستندات رو میبینه حکم رو میده

تمام .

fanix
February 16th, 2018, 18:40
تشکر از همه دوستان

من شده دوبرابر ون پول رو خرج میکنم اما نمیذارم یک بچه تازه به دوران رسیده بیاد اینجوری منو فیلم کنه

برای شروع اول برم پلیس فتا یا دادگستری؟

Mr-Pro
February 16th, 2018, 18:57
دوست عزیز شما باید به دادسرای جرایم رایانه ای مراجعه کنید و طرح شکایت کنید و مدارکتون رو ارائه بدید . سپس بازپرس اونجا به فتا نامه میزنه و درخواست بررسی میکنه . شما نیاز نیست به پلیس فتا یا دادگستری برید !

ali0000
February 16th, 2018, 22:14
سلام
متاسفانه تو ایران رسمه تو هرچی نظر میدیم بدون هیچ تخصصی یا تجربه ای !!!!

کل کاری که باید انجام بدید

یک شکایت تنظیم میکنید ،میرید دادگاه پیش قاظی کل قضیه رو تعریف میکنید شما رو وصل میکنه به پلیس فتا میگه ظرف مثلا ده روز اینده پرونده و شخص فلان رو معرفی کرده

بعد از اینکه دستورشو داد میرید پلیس اگاهی تا پرونده تونو ثبت کنن
یک کپی از تمام پرونده تون میگیرید
یک پرونده رو توی اگاهی نگه میدارن
یکیشو به خودتون میدن میگن ببر پلیس فتای فلان قسمت ،اونجا پرونده تو میدی اظهارات خودتو مینویسی ،میگی چت هامون توی گوشیمه به اون سربازه زنگ میزنن میگن فلانی با این مشخصات گوشی شو بیار

عکس میگیرن از چت ها ،تایید میکنن همه چیو ،بعدش میخواد دیلیت اکانت کنه هرچی کنه مهم نیستش چون اثبات کردید که این اقاست پلیس فتا هم تایید میکنه

پرونده برگشت میخوره سمت قاضی ،قاضی مستندات رو میبینه حکم رو میده

تمام .

خدایی کار ندارم با این بنده خدا ، پست شما رو خوندم احساس کردم مسئول رسیدگی به شکایات در ایران دادگاههای فرانسه یا آمریکا هستن >:) یه تاپیک نشون من بده تو همین انجمن مال باخته ایی در ارتباط با موارد اینترنتی بدون مدرک خاصی ، از طریق داداگاه به حق خودش رسیده که من قبول کنم ، ایشون باید قرارداد محکم و سفت و سختی میبست چون کارش پروژه ایی بوده و نسبت به پیشرفت کار مبالغ رو دریافت میکرد و هر زمان طرف مقابل تعهد رو انجام نمیداد طبق بندهای قرارداد اقدام میکرد ، حالا پلیس فتا بیاد از تلگرام عکس بگیره و اون مطالب داخل چت رو مدرک قرار بده کمی برای من پذیرشش سخته :39: الان دکتر مملکت و سالم میبرن اون تو نا سالم تحویل میدن ... :62: حال و روز وضعیت دادگاهها و دستگاه قضا هم که معلومه http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/65.gifhttp://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/17.gif

jemal
February 16th, 2018, 22:30
سلام. زیر 20 میلیون تومن تا اونجایی که من پرونده دارم و هنوزم اوکی نشده باید شورای حل اختلاف مراجعه کنین. بالای 20 میلیون میره دادگستری. این دوستمون هم درست میگن، باید مدارک کامل ارائه بدین وگرنه همین داستان دکتر ناسالم میشه حکایتش! دوندگیش اصلا نمیارزه / موضوع شما کیفری نیست که بخواین زندانش کنین/ اگه مبلغ کمه واقعا به دوندگیش نمیارزه . اگه پول بزرگیه آره میشه وکیل گرفت و اون وکیل دنبال کنه. کلا خیلی وقت بر هست و.... بهترین کار اینه برید پلیس فتا نزدیک خونتون. یه مشاوره میدن بهتون . کارشناس دارن اونجا. موفق باشین.

SaeedFazlollahzadeh
February 16th, 2018, 23:55
من شکایت زیر یک میلیون داشتم. شکایت کردم اما صبر هم داشتم. صبور هم باشید چون حجم پرونده ها زیاد هست و تعداد افراد دادسرا و فتا هم نسبت به حجم پرونده ها محدود.
مراحل:

1- مراجعه به دادسرا. ثبت عریضه و شکایت. هزینه تمبر و ثبت (دوستان هزینه ها رو گفتن)
2- اگر اسم و فامیلی طرف رو بدونید بعدش می رید واحد کامپیوتر ببینن طرف سوء سابقه داره یا نه
3- بعد پیش قاضی می رید. اظهارات رو کامل شرح می دید. شفاهی هم برای قاضی توضیح می دید و سوال می پرسه ازتون.
4- چهار برای من این جوری بود: اظهاراتم رو که نوشتم قاضی گفت پرونده رو خودت می بری فتا یا ما ببریم. گفتم خودم می برم. همون روز بردم فتا. فکر کنم یه فتو خودشون گرفتن برای خودشون، یا چی.
5- می رید فتای شهر تون یا فتایی که دادسرا و قاضی گفته. پیش یکی از کارمندان فتا می شینید. میگه مشخصات طرف رو بده. می دید. آدرس سایت و چت تلگرام و اینا رو هم بدید بهش. آدرس سایتشم بدید. هرچی ازش می دونید بگید به اون مامور.
6- همون مامور یه کاغذ پیشم گذاشت گفت یه بار دیگه شرح ما وقع رو بنویس. نوشتم.
7- پرونده رو گفت بده به همکارم. دادم به همکارش و همکارش گفت به سلامت. رسیدگی می کنیم و برات اس ام اس از طرف دادسرا میاد. ما اطلاعات و جزئیات رو میدیم دادسرا.
8- تقریبا بعد یکی دو ماه پرونده به نتیجه رسید و بیش از مبلغ شکایت رو غرامت گرفتم که شکایت براش ثبت نشه.

نکته: توی خود دادسرا و موقع کپی گرفتن از مدارکم توی همون مراحل اول، توی فتوکپی یکی بهم گفت چت تلگرام مستند حساب نمیشه چون سرورش داخل نیست و از این حرفا. اهمیت ندادم به حرفش.
از تمام چت ها شات و پرینت بگیرید.
تهش اینه که اگه رای به نفع شما صادر بشه، هرچه که هزینه کردید رو هم می تونید از طرف بگیرید.
هرچه هزینه کردید فاکتور بگیرید (پول پرینت چت های تلگرام+هزینه های دادسرا+...).

نصیحت: سعی کنید پرینت رو رنگی و با کیفیت مناسب (نه الزاما خیلی بالا که هزینه بالایی متحمل بشید. پرینتی که نوشته ها خوانا باشه). سیاه سفید هم می گیرید از جایی پرینت بگیرید که نوشته ها قشنگ مشخص و معلوم باشه

شب خوش

Chermahinhost
February 17th, 2018, 00:26
استارتر محترم حدالامکان از شکایت کردن مراحل پرپیچ و خم دادگاهها و هزینه مربوطه اجتناب کنید
زیاد خیری ندیدیم از شکایت:|
با احترام

ali0000
February 17th, 2018, 00:46
:71: چرا مجبورم میکنید پست بزارم یا وکلای پایه 1 بی سواد و بی خبرن از قوانین یا اینطور که بعضی از دوستان اشاره دارند قوانین در زمان اونها تغییر کرده یا ...
این فرد زحمتی کشیده و طبق ادعا یه طراحی انجام داده نه قراردادی داره نه مدرک محکمه پسندی چرا مجبورش میکنید بخاطر عدم آگاهی درگیر راهی بشه که آخرش نا امیدی باشه ؟؟؟؟؟؟
شما که رفتین در کمترین زمان طرف و انداختین زندان نمیدونم دستبندش زدین خسارت گرفتین با اسکرین شات تلگرام :-s اسناد خودتون رو ارائه بدین شاید بدرد سایرین با مشکل مشابه هم بخوره !
-----------------------------------

آیا اسکرین شات می تواند دعوا را اثبات کند؟

مشاوره وکیل کیفری, وکیل جرایم رایانه ای (http://gaemmagami.com/%d8%a2%d9%8a%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b4%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%8a-%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%af-%d8%af%d8%b9%d9%88%d8%a7-%d8%b1%d8%a7-%d8%a7%d8%ab%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%d9%83/)

اگه اینطوری باشه که هرکس با هرکس دشمنی داشته باشه میتونه اسکرین شات الکی درست کنه .الان اگه این آقا یک اسکرین شات از پیام های خودش ارایه بده طرف مقابل هم یک اسکرین شات الکی تکلیف چی میشه؟

پاسخ

عنایت داشته باشید که اولا قاضی به صرف ارائه اسکرین شات به دعوا رسیدگی نمی کند. باید دلیل محکمی برای دعوا داشته باشد تا دعوا آغاز گردد.

آیا حذف پیامها همراه حذف اکانت دو طرف در تلگرام قابل بازیابی هست؟ مشاوره وکیل کیفری (http://gaemmagami.com/category/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%da%a9%db%8c%d9%81%d8%b1%db%8c/), وکیل جرایم رایانه ای (http://gaemmagami.com/category/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%da%a9%db%8c%d9%81%d8%b1%db%8c/%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%d8%ac%d8%b1%d8%a7%db%8c%d9%85-%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%a7%db%8c/)
اگر دونفر درتلگرام رابطه نامشروع داشته باشن و هردو هم پیامها رو کامل حذف کنن و هردو دیلیت اکانت کنند.درصورت شکایت شوهر ایا باز پیامها توسط پلیس سایبری قابل بازیابی هست؟؟
پاسخ
مخاطب محترم عنایت داشته باشید پاسخ سوال شما منفی می باشد و علی الاصول قابل پیگیری نمی باشد.

آیا داشتن چت میتواند موجب اثبات رابطه نامشروع شود؟
ایا میتوان بدون سند و مدرک از همسر به علت خیانت شکایت کرد؟در صورت پیگیری تمامی اطلاعات موبایل و فضای مجازی چک میشود؟

پاسخ برای این پرسش ثبت شده https://www.yasa.co/file/image/avatar_thumbnail/CrC4uJ220JBqLzA75ctZkCiYFRExOCLf0ZwB4dUm.jpeg اکرم فرخ وکیل پایه یک دادگستری (کانون وکلا) (https://www.yasa.co/u/farokh)

خیر بدون داشتن مدرک محکمه پسند محتوای موبایل و پیامک ها چک و استعلام نخواهد شد لذا در این صورت رابطه نامشروع (https://www.yasa.co/%D۸%AE%D۸%AF%D۹%۸۵%D۸%A۷%D۸%AA/%D۸%B۱%D۹%۸۸%D۸%A۷%D۸%A۸%D۸%B۷-%D۹%۸۶%D۸%A۷%D۹%۸۵%D۸%B۴%D۸%B۱%D۹%۸ %D۸%B۹) هم قابل اثبات نخواهد بود.

بازم لینک بدم ؟
:-s

اگه واقعا بین دوستان شخصی هست با وضعیت موجود استارتر کمک قضایی کنه ای ول داره ، اگر نه این بنده خدا رو با تلگرامش راهی دادسرا نکنید...

SaeedFazlollahzadeh
February 17th, 2018, 00:54
:71: چرا مجبورم میکنید پست بزارم یا وکلای پایه 1 بی سواد و بی خبرن از قوانین یا اینطور که بعضی از دوستان اشاره دارند قوانین در زمان اونها تغییر کرده یا ...
این فرد زحمتی کشیده و طبق ادعا یه طراحی انجام داده نه قراردادی داره نه مدرک محکمه پسندی چرا مجبورش میکنید بخاطر عدم آگاهی درگیر راهی بشه که آخرش نا امیدی باشه ؟؟؟؟؟؟
شما که رفتین در کمترین زمان طرف و انداختین زندان نمیدونم دستبندش زدین خسارت گرفتین با اسکرین شات تلگرام :-s اسناد خودتون رو ارائه بدین شاید بدرد سایرین با مشکل مشابه هم بخوره !
-----------------------------------

آیا اسکرین شات می تواند دعوا را اثبات کند؟

مشاوره وکیل کیفری, وکیل جرایم رایانه ای (http://gaemmagami.com/%d8%a2%d9%8a%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b4%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%8a-%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%af-%d8%af%d8%b9%d9%88%d8%a7-%d8%b1%d8%a7-%d8%a7%d8%ab%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%d9%83/)

اگه اینطوری باشه که هرکس با هرکس دشمنی داشته باشه میتونه اسکرین شات الکی درست کنه .الان اگه این آقا یک اسکرین شات از پیام های خودش ارایه بده طرف مقابل هم یک اسکرین شات الکی تکلیف چی میشه؟

پاسخ

عنایت داشته باشید که اولا قاضی به صرف ارائه اسکرین شات به دعوا رسیدگی نمی کند. باید دلیل محکمی برای دعوا داشته باشد تا دعوا آغاز گردد.

آیا حذف پیامها همراه حذف اکانت دو طرف در تلگرام قابل بازیابی هست؟

مشاوره وکیل کیفری (http://gaemmagami.com/category/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%da%a9%db%8c%d9%81%d8%b1%db%8c/), وکیل جرایم رایانه ای (http://gaemmagami.com/category/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%da%a9%db%8c%d9%81%d8%b1%db%8c/%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%d8%ac%d8%b1%d8%a7%db%8c%d9%85-%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%a7%db%8c/)
اگر دونفر درتلگرام رابطه نامشروع داشته باشن و هردو هم پیامها رو کامل حذف کنن و هردو دیلیت اکانت کنند.درصورت شکایت شوهر ایا باز پیامها توسط پلیس سایبری قابل بازیابی هست؟؟
پاسخ
مخاطب محترم عنایت داشته باشید پاسخ سوال شما منفی می باشد و علی الاصول قابل پیگیری نمی باشد.

آیا داشتن چت میتواند موجب اثبات رابطه نامشروع شود؟

ایا میتوان بدون سند و مدرک از همسر به علت خیانت شکایت کرد؟در صورت پیگیری تمامی اطلاعات موبایل و فضای مجازی چک میشود؟

پاسخ برای این پرسش ثبت شده

https://www.yasa.co/file/image/avatar_thumbnail/CrC4uJ220JBqLzA75ctZkCiYFRExOCLf0ZwB4dUm.jpeg اکرم فرخ وکیل پایه یک دادگستری (کانون وکلا) (https://www.yasa.co/u/farokh)

خیر بدون داشتن مدرک محکمه پسند محتوای موبایل و پیامک ها چک و استعلام نخواهد شد لذا در این صورت رابطه نامشروع (https://www.yasa.co/%D۸%AE%D۸%AF%D۹%۸۵%D۸%A۷%D۸%AA/%D۸%B۱%D۹%۸۸%D۸%A۷%D۸%A۸%D۸%B۷-%D۹%۸۶%D۸%A۷%D۹%۸۵%D۸%B۴%D۸%B۱%D۹%۸ %D۸%B۹) هم قابل اثبات نخواهد بود.

بازم لینک بدم ؟
:-s

اگه واقعا بین دوستان شخصی هست با وضعیت موجود استارتر کمک قضایی کنه ای ول داره ، اگر نه این بنده خدا رو با تلگرامش راهی دادسرا نکنید...
حقیقتش لینک هاتون رو نخوندم.
اما من از خودم بگم:
نمی گم فقط شات تلگرام سند هست. ایشون پرداخت و دریافت داشتن. یک مورد به نظرم می تونه همین باشه.
کاری انجام شده که احتمالا یا فایلی ارسال شده و یا گفتگوهای مربوط به ویرایش ها و ادیت ها در تلگرام و پیام ها هست (انجام ویرایش مثلا)
و موارد دیگه.
برای خودم من پرداختی به یک شخصی داشتم بابت قالب. ایشون انجام ندادن و جواب زنگ هم ندادن. منم رفتم نوشتم آقای قاضی این شات و این رسید پرداخت در فلان تاریخ به فلان مبلغ به فلان شماره کارت و حساب.
به فتا هم همینا رو گفتم.
بالاخره می پرسن از دو طرف که آقا جان این دریافت شما از فلانی و پرداخت تون برای فلانی برای چه کاری بوده خب.

از دید خودم همه رو گفتم و اینم اضافه کنم:
درسته قانون اسمش قانون هست و سطح بالا هست و شاید پیچ و خم داشته باشه که داره، اما یه فرد عادی مثل من بدون تقریبا هیچ اطلاعاتی و بدون مشورت با کسی (فارغ التحصیل و کارمند نهاد حقوقی هم در خانواده داریم) رفتم برای شکایت.
نمی دونم یا زیادی خوش بین هستم کلا یا چیز دیگه.

Jai
February 17th, 2018, 02:40
دوست عزیز سوال کردن عیب نیست ! فردا حضوری برو بگو شرایط من اینه میشه شکایت مرد یا نه ! خودشون بهت میگن

fanix
February 17th, 2018, 15:48
مرسی از همه دوستان

فردا اقدام میکنم و نتیجه کار رو همینجا میگم تا اگر سایر دوستان خدایی نکرده به مشکلی خوردن این تاپیک بهتونه راهنمایی کنه