PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو مشکل با افزونه یوهاست سئو

rezapfcj1
February 12th, 2018, 14:49
سلام دوستان عزیز
این دو مشکل زیر خیلی رو مخ هست من حتی لینک هم تعریف میکنم ولی باز هم خطا میده

لینکی در این برگه ظاهر نمی شود.درنظر بگیرید چند عنوان مناسب اضافه کنید.

کلید واژه تمرکزی در URL این صفحه ظاهر نمی شود. اگر تصمیم به تغییر URL دارید، مطمئن شوید که آدرس URL قدیمی به صورت کد 301 به آدرس جدید تغییر مسیر (Redirect) داده می شود!

دوستان سئو کار و با تجربه ها منو راهنمایی کنند با تشکر

modireserver
February 12th, 2018, 14:57
سلام

ارورها کاملا مشخص هستند برای مورد اول باید به یک مقاله دیگه تو سایتتون لینک بدید و برای مورد بعدی باید اون کلمه کلیدی شما عینا در آدرس url شما هم استفاده بشه

elan
February 12th, 2018, 17:51
سلام:
1. به غیر از لینک داخلی منظورش از لینک، لینک به صفخات خارج از سایت هست نه لینک به صفحات داخل صفحه ، یک لینک به سایت دیگه ای که با مضمون سایت شما یکی هست ایجاد کنید. مثلا اگر وبلاگ در سابدومینی جدا دارید و با مضمون سایت محتواش برابر هست. لینک به اون بدید. یا اگه صفحه اینستاگرام در ارتباط با سایتتون دارید و فالوئر زیادی داره به اون لینک بدید. اما این مورد رو در همه صفحات توصیه نمیکنم.
البته یک آپشن دیگه ای هم یواست سئو داره که میگه لینک داخلی ایجاد کن. ولی منظور از این موردی که شما میگید لینک به صفحات خارجی هست.
2. منظورش از یو آر ال این هست که برفرض اگر عنوان و کلیدواژه شما طراحی سایت هست : ادامه یوارال اون صفحه طراحی سایت باشه. اما برای این که این اتفاق بیفته باید توی قسمت تنظیمات همگانی پیوندهای یکتا رو بر اساس نام نوشته تنظیم کنید.
من نظرم این هست که اگر تا این جای کار آدرس هاتون به زبان انگلیسی هست به این مورد اهمیت ندید. و بذارید به همان زبان انگلیسی باشه.
چون در صورتی که یوارال ها رو فارسی کنید به صورت دیکد درمی یاد. و در هنگام لود گذاری صفحه باید به فارسی کدگذاری بشه.

bakuryu
February 13th, 2018, 09:59
به این موضوع هم توجه کنید که نسخه های قدیمی این افزونه ، باگ هایی دارد و حتی اگر شما رعایت هم کرده باشید موارد را ، در برخی موارد هنوز اخطار انجام ندادن میده