PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش قالب در سایت های معتبر خارجی

php?>
February 12th, 2018, 11:42
سلام خدمت اساتید عزیز
چندتا قالب حرفه ای دارم که طراحی کردم ( دوزبانه انگلیسی و عربی)
میخواستم ببینم از دوستان اینجا کسی با سایت های خارجی کار کرده ؟؟ اگر کار کردید بهترین سایتی که میشناسید رو بهم معرفی کنید .
و اینکه قوانین کپی رایت شامل ما ایرانیا میشه ؟؟ :-?

iranian-portal
February 12th, 2018, 12:01
سلام خدمت اساتید عزیز
چندتا قالب حرفه ای دارم که طراحی کردم ( دوزبانه انگلیسی و عربی)
میخواستم ببینم از دوستان اینجا کسی با سایت های خارجی کار کرده ؟؟ اگر کار کردید بهترین سایتی که میشناسید رو بهم معرفی کنید .
و اینکه قوانین کپی رایت شامل ما ایرانیا میشه ؟؟ :-?

درود بر شما؛

اولین نکته اینکه شما در هیچ یک از سایت های فروش معتبر و مطرح دنیا نمیتونید با هویت ایرانی اقدام به فعالیت کنید!

مشهورترین سرویس فروش اینگونه محصولات تم فارست هست، که میتونید تاپیک های اخیرش رو در ارتباط با تحریم و مسدود کردن اعتبارات کاربران ایرانی مطالعه کنید!

پس اینکه پرسیدین کپی رایت شامل ایرانی های میشه، شما اگر بخواهید فعالیت کنید، ایرانی نیستین :))

در نهایت، حتما و حتما پیشنهاد میکنم:
نگاهی دقیق به محصولات خارجی موجود در فروشگاه تم فارست داشته باشید، بعد اگر دیدین محصولاتتون در این سطح هست وارد دردسرهای فروش بشید!

در چنین فروشگاه های بین المللی شما در سطح طراحان و توسعه دهندگانی از سراسر دنیا رقابت میکنید، از کد نویسی تا امکانات و بهینه بودن یا پنل های سفارشی سازی که برای قالب ها اجرا میکنن به مراتب چندین و چند سطح بالاتر از اون چیزی هست که داخل ایران داره انجام میشه!!!!

=================

البته منظور این نیست که محصولات شما مناسب نیست یا امکان انتشار در اینگونه فروشگاه هارو نداره، مقصود نهایی اینکه؛ رقابت تا حدی شدید هست که با توجه به دردسرها و مشکلات ورود به این بازار و تسویه حساب اعتبارات، اگر محصولی واقعا قدرتمند نداشته باشید، وقت زیادی رو برای امکان تایید هویت و حضور در این بازار صرف کردید، در مقابل درآمد کم یا صفر!

بارهم، البته، دوستانی هستند که در این بازارها فعال هستند و میتونید محصولاتتون رو به این عزیزان بدید تا وارد بازار کنن، اما اعتماد سازی و... خودش رو داره @-)