PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل رزولوشین در سرور

afshinh1990
February 11th, 2018, 21:56
سلام
لپ تاپ من 4k
ویندوز آپدیت کردم تمام درایوها آپدیت شده
ویندوز 10

ولی وقتی ریموت میکنم هیچی از سرور معلوم نیست
راه حل مشکل چیه

NetworkFA
February 11th, 2018, 22:32
سلام
لپ تاپ من 4k
ویندوز آپدیت کردم تمام درایوها آپدیت شده

ولی وقتی ریموت میکنم هیچی از سرور معلوم نیست
راه حل مشکل چیه

http://up.vbiran.ir/uploads/13326151837571512578_2018-02-11_22-31-11.png

afshinh1990
February 11th, 2018, 22:37
راه حل این نبود

live
February 11th, 2018, 23:06
راه حل این نبود
در ویندوز 10 خیلیها این مشکل رو دارن و زمانی که ویندوز 10 آپدیت میشه به این مشکل میخورن ، من بصورت شانسی ویندوز 10 pro نصب کردم که البته همین نسخه pro روی هاردم کار میکنه ، از وقتی خراب شد که روش لینوکس پارتیشن بندی کردم چون قبلا رو اوبونتو بودم

شما اینکارو بکن : با استفاده از همون ویندوز 10 اقدام به تغمیر ویندوز بکنید و زمانی که بالا اومد با استفاده از نرم افزارهای مرتبط با گراب این مشکل رو حل کنید

یا اینکه هاردتونو عوض کنید وگرنه این مشکل همیشه در هاردهای ssd وجود داره ، البته من روی هارد ساتا به این مشکل نخوردم

afshinh1990
February 11th, 2018, 23:14
نسخه ویندوز منم 10 pro هست
ی جا خوندم با آپدیت ویندوز و درایو ها مشکل حل میشه
حتی لایسنس خریدم
ولی مشکل هم چنان پا برجاست
دیتا زیادی دارم نمیشه ویندوز رو sata نصب کنم
ویندوز روی ssd

چ اشتباهی کردم 4k خریدم

live
February 11th, 2018, 23:26
نسخه ویندوز منم 10 pro هست
ی جا خوندم با آپدیت ویندوز و درایو ها مشکل حل میشه
حتی لایسنس خریدم
ولی مشکل هم چنان پا برجاست
دیتا زیادی دارم نمیشه ویندوز رو sata نصب کنم
ویندوز روی ssd

چ اشتباهی کردم 4k خریدم
خوب پس ویندوز رو repair کنید ، زمانی که بالا اومد از EasyBCD استفاده کنید و گراب رو درست کنید مشکل حل میشه اگر حل نشد من خوراکم اینطور چیزاست

با استفاده از boot-repair-disk که خودش یک سیستم عامل لینوکسی دبیان بیس (اوبونتو) هست اما با استفاده از اوبونتو هم میتونید در عرض 2 دقیقه پکیجش رو با اینترنت 128 مگ بر ثانیه روی اوبونتو نصب کنید و به شما اطمینان میدن چنان مشکل برطرف خواهد شد که در خواب هم نمیدیدید

البته ارتباطی به لپتاپ نداره فایل سیستم مستقیم بر روی هارد نصب میشه وگرنه لپتاپ من لنوو هست که امکان نصب مکینتاش رو هم داره ، بدون هیچ محدودیتی

این یک مشکل بسیار بزرگ از سیستم عامل به درد نخور ویندوز هست ، ویندوز کجا مشکل نداره ؟ خیر سرشون این محدودیت رو ایجاد کردن تا کسی به غیر از ویندوز نتونه رو سخت افزارهای تحت حمایت ویندوز فایل سیستم دیگه ای نصب کنه اما تر زده به خود ویندوز خخخ