PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اصطلاح Backorder یعنی چی ؟

m2sh
January 13th, 2011, 22:58
سلام دوستان
ببخشید میخواستم بدونم این کلمه Backorder که وقتی تو ثبت کننده name.com جستجو میکنیم یعنی چی کهجلو دومین میزه و یه قیمتی 5 برابر دومین جلوش میزنه

جلوش توضیح داده اما من متوجه نشدم درست
تصویرشم ضمیمه کردم
ممنون

Masoud.B
January 13th, 2011, 23:19
یعنی هر وقت دامنه برای ثبت آزاد شد ، کسی اجازه ثبت نداره و برای شما محفوظ است (اگر backorder بدید )

P30Tools
January 13th, 2011, 23:22
مثلا شما یاهو.کام رو بک اردر میدی! به محض اینکه آزاد شد صاحابش شما میشی!البته یک مثال بود این! الان یه عده میان میگن یاهو میاد شکایت میکنه پسش میگیره!

maroofi
January 13th, 2011, 23:51
ببینید دوست عزیز
وقتی که کسی برای اولین بار یک دامین رو ثبت کنه مالک اون دامین شناخته میشه و تا یه زمان مشخصی میتونه شارژش کنه و صاحب رسمی اون دامین بشه
اگر مدت زمان انقضا به اتمام برسه تا یک مدت مشخص ( مثلا 2-3 ماه ) اون دامین همچنان در اختیارش هست . ولی اگر دیگه مراجعه نکنه و این پریود تایم به اتمام برسه دیگه دامین از یک ثانیه تا یکی دوماه دیگه بصورت قطعی ازاد میشه. و شما با پرداخت پول به این کارگزار مثلا name.com اون رو وکیل میکنید که برای شما در این مدتبوسیله روبوتهای نرم افزاری بصورت اتوماتیک این دامین رو بگیرند و به نام شما ثبت کنند که هزینه ای ههم میگیرند که نوشته دیگه و مشخص هست.
ولی چون ممکن هست 10 نفر با هم بک اردر بدهند پس اولویت با نفر اول هست .
این داستانش بود. (مدت زمانها رو یادم رفته کسی بلد بود جای من بنویسه )

AmirHosein
January 14th, 2011, 00:49
پس پولم پر دیگه؟ :دی:71:

kingoftehran
January 14th, 2011, 01:04
بله پول دیگه عودت داده نمی شه