PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خروجی زبان python ?

DEFALT
February 10th, 2018, 01:35
درود ،

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز و گرامی

بنده مثلاً یک کد ساده تو Python تعریف میکنم میخوام اینو خروجی بگیرم و یک دمویی ببینم ؟

>>> name = "usernametest"
>>> print(name)

پ.ن : متاسفانه تو این سایت که در زیر میزارم وقتی این دستور بالا رو میزنم با ارور زیر مواجه میشم :

سایت : https://www.onlinegdb.com/online_python_debugger

ارور :

File "/home/main.py", line 9
^
SyntaxError: invalid syntax

دوستان میشه راهنمایی بفرمایید ♥

live
February 10th, 2018, 02:07
درود ،

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز و گرامی

بنده مثلاً یک کد ساده تو Python تعریف میکنم میخوام اینو خروجی بگیرم و یک دمویی ببینم ؟

>>> print(name)

پ.ن : متاسفانه تو این سایت که در زیر میزارم وقتی این دستور بالا رو میزنم با ارور زیر مواجه میشم :

سایت : https://www.onlinegdb.com/online_python_debugger

ارور :

File "/home/main.py", line 9
^
SyntaxError: invalid syntax

دوستان میشه راهنمایی بفرمایید ♥
سلام
سعی نکنید با پایتون مثل زبانهای دیگه برخورد کنید ، این نوع برنامه اون خروجی که شما میخواید رو نمیده بلکه کاربردش در موارد دیگه هست
به تاپیک قبلی مراجعه کنید و از فیلمهای آموزشی فارسی که رایگان هم هست و بنده اونارو به شما معرفی کردم دانلود و استفاده کنید

>>> name = 'usernametest'
>>> name

>>> name = "you'r good"
>>>name

'''
inja hachi mikhay benevis
har chandya mikhay enter kon
khoroji ro dar source ba ejra kardane source test koun
'''

بطور مثال python filename.py

پایتون خیلی هوشمند عمل میکنه ، هر عملی به غیر از این که من گفتم عکس العملی متفاوت داره پس با پایتون مثل امثال ++C رفتار نکنید.

موفق باشید.

DEFALT
February 10th, 2018, 02:16
سلام
سعی نکنید با پایتون مثل زبانهای دیگه برخورد کنید ، این نوع برنامه اون خروجی که شما میخواید رو نمیده بلکه کاربردش در موارد دیگه هست
به تاپیک قبلی مراجعه کنید و از فیلمهای آموزشی فارسی که رایگان هم هست و بنده اونارو به شما معرفی کردم دانلود و استفاده کنید

>>> name = 'usernametest'
>>> name

>>> name = "you'r good"
>>>name

'''
inja hachi mikhay benevis
har chandya mikhay enter kon
khoroji ro dar source ba ejra kardane source test koun
'''

بطور مثال python filename.py

پایتون خیلی هوشمند عمل میکنه ، هر عملی به غیر از این که من گفتم عکس العملی متفاوت داره پس با پایتون مثل امثال ++C رفتار نکنید.

موفق باشید.
درود ، دوست عزیز به این شکل هم مینویسم ولی هیچی نمیاره اون موقع این مثال هایی که شما گفتید رو نیز وارد کردم به این شکل :

'''

>>> name = "you'r good"
>>>name

'''

پ.ن : به این دلیل میخوام دمویی کار رو ببینم تا متوجه بشم درست نوشتم درست ننوشتم چجوریه کده و .. بخاطر این لازمه دمو رو مشاهده کنم ♥

T.Toosi
February 10th, 2018, 03:03
باسلام،

>>> به منظور live interpreter یا همان اجرا در terminal نوشته شده است، برای اجرای فایل اسکریپت به صورت زیر عمل کنید :

name1 = "helloworld"

name2 = """Multi Line
Multi Line
Multi Line
"""

print(name1,name2)

live
February 10th, 2018, 15:41
درود ، دوست عزیز به این شکل هم مینویسم ولی هیچی نمیاره اون موقع این مثال هایی که شما گفتید رو نیز وارد کردم به این شکل :

'''

>>> name = "you'r good"
>>>name

'''

پ.ن : به این دلیل میخوام دمویی کار رو ببینم تا متوجه بشم درست نوشتم درست ننوشتم چجوریه کده و .. بخاطر این لازمه دمو رو مشاهده کنم ♥

من این آخری رو بصورت فایل برات مثال زدم ، فقط یک پکیج هست که میتونید در 11 ساعت پایتون رو متوجه بشید ، البته در تاپیک قبلی معرفی کردم ، در تماس باشید کارتون دارم

باسلام،

>>> به منظور live interpreter یا همان اجرا در terminal نوشته شده است، برای اجرای فایل اسکریپت به صورت زیر عمل کنید :

name1 = "helloworld"

name2 = """Multi Line
Multi Line
Multi Line
"""

print(name1,name2)