PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راجب cdn کلودفلیر !درخواست راهنمایی !

iranvpsha
February 9th, 2018, 13:09
سلام دوستان
من Cdn کلودفلیر نسخه رایگان رو برای سایتم فعال کردم.
سرور سایتم از هتزنر المان هست. متاسفانه زیاد تاثیر محسوس در سرعت سایت احساس نمیکنم:-s
آیا نسخه رایگان برای سایت ها توصیه میشه؟ چون خیلی از دوستان معتقدند که اصلا از cdn رایگان نباید استفاده کرد / آیا شما موافقید؟

mobinhost.in
February 9th, 2018, 14:17
دوست عزیز اگر دلیل استفاده شما از نسخه رایگان سرعت لود و... تاثیر محسوسی نخواهید دید

با این حال در قسمت تنظیمات کش در داخل یوزرتون می توانید تغییراتی دهید تا امکان تاثیر بهتری داشته باشید

سپند
February 9th, 2018, 14:47
سلام دوستان
سرور سایتم از هتزنر المان هست. متاسفانه زیاد تاثیر محسوس در سرعت سایت احساس نمیکنم:-s
آیا نسخه رایگان برای سایت ها توصیه میشه؟ چون خیلی از دوستان معتقدند که اصلا از cdn رایگان نباید استفاده کرد / آیا شما موافقید؟

با توجه به تجربیاتی که بنده داشتم پیشنهاد میکنم از نسخه رایگان این سایت استفاده نکنید.

AtrafNet
February 9th, 2018, 15:12
سلام دوستان

سلام
حتی اگه تاثیری در سرعت سایت شما ایجاد نمیکنه باز چند تا مزیت در نسخه رایگانش هست:

1.با سیستم Cache قوی که داره پهنای باند مصرفی هاست شما رو کمتر از حالت عادی میکنه.
2.آنتی DDoS نسخه رایگان هم با اینکه مثل نسخه پولی عالی نیست ولی باز بهتر از هیچیه.
3.اگر دامنه سایت شما IR. نباشه (هر چیزی غیر از IR.) می تونید SSL و HTTPS رایگان هم داشته باشید.
4.در نهایت با نسخه رایگان می تونید تا حدی از افشا آی پی و Nameserver های اصلی هاستتون هم جلوگیری کنید.

من خودم همیشه از نسخه رایگان کلود فلر استفاده میکنم و به همه هم پیشنهاد میکنم.
مگر برای کسایی که میزبانی داخل کشور دارن و مثلاً با کلاً Iran-Access شدنم مشکلی ندارن.

ashkan.solutions
February 11th, 2018, 15:14
سلام دوستان

همانطور که دوستمون
AtrafNet (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=124839) گفتند صرفا استفاده یا عدم استفاه شما سرعت وب سایت شما نباید باشد. CF مزیت های مهم خیلی زیادی دارد که CDN تنها بخشی از ان محسوب می شود. ما خودمان تمام مشتریانمون رو مجبور می کنیم حتما دامنه هاشون رو از رو شبکه ی CF رد کنند.

در خصوص سوال اصلی شما که گفتین تاثیر چندانی مشاهده نشده شما باید چند نکته را در نظر بگیرید:

۱- CDN ها با کاهش فاصله بین سرور میزبان و بازدیدکنندگان سرعت را افزایش می دهند. شما وقتی بازدیدکننده ی ایرانی دارید این قسمت از کارایی CF زیاد برای شما کاربردی نیست.
۲- CF به خودی خود بهنیه سرعت را کاهش نمی دهد و شما نیاز است با دستکاری بخش های مختلف CF به بهینه ترین حالت ممکن برای وب سایت خود برسید تا بهترین سرعت را بتوانید از CF بکشید.
۳- شما از CF رایگان نباید انتظار کاهش سرعت اعجاب انگیزی داشته باشید. تنها شاید بین ۱۰ تا ۲۰ درصد می تواند در بهترین حالت سرعت وب سایت شما را کاهش دهد اما باید در نظر بگیرید مزیت های اصلی CF مقوله ی CDN بودن آن نیست

live
February 11th, 2018, 15:19
سلام دوستان
والا من که استفاده میکنم سئو از نظر سرعت و موتورهای جستوجو بهینه شده ، هیچ مشکلی هم نیست