PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال لطفا استاتید پاسخ بدهند ممنون

Webkar
February 9th, 2018, 11:10
سلام
خسته نباشید ببخشید چطوری میشه برای یک یوزر در وی پی اس دسترسی به servermanager رو بست ؟

Webkar
February 9th, 2018, 13:06
یعنی کسی نمیدونست ؟

live
February 9th, 2018, 16:48
سلام ، در حالت عادی یوزر به خیلی موارد دسترسی نداره شاید فقط قابلیت read داشته باشه که اونم میتونید محدود کنید مثلا با استفاده از manage از قسمت group یوزر administrator رو انتخاب کنید به properties برید و محدودیت اعمال کنید

http://www.itprotoday.com/windows-8/stop-server-manager-automatically-launching

Webkar
February 9th, 2018, 22:50
دسترسی رو دقیقا باید روی کدوم بزارم ؟
میشه بیشتر توضیح بدید ؟ کامل تر ؟

live
February 9th, 2018, 22:58
دسترسی رو دقیقا باید روی کدوم بزارم ؟
میشه بیشتر توضیح بدید ؟ کامل تر ؟
دوست عزیز ، در پست اول خودم لینک دادم
اگر نمیتونید انجام بدید با استفاده از اکتیو دایرکتوری ، یوزرهارو به یک دایرکتوری محدود یا بطور کلی سطح دسترسی رو در تک تک درایوها با استفاده از کلیک راست و properties در تب security قسمت group or user محدود کنید ، زمانی که این محدودیت رو روی درایو ویندوز اعمال میکنید خود به خود در تمام موارد سطح دسترسی بطور کامل درباره یوزر مورد نظر در سیستم عامل اعمال میشه

دیگه از این ساده تر نمیشد مثال زد

موفق باشید

Webkar
February 9th, 2018, 23:09
تب security وجود نداره لطفا درست راهنمایی کنید

bakuryu
February 10th, 2018, 10:26
از قسمت computer management> local user and group یوزر را بسازید و از properties > member Of > Add > Advanced > Find now
میتونید دسترسی ریموت دسکتاپ و ... را بدید

Webkar
February 11th, 2018, 21:53
اها دسترسی رو دقیقا روی چی بزارم تا سرور منیجر برای یوزر ها باز نشه من یوزر هارو روی دسترسی Administrator میزارم ! باید چیکار کنم ؟ ممنون میشم کامل راهنمایی کنید

live
February 11th, 2018, 23:50
اها دسترسی رو دقیقا روی چی بزارم تا سرور منیجر برای یوزر ها باز نشه من یوزر هارو روی دسترسی Administrator میزارم ! باید چیکار کنم ؟ ممنون میشم کامل راهنمایی کنید

اگر در عکس دقت کنید اون قسمتی که نوشته read خواندن write نوشتن exeute اجرا شونده ، هر کدوم از این تیکهارو بردارید کاری رو میکنن که شما میخواید ، همچنین سایر گزینه ها هم کارهای خاصی انجام میدن که در این تاپیک و در تلگرام خدمت شما عرض شد اما متوجه نشدید

37573

Webkar
February 12th, 2018, 23:50
رحمت بر پدرومادرت دمت گرم
کاش زودتر میگفتی از درایو c اوکی کنم
دمت گرم مشتی خیلی اقایی اگه خواستی از بلاک هم در بیار :53:

live
February 13th, 2018, 00:12
دوست عزیز ، در پست اول خودم لینک دادم
اگر نمیتونید انجام بدید با استفاده از اکتیو دایرکتوری ، یوزرهارو به یک دایرکتوری محدود یا بطور کلی سطح دسترسی رو در تک تک درایوها با استفاده از کلیک راست و properties در تب security قسمت group or user محدود کنید ، زمانی که این محدودیت رو روی درایو ویندوز اعمال میکنید خود به خود در تمام موارد سطح دسترسی بطور کامل درباره یوزر مورد نظر در سیستم عامل اعمال میشه

دیگه از این ساده تر نمیشد مثال زد

موفق باشید
ا
رحمت بر پدرومادرت دمت گرم
کاش زودتر میگفتی از درایو c اوکی کنم
دمت گرم مشتی خیلی اقایی اگه خواستی از بلاک هم در بیار :53:
سلام
البته اشاره کرده بود به درایو ویندوز چون ویندوز رو میشه در درایوهای غیر از c هم نصب کرد
خوشحالم که مشکل فنی شما برطرف شد
یاحق