PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخطار abuse به خاطر فعالیت بیش از حد هارد

MVGroup
February 9th, 2018, 09:07
سلام.
من یه VPS دارم. مدتی بود که استفاده ام از این سرور خیلی کم شده بود. ولی دو روز پیش اخطار Abuse از طرف سرویس دهنده برام اومد و سرور رو از دسترس خارج کردن.
نمودار مصرف ترافیک خیلی کم بود ولی نمودار فعالیت هارد پُر بود (قسمت Read).
هارد سرور 2 ترابایت هست و فقط 68 گیگ جای خالی داره. هم چنین دو برنامه Firefox و Transmission هم باز بودن.
علت این مشکل چی بود؟
ممنون.

navid2zp
February 9th, 2018, 11:39
احتمال زیاد چند تورنت اد کرده بودید و
transmission در حال سید مداوم با سرعت بالا بوده.

bakuryu
February 10th, 2018, 10:36
ریپورت ابیوز چی بوده دوست عزیز ؟
بخاطر پر بودن هارد نیست

اگر مقدور هست ریپورت را بفرمایید

Amlaaki
February 10th, 2018, 13:10
ریپورت ابیوز چی بوده دوست عزیز ؟
بخاطر پر بودن هارد نیست

اگر مقدور هست ریپورت را بفرمایید

بله به خاطر فضا نیست ولی من چند مدت پیش به خاطر بافر دریافت کردم از هتزنر .

یادم نیست دقیق ولی فکر کنم یک هفته به صورت مداوم هارد درگیر بود .

bakuryu
February 11th, 2018, 11:47
درسته

باز اگر ایمیلش را پاک نکردید ، قسمتی از ابیوز را بتونید بفرمایید ، میتونه کاملا مشخص شود از کجا بوده

ashkan.solutions
February 11th, 2018, 14:18
سلام.
من یه VPS دارم. مدتی بود که استفاده ام از این سرور خیلی کم شده بود. ولی دو روز پیش اخطار Abuse از طرف سرویس دهنده برام اومد و سرور رو از دسترس خارج کردن.
نمودار مصرف ترافیک خیلی کم بود ولی نمودار فعالیت هارد پُر بود (قسمت Read).
هارد سرور 2 ترابایت هست و فقط 68 گیگ جای خالی داره. هم چنین دو برنامه Firefox و Transmission هم باز بودن.
علت این مشکل چی بود؟
ممنون.

برای امکان راهنمایی دقیق لطفا متن Abuse که برای شما آمده را ارایه نمایید تا مطابق با آن خدمت شما راهنمایی ارایه گردد. همچنین اگر دقیق بفرمایید چه عملیاتی در سرور در حال انجام دارید نیز خیلی کمک می کند که مشخص شود مشکل از شما نشات گرفته است.

modireserver
February 11th, 2018, 14:39
سلام

یک خروجی از io بدید + متن ایمیل و دستور df -h رو هم بزنید و فضای خالی رو بیان کنید، اطلاعات دقیقی بدید بشه نظر قطعی داد