PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم نصب اسکنر مدل OpticSlim2400plus

tabtak
February 8th, 2018, 22:20
با سلام دوستالن من ویندوز 10 نصب کردم اما نمیتونم اسکنرOpticSlim2400plus رو نصب کنم
کی میتونه نسخه جدید برای نصب این اسنکر رو برام پیدا کنه ممنون میشم

aminh03
February 8th, 2018, 22:26
شما درایور رو از سایت مذکور دانلود کردید ؟
اگر این مورد انجام دادید و در زمان نصب اررور ظاهر شد ، شما از طریق دیوایس منیجر اقدام کنید و بصورت افلاین اقدام به نصب کنید.( محل درایور دانلود را تعریف کنید)

tabtak
February 8th, 2018, 22:27
شما درایور رو از سایت مذکور دانلود کردید ؟
اگر این مورد انجام دادید و در زمان نصب اررور ظاهر شد ، شما از طریق دیوایس منیجر اقدام کنید
بله از سایت خودت سازنده دانلود کردم برای ویتدوز 10 نداره

aminh03
February 8th, 2018, 22:29
بله از سایت خودت سازنده دانلود کردم برای ویتدوز 10 نداره

http://downloads.plustek.com/downloads/english/driver/OpticSlim2400plus_V4101.zip

اینو دانلود کن و از طریق دیوایس منیجر بصورت افلاین و با استفاده از فایل دانلود درایور رو تعریف کن

amir9136
February 8th, 2018, 22:31
سلام
از داخل دیواس منیجر بزنید اپدیت خودش پیدا میکنه نصب میکنه

vpgroup
February 8th, 2018, 22:54
با سلام دوستالن من ویندوز 10 نصب کردم اما نمیتونم اسکنرOpticSlim2400plus رو نصب کنم
کی میتونه نسخه جدید برای نصب این اسنکر رو برام پیدا کنه ممنون میشم

با سلام و احترام

نکته اول اینکه به محض متصل کردن دستگاه به ویندوز 10 باید به صورت اتوماتیک نصب انجام شود . (یکی از ویژگی های بی نظیر ویندوز 10)

در صورتی که نصب نشد درایور اتو بررسی کنین سیستم عامل بروز باشد و سپس مدل اسکنر رو دانلود کنین و نصب کنین یا همچنین که دوست عزیز فرمودند از داخل دیواس منیجر برین قسمت یو اس بی ها دستگاه رو باید شنایایی و نصب نماید.

موفق باشید

tabtak
February 8th, 2018, 23:24
با سلام و احترام

نکته اول اینکه به محض متصل کردن دستگاه به ویندوز 10 باید به صورت اتوماتیک نصب انجام شود . (یکی از ویژگی های بی نظیر ویندوز 10)

در صورتی که نصب نشد درایور اتو بررسی کنین سیستم عامل بروز باشد و سپس مدل اسکنر رو دانلود کنین و نصب کنین یا همچنین که دوست عزیز فرمودند از داخل دیواس منیجر برین قسمت یو اس بی ها دستگاه رو باید شنایایی و نصب نماید.

موفق باشید

این قسمت شو ندونستم چطوری هست دیواس منیجر رو ؟

vpgroup
February 8th, 2018, 23:27
این قسمت شو ندونستم چطوری هست دیواس منیجر رو ؟

با سلام و احترام

MY computer > Properties > Device manager

موفق باشید

tabtak
March 16th, 2018, 17:51
با سلام و احترام

MY computer > Properties > Device manager

موفق باشید

نشد امتحان کردم راه دیگری هست