PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریستور فول بکاپ

Sadegh1372sh
February 8th, 2018, 18:34
سلام دوستان
من یه هاست جدید گرفتم و میخوام سایتمو از هاست قبلی انتقال بدم به هاست جدید.پشتیبانی میگه باید از میزبان قبلی لینک مستقیم فول بکاپ تهیه کنید بعد لینکو در اختیار ما قرار دهید تا ریستور را بصورت رایگان انجام دهیم.

اشکال نداره من همه اطلاعاتمو دراختیار پشتیبانی قراربدم؟بهتر نیست خودم بصورت دستی سایتمو انتقال بدم؟
لطفا فقط دوستانی که دراین زمینه تخصص دارن جواب بدن.ممنون

mshoja
February 8th, 2018, 21:27
با عرض سلام
برای ریستور فول بکاپ شما دسترسی نداری و پشتیبانی هاست باید برای شما انجام بده
در ضمن وقتی شما از هاست اون شرکت استفاده میکنی به اطلاعات سایت شما دسترسی دارن

Sadegh1372sh
February 8th, 2018, 21:49
در ضمن وقتی شما از هاست اون شرکت استفاده میکنی به اطلاعات سایت شما دسترسی دارن
یعنی هرزمان که بخوان میتونن به فایل public_html و دیتابیس و کلا هراطلاعاتی که مربوط به سایت میشه دسترسی داشته باشند و تغییرشون بِدن و حذفشون کنن؟

vpgroup
February 8th, 2018, 21:50
یعنی هرزمان که بخوان میتونن به فایل public_html و دیتابیس و کلا هراطلاعاتی که مربوط به سایت میشه دسترسی داشته باشند و تغییرشون بِدن و حذفشون کنن؟

با سلام و احترام

بله دسرتسی کامل دارند منتها طبق قوانین حریم خصوصی نباید این کار را انجام بدهند . البته فقط در زمانی میتوانند حذف کنند که سرویس تمدید نشده باشد

موفق باشید

mshoja
February 8th, 2018, 22:19
بله اگر میخاهید جلوی این دسترسی گرفته بشه میتونید سرور مجازی استفاده کنید که البته دردسر کانفیگ و مسایل مدیریت سرور رو دارید
اگر هاست رو از شرکت معتبری تهیه کردید نیاز نیست نگران باشید چون همونطور که دوستان گفتن حریم خصوصی رو رعایت میکنن

Sadegh1372sh
February 8th, 2018, 22:44
ممنون از پاسخ هردو عزیز
یه سوال: بین《انتقال سایت بصورت دستی از هاست قدیم به هاست جدید》و《تهیه کردن لینک مستقیم فول بکاپ از میزبان قبلی و ریستور آن در هاست جدید》تفاوت وجود داره؟

vpgroup
February 8th, 2018, 22:46
ممنون از پاسخ هردو عزیز
یه سوال: بین《انتقال سایت بصورت دستی از هاست قدیم به هاست جدید》و《تهیه کردن لینک مستقیم فول بکاپ از میزبان قبلی و ریستور آن در هاست جدید》تفاوت وجود داره؟

با سلام و احترام

بله یک مقدار تفاوت وجود داره ولی در صورتی که مقداری اطلاعات کافی و تسلط داشته باشین میتونین به صورت دستی منتقل کنین ولی مدیر سرور راحت تر و سریعتر منتقل میکند

موفق باشید

mshoja
February 9th, 2018, 10:30
لینک بکاپ رو بدین پشتیبانی براتون سریع انجام میده برای یادگیری هم اموزش هایی رو مطالعه کنید خوبه

Sadegh1372sh
February 9th, 2018, 17:29
لینک بکاپ رو بدین پشتیبانی براتون سریع انجام میده برای یادگیری هم اموزش هایی رو مطالعه کنید خوبه

لطفا فقط درمورد سوالی که پرسیده شده جواب بدین
اطلاع دارم پشتیبانی سریع ریستور را انجام میده.درمورد انتقال دستی سایت هم مطلبی را مطالعه کردم.سوالم درمورد تفاوتشان بود.

Reza G
February 9th, 2018, 17:52
ممنون از پاسخ هردو عزیز

نتیجه نهایی هر دو فرآیند باید یکسان باشه ولی خب در روش دستی شما باید دونه دونه آدرس های ایمیل (و محتویات اینباکس و ...)، سابدامین ها، دامین های پارک شده و ادآن، ریکوردهای دامین و ... رو منتقل کنید.
اما در روش اتوماتیک از پنل هاستینگ، همه با یک کلیک انجام میشه.

live
February 9th, 2018, 18:43
ادمین حتی به ایمیلهای شخصی شما هم دسترسی داره
ادمین میتونه به کلاینت دسترسی هایی نظیر ssh رو ارائه بده و اجازه ریستور بکاپ رو از طریق ssh اعمال کنه اما یک ریسک هست و کسی بخاطر ماهی 10 یا 20 تومن اینکارو نمیکنه

- - - Updated - - -

ممنون از پاسخ هردو عزیز
بله ، بصورت دستی شما باید مراحل ساخت سابدامینها ایمیلها و سایر موارد رو شخصا انجام بدید اما فول بکاپ در 3 ثانیه زمان کاری تمام اینهارو انجام میده