PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دادن اینترنت به کریو در شبکه ovh با دو رنج ای پی متفاوت

unix_magnet
February 6th, 2018, 16:29
همون طور که می دونید درشبکه ovh برای اینکه بشه به سرور کریو اینترنت داد باید دو ای پی یک رنج باشه
می خواستم ببینم ایا راهکاری برای اینکه ما بتونیم از یک رنج ای پی دیگه اینترنت بدیم هست یا نه

سپاسگذارم

bakuryu
February 7th, 2018, 09:37
رنج دیگه ای پی که میفرمایید ، گت وی های یکسان دارند یا خیر ؟

NetworkFA
February 7th, 2018, 11:44
همون طور که می دونید درشبکه ovh برای اینکه بشه به سرور کریو اینترنت داد باید دو ای پی یک رنج باشه
می خواستم ببینم ایا راهکاری برای اینکه ما بتونیم از یک رنج ای پی دیگه اینترنت بدیم هست یا نه

سپاسگذارم

روی کریو رنج آیپی 172.16.1.20 وارد کنید سپس یک آیپی در همین رنج روی یک سرور ویندوز اضافه کنید با ویندوز وارد پنل کریو شوید و آیپی رو عوض کنید

unix_magnet
February 7th, 2018, 12:47
روی کریو رنج آیپی 172.16.1.20 وارد کنید سپس یک آیپی در همین رنج روی یک سرور ویندوز اضافه کنید با ویندوز وارد پنل کریو شوید و آیپی رو عوض کنید
این کار رو کردم ولی نتونستم وصل بشم

- - - Updated - - -

رنج دیگه ای پی که میفرمایید ، گت وی های یکسان دارند یا خیر ؟
بله یکسان

farhadhelix
February 8th, 2018, 12:27
باید حتما 2 کارت شبکه داشته باشه . لزوما ای پی داشتن کارت شبکه ملاک نیست

ار ارتباط باشید از طریق تلگرام راهنماییتون میکنیم

unix_magnet
February 27th, 2018, 15:56
باید حتما 2 کارت شبکه داشته باشه . لزوما ای پی داشتن کارت شبکه ملاک نیست

ار ارتباط باشید از طریق تلگرام راهنماییتون میکنیم

به نظرم می رسید این دوستمون می خواد راهنمایی کنه اما راهنمایی خاصی نکردن و اصرار به ورود به پنل بنده و کانفیگ رو داشتن
از دوستان دیگه می تونن در این مورد بنده رو راهنمایی کنن ؟
ممنون

farhadhelix
February 27th, 2018, 16:01
به دلیل عدم شفاف سازی مشکل نیاز به بع دسترسی جهت بررسی بود که ایشون علاوه بر بی ادبی و توهین از اون سر باز زدن

انگار که ما اینجاا وجود داشتن 3 سروز اختصاصی و انواع کریو و میکروتیک و... درمونده ورود به پنل ایشون هستیم

unix_magnet
February 27th, 2018, 16:36
به دلیل عدم شفاف سازی مشکل نیاز به بع دسترسی جهت بررسی بود که ایشون علاوه بر بی ادبی و توهین از اون سر باز زدن

انگار که ما اینجاا وجود داشتن 3 سروز اختصاصی و انواع کریو و میکروتیک و... درمونده ورود به پنل ایشون هستیم
شما عکس از هر بخشی که می خواستید رو بنده براتون ارسال کردم . و به دفعات از شما راهنمایی خواستم که به صورت مکرر می گفتید باید بیاید و دسترسی داشته باشید

در حالی که گفتن راهنمایی ساده نیازی به دسترسی نداره . اگر بنده نتونستم اون موقع در صورتی که خودم رضایت داشتم می گفتم بیاید به سرور دستسی داشته باشید

حالا از اینها گذشته چرا توی جمع از الفاظ اهانت آمیز استفاده می کنید ؟

از مدیر انجمن خواهشمندم ایشون رو به دلیل به حاشیه کشوندن متن اونم بی دلیل از دسترسی به این تاپیک محروم کنند .

farhadhelix
February 27th, 2018, 16:59
اهانت رو شما کردید و بنده رو کم شعور خطاب کردید

در ضمن بنده امضا نکردم که باید به شما کمک کنم که انقدر طلب کارانه صحبت میکنید

مشکلتون باید برسسی میشد که نیاز به دسترسی داشت و اینکه به هر دلیلی دسترسی مایل نیستید بدید پس کاری از من بر نمیاد

نمیدونم چرا انقدر اصرار دارید که ینده نیاز به ورود به پنل شمارو دارم

چه نیازی واقعا دارم وقتی 7 کریو زیر دست بنده داره کار میکنه برای اشخاص مختلف

البته از شخصی با خصوصیات شما بیشتر از این هم انتطار نمیره

متاسفانه تو جامعه ما افرادی مثل شما کم نیستند

بیشتر از این هم حاشیه درست نکنید چون چیزی عایدتون نمیشه و بهتره جای سفسته بازی با تحقیق تو سطح نت مشکلتون رو حل کنید و از کسی طلب کارانه درخواست کمک نکنید

البته باز هم شخصی مثل شما بعید به نطر میرسه بتونه همچین کاری هم انجام بده

موفق باشید

unix_magnet
February 27th, 2018, 17:09
اهانت رو شما کردید و بنده رو کم شعور خطاب کردید

...

به نظر می رسه کل کل کردن تو ذات شما هست و از این کار لذت می برید .
لطفا دیگه اصلا به این تاپیک پاسخی ارسال نکنید .
ممنون از شما

farhadhelix
February 27th, 2018, 17:20
کل کل نیست اما اهانت رو هم بی پاسخ نمیزاریم

موفق باشید

بدرود

unix_magnet
March 2nd, 2018, 11:21
کل کل نیست اما اهانت رو هم بی پاسخ نمیزاریم

موفق باشید

بدرود
کسی به شما اهانت نکرده
شما خودت داری این طرز فکر اشتباه رو داری
اگر پیغام های قبلی منو در همین لینک خونده باشی میبینی که اهانتی در کار نیست . الکی با این حرفها مظلوم نمایی نکن
هیچ نیازی به اهانت نیست

farhadhelix
March 4th, 2018, 14:20
کسی به شما اهانت نکرده
شما خودت داری این طرز فکر اشتباه رو داری
اگر پیغام های قبلی منو در همین لینک خونده باشی میبینی که اهانتی در کار نیست . الکی با این حرفها مظلوم نمایی نکن
هیچ نیازی به اهانت نیست

همانطور که بنده هم عرض کردم ایشون کلا کارش سفسته بازی هست

کدوم مظلوم نمایی؟

برای شما مظلوم نمایی کنم؟ برام بستنی بخری؟

جمع کن عزیز من داستان بازیهاتو بیشتر از این نخندون سایرینی که دارن این تاپیک رو میخونن