PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vps ایرانی ارزون؟

mortal
June 27th, 2009, 14:26
سلام.
1 وی پی اس میخوام با این سیستم
128 ram
2-5 gig hard
bw 100 gig
راستی دیتا سنترش باید توی ایران و یا اطراف ایران باشه (امریکایی و انگلیسی و اینجور چیز ها به درد من نمیخوره) چون باید لاتنسی پایین باشه (زیر 150)(:|
قیمیتش زیر 20 تومن باشه:109:
برای سرور کانتر استریک 1.6 هم میخوام.
با تشکر!o:-)

Nikihost
June 27th, 2009, 15:38
سلام.
1 وی پی اس میخوام با این سیستم
128 ram
2-5 gig hard
bw 100 gig
راستی دیتا سنترش باید توی ایران و یا اطراف ایران باشه (امریکایی و انگلیسی و اینجور چیز ها به درد من نمیخوره) چون باید لاتنسی پایین باشه (زیر 150)(:|
قیمیتش زیر 20 تومن باشه:109:
برای سرور کانتر استریک 1.6 هم میخوام.
با تشکر!o:-)
برای سرور مجازی ایران فکر کنم لحظه انتخابی خوبه باشه.

http://www.lahzeh.com/
http://www.lahzeh.info/

mortal
June 27th, 2009, 16:08
اونی که من میخوام هم 50 گیگ پهنای باند کم داره هم ویندوز نیست .
اون یکی هم که ویندوزه فقط بابت ویندوزش 8 تومن بیشتر میگیرن :-|

Roka
June 27th, 2009, 16:11
میشه بدونم حدوداً چند نفر قراره توی این سرور بازی کنند ؟

ببین چیزی که شما میخوای حتی برای 10 تا کاربر همزمان هم مناسب نیست !

mortal
June 27th, 2009, 16:59
رمش پایینه؟:58:
خوب چکار کنم ایران همه چیش گرونه.کاش از کویت یا ترکیه گیرم میومد(:|

Roka
June 27th, 2009, 19:38
رمش پایینه؟:58:
خوب چکار کنم ایران همه چیش گرونه.کاش از کویت یا ترکیه گیرم میومد(:|
ببین اینجوری فایده نداره برات !
شما مهمتر از رم به سرعت بالا نیاز دارید !!! که توی ایران این مشکل خیلی بزرگی هست
هر isp هر 1 مگابیت رو بالای یک میلیون ماهیانه بایت بابتش پول بده ( تا جائی که من خبر دارم )
و شما برای راه اندازی سرور بازی حداقل به 1 مگابیت پهنای باند ( سرعت ) نیاز دارید .
حالا رم و سی پی یو بماند ...

اگر توی خود ایران بخواید راه بندازید تنها راهش اینه که یه isp اسپانسرتون بشه ( البته همه شرکت هم نمیتونه زیر بار بره )
همه گیم سرور هائی که توی ایران راه اندازی شدند یک شرکت ارائه خدمات اینترنتی اسپانسرشون هست .
توی ترکیه هم فکر کنم سرور گیرتون بیاد . دوستان شاید بتونند بهتون کمک کنند. ولی کویت رو تا حالا نشنیدم که دیتاسنتر داشته باشه.

mehdi20
June 27th, 2009, 19:49
اگر بازی با پردازش بالا باشه میتونی با یه سرور مناسب شروع کنی منظورم dedicated هست نه vps چون بازی آنلاین همیشه یه میزان پردازش ثابت بالایی رو داره حالا 10 کاربر آنلاین باشه یا 100 نفر . ولی بعد از اینکه کاربرا زیاد بشن فکر میکنم احتیاج به سوپر کامپیوتر پیدا کنی . البته بستگی به نوع بازی هم داره مثلا من خودم تراوین رو تست کردم از اونی که فکر می کردم سیستم کمتری احتیاج داره .

mortal
June 27th, 2009, 23:30
ببین اینجوری فایده نداره برات !
شما مهمتر از رم به سرعت بالا نیاز دارید !!! که توی ایران این مشکل خیلی بزرگی هست
هر isp هر 1 مگابیت رو بالای یک میلیون ماهیانه بایت بابتش پول بده ( تا جائی که من خبر دارم )
و شما برای راه اندازی سرور بازی حداقل به 1 مگابیت پهنای باند ( سرعت ) نیاز دارید .
حالا رم و سی پی یو بماند ...

اگر توی خود ایران بخواید راه بندازید تنها راهش اینه که یه isp اسپانسرتون بشه ( البته همه شرکت هم نمیتونه زیر بار بره )
همه گیم سرور هائی که توی ایران راه اندازی شدند یک شرکت ارائه خدمات اینترنتی اسپانسرشون هست .
توی ترکیه هم فکر کنم سرور گیرتون بیاد . دوستان شاید بتونند بهتون کمک کنند. ولی کویت رو تا حالا نشنیدم که دیتاسنتر داشته باشه.

والا من در چند زمینه محدود تخصص دارم مخم برای چیزای دیگه نمی کشه#-o البته اینی که شما گفتی کاملا درسته با اون چیزی که من دیدم چیز داره(تطابق)(هر سروری اسپانسر داره):60:راستی اگه بخوام از یک شرکت اینترنت اسپانسری بگیرم دیگه چرا روی وی پی اس سرور بسازم (روی کامپیوتر خودم سرور میسازم)
البته به صبانت گفتم ولی مثل اینکه قصد چنین کاری ندارن (براشون سود نداره :71:)البته واسه منم سودی نداره فقط واسه خدمت به دیگران این کار رو انجام میدم:d
حقیقتش اینه که میخوام اون نسخه ای از کانتر رو که تغییرات روش انجام دادم رو بذارم(بی هدف دنبال این کار نیستم)

mortal
June 27th, 2009, 23:51
اگر بازی با پردازش بالا باشه میتونی با یه سرور مناسب شروع کنی منظورم dedicated هست نه vps چون بازی آنلاین همیشه یه میزان پردازش ثابت بالایی رو داره حالا 10 کاربر آنلاین باشه یا 100 نفر . ولی بعد از اینکه کاربرا زیاد بشن فکر میکنم احتیاج به سوپر کامپیوتر پیدا کنی . البته بستگی به نوع بازی هم داره مثلا من خودم تراوین رو تست کردم از اونی که فکر می کردم سیستم کمتری احتیاج داره .

عزیز من بازی کانتر استریک آنلاین مقدار بسیار کمی از پهنای باند میگیره
برای هر پلیر 2.5 کیلوبایت در ثانیه.
من در خونه با اینترنت 128 (محدود) یک سرور استارت کردم که توش 10 نفر بدون لگ بازی میکردن.
پس 256 یا 512 سرعت برای من زیاد هم هست.
رم من الان 256 توی این کامپیوتر و سرور استارت کردم با 10 پلیر و حجم بسیار کمی از رم رو گرفت.
اگر می خواید به من کمک کنید حد اقل باعث گیج شدن یا گمراهی من نشید!خیلی ممنون>:d<

Roka
June 28th, 2009, 06:04
اینکه گفتم هر سروری اسپانسر داره منظورم سرور های کوچیکی مثل اینی که شما تو خونه راه انداختی که نیست:d
منظورم سرور های بزرگ هست که تعداد بازی کن هاشون خیلی زیاد هست . من حتی شرکت هائی که اسپانسرشون شدن رو هم میشناسم و تقریباً باهاشون رابطه دارم.

-------------

خب دیگه هر شرکتی که اسپانسر میشه باید رو کاری که سرمایه گذاری میکنه سود توش باشه !!!!

--------------

شما توی ایران تنها راهی که داری گرفتن ADSL با پهنای باند بالا هست . که هزینه بالائی داره
ولی اگر توی هلند پینگش مناسب باشه . از leaseweb میتونی سرور بگیری با قطعات بالا و سرعت اینترنتی در حد 100 مگ ( پهنای باند ) خیلی راحت گیرت میاد ( با یه هزینه مناسب )

mortal
June 28th, 2009, 13:30
نه مثل اینکه توی ایران نمیشه به هیچ نتیجه ای رسید(:|:-b

Vahid
June 28th, 2009, 16:59
قطعا نمیشه تو ایران از این کارا کرد

mortal
June 28th, 2009, 21:42
کسی vps انگلیس نداره؟ در صورتی که قیمت و پینگش مناسب باشه میخوام

Sajad
June 30th, 2009, 04:06
تو ایران پورت 1 مگ رو فقط برای بازی (اینترنت نداره) میدن ماهی 20 تومن ;)
سروری هم که درخواست دادی میتونی یه پی سی بخری بذاری کنار دستت و کاری که میخوای بکنی. (اینی که شما گفتی 100 تومن میشه خرید)

mortal
July 3rd, 2009, 12:22
تو ایران پورت 1 مگ رو فقط برای بازی (اینترنت نداره) میدن ماهی 20 تومن ;)
سروری هم که درخواست دادی میتونی یه پی سی بخری بذاری کنار دستت و کاری که میخوای بکنی. (اینی که شما گفتی 100 تومن میشه خرید)

کجا چنین چیزی رو میدن؟
کجا باید مراجعه کنم و چی بگم؟

Sajad
July 3rd, 2009, 13:14
کدوم استان هستید؟

mortal
July 3rd, 2009, 14:22
قم

Sajad
July 3rd, 2009, 15:13
این سرویس رو تو یزد دیدم من
جاهای دیگه رو باید بپرسید. من در حدی که گفته باشم همچین چیزی هست اطلاع رسانی کردم.

mortal
July 3rd, 2009, 15:22
این سرویس رو تو یزد دیدم من
جاهای دیگه رو باید بپرسید. من در حدی که گفته باشم همچین چیزی هست اطلاع رسانی کردم.

اسمش سرویس پهنای باند نیست؟

Sajad
July 3rd, 2009, 15:32
اسمش سرویس پهنای باند نیست؟

نمیدونم اسمش چیه.
من لیست تعرفه های ispمو دیدم. دیدم 768 رو داره ارزون میده. گفتم قضیه این 768 چیه گفت فقط برای game میتونی استفاده کنی نت نداره....

mortal
July 3rd, 2009, 16:00
میشه آدرس سایتشون رو بدید؟میخوام بدونم این موضوعش چیه ازشون راهنمایی بگیرم.

Sajad
July 3rd, 2009, 21:22
میشه آدرس سایتشون رو بدید؟میخوام بدونم این موضوعش چیه ازشون راهنمایی بگیرم.

پ خ میزنم...