PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در مورد برنامه نویسی تلگرام

DEFALT
February 5th, 2018, 20:56
سلام ،

دوستان عزیز واقعیتش یک سوال دارم ،

این عزیزان که تلگرام دسکتاب رو طراحی کردند ، که همون کپی سورس هست فقط چند تا امکانات اضافه کردند ! ( مثل iGram و Irangram و .. )

میخوام بدونم با چه نرم افزاری همچین نرم افزارهایی مینویسن فقط یکم توسعش میدن ، ممنون میشم یکم توضیح ارائه بدید ♥

با تشکر و سپاس

:Hamed:
February 5th, 2018, 21:25
در حال تکمیل

ShirazSoft.com
February 13th, 2018, 18:43
سلام
میشه بیشتر توضیح بدهید من اصلا متوجه نشدم منظورتون چی هست.

سلام ،

دوستان عزیز واقعیتش یک سوال دارم ،

این عزیزان که تلگرام دسکتاب رو طراحی کردند ، که همون کپی سورس هست فقط چند تا امکانات اضافه کردند ! ( مثل iGram و Irangram و .. )

میخوام بدونم با چه نرم افزاری همچین نرم افزارهایی مینویسن فقط یکم توسعش میدن ، ممنون میشم یکم توضیح ارائه بدید ♥

با تشکر و سپاس

live
February 13th, 2018, 19:26
سلام
میشه بیشتر توضیح بدهید من اصلا متوجه نشدم منظورتون چی هست.
سلام
فکر میکنم منظورشون تلگرام خام هست که igram و امثالش برمیدارن دستکاریش میکنن و از کلاینت دسترسی میگیرن برای کارهای تبلیغاتی

almandata
February 13th, 2018, 20:41
سلام

معمولا با نرم افزار اینکارو نمیکنن ، دید ما از برنامه نویسی این هستش که روی یک دکمه زده میشه و برنامه ایجاد میشه

سورس برنامه تلگرام منتشر شده ، با توجه به نوع برنامه ، زبان برنامه نویسی استفاده شده ،برای توسعه کدهای جدید مینویسن سپس کامپایل میکنن