PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ناشی از نصب کنترل پنل centos روی دایرکت ادمین

sinahemmati
February 4th, 2018, 17:34
سلام دوستان ؛
بنده به خاطر لایسنس دایرکت ادمین خواستم یه کنترل پنل خوب و رایگان نصب کنم و کنترل پنل centos را انتخاب کردم یعنی cwp ولی بنده قبل از پاک کردن دایرکت ادمین آن را نصب کردم و از قضا سرویس دهنده سرور به من لایسنس دایرکت ادمین داد و پشیمون شدم و فایل های دارای cwp را از ظریق اس اس اچ و زیلا شروع به حذف کردم ولی الان دایرکت ادمین بالا میاد ولی سایت نه ؛ البته قبل از پاک کردن cwp متوجه شدم که سایت رفته روی cwp و صفحه آبی مربوط به اون اومده بود و سایت هم با پورت دایرکت ادمین کار می کرد و هم با cwp ولی سایت روی cwp با می شد . لطفا راهنمایی فرمایید ؛ الان سایتم چند روزه تعطیل شده است .
متشکر

webnevisan
February 4th, 2018, 17:44
با سلام به نظر من سیتستم عامل را دوباره نصب کنید بهتر خواهد بود.چون پنل ها موقع نصب معمولا پکیج های اختصاصی خود را نصب میکنند و این باعث اختلال خواهد شد.
و یا اگر این امکان مقدور نیست می توانید مجدد سرویسهای دایرکت ادمین را build کنید.

شرکت وب نویسان مشرق زمین

blueserver
February 4th, 2018, 17:46
سلام دوستان ؛
بنده به خاطر لایسنس دایرکت ادمین خواستم یه کنترل پنل خوب و رایگان نصب کنم و کنترل پنل centos را انتخاب کردم یعنی cwp ولی بنده قبل از پاک کردن دایرکت ادمین آن را نصب کردم و از قضا سرویس دهنده سرور به من لایسنس دایرکت ادمین داد و پشیمون شدم و فایل های دارای cwp را از ظریق اس اس اچ و زیلا شروع به حذف کردم ولی الان دایرکت ادمین بالا میاد ولی سایت نه ؛ البته قبل از پاک کردن cwp متوجه شدم که سایت رفته روی cwp و صفحه آبی مربوط به اون اومده بود و سایت هم با پورت دایرکت ادمین کار می کرد و هم با cwp ولی سایت روی cwp با می شد . لطفا راهنمایی فرمایید ؛ الان سایتم چند روزه تعطیل شده است .
متشکر

سلام بر شما عزیز
پیشنهاد نمیشه پنل ها روی هم نصب بشن چون باعث تداخل میشه ، شما یکبار دیگه مجدد سیستم عامل رو نصب کنین بعد دایرکت ادمین رو نصب کنین.

sinahemmati
February 4th, 2018, 18:39
متشکرم ؛ الان در حال rebuild هستم .

m.hack3r
February 5th, 2018, 09:39
بهترین راه نصب مجدد سیستم عامل هست چون به گفته همکاران هم هر پنل پکیج های خودشو نصب میکنه و تفاوت دارند .

kool
February 5th, 2018, 20:49
بهترین کار اینه که هارد رو فرمت کرده و سپس سیستم عامل و کنترل پنل نصب کنید. (در صورت نیاز قبل از فرمت کردن از دیتابیس و فایل های سایت روی فضای مجزا بکاپ تهیه کنید)