PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در مورد php

DEFALT
February 4th, 2018, 11:55
سلام ،
دوستان عزیز واقعیت این اسکریپت واترمارک گذاشتن روی عکس هستش ولی متاسفانه فقط من میتونم یک مکان رو با این کد پایین انتخاب کنم مثلاً راست بالا ، چپ پایین یا ..
من میخوام طوری بشه که خودش خودکار توی همه مناطق (راست بالا ، چپ بالا ، راست وسط ، چپ وسط ، راست پایین ، چپ پایین ، وسط بالا ، وسط وسط ، وسط پایین ) به صورت خودکار و متغیر هر بار بر روی یه جا قرار بگیره واترمارک ممنون میشم کمک کنید اینم کد این مورد که میگم هستش. .

$img->pos_x = "CENTER"; // posizione logo -> RIGHT, LEFT, CENTER
$img->pos_y = "MIDDLE"; // posizione logo -> BOTTOM, TOP, MIDDLE

AtrafNet
February 4th, 2018, 13:03
سلام

اگر میخواین هر بار یه جای تصادفی واترمارک بشه می تونید به صورت رندوم با این کد تعیینش کنید:

$positions_x = array('RIGHT', 'LEFT', 'CENTER');
$positions_y = array('BOTTOM', 'TOP', 'MIDDLE');
$img->pos_x = $positions_x[mt_rand(0, 2)]; // posizione logo -> RIGHT, LEFT, CENTER
$img->pos_y = $positions_y[mt_rand(0, 2)]; // posizione logo -> BOTTOM, TOP, MIDDLE

تو این کد دو تا آرایه به نام های positions_x و positions_y تعیین شده که همون مقادیری که به صورت کامنت شده در کد شما وجود داشت رو توش گذاشتم.
بعدش به جای اینکه در دو خط بعدی دستی بگم واترمارک کجا قرار بگیره با کمک تابع mt_rand یکی از آیتم های این دو آرایه رو شانسی انتخاب کردم.
اینجا منظور از 0 تا 2 در این تابع mt_rand اینه که یه عدد بین 0 تا 2 به صورت تصادفی برام بسازه.
برای اینم 0 تا 2 چون شمارش آیتم های داخل آرایه ها در php از 0 شروع میشه نه 1 برای همین برای انتخاب بین 3 آیتم باید عدد تصادفی از 0 تا 2 داشته باشیم

DEFALT
February 4th, 2018, 13:11
سلام

اگر میخواین هر بار یه جای تصادفی واترمارک بشه می تونید به صورت رندوم با این کد تعیینش کنید:

$positions_x = array('RIGHT', 'LEFT', 'CENTER');
$positions_y = array('BOTTOM', 'TOP', 'MIDDLE');
$img->pos_x = $positions_x[mt_rand(0, 2)]; // posizione logo -> RIGHT, LEFT, CENTER
$img->pos_y = $positions_y[mt_rand(0, 2)]; // posizione logo -> BOTTOM, TOP, MIDDLE

تو این کد دو تا آرایه به نام های positions_x و positions_y تعیین شده که همون مقادیری که به صورت کامنت شده در کد شما وجود داشت رو توش گذاشتم.
بعدش به جای اینکه در دو خط بعدی دستی بگم واترمارک کجا قرار بگیره با کمک تابع mt_rand یکی از آیتم های این دو آرایه رو شانسی انتخاب کردم.
اینجا منظور از 0 تا 2 در این تابع mt_rand اینه که یه عدد بین 0 تا 2 به صورت تصادفی برام بسازه.
برای اینم 0 تا 2 چون شمارش آیتم های داخل آرایه ها در php از 0 شروع میشه نه 1 برای همین برای انتخاب بین 3 آیتم باید عدد تصادفی از 0 تا 2 داشته باشیم
سلام ، برادر واقعاً دستت درنکنه امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید بابت توضیحات تشکر تشکر تشکر ♥