PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از هاست یا فردی که خدماتش مزخرفه و کلا مشورت بابت هاستینگ های در پیت

myyor
February 3rd, 2018, 20:52
با سلام دوسستان هاستینگیبی که مکرر دان هست و سرورهامونو عوض میکنه و پشتیبانی دلبخواهی هست میشه ازش شکایت کرد بخاطر کوتاهی در خدماتی که وظیفه داره؟ چه طور میشه و چه مدارک و مواردی لازمه نهایت جریمه برای ایشون چی هست و ...

gdfire
February 3rd, 2018, 21:03
اگه سایتت همین فیلمس بهتره شکایت نکنی پا خودتم گیره :دی
بهترین کار بک بگیری انتقال بدی جا دیگه!
بعدشم بری دادگاه این مملکت قانون نداره چند ماه دوندگی داره اخر سر خودت خسته میشی!

OMIDTU5
February 3rd, 2018, 21:16
دوست عزیز متاسفم که اینو میگم ولی از سال 2009 که من با انواع شرکت های داخلی کار کردم به این نتیجه رسیدم که برای کسب و کارهای بزرگ از خدمات هیچ هاستینگ ایرانی استفاده نکنم

به شما هم پیشنهاد میکنم از یک هاستینگ خارجی که در مورد کپی رایت سختگیر نباشه استفاده کنید

دلیل اصلی اکثر مشکلات هاستینگ های ایرانی مالی هست و بی ارزش شدن ریال در برابر دلار

pardishosting
February 3rd, 2018, 21:35
با سلام دوسستان هاستینگیبی که مکرر دان هست و سرورهامونو عوض میکنه و پشتیبانی دلبخواهی هست میشه ازش شکایت کرد بخاطر کوتاهی در خدماتی که وظیفه داره؟ چه طور میشه و چه مدارک و مواردی لازمه نهایت جریمه برای ایشون چی هست و ...

شما سایتتون سنگین است ، cpu زیادی مصرف می کنه

spark3r
February 3rd, 2018, 22:42
سلام
بهتون پیشنهاد می کنم خودتون یه سرور اختصاصی تهیه کنید و سایتتون رو روش بیارید بالا.
از دست هر چی سرور ادمین هم هست راحت بشید.
والا ما خیری از کار کردن با هیچ شرکت هاستینگ عاید ما نشد.

delta
February 3rd, 2018, 23:16
سلام
بهتون پیشنهاد می کنم خودتون یه سرور اختصاصی تهیه کنید و سایتتون رو روش بیارید بالا.
از دست هر چی سرور ادمین هم هست راحت بشید.
والا ما خیری از کار کردن با هیچ شرکت هاستینگ عاید ما نشد.

خدایی نظرات شما رو میشنوم لذت میبرم!! طرف رو دارید از چاله میندازید توچاه!! قربون شکلت سرور اختصاصی بخره که بدبختیش تازه شروع میشه؟ یکی رو هم باید استخدام کنه سرور رو مدیریت و نگهداری کنه!! کجا از دست ادمین سرور راحت میشه؟( ایشون وبمسترن نه همکار هاستینگ)

دوست گرامی سایتت اگر فیلم هست حتی رو هاستهای خارجی هم بری میندازنت بیرون..کپی رایت انور بیشتر گیر میدند...شما هاست خوب میخوای باید کیسه رو شل کنی.. هر هفته هم از سایتت دستی بک اپ بگیر..

Web-Hosting
February 3rd, 2018, 23:20
همین هارو به خودش بگو
بهش بگو مضخرفی

myyor
February 4th, 2018, 09:35
امضام قدیمیه
کلا سوال من اینه اگر هاستی مطابق شرایط مثل 99 درصد اپتایم و بسیاری موارد کمتر باشه ایا باید خسارت بده یا خیر؟
در مورد پشتیبانی چی؟ اصلا قوانین در مورد پشتیبانی فنی سایت چطوره؟ یعنی خدمات پس ز فرش هاست مانند بررسی مشکل و... وظایف در پشتیبانی تعریف شده هست یا خیر؟
.............
تصور کنین از دیتاسنتر ایرانی یک سرور میگیرین و ون نمیتونه اپتایم رو اونقدر که تضمین کرده بده تکلیف چیه؟

pardishosting
February 4th, 2018, 10:17
باید ببینید در قراردادتون (قوانین و مقررات هاست و شرایط سرویس دهی) چیزی در این مورد ذکر شده
کلا در جایی تضمین دادند ؟