PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال فنی در مورد استخراج بیت کوین

Amy
February 3rd, 2018, 18:15
با سلام ، دوستان عزیزی که اطلاعات فنی صحیح در این مورد دارن
لطف کنند پاسخ بدن خیلی ممنون میشم :53:

برای استخراج بیت کوین از طریق ( کارت گرافیک )

1- چه مدلی از کارت گرافیک احتیاج هست؟!
2- چگونه میتوان تعدادی کارت گرافیک را به یک کامیپوتر و یا مادربرد اتصال داد برای پردازش و استخراج ؟!
3- از چه طریقی یا از چه نرم افزاری برای استخراج باید استفاده کرد؟!

با تشکر

ashadata
February 3rd, 2018, 18:18
1 - سری های rx بیشتر طرفدار داره چون amd هست و روی اتریوم میشه کار گذاشت
2 - باید مادربورد ساپورت کنه ( مادربورد های مخصوص ماینینگ تا 18 تارو ساپورت میکنن )
3 - نرم افزار های متفاوتی هست و استخر های متفاوت که مربوط به مرحله بعد از خرید سخت افزار میشه

Amy
February 3rd, 2018, 18:23
1 - سری های rx بیشتر طرفدار داره چون amd هست و روی اتریوم میشه کار گذاشت
2 - باید مادربورد ساپورت کنه ( مادربورد های مخصوص ماینینگ تا 18 تارو ساپورت میکنن )
3 - نرم افزار های متفاوتی هست و استخر های متفاوت که مربوط به مرحله بعد از خرید سخت افزار میشه

با تشکر از شما
یعنی الان با کارت گرافیک بیتکوین ماینینگ نمیشه اصلا؟!

ashadata
February 3rd, 2018, 18:25
با تشکر از شما
یعنی الان با کارت گرافیک بیتکوین ماینینگ نمیشه اصلا؟!

برای بیت کوین دستگاه مخصوص به نام antminer وجود داره

Raymvnd
February 3rd, 2018, 18:36
درود...برای استخراج بیت کوین نیاز به دستگاه antmine دارد و البته می تونید با سرور اختصاصی کارت گرافیک استخراج کنید...
برای استخراج اتریوم از کارت گرافیک های نسخه RX گیمینگ استفاده کرد...

نرم افزار ماین گت یه نرم افزار رایگان با پشتیبانی چند ارز برای استخراج است

Amy
February 3rd, 2018, 18:40
درود...برای استخراج بیت کوین نیاز به دستگاه antmine دارد و البته می تونید با سرور اختصاصی کارت گرافیک استخراج کنید...
برای استخراج اتریوم از کارت گرافیک های نسخه RX گیمینگ استفاده کرد...

نرم افزار ماین گت یه نرم افزار رایگان با پشتیبانی چند ارز برای استخراج است

با تشکر از شما
آیا از دیگر مدل های معمولی کارت گرافیک asus هم میشه استفاده کرد یا حتما باید سری rx گیمینگ باشه؟

Raymvnd
February 3rd, 2018, 18:44
با تشکر از شما
آیا از دیگر مدل های معمولی کارت گرافیک asus هم میشه استفاده کرد یا حتما باید سری rx گیمینگ باشه؟

برای مدل های معمولی به سختی میشه ارز استخراج کرد و اصلا نمی صرفه...حتما باید مدل rx باشه...

ashadata
February 3rd, 2018, 19:05
با تشکر از شما

نه فرقی ندارن البته هر نوع کارت به درد یک نوع ارز میخوره

برای مثال من یک ریگ با gtx 1060 دارم گذاشتم روی زیکش

- - - Updated - - -

برای مدل های معمولی به سختی میشه ارز استخراج کرد و اصلا نمی صرفه...حتما باید مدل rx باشه...

ممنون میشم اگر اطلاعاتتون ناکافی هست نظر ندید

بر چه مبنایی کاربر رو گمراه میکنید و میگید برای مدل های معمولی به سخصی میشه ارز استخراج کرد ؟

- - - Updated - - -

برای نرم افزار هم کسانی که حرفه ای کار میکنن همه از Claymore استفاده میکنن و به استخر های مختلف وصل میشن ...

Raymvnd
February 3rd, 2018, 19:36

- - - Updated - - -

ممنون میشم اگر اطلاعاتتون ناکافی هست نظر ندید

بر چه مبنایی کاربر رو گمراه میکنید و میگید برای مدل های معمولی به سخصی میشه ارز استخراج کرد ؟

- - - Updated - - -

برای نرم افزار هم کسانی که حرفه ای کار میکنن همه از Claymore استفاده میکنن و به استخر های مختلف وصل میشن ...

دوست عزیز..خودم امتحان کردم با گرافیک های معمولی اصلا نمیشه استخراج کرد...درصد سختی اتریوم بالا رفته...
اگه قرار بود با مدل های معمولی بشه هفته ای 0.1 اتریوم در بیاد همه می رفتن سمت مدل های معمولی گرافیک...نمیشه عزیز نمیشه...
خودم با سرور با سی پی یو یک هسته ای به زور مونرو استخراج می کنم..

ali-rezam
February 4th, 2018, 01:33

سلام وقت بخیر
در حال حاضر مشغول استخراج هستید یا مربوط به گذشته هست ؟ اگر ممکنه لطف کنید یک راه ارتباطی معرفی کنید چند سوال از خدمتتون بپرسم
ممنون از توجهتون