PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه فعال شدن پنل هتزنر

blueserver
February 1st, 2018, 21:05
با سلام خدمت دوستان گرامی
در هتزنر یک پنل با مشخصات واقعی خودم ایجاد کردم. در واقع بعد از اینکه سرور رو میخواستم سفارش بدم بعد از checkout ، وارد صفحه login به پنل میخواست میشه که رجیستر رو انجام دادم و پاسپورت رو هم در ایمیلی که دادن براشون ارسال کردم حدود 24 ساعت پیش ، به پنل های robot.your-server.de و accounts.hetzner.com هم دسترسی دارم ، البته بدون سفارش سرور.
الان پنل تایید شده و میتونم سرور تهیه کنم ؟ یا بعد از فعالسازی ایمیل تایید ارسال میشه ؟

ممنون از لطفتون

NicCloud
February 1st, 2018, 21:10
در هتزنر یک پنل با مشخصات واقعی خودم ایجاد کردم. در واقع بعد از اینکه سرور رو میخواستم سفارش بدم بعد از checkout ، وارد صفحه login به پنل میخواست میشه که رجیستر رو انجام دادم و پاسپورت رو هم در ایمیلی که دادن براشون ارسال کردم حدود 24 ساعت پیش ، به پنل های robot.your-server.de و accounts.hetzner.com هم دسترسی دارم ، البته بدون سفارش سرور.
الان پنل تایید شده و میتونم سرور تهیه کنم ؟ یا بعد از فعالسازی ایمیل تایید ارسال میشه ؟

ممنون از لطفتون
سلام یه ایمیل برای تایید پاسپورت میفرستن ، اگر پاسپورتتون و مدارک تایید بشه ، میتونید سفارش بدید
یه ایمیل بزنید بهشون ببینیم در چه وضعیتی هست ، مدارک تایید شده میتونید خرید کنید یا خیر

a1994n1373
February 1st, 2018, 21:45
سلام . بعد تایید و فعال شدن ایمیل اطلاع رسانی ارسال میشه براتون .

kiavaco
February 2nd, 2018, 00:53
فولدر اسپم چک کنید احتمالا ایمیل دریافت کردید اگر نیومد براشون ایمیل ارسال کنید که برسی کنند تایید بشه میتونید سفارش بدید

bakuryu
February 2nd, 2018, 10:41
هتزنر پشتبانی خوبی داره ، هر جا مشکل خوردید ازشون سوال بپرسید بهتون سریع پاسخ میدهند
همین موضوع را ازشون بپرسید

blueserver
February 2nd, 2018, 10:56
ممنون ، فعال کردن.
فقط در مورد نصب vmware توی ویکی خودش نوشته شده که برای مثلا مدلهای (EX41/EX41S/EX51) باید vmware 5.5 به بالا و nic تهیه بشه ، امکان نصب نسخه 5 -5.1 بدون تهیه nic نیست ؟

sadecohost
February 2nd, 2018, 11:22
ممنون ، فعال کردن.
فقط در مورد نصب vmware توی ویکی خودش نوشته شده که برای مثلا مدلهای (EX41/EX41S/EX51) باید vmware 5.5 به بالا و nic تهیه بشه ، امکان نصب نسخه 5 -5.1 بدون تهیه nic نیست ؟
باید ایزو کاستوم تهیه کنید

mizban97
February 2nd, 2018, 12:22

ممنون از لطفتون

سلام
چه مدارکی ازتون خواستن؟

speednet
February 2nd, 2018, 12:24
ممنون ، فعال کردن.

نیازی به تهیه نایک نیست روتر میکروتیک بزنید کافی هست

blueserver
February 2nd, 2018, 12:40
سلام
چه مدارکی ازتون خواستن؟

پاسپورت

bakuryu
February 3rd, 2018, 09:26
ممنون ، فعال کردن.

دلیل اینکه میخواهید ۵.۵ نباشه و ۵ باشه چی هست ؟

blueserver
February 3rd, 2018, 10:30
دلیل اینکه میخواهید ۵.۵ نباشه و ۵ باشه چی هست ؟

برای سری های EX41/EX41S/EX51 نوشته شده که در نسخه های 5.5 به بعد from 5.5 Update 3 / 6.0 Update 2(potentially an additional NIC required) بخاطر تهیه additional NIC عرض کردم ، در واقع بدون تهیه nic اضافه قصد نصب vmware دارم .
البته تو توضیحات هتزنر هم نوشته شده که
some EX41/EX51 models requires a custom installation ISO ، مثلا ممکن هست که با iso کاستوم باز هم امکان نصب 5.5 نباشه ؟

bakuryu
February 3rd, 2018, 19:35
مشکلی نیست ، درخواست کی وی ام کنید و ۵.۵ نصب کنید و آپدیت ۳ هم میتونید دستی انجام بدید