PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شناسایی یک فرد برنامه نویس

iarmanmanager
January 30th, 2018, 20:44
دوستان کسی در اینجا به اسم سامان میشناسه با آیدی تلگرام samanjab
ایشون قرار بود یک پروژه اسکریپت رو برای من بنویسند، من پول پرداخت کردم و الان ایشون اکانتشون رو پاک کردن از تلگرام بعد دو روز
اگر پیام من رو میبنند یک پیام بدند بهم
اگرم کسی میشناسه ایشونو به من یه راه ارتباطی بگه
حالا شاید مشکلی براشون پیش اومده پاک کردن یا چیزی من نگران پروژم شدم که یه خبر بدن چون عضو همین وبهاستینگ تاک هستند

Raymvnd
January 30th, 2018, 20:50
درود...انگار جدیدا کلاهبرداری های برنامه نویسی در فضای مجازی خیلی بیشتر شده...اینجوری پیش بره اعتماد برنامه نویسان نزد کاربران از بین میره...!
به عنوان یه تازه کار بخوام در حوزه کسب و کار برنامه نویسی وارد شم خیلی سخته بشه اعتماد کاربران بدست بیاد انگار باید کناره گیری کنم!

iarmanmanager
January 30th, 2018, 20:55
ایشالا که جواب میدن چون من شماره کارتشون دارم از درگاه بانک| كارسازان فرافن كاسپين شماره کارت 6674......589210 بانک سپه
امیدوارم شرمنده هم نشیم یوقت

iarmanmanager
January 30th, 2018, 22:44
به فتا اطلاعات داده شد برای راهنمایی

yd2018
January 31st, 2018, 04:39
دوستان کسی در اینجا به اسم سامان میشناسه با آیدی تلگرام samanjab
ایشون قرار بود یک پروژه اسکریپت رو برای من بنویسند، من پول پرداخت کردم و الان ایشون اکانتشون رو پاک کردن از تلگرام بعد دو روز
اگر پیام من رو میبنند یک پیام بدند بهم
اگرم کسی میشناسه ایشونو به من یه راه ارتباطی بگه
حالا شاید مشکلی براشون پیش اومده پاک کردن یا چیزی من نگران پروژم شدم که یه خبر بدن چون عضو همین وبهاستینگ تاک هستند

1- صبر
2- شکایت حقوقی (شورای حل اختلاف) از صاحب کارت با ضمیمه کردن اطلاعات تراکنش
3- رای غیابی یا حضوری
4- بازپس گرفتن مبلغ یا گرفتن حکم جلب