PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در آموزشگاه نت کالج برتر کرج ثبت نام نکنید!

afshin98
January 28th, 2018, 23:06
بنده توی دوره ی اندروید و php همزمان ثبت نام کردم . کلا این آموزشگاه از استاد های تازه کار و اصولا نابلدی که توی تدریس سابقه ای ندارن استفاده میکنه و دلیل ارزونی دوره هاش هم توی همینه . و استاد هاش هم بخاطر حقوق پایین اصولا نمیمونن و استاد ثابت به هیچ عنوان نداره و خود استاد ها هم همینو میگن .
حالا خود بنده به با یه استادی داشتم که برای تدریس کل php یک و جلسه و نیم وقت گذاشت و برای sql هم یه جلسه و نیم از کل 18 جلسه 5 ساعتی ! که من قبل اینکه این قضایا پیش بیاد کل جنگ و دعوا داشتم که جابجا کنین کلاسمو یا عودت بدین که قبول نکرد و... هیچ شد و گفتن که شما کاریت نباشه شما آخره دوره یه شما یه سایت میسازین که حتی خود استاد هم نتونست نمونه تحویل بده چه برسه به ما !!!
من همزمان توی دوره اندروید هم ثبت نام کردم که داخل سایتشون زده بودن 120 ساعت اما بعدش فهمیدم که 90 ساعته کلا و استاد کلا برای اینکه وقت کم نیاره (چنتا استاد قبلی وقت کم آورده بودن به گفته خود استادمون ) سریع مباحثو میگفت و اگه یاد میگرفتی یا نمیگرفتی رد میشد و اصلا توی این آموزشگاه مهم نیست که یاد بگیری یا نه که من دیگه کلاسای اندروید رو نرفتم .

خواستم بگم هیچ ارزونی بدون دلیل نیست ، اگه خواستین ثبت نام کنین حواستون باشه نه به حرفاشون نه نوشته هاشون اعتماد نکنین ، از سابقه استاداشون بپرسید با عقل خودتون بسنجین ، استاد پی اچ پی ما اولین سابقه تدریسش بود و استاد اندروید هم به علت نبودن کار مجبور شده بود با چندرقاز حقوق بیاد تدریس بده که اصلا راضی نبود(حرف خود استاد)
خلاصه حواستون جمع باشه

Raymvnd
January 28th, 2018, 23:34
درود اشتباه کردید دیگه...
از سایت های فرانش و لرن فایل و دانشجویار و راکت استفاده کنید...

Geravand79
January 28th, 2018, 23:36
راستی دوستان باتجربه
سایت 7Learn رو تایید میکنین ؟

Raymvnd
January 28th, 2018, 23:39
راستی دوستان باتجربه

آره تایید میشه...آموزش های در سطح پیشرفته هستند

sinbb
January 28th, 2018, 23:50
راستی دوستان باتجربه

به نظر من که بالادست 7لرن توی زمینه وردپرس و اندروید و طراحی وب سایتی وجود نداره
فوق العاده است

majid468
May 29th, 2019, 22:05
این آموزشگاه یک کلاهبردار به تمام معناست. با مدیریت ضعیف و امکانات کم. توی دوره اندروید شرکت کردم حتی یکی از کامپیوترها اندروید استودیو را کامل نصب نداره . در حالی که حداقل ۱۰ ساعت از دوره مانده و با احتساب ساعت های کلاسی که دیر شروع میشد ۲ تا ۳ ساعت بابت تاخیرات هم اضافه میشه و تقریبا ۳۰ درصد از سیلابسی که خودشون دادن مانده و اون هم جزو سرفصل های اصلی هستن دوره رو تمام کردن.از یک دوره ۷ نفره هیچکس راضی نیست. واقعا حیف پول که خرج کردم

سیدرضا بازیار
May 29th, 2019, 23:53
به نظر من که بالادست 7لرن توی زمینه وردپرس و اندروید و طراحی وب سایتی وجود نداره
فوق العاده است

استاد لقمان آوند بسیار خوب هستند

https://www.7learn.com/
به نظرم عباس مقدم هم به خوبی لقمان آوند هستند و حتی در بعضی موارد بهتر هم هستند

https://otedia.com/

delta
May 30th, 2019, 00:40
سون لرن!! یادش بخیر 17 سال پیش وبلاگ میخواستم بزنم انها بودند و قالب های وبلاگ رایگان محشری میزاشتند..همونا هستند دیگه؟ اگر اره که صد در صد الان حرفه ای ترین ها هستند..

nazarkhani
May 30th, 2019, 00:40
بنده توی دوره ی اندروید و php همزمان ثبت نام کردم . کلا این آموزشگاه از استاد های تازه کار و اصولا نابلدی که توی تدریس سابقه ای ندارن استفاده میکنه و دلیل ارزونی دوره هاش هم توی همینه . و استاد هاش هم بخاطر حقوق پایین اصولا نمیمونن و استاد ثابت به هیچ عنوان نداره و خود استاد ها هم همینو میگن .
حالا خود بنده به با یه استادی داشتم که برای تدریس کل php یک و جلسه و نیم وقت گذاشت و برای sql هم یه جلسه و نیم از کل 18 جلسه 5 ساعتی ! که من قبل اینکه این قضایا پیش بیاد کل جنگ و دعوا داشتم که جابجا کنین کلاسمو یا عودت بدین که قبول نکرد و... هیچ شد و گفتن که شما کاریت نباشه شما آخره دوره یه شما یه سایت میسازین که حتی خود استاد هم نتونست نمونه تحویل بده چه برسه به ما !!!
من همزمان توی دوره اندروید هم ثبت نام کردم که داخل سایتشون زده بودن 120 ساعت اما بعدش فهمیدم که 90 ساعته کلا و استاد کلا برای اینکه وقت کم نیاره (چنتا استاد قبلی وقت کم آورده بودن به گفته خود استادمون ) سریع مباحثو میگفت و اگه یاد میگرفتی یا نمیگرفتی رد میشد و اصلا توی این آموزشگاه مهم نیست که یاد بگیری یا نه که من دیگه کلاسای اندروید رو نرفتم .

خواستم بگم هیچ ارزونی بدون دلیل نیست ، اگه خواستین ثبت نام کنین حواستون باشه نه به حرفاشون نه نوشته هاشون اعتماد نکنین ، از سابقه استاداشون بپرسید با عقل خودتون بسنجین ، استاد پی اچ پی ما اولین سابقه تدریسش بود و استاد اندروید هم به علت نبودن کار مجبور شده بود با چندرقاز حقوق بیاد تدریس بده که اصلا راضی نبود(حرف خود استاد)
خلاصه حواستون جمع باشه
اره متاسفانه خیلی بد شده