PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال dns در سرور مجازی ویندوز

sasadi
January 26th, 2018, 20:46
با عرض سلام خدمت همه دوستان
بنده یک سرور مجازی ویندوز دارم که یک دامنه را در dns کانفیگ کردم و سایت بالا میاد به فرض سایت name.com که با dns های ns1.name.com و ns2.name..com کانفیگ شده و بدون مشکل سایت بالا میاد ، حالا من یک(یا چند) دامنه دیگر هم دارم میخوام وقتی برای این دامنه ها ns1.name.com و ns2.name..com رو ست کردم سایت name.com بالا بیاد ، یعنی با dns های دامین اصلی (تقریبا کاری که شرکت های فروش هاست انجام میدن و میگن مثلا نیم سرور ns1.tahost.ir و ns2.talahost.ir) رو ست کن
ممنون میشم راهنمایی کنید
NicCloud
January 26th, 2018, 21:16
سلام نیاز دارید یک دی ان اس بسازید و به مشتری هاتون ارائه کنید زمانی که هاست براشون ایجاد شد ، دی ان اس رو ست کنن و سایتشون بالا بیاد؟

sasadi
January 26th, 2018, 21:19
سلام نیاز دارید یک دی ان اس بسازید و به مشتری هاتون ارائه کنید زمانی که هاست براشون ایجاد شد ، دی ان اس رو ست کنن و سایتشون بالا بیاد؟
بله دقیقا
مثلا من یک سایت default دارم با یک صفحه حالا میخوام هرکس ns1.domain.com و ns2.domain.com رو ست کرد اون صفحه من بالا بیاد

bakuryu
January 26th, 2018, 21:49
بله دقیقا
مثلا من یک سایت default دارم با یک صفحه حالا میخوام هرکس ns1.domain.com و ns2.domain.com رو ست کرد اون صفحه من بالا بیاد

این که میفرمایید پارک کردن دامنه هست

در واقع میخواهید دامنه دیگر را که نیم سرور های ذکر شده را ست کردند ، سایت اصلی بالا بیاد
؟

این یعنی پارک کردن ، که از پنل هاست باید پارک رو انجام بدید

sasadi
January 26th, 2018, 21:51
این که میفرمایید پارک کردن دامنه هست

در واقع میخواهید دامنه دیگر را که نیم سرور های ذکر شده را ست کردند ، سایت اصلی بالا بیاد
؟

این یعنی پارک کردن ، که از پنل هاست باید پارک رو انجام بدید
بله چیزی مانند پارک ، من از هیچ پنلی استفاده نمیکنم ، میخوام خودم دستی این کار رو بکنم

bakuryu
January 27th, 2018, 09:43
شما سایتتون رو با چه پنلی و وب سروری بالا آوردید ؟

farhadhelix
January 27th, 2018, 16:23
با عرض سلام خدمت همه دوستان
بنده یک سرور مجازی ویندوز دارم که یک دامنه را در dns کانفیگ کردم و سایت بالا میاد به فرض سایت name.com که با dns های ns1.name.com و ns2.name..com کانفیگ شده و بدون مشکل سایت بالا میاد ، حالا من یک(یا چند) دامنه دیگر هم دارم میخوام وقتی برای این دامنه ها ns1.name.com و ns2.name..com رو ست کردم سایت name.com بالا بیاد ، یعنی با dns های دامین اصلی (تقریبا کاری که شرکت های فروش هاست انجام میدن و میگن مثلا نیم سرور ns1.tahost.ir و ns2.talahost.ir) رو ست کن
ممنون میشم راهنمایی کنید

یک رکورد بسازید برای مثال ns19 و ns20 یا هرچی و ارجا بدید به دامنه اصلی هاستتون . و این این پس تمامی دامنه ها که به این نیم سرورها ست بشن به هاست شما متصل میشوند که اگر تعریف شده باشه در هاست کار میکنند

sasadi
January 27th, 2018, 23:05
یک رکورد بسازید برای مثال ns19 و ns20 یا هرچی و ارجا بدید به دامنه اصلی هاستتون . و این این پس تمامی دامنه ها که به این نیم سرورها ست بشن به هاست شما متصل میشوند که اگر تعریف شده باشه در هاست کار میکنند
سلام
ممنون از راهنمایی دو رکورد تعریف کردم تو dns و برای یک دامنه ست کردم همان رکورد ها و در iis اون دامنه رو تعریف کردم حالا ببینم بالا میاد یا نه..

sasadi
January 28th, 2018, 12:57
متاسفانه سایت بالا نیومد ...

sasadi
January 30th, 2018, 18:22
دوستان حرفه ای کسی راه حلی نداره ؟

mgp.co.ir
January 31st, 2018, 01:21
با سلام
هر کسی که دامین خودشو را به دی ان اس سرور وصل کنه ، نمیشه که ( امنیت بشدت پایین میاد ) . شما هم باید دسترسی بدهید به دامین مورد نظر تا ارتباط بصورت کامل برقرار بشه .
اگر درست متوجه شده باشم . موارد ذیل انجام بدهید
-----
1-
یک NEW ZOne با Primary ایجاد کنید (با اطلاعات دامین جدید )
دو رکورد A با مشخصات ( یکی دامین و دیگری دامین + www ) ایجاد کنید
NS ها رو هم برای دامنه جدید ns1.name.com و ns2.name..com ست کنید.
---
2-
سپس به IIS رفته به صفحه سایت مورد نظر مراجعه کنید
بخش Bindings رفته و دامین و www مورد نظر اضافه کنید

---
3-
با ماژول URL rewrite عمل پارک را انجام بدهید.

اگری سوالی بود در همین تاپیک در خدمت شما دوست عزیز هستم .

sasadi
January 31st, 2018, 01:31
با سلام
هر کسی که دامین خودشو را به دی ان اس سرور وصل کنه ، نمیشه که ( امنیت بشدت پایین میاد ) . شما هم باید دسترسی بدهید به دامین مورد نظر تا ارتباط بصورت کامل برقرار بشه .
اگر درست متوجه شده باشم . موارد ذیل انجام بدهید
-----
1-
دو رکورد A با مشخصات ( یکی دامین و دیگری دامین + www ) ایجاد کنید
NS ها رو هم برای دامنه جدید ns1.name.com و ns2.name..com ست کنید.
---
2-
سپس به IIS رفته به صفحه سایت مورد نظر مراجعه کنید
بخش Bindings رفته و دامین و www مورد نظر اضافه کنید

---
3-
با ماژول URL rewrite عمل پارک را انجام بدهید.

اگری سوالی بود در همین تاپیک در خدمت شما دوست عزیز هستم .
با سلام تشکر بابت پاسخگویی
دقیقا منم همین کار رو کردم سایت اصلی من name.com هست و با ns1.name.com و ns2.name.com و www کاملا سایت بدون مشکل بالا میاد
حالا به فرض دامنه salam.com هم برای من هست برای salam.com هم dns های ns1.name.com و ns2.name.com رو ست کردم و اودم تو iis قسمت
Bindings دامنه salam.com رو اضافه کردم اما متاسفانه بالا نمی یاد ! هیچ پینگی هم ندارم برای این دامنه ...

mgp.co.ir
January 31st, 2018, 01:33
دقیقا منم همین کار رو کردم سایت اصلی من name.com هست و با ns1.name.com و ns2.name.com و www کاملا سایت بدون مشکل بالا میاد
حالا به فرض دامنه salam.com هم برای من هست برای salam.com هم dns های ns1.name.com و ns2.name.com رو ست کردم و اودم تو iis قسمت
Bindings دامنه salam.com رو اضافه کردم اما متاسفانه بالا نمی یاد ! هیچ پینگی هم ندارم برای این دامنه ...

ایا برای سایت salam.com هم دی ان اس در DNSSERVER Windows خودتان هم تنظیم کردید ؟

sasadi
January 31st, 2018, 01:36
ایا برای سایت salam.com هم دی ان اس در DNSSERVER Windows خودتان هم تنظیم کردید ؟
نخیر برای این دامنه چیزی در dns سرور تنظیم نکردم

mgp.co.ir
January 31st, 2018, 01:39

1-
دو رکورد A با مشخصات ( salam.com و www.salam.com) ایجاد کنید
بر روی SOA راست کلیک کرده و به بخش تنظیمات بروید
حالا به سر برگ name servers رفته و NS ها رو هم برای دامنه جدید ns1.name.com و ns2.name..com ست کنید.

sasadi
January 31st, 2018, 11:52

1-
دو رکورد A با مشخصات ( salam.com و www.salam.com (http://www.salam.com)) ایجاد کنید
بر روی SOA راست کلیک کرده و به بخش تنظیمات بروید
حالا به سر برگ name servers رفته و NS ها رو هم برای دامنه جدید ns1.name.com و ns2.name..com ست کنید.
ممنون ولی باز سایت بالا نیومد
البته اینی که شما فرمودید همان مراحل تنظیم dns برای دامنه هست.
فکر کنم خیلی راحت تر از این حرفا باشه ... با یک تیک در dns server و ...

mgp.co.ir
January 31st, 2018, 12:13
با سلام
درسترسی به ریموت بدهید برای شما تنظیمات انجام بدهم

sasadi
January 31st, 2018, 17:44
با سلام
درسترسی به ریموت بدهید برای شما تنظیمات انجام بدهم
متاسفانه سرور برای شرکت هست و به خاطر مسائل امنیتی نمیتونم یوزر و پاس سرور رو بدم ...
هر کاری میکنم درست نمیشه متاسفانه...

cloudu
January 31st, 2018, 23:56
بنده کار نکردم ولی طبق گفت ه دوستمون حدودا همین هست شما یه موردی رو اشتباه انجام دادی

bakuryu
February 1st, 2018, 10:06
اگر محبت کنید از کار هایی که انجام دادید عکس بگیرید ممنون میشم ،
تا عیب یایبی انجام شود
باتوجه به اینکه دسترسی نمیتونید بدید

sasadi
February 2nd, 2018, 15:57
اگر محبت کنید از کار هایی که انجام دادید عکس بگیرید ممنون میشم ،
تا عیب یایبی انجام شود
باتوجه به اینکه دسترسی نمیتونید بدید
این تصویر رو ببینید

sasadi
February 2nd, 2018, 23:21
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن ، میدونم که کار سختی نیست ...
فکر کنم dns هایی که برای این کار باید ساخت بشه نوعش با dns های ns1 و ns2 فرق میکنه ...