PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایندکس نشدن سایت به خاطر تغییر دامنه لطفا کمک کنید

Ringmoon
January 26th, 2018, 18:50
سلام
من محتوای سایتو روی یک دامنه برای تست بالا آورده بودم حالا بعد از اینکه طراحی سایت تکمیل شد منتقل کردم روی دامنه اصلی که باید باشه

اینم بگم که دامنه اولیه توی گوگل ایندکس شده بود

حالا بعد از 2 هفته منتقل شدن به دامنه جدید هنوز تو گوگل ایندکس نشده

توی وب مستر تولز هم رفتم دامنه قبلیو کامل ریدایرکت کردم به دامنه جدید و معرفی کردم به گوگل که دامنه جدید اینه ولی بازم فایده نداشت

میشه راهنمایی کنید دیگه چیکار باید کنم ؟

Mr-Pro
January 26th, 2018, 20:52
سلام از داخل وب سرور ( منظور فایل htaccess. ) هم ریدیرکت کردید ؟
داخل پنل گوگل وب مستر تولز یا همون سرچ کنسول یه گزینه هست برای fetch as google . یه لینک از آدرس جدید بهش بدید اگر بعد 2-3 روز ایندکس شد که هیچی ، اگه نشد قطعا مشکلی هست .

NicCloud
January 26th, 2018, 21:29
سلام
من محتوای سایتو روی یک دامنه برای تست بالا آورده بودم حالا بعد از اینکه طراحی سایت تکمیل شد منتقل کردم روی دامنه اصلی که باید باشه

اینم بگم که دامنه اولیه توی گوگل ایندکس شده بود

حالا بعد از 2 هفته منتقل شدن به دامنه جدید هنوز تو گوگل ایندکس نشده

توی وب مستر تولز هم رفتم دامنه قبلیو کامل ریدایرکت کردم به دامنه جدید و معرفی کردم به گوگل که دامنه جدید اینه ولی بازم فایده نداشت

میشه راهنمایی کنید دیگه چیکار باید کنم ؟
سلام دامین رو از طریق سایت های که در گوگل هست به ثبت در موتور های جستجو برسونید
از وب مستر تولز هم حتما بررسی کنید ببینید اروری دریافت کردید یا خیر!

bakuryu
January 27th, 2018, 09:39
به صورت دستی از وب مستر اینکار را انجام بدید دوست عزیز

Ringmoon
January 27th, 2018, 12:57
سلام از داخل وب سرور ( منظور فایل htaccess. ) هم ریدیرکت کردید ؟
داخل پنل گوگل وب مستر تولز یا همون سرچ کنسول یه گزینه هست برای fetch as google . یه لینک از آدرس جدید بهش بدید اگر بعد 2-3 روز ایندکس شد که هیچی ، اگه نشد قطعا مشکلی هست .

بله ریدایرکت 301 زدم توی htaccess هم زده شده بعدش رفتم تو قسمت change address توی گوگل وب مستر همچیو منتقل کردم به دامنه اصلیه
fetch هم الان انجام دادم ببینم چطور میشه
تشکر باز اگه راهی به ذهنتون اومد بفرمایید

- - - Updated - - -

سلام دامین رو از طریق سایت های که در گوگل هست به ثبت در موتور های جستجو برسونید
از وب مستر تولز هم حتما بررسی کنید ببینید اروری دریافت کردید یا خیر!

سلام
قسمت اولو متوجه نشدم میشه بگید دقیقا چیکار کنم ؟ کدوم سایت منظورتونه ؟
وب مستر تولز هم نه اروری نداده کلا انگار سایت منو نمیبینه در صورتی که توی کلمات کلیدی مربوط به خودش رنک 1 باید باشه (روی دامنه قبلیه رنک 1 شده بود)

- - - Updated - - -

به صورت دستی از وب مستر اینکار را انجام بدید دوست عزیز

میشه بگید چه کاری انجام بدم چون تا الان چندتا انجام دادم که توضیح دادمشون باز اگه چیز دیگه مونده بگید ممنون میشم کارم بدجور گیره

esmaeil1
January 28th, 2018, 02:21
از چه طریقی متوجه میشین که ایندکس شده یا نه ؟
اگر تیتر مطالب رو سرچ میکنید دلیل بر این نیست که حتما نشون بده !
آدرس سایت رو سرچ میکنید تو نتایج میاره ؟

Ringmoon
January 28th, 2018, 15:02
از چه طریقی متوجه میشین که ایندکس شده یا نه ؟
اگر تیتر مطالب رو سرچ میکنید دلیل بر این نیست که حتما نشون بده !
آدرس سایت رو سرچ میکنید تو نتایج میاره ؟

دامنه سرچ کنم میاره ولی روی دامنه قبلی کمتر از 3 4 روز ایندکس شده بود با همین کلمات کلیدی که الان سرچ میکنم هیچی نمیاد اون دامنه شده بود رنک 1 برای همین این دامنه جدیدم اگه مشکلی نبود به نظرم تا الان دیگه باید میومد بالا حداقل رنک 2 یا 3