PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع مشکلات سایت

ali1232
January 25th, 2018, 14:32
سلام وقت بخیر یک سئو کار خوب میخوایم که برامون یه سری مکشل که داریم را رفع کند هزینه هم خدمتشون پرداخت میگردد
دو تا مشکل داریم یکی اینکه اسم سایت را دوباره در تایتل تکرار می شود
در نتایج پست هایی که گوگل ایندکس کرده اولش به جایی عنوان خود مطلب میاد دوباره اسم سایت را میاره و اخرشم بازم اسم سایت را میاره که میخوامی نباشه
و سومی نتایج پست هایی که گوگل ایندکس کرده به جای کلمه کلیدی و متاتگ های خود پست میاد کلمات کلیدی اصلی سایت را نمایش میده
http://s8.picofile.com/file/8317644418/12.JPG
http://s8.picofile.com/file/8317644434/13.JPG
پیشاپیش ممنونم

NicCloud
January 25th, 2018, 14:58
تلگرام : @Niccloud
در تماس باشید

qoquq
January 25th, 2018, 15:07
سلام
به همراه نمونه کار های حرفه ای در خدمتتون هستم .
09364707733 ( تلگرام فعال )

ali1232
January 25th, 2018, 17:59
up----

Farid Saadat
January 25th, 2018, 18:30
سلام،
برای دو‌ مشکل اول: از چه افزونه سئویی استفاده می کنید؟
برای مورد آخر، نرمال و البته مثبت هست! منو های شما رو میاره تا کاربر دسترسی سریع تری داشته باشه. این مورد برای سئو شما خوب هست حتی!

با احترام.

ali1232
January 25th, 2018, 19:34
سلام،
برای دو‌ مشکل اول: از چه افزونه سئویی استفاده می کنید؟
برای مورد آخر، نرمال و البته مثبت هست! منو های شما رو میاره تا کاربر دسترسی سریع تری داشته باشه. این مورد برای سئو شما خوب هست حتی!

با احترام.
سلام ممنونم
از یوسئو استفاده میکنم
و برای مورد دوم جطوری مفید است جون بجای اینکه کلمات مربوطه به مطلب را بیاره داره کلمات اصلی سایت را میاره
ای دی تلگرام من alireza145خوش حال میشم تجربایت شما را بشنوم

Farid Saadat
January 25th, 2018, 22:39
سلام ممنونم
از یوسئو استفاده میکنم
و برای مورد دوم جطوری مفید است جون بجای اینکه کلمات مربوطه به مطلب را بیاره داره کلمات اصلی سایت را میاره
ای دی تلگرام من alireza145خوش حال میشم تجربایت شما را بشنوم
سلام،
تنظیمات یواست رو بررسی کنید. بخش عنوان ها و متا ها ( اگر فارسی هست )، تب post types. از این بخش بررسی کنید و ترجیحا عکس قرار بدید.
در مورد تلگرام، بهتر هست در انجمن مطرح بشه این مسائل تا در صورتی که سایر کاربران هم مشکل شما رو داشتن بتونه کمک کنه به حلش برای ایشون. ضمن اینکه در این بازه زمانی کمی درگیر هستم چندان تلگرام رو چک نمی کنم شرمندتون میشم.

با احترام.