PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت بسیار پایین سرور های میهن وب هاست

nex1kore
January 24th, 2018, 17:28
با سلام
یه چند ماهی هست سرور سایت رو از خارج به ایران منتقل کردیم ، ارزون تر بود از سایر جاها به دلیل دیتاسنتر اختصاصیشون ، منابعشون هم بالا بود ، سرور اخریشون که قیمتش 80 هزار تومان هست خریداری کردیم
الا به شدت پشیمونم چرا سرور رو اوردیم پیش میهن وب هاست ، سرور مجازی خارج داشتیم با منابع کمتر از این سرور مشکلات سرعت نداشتیم ، حتی down شدید سایت
پشتیبانی میگه سی پی یو کم میارید ، اخه 7 عدد سی پی یو بازم کمه برای یک سایت متوسط ؟
از وقتی اومدم این سرور ، ورودی گوگل هم کم شده

جوری که در دیگر تایپیک ها خوندم ، فهمیدم که مشتری زیادی دارن و سرعت سرور هاشون بشدت میاد پایین

اگر بازدید کننده براتون مهم تره ، از همون خارج اصلا تکون نخورید

این تایپک تنها برای روشن سازی کسانی بود که میخواستن از این شرکت هاست یا سرور خریداری بکنند

ممنون میشم این تاپیک حذف نشه !

live
January 24th, 2018, 18:45
با سلام
یه چند ماهی هست سرور سایت رو از خارج به ایران منتقل کردیم ، ارزون تر بود از سایر جاها به دلیل دیتاسنتر اختصاصیشون ، منابعشون هم بالا بود ، سرور اخریشون که قیمتش 80 هزار تومان هست خریداری کردیم
الا به شدت پشیمونم چرا سرور رو اوردیم پیش میهن وب هاست ، سرور مجازی خارج داشتیم با منابع کمتر از این سرور مشکلات سرعت نداشتیم ، حتی down شدید سایت
پشتیبانی میگه سی پی یو کم میارید ، اخه 7 عدد سی پی یو بازم کمه برای یک سایت متوسط ؟
از وقتی اومدم این سرور ، ورودی گوگل هم کم شده

جوری که در دیگر تایپیک ها خوندم ، فهمیدم که مشتری زیادی دارن و سرعت سرور هاشون بشدت میاد پایین

اگر بازدید کننده براتون مهم تره ، از همون خارج اصلا تکون نخورید

این تایپک تنها برای روشن سازی کسانی بود که میخواستن از این شرکت هاست یا سرور خریداری بکنند

ممنون میشم این تاپیک حذف نشه !
سلام
اگر سرور vps ایران هست طبیعیه
کسانی که خودشون نمیتونن از سایتشون پشتیبانی کنن مجبورن تو ایران به افراد اطمینان کنن من قبلا تعریف این شرکتو شنیده بودم شاید شما بخواید با یوزر 2018 اونارو تخریب کنید

به هر حال این بلاها سر منم زیاد اومده ، به همین خاطر مجبور شدم سرور و لایسنس تهیه کنم الان یه انجمن و دو سایت دارم که تحت نظر خودم تمام اطلاعات انجمن صفحه اول گوگل هست

همه باید بسازنو بسوزن مگر اینکه خودشون بلد باشن کاراشونو انجام بدن ، حتی با hostdl و ... هم نمیشه اعتماد کرد چون به موقع ضربه نهایی رو وارد میکنن

مثل قضیه ماینینگ که تمام شرکتهای معتبر یکی یکی داشتن رو میکردن از این اسکریپت استفاده میکنن ، واقعا باعث شرمه

پیشنهاد میکنم برگردید به همون سرور خارجی و یک سرور بکاپ هم تهیه کنید

یا حق

Geravand79
January 24th, 2018, 19:12
قصد توهین ندارم !
ولی اینکه شما از رقبای میهن وب هاست هم باشین محتمله :)
یوزر 2018
تعداد نوشته : 0
نمیدونم .. شایدم من اشتباه کنم
موفق باشید :53:

deltamusic
January 24th, 2018, 19:16
قصد توهین ندارم !
یوزر 2018
شما خیلی زود قضاوت کردی!!
کیفیت میهن وب هاست واقعا پایینه و فقط به درد سایت های در حد شخصی میخوره!!

tebyanhosting
January 24th, 2018, 22:39
شما خیلی زود قضاوت کردی !!
کیفیت میهن وب هاست واقعا پایینه و فقط به درد سایت های در حد شخصی میخوره !!

سلام صحبت های این دوست عزیز رو تایید میکنم .

skadran
January 24th, 2018, 23:53
سلام
بی طرف بخواهم راجبه این شرکت قضاوت کنم، من خودم چنتا سایت شخصی را انجا دارم فعلا بد نیست انصافا
اما با توجه به قیمت 80 تومان اعلامی شما باید خدمتتان عرض کنم هیچ شرکتی نمی تواند با 80 تومان 7 هسته پردازنده بده
درسته شکل ظاهر شاید 7 عدد باشه اما بصورت اشتراکی و واقعا شاید در عمل حتی 1 هسته واقعی هم با این عدد هیچ شرکتی نمی تواند به شما بدهد
سروری که کلا 8 هسته پردازنده داره و ماهی 700 تومان اجاره اش است باید برای هر هسته اختصاصی ماهی 90 هزار تومان از شما ب***ه

ممنونم

ali1150
January 25th, 2018, 00:05
قصد توهین ندارم !
یوزر 2018

حالا هر کی میاد یه تاپیکی میزنه اطلاع رسانی کنه ملت میگن قصد تخریب داره.

Farid Saadat
January 25th, 2018, 00:43
سلام،
من اصلا به موضوع تاپیک کار ندارم، فقط یک چیزی عرض کنم خدمت شما و سایر کاربران، برخی باور ها اشتباه وجود دارند که اشتباه جا افتاده.
۷ هسته سی پی یو میشه هر هسته روی ۵۰ مگاهرتز لیمیت شده باشه! در کل بهتون ۳۵۰ مگاهرتز قدرت پردازش میده...
در حالی که یک هسته می تونید خرید کنید با ۲.۵ گیگاهرتز یا حتی بیشتر!
پس قدرت پردازنده هست که مهمه نه تعداد هسته اختصاصی چون لیمیت میذارن روی هر هسته و شما نتیجه خوبی مشاهده نمی کنید.

با احترام.

a1994n1373
January 25th, 2018, 00:53
سلام دوست عزیز .
شما یه جورایی گول اسم وبرند رو خوردین .
مگه همکاران و سرویس دهنده های همین انجمن چه مشکلی داشتن که شما رفتین از یک شرکت اسم و رسم دار خرید انجام دادین
حالا اومدین اینجا درموردشون انتقاد می کنین ؟!!!

Web-Hosting
January 25th, 2018, 00:58
سرور های جدید مجازی میهن وب هاست به دلیل شبکه ضعیف کند هستن
و مشکل سخت افزار نیست
کافیست یه speedtest.net بگیرید

البته این مشکل تقریبا یکی از دوستان من ک یک ماه پیش خرید براش پیش اومده بود و من براش چک کردم و اونا قبول کردن و پولشو بک دادن

Ringmoon
January 25th, 2018, 02:18
بله صحبت های دوستمون کاملا تایید میشه

بنده ازشون سرور مجازی گرفتم رو حساب اینکه داخل سایت نوشتن 5 هسته سی پی یو از اونجایی که عجیب بود این مقدار سی پی یو به نسبت قیمتش تیکت دادم برای محکم کاری دوباره پرسیدم گفتم که این 5 هسته که زدید اختصاصی هست ؟ فرکانسش چقدره ؟ تو جواب نوشتن بله اختصاصی هست فرکانس هم 2.6 ! پس یعنی جمعا حداقل 12 گیگاهرتز سی پی یو میدادن دیگه ؟

حالا جالبه بدونید که بعد از خرید انقدر سی پی یو ضعیف بود که من تو کمتر از 5 دقیقه کار کردن با سرور متوجه این قضیه شدم بهشون تیکت دادم این چرا اینجوریه چقدر سی پی یو داره؟ تو جواب گفتن 2 گیگاهرتز :)
یعنی هر هسته 400 مگاهرتز

چون به من دروغ گفته بودن سریع همون لحظه گفتم هزینمو برگشت بزنید و خیلی جالب تر اینکه قانون برا خودشون درست کردن که هر کسی خرید کنه به هیچ عنوان عودت ندارن حتی اگه مثل من دلیل قانع کننده باشه که تو تیکت رسما گفته بود هسته اختصاصی

خلاصه اینکه مجبور شدیم زوری با سرور سر کنیم چند وقت که مشکل پورت هم داشتن ، پینگ سرور اصلا استیبل نبود گاهی پینگ نسبت به سرور های داخلی میشد 100 :)
بعد پرسیدم این جریانش چیه گفتن ما 1 گیگ پورتو شیر کردیم بین چند سروراختصاصی که هر سرور نهایتا 100 مگ میرسه حالا شما حساب کنید هر سرور مجازی چقدر میرسه وقتی کل سرور کمتر از 100 هست
بهترین حالت 2 تا 4 مگ دانلود میداد از سرور های داخلی سرور های خارجی هم که دیگه در حد adsl خونگی بود

با این وضعیت افتضاح پورت ادعای آنتی دیداس بودن هم میکنن :)

xphost
January 25th, 2018, 10:53
مشکل میهن وب هاست ماه هاست داره بحرانی میشه
از مشکلات قطعی و کندی گرفته
تا اختلالی در ساختار خود سرورش
خیلی از بخش های لازم برای اتصال api در ووکامرس رو بستن روی سرور هاشون
و تمامی کسایی که میخوان از نرم افزار بهسا استفاده کنند قبلش میپرسیم میهن وب هاست نباشه
گوششونم به مشکلات سرور هاشون بدهکار نیست
حتی در کانفیگ سرور مشتری ها هم کوتاهی میکنند