PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسانی که تجربه مدیریت سایت فیلم و موزیک داشتند شرکت کنند

mehrania
January 24th, 2018, 13:06
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
عزیزان یه مساله که خیلی کلافم کرده و خواستم باهاتون در میون بزارم ایمیل های کپی رایت گوگل هست ، واقعا برای حل این مشکل باید چیکار کرد ؟ هربار این اخطار برای پست های سایت میاد ورودی گوگل افت زیادی پیدا میکنه و از این قبیل مشکلات
الان یه نمونه رو ادرسشو بهتون میدم که داخل کپی رایت گوگل ذکر شده بود اگ سر بزنید به ادرس زیر میبینید که شرکت شکایت کننده ادرس سایت ها که فیلم گذاشتن ذکر کرده و سایت ما هم جزئش هست ولی جالبیش اینه که سایت های ایرانی هم داخل این لیست هستند ولی به هیچ عنوان پست مذکور از سایتشون پاک نکردند !
https://www.lumendatabase.org/notices/15390325
من داخل سایت صفحه کپی رایت به انگلیسی گذاشتم و ذکر کردم که اگ فک میکنید فیلمی مشکل داره ایمیل بزنید تا پاک شه اما بازم کار ساز نبوده
فک کنم این ریپورت ها توسط ربات ها شناسایی میشه ولی نمیدونم چطور این ربات هارو بلاک کنم از سایت
واقعا زاه حل داره حل این مشکل ؟

ColdWorld
January 24th, 2018, 15:10
سلام
دوست عزیز اینا اکثراً با ربات انجام میشه.اگر تکی میاد واستون رباته.اگر دیدی توی 1 اخطار 50 60 تا ریپورت بود اونم با رباته که به شدت ازار دهندس.پیشنهاد میشه مثل سایتهای دیگه کنید.
یعنی مدت به مدت دامین عوض کنید و ریدایرکت کنید تا اونایی که حذف شدن دوباره ایندکس بشن و بیان بالا تا ورودی بدن.چاره همینه واسه سایتهای دانلود خارجی.اگر دقت کنید سایتهای مشابه خارجی هم ادرشون رو بعد مدتی تغییر میدن (به غیر از شناخته شده ها که گوگل متکی نیستن و کاربر مستقیم وارد سایت میشه) اون صفحه dmca که میزارید در واقع واسه اینه که برای دامین شما مشکلی پیش نیاد و اشاره کرده باشید که روی هاست شما چیزی ذخیره نشده که این قانون رو نقض کنه.

نکته ی مهم: بهتره امارگیر رو مداوم بررسی کنید و ای پی های مشکوک رو شناسایی و بن بکنید.ممکنه شخص هم وارد سایت بشه گزارش فله ای بده.
مثلا در زمینه ی موسیقی شرکت IFPI به شدت اذیت میکنه و میشه رئیس تمام Copyrightholder های موزیکه و در انگلیسه.در مورد سایت فیلم هم مشابه خواهد بود