PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت درباره راه اندازی سایت فیلم

najafibahram
January 22nd, 2018, 20:05
سلام دوستان
من و یکی از دوستانم قصد داریم یک سایت دانلود فیلم خارجی راه اندازی کنیم
میدونم که به هاست دانلود یا سرور مجازی و هاست میزبانی و یک دامین احتیاج هست، با وردپرس و آی آی اس و یک سری مقدماتش آشنایی نسبی دارم ولی بازم مسلط نیستم و باید یک چن تا آموزش بخونم.
انکودرا و کیفیت هاو.. رو هم میشناسم و میدونم از کجا فیلم گیر بیارم و از این بابت هم مشکلی ندارم.
احتیاجی هم به استخدام نویسنده نیست وقت آزاد خودمون زیاد داریم و میتونیم ماهی سیصد چارصد تومن هر ماه خرج سایت بکنیم.

حالا سوالم از دوستانی که تجربه دارن:
1) اولا قرار دادن فیلم و سریال توی سایت ممکنه پیگرد قانونی داشته باشه و از نظر قانونی و پلیس فتا و... مشکل ایجاد کنه؟
2) و اینکه در کل با این مقدار بودجه و همت زیاد و چندین ماه تلاش کردن و از جیب خرج کردن، به نظرتون این امکان وجود داره سایت بین مردم جا باز کنه و به سوددهی برسه با وجود این همه رقبایی که هستن؟
اگه آره به چه صورت و به چه امکاناتی نیاز هست؟

در کل ممنون میشم نکاتی که به ذهنتون میرسه و تجربیاتتون رو در اختیار بزارید

Raymvnd
January 22nd, 2018, 20:07
درود...
دوست عزیز..نصیحت من به شما : دور سایت فیلم خط بکش...کار شما نیست...آنقدر باید واسه نگهداری سایت فیلم هزینه کنید آخر مثل سگ پشتیمون میشی...مثل من که قبلا سایت فیلم راه ندازی کردم ۶ ماه نشد جمع کردم چون هزینه نگهداری سایت فیلم خیلی بالابود...

Amlaaki
January 22nd, 2018, 20:14
سلام دوستان
من و یکی از دوستانم قصد داریم یک سایت دانلود فیلم خارجی راه اندازی کنیم
میدونم که به هاست دانلود یا سرور مجازی و هاست میزبانی و یک دامین احتیاج هست، با وردپرس و آی آی اس و یک سری مقدماتش آشنایی نسبی دارم ولی بازم مسلط نیستم و باید یک چن تا آموزش بخونم.
انکودرا و کیفیت هاو.. رو هم میشناسم و میدونم از کجا فیلم گیر بیارم و از این بابت هم مشکلی ندارم.
احتیاجی هم به استخدام نویسنده نیست وقت آزاد خودمون زیاد داریم و میتونیم ماهی سیصد چارصد تومن هر ماه خرج سایت بکنیم.

حالا سوالم از دوستانی که تجربه دارن:
1) اولا قرار دادن فیلم و سریال توی سایت ممکنه پیگرد قانونی داشته باشه و از نظر قانونی و پلیس فتا و... مشکل ایجاد کنه؟
2) و اینکه در کل با این مقدار بودجه و همت زیاد و چندین ماه تلاش کردن و از جیب خرج کردن، به نظرتون این امکان وجود داره سایت بین مردم جا باز کنه و به سوددهی برسه با وجود این همه رقبایی که هستن؟
اگه آره به چه صورت و به چه امکاناتی نیاز هست؟

در کل ممنون میشم نکاتی که به ذهنتون میرسه و تجربیاتتون رو در اختیار بزارید

اگر مایل باشین میتونم در خیلی از موارد خیلی سریع کارتونو جلو ببرم ... ( مشکلات ***** - سرور دانلود - و. ... ) .

فیلمایی که صحنه کاملا برهنه دارند رو باید کات کنید تا مشکل جدی براتون پیش نیاد .

بوسه و ... الان توی فیلمای ایرانی هم آزاد شده چه برسه به ... اکسیدان بود آخریه فکر کنم .

OphoneO تلگرام در ارتباط باشید .

iarmanmanager
January 22nd, 2018, 20:18
1-برای بعضیا بله نیازه چون پارتی ندارن، باید برید سایت را در ساماندهی و سرآمد ثبت کنید(وقتی رقیب زیاده باید از رقیب بهتر باشید وگرنه بازنده هستید و با شکست مواجه میشوید) مثلا فیلم2 مووی در ساماندهی ثبت است و خب هرگونه فیلم و سریال در حد مجاز میگذارد و در گوگل با کلمه دانلود فیلم رتبه اول دارد، خب برای رقابت شما باید هرگونه فیلمی بگذارید که انها نمیگذارند و این یعنی ورود به خط فیلت-رینگ و فیلت-رینگ یعنی امکان پیگرد قانونی
بنظرم برای رقابت در این زمینه دیگر دیر است چون دست زیاد است،البته هر سایت کاربران خاص خود را دارد ولی محدود خواهید بود و هزینه های سنگین در اینده نسبت به درآمدی که کسب میکنید ارزش ندارد، چون برای رقابت دیر است،مگر اینکه چیز جدید داشته باشید که فکر نکنم بجز اپلود فیلم و سریال که الان اکثر سایتها قرار میدن
بعد قانونی کار کردن هم کاربرای زیادی رو از دست میدید،فکر کنید بیشتر بازدیدتان از یک یا سریال خاص است و دستور ساماندهی حذف ان است،و خیلی کاربر از دست میدهید و این هم مشکل سایت های مجاز
2-بهترین راه سئو خیلی قوی

Majiiid
January 22nd, 2018, 21:37
همین یکماه پیش بود تاینی موویز بزرگترین سایت فیلم رو بستن و عواملش دستگیر شد،چندین سال زحمت شبانه روزی یک گروه یک شبه به فنا رفت!
اکثر کسایی که اینجا حضور دارن دورانی رو با سایت فیلم دست و پنجه نرم کردن ولی خب به نتیجه نرسیدن
واقعیتش الان سایت فیلم دیگه درآمد نداره اگر هدفتون کسب درآمد هست بیخود وقت و پولتون رو به فنا ندین دنبال موضوع کاری و سایت دیگه ای باشید

ali1150
January 22nd, 2018, 21:59
سلام . مجاز بزنید و سایت رو ثبت کنید مشکلی پیش نمیاد. تنها مشکل الان فیلم دوبله هست که دردسر داره کمی باید اعتیاد کنید.

saeed1988m
January 22nd, 2018, 23:59
درود بر شما
اصلا پیشنهاد نمیکنم این فعالیت رو
بنده به عنوان یک فردی که دو تا سایت داشتم تو این زمینه که هر دو رو هم تا زیر 300 هم رسوندم بهتون میگم شما تنها با داشتن روابط قوی در میان افراد میتونین اینطور بدون مشکل جلو برید کافیه توی دید بیایید به هر طریقی شده شما رو از پا میندازن جدا از بحث قضائی که ممکنه براتون پیش بیاد
در کل وقتتون رو صرف این کار بیهوده نکنین
موفق باشید

SajjadM2
January 24th, 2018, 10:27
سلام کارنکنی بهتره بنظر من من دوتا سایت فیلم صفحه یک گوگل داشتم آخرشم هیچ به هیچ !! دور این کار رو خط بکش بهتره هزینه میکنی پولت میندازی بیرون بنظر من 300 400 فقط برا اینه که یک سایت فیلم داشته باشی همین!! اگه بخوای حرفه ایی کار کنی بیشتر از اینا نیاز داری..