PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرخ ارز سر به فلک کشید

a1994n1373
January 21st, 2018, 12:39
دوستان فک کنم دیگه باید هممون اعلام بر شکستگی حساب کنیم !

پ.ن : مسئولیت کامنت های زیر این پست با استارتر نمی باشد .

http://s8.picofile.com/file/8317299268/Untitled.png

meysam021
January 21st, 2018, 13:03
بازم خدا رو شکر یکی هواسش بود ، همین االان تماس گرفتم با یکی از همکاران بخاطر همین افزایش نرخ ارز

یوروی 4200 شده 4700 الان شده 5900
هیچ بی پدر مادری هم نیست بگه چرا مردمو دارید بدبخت میکنید ، من فاکتورهام 3 برابر شده ، جواب مشتری رو چی بدم چقدر روی سرورهاشون افزایش قیمت بزنم ، اونا هم یه مبلغی باخودشون ماهانه حساب کردند.
بقران کلافه شدم هرماه بخاطر نرخ این ارز ، صدامونم هیشکی نمیشنوه

a1994n1373
January 21st, 2018, 13:33
بله متاسفانه خیلی از همکاران تو این تایم دیگه نمیتونن تحمل کنن و ول می کنن میرن و مشتریانشون اینجا تاپیک میزنن و به اسم کلاهبردار ازشون یاد می کنن !

Amlaaki
January 21st, 2018, 13:47
یورو امروز 6300 کم کم داره فروش میره .

گرون شدن ارز اول به کل مردم ضربه جدی وارد میکنه بعدش هم کسانی که مستقیم کارشون با ارز هست رو ضربه فنی میکنه .

آقا سهام عدالت نخواستیم بیخیال شین .

اومدن بنزینو گرونن کنن مردم نزاشتن بارشو انداختن روی ارز !

parish
January 21st, 2018, 14:05
دوستان نگران نباشید اقتصاد مال خره (بلانسبت). به این اعداد و ارقام توجه نکنید مهم سلامتی است که هیچکدوممون نداریم!

پ ن: سهم ما از آفرینش شد قعر جهنم!

majidisaloo1
January 21st, 2018, 14:06
با سلام
ما قیمت هامون لحظه به لحظه آپدیت میشه
واقعا خسته شدیم انقدر گفتیم که چرا قیمت های قبل با الآن متفاوت است .
شدیدا داریم ضرر میکنیم .

almandata
January 21st, 2018, 14:08
تو این قضیه افزایش نرخ هیچکس سود نمیکنه ،نه مشتری،نه مدیران سرور ها،نه صرافی ها نه هیچکس دیگه

همه مردم تحت فشارن

یه مشت اون بالا بالاها سودشوو میبرن b-)

spark3r
January 21st, 2018, 14:11
سلام به همه
پیشنهاد می کنم قیمت یورو رو 6000 تومن با مشتری هاتون حساب کنید که ضرر نکنید.

a1994n1373
January 21st, 2018, 14:13
سلام به همه

ولی مشتری واقعا کنار نمیاد با این قضیه و تصمیم میگیره کنسل کنه .

spark3r
January 21st, 2018, 14:15

مشتری کنسل کنه بره خیلی بهتر از اینه که آدم ضرر کنه.

gdfire
January 21st, 2018, 14:16
سلام به همه
مشتری بدبخت الا مگه درامد داره از سایتش!؟ ترجیح میده کنسل کنه هاست یا سرورشو بره رو تلگرام مانور بده همه که دارا نیستن الا سایت داشتن دیه بدردنخور شده متاسفانه....

- - - Updated - - -

مشتری کنسل کنه بره خیلی بهتر از اینه که آدم ضرر کنه.
اوقت ماهم باید ببندیم کسب و کارو بریم گدایی

alfavps.com
January 21st, 2018, 14:17
پایانی بر ارزان فروش ها
کسانی که وی پی اس رم 4 گیگ رو 10 هزارتومان میفروختند خیلی سریع نابود میشند
و این یک سری خوبی ها داره تا در آینده کسی قیمت های بازار رو نابود نکنه
و مشتری هم شاید عاقل بشه و دنبال سرور های ارزون نره !

k-pax
January 21st, 2018, 14:21
پایانی بر ارزان فروش ها

البته به همه فشار میاره

فقط اونها نیستن

besthosti.com
January 21st, 2018, 14:22
متاسفانه قیمت ها خیلی بد دارن بالا میرن، انشاله خدا به همه دوستان لطفش رو نشون بده.
تو گروه تلگرام برام یه پیام اومد که اگه ایوب ایران بود و مسابقه صبر و بردباری میذاشتن حتی از مرحله گروهی هم بالا نمی تونست بیاد.

shetabanhost
January 21st, 2018, 14:22
کنسل کنه جایی هست که ارزون تر براش تهیه کنه ؟
مگر اینکه مشتری واقعا مشتری نباشه و بخواد دیگه کار نکنه.

alfavps.com
January 21st, 2018, 14:23
البته به همه فشار میاره

فقط اونها نیستن
ما همیشه جلوتر از قیمت ارز به مشتری قیمت میدیم هرچی گرونتر بشه ماهم گرون میکنیم تعارف نداریم با مشتری چون داریم خودمون هزینه میدیم
برای همین زیاد فشار بهمون نمیاد ، کسایی که مفت میفروشند هم وضع خودشون رو خراب کردند هم هاستینگ های دیگه

spark3r
January 21st, 2018, 14:32
برعکس خیلی خوبه داره گرون میشه.
یه زمانی بود فقط چند شرکت هاستینگ بود و معتبر بودند.
الان هر کسی از خانواده قهر می کنه هاستینگ می زنه.
ایرادی نداره باید شرکت هایی که بازار هاستینگ رو به فنا دادن از بین برن. منظورم کسایی هست که سرور مجازی 4 هزار تومانی فروختند و دامنه 20 هزار تومانی ثبت کردند.
مشتری باید قدر دان کسی باشه که خدمات خوب میده.

gdfire
January 21st, 2018, 14:35
برعکس خیلی خوبه داره گرون میشه.
یه زمانی بود فقط چند شرکت هاستینگ بود و معتبر بودند.
الان هر کسی از خانواده قهر می کنه هاستینگ می زنه.
ایرادی نداره باید شرکت هایی که بازار هاستینگ رو به فنا دادن از بین برن. منظورم کسایی هست که سرور مجازی 4 هزار تومانی فروختند و دامنه 20 هزار تومانی ثبت کردند.
مشتری باید قدر دان کسی باشه که خدمات خوب میده.
هاستینگ باید به بودجه مشتریم توجه داشته باشه وقتی طرف نداشته باشه میره مطمعن باش بازم کسایی پیدا میشن واسه بازار گرمی ارزون بفروشن! وگرنه باس دوره کاسبی هاستینگم تو ایران بوسید گذاشت انحصار میشه هاست دی ال و نت افزار داراها میرن هاست دی ال ندار ها نت افزار!

kiavaco
January 21st, 2018, 14:38
payment24 = 6300 البته نمیدونم چرا این سایت روز به روز داره میرسه به 7 تومان :D

spark3r
January 21st, 2018, 14:41
بذارید ارزون بفروشن تنهایی کسایی که با ارزون فروختن ضرر می کنن خودشون هستند.
هر چیزی یه قیمتی داره که باید پرداخت بشه. هاست هم همینه. من به شخصه خودم سرور مجازی زیر ماهیانه 300 هزار تومان ندارم (تازه بدون هزینه لایسنس هزینه لایسنس رو جدا می گیرم)
وقتی میام توی این فروم می بینم سرور مجازی ماهیانه 4 هزار تومانه و هاست 10 گیگ ماهی 1500 تومن پس من هیچ موقع نمی تونم کارم رو بزرگ کنم و سرویس بهتر بدم.
ماها خودمون مشتری رو بدعادت کردیم و عادتش دادیم به سرویس های ارزون.

Web-Hosting
January 21st, 2018, 14:54
پایانی بر ارزان فروش ها
اونا نابود میشن اما
برا همه مشکل ساز میشه

a1994n1373
هر چیزی یه قیمتی داره که باید پرداخت بشه. هاست هم همینه. من به شخصه خودم سرور مجازی زیر ماهیانه 300 هزار تومان ندارم (تازه بدون هزینه لایسنس هزینه لایسنس رو جدا می گیرم)
وقتی میام توی این فروم می بینم سرور مجازی ماهیانه 4 هزار تومانه و هاست 10 گیگ ماهی 1500 تومن پس من هیچ موقع نمی تونم کارم رو بزرگ کنم و سرویس بهتر بدم.

از این مشتری های 300 هزاریتون به ما هم معرفی می کنین لطفا ؟

gdfire
بت قول میدم دودش به چشه منو تو و خیلیا هم میره مشتری وقتی میبینه تلگرام راحته نه هزینه هاست داره نه سرور نه ترس هک شدن نه ترس ف ی ل تر شدن که هی دامنه بخره و بازدید و رتبه از دست بده میره سمت تلگرام اوقت هم وبه فارس نابود میشه هم هاستترا و سرور فروشا سایتی نباشه مشتری نباشه شرکتتو باید درشو ببندی یا تغییر شغل بدی الا کسی حتی سفارش طراحی سایتم نمیده میگه یه کانال دارم دیگه سایت میخوام چیکا یه ربات فقط برام بساز متصلش کن به درگاه !

a1994n1373
January 21st, 2018, 14:55
پ.ن : امیدوارم این تاپیک باعث اخراج شدن ما از انجمن نشه :)

gdfire
January 21st, 2018, 14:57
گل گفتی ...

kiavaco
January 21st, 2018, 14:58
بت قول میدم دودش به چشه منو تو و خیلیا هم میره مشتری وقتی میبینه تلگرام راحته نه هزینه هاست داره نه سرور نه ترس هک شدن نه ترس ف ی ل تر شدن که هی دامنه بخره و بازدید و رتبه از دست بده میره سمت تلگرام اوقت هم وبه فارس نابود میشه هم هاستترا و سرور فروشا سایتی نباشه مشتری نباشه شرکتتو باید درشو ببندی یا تغییر شغل بدی الا کسی حتی سفارش طراحی سایتم نمیده میگه یه کانال دارم دیگه سایت میخوام چیکا یه ربات فقط برام بساز متصلش کن به درگاه !
حرفتون بی ثبات و بی اساس میباشد چرا که تلگرام هم نیاز به هاست و یا سرور داره مخصوصا برای برنامه نویس ها موفق و پیروز باشید

دیگه همه فکر کانال و گروه نیستن
همون ربات متصل به درگاه خودش هزینه هاست داره بزرگوار

viphyip
January 21st, 2018, 14:59
چرا خودتون رو اذیت می کنید که ارز داره می ره بالا , اوضاع اقتصادی اصلا خوب نیست و مجبور هستن با گرانی ارز جبران کنند ( مثل چند سال پیش که دلار 1000 بود و رسید به 3000)

راه حل :
همونطور که در اخبار گفتند برای کشتی نقتکش فقط دعا کنید درست می شه و بعد یک هفته دعا کردن رفت زیر آب و 32 نفر از بهترین های کشور به رحمت خدا رفتند , حالا باید برای ارز هم دعا کنیم که بیاد پایین ( مطمئن باشید می ره بالا )

hoka
January 21st, 2018, 15:00

احتمالا بچه های بالان . مگر نه شخصی 300 تومن پول پای سرور مجازی نمیده

Z.eus
January 21st, 2018, 15:01
دوستان اینارو بذارید کنار، مهم اینکه #امنیت داریم (:|

a1994n1373
January 21st, 2018, 15:03
چرا خودتون رو اذیت می کنید که ارز داره می ره بالا , اوضاع اقتصادی اصلا خوب نیست و مجبور هستن با گرانی ارز جبران کنند ( مثل چند سال پیش که دلار 1000 بود و رسید به 3000)

راه حل :
همونطور که در اخبار گفتند برای کشتی نقتکش فقط دعا کنید درست می شه و بعد یک هفته دعا کردن رفت زیر آب و 32 نفر از بهترین های کشور به رحمت خدا رفتند , حالا باید برای ارز هم دعا کنیم که بیاد پایین ( مطمئن باشید می ره بالا )

داش حرف سیاسی میزنی داستان میشه واسمونا ^_^

gdfire
January 21st, 2018, 15:09
حرفتون بی ثبات و بی اساس میباشد چرا که تلگرام هم نیاز به هاست و یا سرور داره مخصوصا برای برنامه نویس ها موفق و پیروز باشید

دیگه همه فکر کانال و گروه نیستن
همون ربات متصل به درگاه خودش هزینه هاست داره بزرگوار
کسیکه که دانشش در حده یه تلگرام پست گذاشتنه به نظرت میاد خودش هاست بخره نه عزیزم امادش هست کافیه یه سرج کنید از ده تومن تا 80 کافیه یه سرج کنید اوقت به ثباتی حرفام می رسید!
اتفاقا الان همه دیگه دارن سایتاشونو میبندن یه نگا به سایتا و فروما کنید فروما که کلا منقرض شدن یه چندتا معروف سرپان سایتا هم با این وضع گرونی تعطیل میکنن میرن رو تلگرام!
میمونه یه عده که واسه اپلود ویدیو فیلم سرور بخرن اونم یه سرور 20 30 تومنی کارشو راه میندازه !

Amlaaki
January 21st, 2018, 15:11
جالبه ! بعضیا میان و میگن گرون بشه هاستینگ های نوپا بسته میشن ! اصلا چنین چیزی نیست !

هاستینگ های کوچک سرور مجازی کوچیکی هم دارند که نهایت گرون شدند 10 هزار تومان هست که اصلا فشاری بهشون نمیاد !

گرون شدن اینچنین اتفاقا به بزرگ ها بیشتر ضربه میزنه که سرور های هاستینگشون اختصاصی و قدرتمند و پر هزینه هست نه کسی که یک ...

در کل گرونی ارز اللخصوص یورو نه فقط بخش اینترنت و هاستینگ و ... دچار دگرگونی میکنه بلکه بازار کشور رو !

مثال در طی این چند ماه : با گرونی ارز تمام گوشی های بازار رو شاهد گرونی بودیم ! همه جای دنیا هرچی بیشتر از مدت عرضه یک دستگاه یا گوشی به بازار میگذره قیمت اون با کاهش مواجه میشه توی ایران با رشد مواجه میشه !

ایران بازارش رو یورو میچرخه بعد دلار ! طرف های ایرانی ها اکثرا اروپایی هستند و ...

متاسفانه برخی سودجو فکر میکنند که گرونی میتونه به اقتصاد کمک کنه بلکه اینطور نیست و فکر میکنند که فقط خودشون به سود میرسند که در اشتباه هستند ...

a1994n1373
January 21st, 2018, 15:18
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=195393

یه نگاه به این تاپیک بندازید و شاهد هاست ssd از نوع " 1000 " تومنیش باشید !!!

meysam021
January 21st, 2018, 15:21
جالبه ! بعضیا میان و میگن گرون بشه هاستینگ های نوپا بسته میشن ! اصلا چنین چیزی نیست !

هاستینگ های کوچک سرور مجازی کوچیکی هم دارند که نهایت گرون شدند 10 هزار تومان هست که اصلا فشاری بهشون نمیاد !

گرون شدن اینچنین اتفاقا به بزرگ ها بیشتر ضربه میزنه که سرور های هاستینگشون اختصاصی و قدرتمند و پر هزینه هست نه کسی که یک ...

در کل گرونی ارز اللخصوص یورو نه فقط بخش اینترنت و هاستینگ و ... دچار دگرگونی میکنه بلکه بازار کشور رو !

مثال در طی این چند ماه : با گرونی ارز تمام گوشی های بازار رو شاهد گرونی بودیم ! همه جای دنیا هرچی بیشتر از مدت عرضه یک دستگاه یا گوشی به بازار میگذره قیمت اون با کاهش مواجه میشه توی ایران با رشد مواجه میشه !

ایران بازارش رو یورو میچرخه بعد دلار ! طرف های ایرانی ها اکثرا اروپایی هستند و ...

متاسفانه برخی سودجو فکر میکنند که گرونی میتونه به اقتصاد کمک کنه بلکه اینطور نیست و فکر میکنند که فقط خودشون به سود میرسند که در اشتباه هستند ...

... ویرایش شد.

Web-Hosting
January 21st, 2018, 15:22
علاوه بر همه اینا
دیتاسنتر ovh قیمت هاشو برده بالاتر
و این یکی دیگر از عوامل نابودی ارزون فروش هاست

hostorder
January 21st, 2018, 15:25
دلار الان چنده

alfavps.com
January 21st, 2018, 15:28
چیزی که زیاده از مشتری ها دوست عزیز
اگر از این مشتری ها ندارید یعنی دارید جای اشتباهی دنبالش میگردید.

spark3r
January 21st, 2018, 16:05
احتمالا بچه های بالان . مگر نه شخصی 300 تومن پول پای سرور مجازی نمیده

دوست عزیز من مشتری سرور مجازی ماهیانه یک میلیون دارم.
از بچه های بالا هم نیستم.

- - - Updated - - -

زمانی که همه شرکت ها قیمت رو پایین آوردن و دامنه ثبت می کردن 35 هزار تومان من برعکس قیمت هام رو بردم بالاتر.
یه بازاری رو جنسش حداقل بیست درصد سود می کنه اگر ما نتونیم این کار رو بکنیم پس چرا نشستیم اینجا

همه ما فکر می کنیم که تنها ملاک قیمت هست که مشتری رو میاره سمت شرکت ما. در صورتی که داریم اشتباه می کنیم. قیمت یورو رفت بالا قیمت سرویس میاد پایین.
اگر واقعا دلتون به مشتری سرور مجازی ماهانه 10 هزار تومان خوشه که باید فاتحه این بیزینس رو خوند.

a1994n1373
January 21st, 2018, 19:15
دوست عزیز من مشتری سرور مجازی ماهیانه یک میلیون دارم.
از بچه های بالا هم نیستم.

- - - Updated - - -

زمانی که همه شرکت ها قیمت رو پایین آوردن و دامنه ثبت می کردن 35 هزار تومان من برعکس قیمت هام رو بردم بالاتر.
یه بازاری رو جنسش حداقل بیست درصد سود می کنه اگر ما نتونیم این کار رو بکنیم پس چرا نشستیم اینجا

همه ما فکر می کنیم که تنها ملاک قیمت هست که مشتری رو میاره سمت شرکت ما. در صورتی که داریم اشتباه می کنیم. قیمت یورو رفت بالا قیمت سرویس میاد پایین.
اگر واقعا دلتون به مشتری سرور مجازی ماهانه 10 هزار تومان خوشه که باید فاتحه این بیزینس رو خوند.

تا یه حدودی باهاتون موافقم .

اما اگه همه چی واقعی بشه(غیر از صنف خودمون منظورمه) واقعا نا ما مجبوریم به همطونمون قیمت سر گردنه و پایین گرنه بفروشیم نه مجبوریم با همین قیمت فضایی از هموطنمون بگیریم .

یادتون باشه از هر دست بدی از همون دست می گیری .

گرون فروشی کنی یکی پیدا میشه بهت گرون بفروشه ;)

viphyip
January 21st, 2018, 19:34
داش حرف سیاسی میزنی داستان میشه واسمونا ^_^

خدا نکنه من و سیاست
دیگه تو این چند ساله مردم عادی هر روز ضعیفتر شدن و کسانی که بالاها بودن پولدارتر , اونوقت ما همش دنبال کتاب راز خوندن و کسب موفقیت و راههای جدید برای پولدار شدن هستیم که بتونیم قسط هامون رو پرداخت کنیم
و .................................................. ................................................

delta
January 21st, 2018, 19:57
10 ساله تو این انجمنم..ان موقع ها دلار بود 300 تومان..هاست رو میدادن گیگی 5 تومان...الان 10 سال گذشته دلار شده 6 هزار تومان...بازم هاست همون 5 تومانه!!
تجربه ثابت کرده دلار اگر 20 هزار تومانم بشه و سالها بگزره بازم هاستینگا سرویسهاشونو 5 تومان بیشتر نمیدن :))

GOD
January 21st, 2018, 20:03
10 ساله تو این انجمنم..ان موقع ها دلار بود 300 تومان..هاست رو میدادن گیگی 5 تومان...الان 10 سال گذشته دلار شده 6 هزار تومان...بازم هاست همون 5 تومانه!!
تجربه ثابت کرده دلار اگر 20 هزار تومانم بشه و سالها بگزره بازم هاستینگا سرویسهاشونو 5 تومان بیشتر نمیدن :))
تازه اون زمان هارد ساتا بود.الان ssd و فلان و.... میدن انقدر

hmydcm
January 21st, 2018, 20:56
دوستان اینارو بذارید کنار، مهم اینکه #امنیت داریم (:|
نکته جالب اینکه یک جنبه از امنیت ، امنیت اقتصادیه... o:-)

hoka
January 21st, 2018, 21:23

پدر بزرگی شدی برای خودتا :d

NetworkFA
January 21st, 2018, 21:24
تا برج میلاد رو داریم غم نداریم
باید از سرور داخلی حمایت بشه
مدت دیگه که سامانه وزارت ارتباطات راه اندازی بشه و ترافیک سرور های داخلی برای همه کاربران adsl نیم بها بشه
کی میره سرور دانلود خارج از ایران بگیره با این وضع ارز؟

almandata
January 21st, 2018, 21:25
مدت دیگه که سامانه وزارت ارتباطات راه اندازی بشه و ترافیک سرور های داخلی برای همه کاربران adsl نیم بها بشه
تا وقتی پایداری تو سرور های داخلی داریم غمی نداریم :^o:-|

NetworkFA
January 21st, 2018, 21:27

دلار 300ت مال خیلی بیشتر از مدت هست
10سال پیش حدود 900 تا 1000 بود

- - - Updated - - -

تا وقتی پایداری تو سرور های داخلی داریم غمی نداریم :^o:-|

مخصوصا آسیاتک و برج میلاد (عملا از ساعت 5 به بعد کسی تو دیتاسنتر نیست حتی IP KVM ندارند)

hoka
January 21st, 2018, 21:28

** ادیت شد فکر کردم جدی گفتین :d

NetworkFA
January 21st, 2018, 21:31
** ادیت شد فکر کردم جدی گفتین :d

اولا تمام سخت افزار های میکروتیک لایسنس روش هست حداقل Level 4

دوما بیا تا نشونت بدم دنبال امیر حسین فروزانی بگرد - بنده هم مدیر میکروتیکفا هستم و هم نتورکفا رزومه بیشتری از شما توی شبکه دارم!
http://www.mikrotik.com/consultants/asia/unitedarabemirates

(http://www.mikrotik.com/consultants/asia/unitedarabemirates)

pardishosting
January 21st, 2018, 22:43

دوما بیا تا نشونت بدم دنبال امیر حسین فروزانی بگرد - بنده هم مدیر میکروتیکفا هستم و هم نتورکفا رزومه بیشتری از شما توی شبکه دارم!

همین امثال شما هستند که کارشناس می شند برای مسئولین و نتایج مملکت رو داریم می بینم. افرادی که فقط 2 متر جلوی خودشون رو بیشتر نمی بینند.
بد نیست بدونید سرور با فلان تشکیلات و کیفیت و ... در هلند و المان قیمتش با یورو 7000 تومانی همچنان از سرور داخلی با همان وضیعت ارزون تر است.
بد اینکه نکنه سخت افزار هم ایران تولید می کنه ؟ دلار گرون بشه هزینه تجهیزیات سخت افزاری و ده چیز دیگه افزایش پیدا نمی کنه ؟

بد تیست بدونید قیمت جوجه گوشتی بود 1800 الان شده 3300 (جوجه یک روزه) بد نیست بذر هندوانه مرغوب که تا چند سال پیش کشت می شد و الان کشت نمیشه از 500 تومان رسیده 3 ملیون .. بد نیست بدونید ما حتی در غذا هم وابسته ارز هستیم. بعد امثال شما که فقط 2 متر جلوشون رو بیشتر نمی بییند میشند کارشناس ! یکی میگه گرون باید بشه ... مطمئن باشید با این وضیعت در آینده نزدیک قحطی مطلق داریم.

Amlaaki
January 21st, 2018, 22:48

عزیز شما هم یک سرور رفتین کولو کردین و فقط از جنبه خودتان صحبت میکنید !

من هم به خودتانم پیغام دادم و گفتم و نتیجه تفاوتی ...

الان برج میلاد یک سرور دو یونیت که به درد کار اللخصوص دانلود بخواد بخوره رو میخواد ماهی 600 ت اجاره یونیت هارو بدیم فقط !

با 600 ت میشه حداقل دو برابر این فضا هارو رو با پهنای باندی بسیار قدرتمند تر ! ( چه دانلود چه آپلود ) اجاره کرد بدون نیاز به هزینه سخت افزار و فرسودگی و خراب های سخت افزاری و با آپتایمی که ده ها سال هست خودشو نشون داده و جوابشو پس داده ...

کلا ایران نمیشه روی نتورکش واقعا حساب کرد !

من الان چندین سرور دانلود بسیار پرحجم از خارج از کشور دارم و یک سرور هم از ایران !

نمیگم خارج کشور قطعی نداره ولی حداقلش اینه از قبل خبر میدند و ماهم به کاربران سایت ایمیل میزنیم از چند روز قبل که شاکی نشند ! ( مثلا هتزنر در سال شاید یک روز واسه اپدیت روتر ها و ... شاید بخواد خیلی کم قطعی وصلی پیش بیاد ) ولی ایران مرتبا اختلال رو داره ! اینترنتم که واقعا نداره ! اینترانته نه اینترنت ! محتوای داخلی هم اصلا به درد استفاده نمیخوره محتوای داخلی فرضا کلا رایگان هم بشه چی هست ؟ شاتل لند تمام فایلاشو دستکاری کرده : فیلمای آموزشیشو نصفش لوگو شاتل لنر گذاشته یا فیلماشم همینطور و پارت بندی ها و ... یا مثلا اپارت چی داره مثلا ؟ واقعا نمیشه گفت داخلی همه چی تموم !

حتی آمریکایی ها هم که یوتیوب و گوگل و ... توی کشور خودشون هست هم نمیتونن این ادعا رو بکنند که ترافیک داخلی یعنی حل مشکلات ! بهتره کمی در مورد مفهوم اینترنت وزیر کشور ما + متخصصان ما + کاربران و ... ما بیشتر بررسی به عمل بیاورند .

در مورد برج میلاد شخصا تجربه ای نداشتم ولی کسانی هم که دیدم تعریف میکنند همشون رفتند و کولو کردند و نمیشه به صدافتشون کاملا اعتماد کرد ! باید طی یک مدت بگذره و کاربران نظراتشونو بگند .

واینکه اگر هم برج میلاد خوب هم باشه به خاطر اینه که خیلی کم مشترک داره وقتی زیادی خوب باشه همه جمع میکنند و سرورشونو میبرند اونجا و پهنای باند هم کم میاد و ... امیدوارم که لاقال طی این همه سال یک دیتاسنتری داشته باشیم که بشه روش حساب کرد ولی تجربه چیز دیگه ای رو نشون داده ...

الان برج میلاد باید سرور ضعیف خرید و مشکلات سخت افزار هم میتونه به وجود بیاد و ... تک یونیت خالیش اجارش ماهی 300 در میاد خوب با این پول توی هتزنر بهترین سرور با شبکه و سخت افزار و عالی میشه اجاره کرد هیچ فکری هم در مورد سخت افزار و خوابوندن پول و ... نداره + گذشته از این شبکه ای که دیتاسنتر های خارج کشور به کاربر ارائه میدند قابل مقایسه با سرویس های داخلی نیست !

الان من توی ovh یک سرور دارم با پهنای باند 10 گیگ ! کل مبین نت با اون همه دب دبه و کب کبه به اندازه یک سرور من پهنای باند واقعی ( اینترنت ) داره ! ( ادعا دیتاسنتری داره + همه جای ایران هم داره به قول خودش اینترنت ارائه میده ... ) .

NetworkFA
January 21st, 2018, 22:58
عزیز شما هم یک سرور رفتین کولو کردین و فقط از جنبه خودتان صحبت میکنید !

من هم به خودتانم پیغام دادم و گفتم و نتیجه تفاوتی ...

الان برج میلاد یک سرور دو یونیت که به درد کار اللخصوص دانلود بخواد بخوره رو میخواد ماهی 600 ت اجاره یونیت هارو بدیم فقط !

با 600 ت میشه حداقل دو برابر این فضا هارو رو با پهنای باندی بسیار قدرتمند تر ! ( چه دانلود چه آپلود ) اجاره کرد بدون نیاز به هزینه سخت افزار و فرسودگی و خراب های سخت افزاری و با آپتایمی که ده ها سال هست خودشو نشون داده و جوابشو پس داده ...

کلا ایران نمیشه روی نتورکش واقعا حساب کرد !

من الان چندین سرور دانلود بسیار پرحجم از خارج از کشور دارم و یک سرور هم از ایران !

نمیگم خارج کشور قطعی نداره ولی حداقلش اینه از قبل خبر میدند و ماهم به کاربران سایت ایمیل میزنیم از چند روز قبل که شاکی نشند ! ( مثلا هتزنر در سال شاید یک روز واسه اپدیت روتر ها و ... شاید بخواد خیلی کم قطعی وصلی پیش بیاد ) ولی ایران مرتبا اختلال رو داره ! اینترنتم که واقعا نداره ! اینترانته نه اینترنت ! محتوای داخلی هم اصلا به درد استفاده نمیخوره محتوای داخلی فرضا کلا رایگان هم بشه چی هست ؟ شاتل لند تمام فایلاشو دستکاری کرده : فیلمای آموزشیشو نصفش لوگو شاتل لنر گذاشته یا فیلماشم همینطور و پارت بندی ها و ... یا مثلا اپارت چی داره مثلا ؟ واقعا نمیشه گفت داخلی همه چی تموم !

حتی آمریکایی ها هم که یوتیوب و گوگل و ... توی کشور خودشون هست هم نمیتونن این ادعا رو بکنند که ترافیک داخلی یعنی حل مشکلات ! بهتره کمی در مورد مفهوم اینترنت وزیر کشور ما + متخصصان ما + کاربران و ... ما بیشتر بررسی به عمل بیاورند .

در مورد برج میلاد شخصا تجربه ای نداشتم ولی کسانی هم که دیدم تعریف میکنند همشون رفتند و کولو کردند و نمیشه به صدافتشون کاملا اعتماد کرد ! باید طی یک مدت بگذره و کاربران نظراتشونو بگند .

واینکه اگر هم برج میلاد خوب هم باشه به خاطر اینه که خیلی کم مشترک داره وقتی زیادی خوب باشه همه جمع میکنند و سرورشونو میبرند اونجا و پهنای باند هم کم میاد و ... امیدوارم که لاقال طی این همه سال یک دیتاسنتری داشته باشیم که بشه روش حساب کرد ولی تجربه چیز دیگه ای رو نشون داده ...

الان برج میلاد باید سرور ضعیف خرید و مشکلات سخت افزار هم میتونه به وجود بیاد و ... تک یونیت خالیش اجارش ماهی 300 در میاد خوب با این پول توی هتزنر بهترین سرور با شبکه و سخت افزار و عالی میشه اجاره کرد هیچ فکری هم در مورد سخت افزار و خوابوندن پول و ... نداره + گذشته از این شبکه ای که دیتاسنتر های خارج کشور به کاربر ارائه میدند قابل مقایسه با سرویس های داخلی نیست !

الان من توی ovh یک سرور دارم با پهنای باند 10 گیگ ! کل مبین نت با اون همه دب دبه و کب کبه به اندازه یک سرور من پهنای باند واقعی ( اینترنت ) داره ! ( ادعا دیتاسنتری داره + همه جای ایران هم داره به قول خودش اینترنت ارائه میده ... ) .

اولا 2تا رک هست یونیت نیست
دوما من از برج میلاد دفاع نکردم (پشتیبانی درستی نداره) حداقلش این هست که دیتاسنتر کاملی هست نه سرور روم
سوما نکته صحبت من این بود با این وضع ارز باید رفت سمت سرور های داخلی
چهارما شما سرور مارکتی hetzner و حتی سرور های ستاپی رو با سرور HP مقایسه میکنی؟
یه سرور با یه CPU i7 که مال 10 سال پیش هست روی یه مادربرد با 4تا رم مقایسه میکنی با سرور HP به این همه امکانات؟ ilo سرور HP استفاده کردی تاحالا؟ از raid controller هاش استفاده کردی
به سوپرمیکرو وووو... نمیشه گفت سرور

- - - Updated - - -

همین امثال شما هستند که کارشناس می شند برای مسئولین و نتایج مملکت رو داریم می بینم. افرادی که فقط 2 متر جلوی خودشون رو بیشتر نمی بینند.
بد نیست بدونید سرور با فلان تشکیلات و کیفیت و ... در هلند و المان قیمتش با یورو 7000 تومانی همچنان از سرور داخلی با همان وضیعت ارزون تر است.
بد اینکه نکنه سخت افزار هم ایران تولید می کنه ؟ دلار گرون بشه هزینه تجهیزیات سخت افزاری و ده چیز دیگه افزایش پیدا نمی کنه ؟

بد تیست بدونید قیمت جوجه گوشتی بود 1800 الان شده 3300 (جوجه یک روزه) بد نیست بذر هندوانه مرغوب که تا چند سال پیش کشت می شد و الان کشت نمیشه از 500 تومان رسیده 3 ملیون .. بد نیست بدونید ما حتی در غذا هم وابسته ارز هستیم. بعد امثال شما که فقط 2 متر جلوشون رو بیشتر نمی بییند میشند کارشناس ! یکی میگه گرون باید بشه ... مطمئن باشید با این وضیعت در آینده نزدیک قحطی مطلق داریم.

از نرخ ارز رسیدیم به جوجه و بذر هندونه
چندتا هندونه فروخی شما سرور اجاری کردی از hetzner

- - - Updated - - -

اولا تجهیزات سخت افزاری از dubai میاد و وابسته به نرخ درهم هست و مستقیما به یورو وابسته نیست
دوما شما به جنس ارزون و بنجل عادت کردی اونم از نوع Hetzner
از وقتی Hetzner وارد بازار ایران شد قیمت سرور مجازی خراب شد سرور مارکتی 30یورویی
یادم هست
EX41S-SSD

گرفتم فریمور مادربردش با هارد SSD مشکل داشت [-(

hassanshaikhi
January 21st, 2018, 23:25

ببخشید مهندس شما همون ir.ghost معروف (مشاور رسمی میکروتیک) نو فیل.تر نیستید؟:39:

a1994n1373
January 21st, 2018, 23:30
فک کنم کم کم باید از مدیران تقاضا کنم که تاپیک رو ببندن تا دعوا نشده !

اگه بخوام یه پیام بازرگانی هم گذاشته باشم از لینک زیر بازدید کنید :D

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=195107

NetworkFA
January 21st, 2018, 23:40
ببخشید مهندس شما همون ir.ghost معروف (مشاور رسمی میکروتیک) نو فیل.تر نیستید؟:39:

دقیقا خودشم

Amlaaki
January 21st, 2018, 23:45
اولا 2تا رک هست یونیت نیست
دوما من از برج میلاد دفاع نکردم (پشتیبانی درستی نداره) حداقلش این هست که دیتاسنتر کاملی هست نه سرور روم
سوما نکته صحبت من این بود با این وضع ارز باید رفت سمت سرور های داخلی
چهارما شما سرور مارکتی hetzner و حتی سرور های ستاپی رو با سرور HP مقایسه میکنی؟
یه سرور با یه CPU i7 که مال 10 سال پیش هست روی یه مادربرد با 4تا رم مقایسه میکنی با سرور HP به این همه امکانات؟ ilo سرور HP استفاده کردی تاحالا؟ از raid controller هاش استفاده کردی
به سوپرمیکرو وووو... نمیشه گفت سرور

جاان ؟؟؟ رک ؟ یعنی شما یک رک به من میدین 300 ت ؟؟ یا دو رک 600 ت ؟؟

جالبه ! این همه روی سخت افزار صحبت کردین ولی روی اصل کار که شبکه هست صحبتی نکردین !

دوما اینجا شما سرور های HP G8-G7 یا ... با قیمتی که به اندازه 50 ماه اجاره دادن به هتزنر هست رو مقایسه میکنید ؟

والا اگر مثل ایران بخوایم حساب کنیم همون سرور به قول شما 10 سال پیش ! ( I7 6700 کمتر از 3-4 سال هست ساخته شده و بنچمارکی که به جا گذاشته از پردازنده های نسل های گذشته با تعداد هسته بیشتر خیلی بهتر هست ... ) ...

ولی محض اطلاع سرور رو نمیگیرن واسه کارای بچه بازی میگیرند واسه مسائل مربوط به شبکه که مستلزم داشتن نتورکی پایدار هست ... نه چیزی شبیه به نتورک ایران ...

شخصی :: همونطور که بالا گفتم یک سرور من در ovh به اندازه کل دمو دستگاه مبین نت ( ادعا بر این دارند که دیتاسنتر و سرویس دهنده بزرگ اینترنت در کشورند و ... ) پهنای باندشه ...

Raymvnd
January 21st, 2018, 23:51
درود...بیش از این قیمت ارزها بالاتر بره ریال ایران نابود خواهد شد و مردم به سمت ارزهای دیجیتال خواهند رفت..

hoka
January 21st, 2018, 23:53

فکر کردم داری شوخی میکنید که اون متن رو پاک کردم میدونستم جدیه که پاکش نمیکردم

شما معلوم الحال هستید که فکرتون دقیقا مثل فکر اون بنده خدایی هست که میگه خاک تو سر آمریکا که هی داره پولش گرون میشه و تورم دارن !!

NetworkFA
January 21st, 2018, 23:57
جاان ؟؟؟ رک ؟ یعنی شما یک رک به من میدین 300 ت ؟؟ یا دو رک 600 ت ؟؟

جالبه ! این همه روی سخت افزار صحبت کردین ولی روی اصل کار که شبکه هست صحبتی نکردین !

دوما اینجا شما سرور های HP G8-G7 یا ... با قیمتی که به اندازه 50 ماه اجاره دادن به هتزنر هست رو مقایسه میکنید ؟

والا اگر مثل ایران بخوایم حساب کنیم همون سرور به قول شما 10 سال پیش ! ( I7 6700 کمتر از 3-4 سال هست ساخته شده و بنچمارکی که به جا گذاشته از پردازنده های نسل های گذشته با تعداد هسته بیشتر خیلی بهتر هست ... ) ...

ولی محض اطلاع سرور رو نمیگیرن واسه کارای بچه بازی میگیرند واسه مسائل مربوط به شبکه که مستلزم داشتن نتورکی پایدار هست ... نه چیزی شبیه به نتورک ایران ...

شخصی :: همونطور که بالا گفتم یک سرور من در ovh به اندازه کل دمو دستگاه مبین نت ( ادعا بر این دارند که دیتاسنتر و سرویس دهنده بزرگ اینترنت در کشورند و ... ) پهنای باندشه ...

بحث OVH فرق داره با بحث hetzner
سرور های مارکتی hetzner که سی پی یو های 10سال پیش رو داره
دوما i7 6700 دسکتاپ هست و نه سرور ( این مشخص کننده اینه که سرور های tower استفاده میکنه نه سرور های rack mount )
سوما توی سه ماه گذشته ما down time از طرف دیتاسنتر نداشتیم و مدتی پیش مصرف پورت شبکه مون روی 6Gbps Full duplex بود که این برای ماخیلی جالب بود که آسیاتک عملا این ترافیک رو هندل میکنه
از لحاظ زیر ساخت دیتاسنتر و شبکه توی برج میلاد کاملا مطابق با استاندارد های جهانی کار شده سرور روم نیست!
هزینه full rack داخل برج میلاد ماهیانه 8میلیون تومان هست و در کل دیتاسنتر برج میلاد دارای 400رک است ! و فقط 2پشتیبانی ( که عملا بعد از ساعت 5 کاری انجام نمیدهند)
چهارما شما با سرور های NVMe آیا این بنچمارک رو برای هارد دارید؟
شما وقتی سرور میخری میدونی که تماما سخت افزار مال خودت هست و وقتی سرورت داخل ایران هست مشکل تحریم و abuse نداری! (البته بجز abuse برای سرور های داخلی)

http://up.vbiran.ir/uploads/22723151568789230992_2018-01-11_16-04-11.png

- - - Updated - - -

فکر کردم داری شوخی میکنید که اون متن رو پاک کردم میدونستم جدیه که پاکش نمیکردم

شما معلوم الحال هستید که فکرتون دقیقا مثل فکر اون بنده خدایی هست که میگه خاک تو سر آمریکا که هی داره پولش گرون میشه و تورم دارن !!

بله شوخی بوده و هست
ولی لفظ شما کاملا بی ادبانه بود!

Geravand79
January 22nd, 2018, 00:05
وضع مالی مردم همین الانشم به شدت ضعیف شده
چه برسه به اینکه دم عیدی قیمت ارز هم به این شکل کمر شکن بشه
مطمئنا این تغییر قیمت ها نه فقط برای وبمستران , بلکه برای مردم عادی هم مشکل ساز میشه و روی تمام مواد غذایی , بهداشتی و صنعتی تاثیر زیادی میذاره
وای به حال مردم که اسیر بی تدبیری سران شدن !

NetworkFA
January 22nd, 2018, 00:11
وضع مالی مردم همین الانشم به شدت ضعیف شده
چه برسه به اینکه دم عیدی قیمت ارز هم به این شکل کمر شکن بشه
مطمئنا این تغییر قیمت ها نه فقط برای وبمستران , بلکه برای مردم عادی هم مشکل ساز میشه و روی تمام مواد غذایی , بهداشتی و صنعتی تاثیر زیادی میذاره
وای به حال مردم که اسیر بی تدبیری سران شدن !

خیلی مشکلات از سطح پایین شروع میشه و به کلان میرسه
همه چیز به هم گره خورده
هیچ چیز سرجاش نیست همه به فکر سود خودشون هستن همین و شما!
مدیریت درستی هیچ جا نیست چه خرد چه کلان
دانشجویی که با چهارتا جزوه میشه مهندس توی هر کاری که وارد بشه بخاطر بی تجربه بودن اون کار به مشکلاتی میخوره اسمش هم شده مهندس
همین رو توی سطوح بالاتر هم میشه دید!

a1994n1373
January 22nd, 2018, 00:14
بحث سیاسی ممنوع !
مدیران محترم لطفا تاپیک رو ببندید . با تشکر

nevergotme
January 22nd, 2018, 00:17
بحث سیاسی ممنوع !
مدیران محترم لطفا تاپیک رو ببندید . با تشکر

به اعصاب خودت مسلط باش هیچ اتفاقی واسه اکانت شما نمیفته سره این تاپیک ! لازم نیست شما تذکر بدی.

1eng.ir
January 22nd, 2018, 00:20
سلام

پول نفت را سر سفره مردم میاوریم.

خدانگهدار